Değerlendir:
  • 50 Oy - 2.6 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Satürn Devinimi & Transitleri
Yazar Mesaj
Simurg Çevrimdışı
.
**

Rep Puanı: 1

Cvp: RE: SATÜRN DEVİNİMİ & TRANSİTLERİ
Defnis Yazılan:Selam,

Satürn çok yakın zamanda 4. evime girecek. Ve önce plütonum ile daha sonra da uranüsüm ile kavuşacak az kaldı :( Bu konuda bana biraz fikir verir misiniz?
şimdiden ailevi meselelerde zorlanmalar başladı...haritam imzamda.

Çook teşekkürler..
Sevgili Defnis Tr. Saturn 4.evinde çok kalmayacak yani 29 Ekim 2009 Teraziye geçecek fakat 14 Ocak 2010 da geri gitmeye başlayacak ve daha sonra Başak burcuna tekrar dönecekverygood

Tr.saturn 4.evindeyken,Ev,yuva,aile konularında sorumlulukların aratabilir,evle ilgili ya da işle ilgili değişiklik olabilir bu değişiklik düzenini etkileyebilir.Ailenle ilgili sorunlar yaşayabilirsin kendini baskı altında hissedebilirsin,üzerinde fazla sorumluluk olabilir ve bu sorumlulukları yerine getirmediğin için sorun yaşayabilirsin,evden,ailenden uzaklaşabilirsin,kendini yalnız hissedebilirsin.Olaylar isteğin dışında gelişebilir,hayatında değişiklik yapmak isteyebilirsin,geçmişte yapmış olduğun hatalar tekrar gündeme gelebilir ve sorun çıkabilir.Davranışların ailene tuhaf gelebilir,özgürlüğün kısıtlanabilir,isyan etme noktasında olduğunu hissedeblirsin,Sorunlara pratik ve katı çözüm yolları bulabilirsin özgürlük ve isyankar yönünü kontrol altına almalısın.
08-17-2009 09:34 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Defnis Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip

Rep Puanı: 0

Lavinya Yazılan:

Satürn çok yakın zamanda 4. evime girecek. Ve önce plütonum ile daha sonra da uranüsüm ile kavuşacak az kaldı :( Bu konuda bana biraz fikir verir misiniz?

Çook teşekkürler..
Sevgili Defnis Tr. Saturn 4.evinde çok kalmayacak yani 29 Ekim 2009 Teraziye geçecek fakat 14 Ocak 2010 da geri gitmeye başlayacak ve daha sonra Başak burcuna tekrar dönecekverygood

Tr.saturn 4.evindeyken,Ev,yuva,aile konularında sorumlulukların aratabilir,evle ilgili ya da işle ilgili değişiklik olabilir bu değişiklik düzenini etkileyebilir.Ailenle ilgili sorunlar yaşayabilirsin kendini baskı altında hissedebilirsin,üzerinde fazla sorumluluk olabilir ve bu sorumlulukları yerine getirmediğin için sorun yaşayabilirsin,evden,ailenden uzaklaşabilirsin,kendini yalnız hissedebilirsin.Olaylar isteğin dışında gelişebilir,hayatında değişiklik yapmak isteyebilirsin,geçmişte yapmış olduğun hatalar tekrar gündeme gelebilir ve sorun çıkabilir.Davranışların ailene tuhaf gelebilir,özgürlüğün kısıtlanabilir,isyan etme noktasında olduğunu hissedeblirsin,Sorunlara pratik ve katı çözüm yolları bulabilirsin özgürlük ve isyankar yönünü kontrol altına almalısın.

Sevgili Lavinya,
Yani hep zorlanmalar mı var? Ya bu transitin iyi hissettirdiği birşey yok mu :( sanki bu söylediklerini ben şimdiden hissediyorum bile..

[Resim: defnenatalchart.th.gif]
08-18-2009 11:46 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
redroseee Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Cvp: SATÜRN DEVİNİMİ & TRANSİTLERİ
Burc degıstırmeden 5 evımdekı saturn yakında 6 eve gececek ,okul hayatımla ılgılı farklı bı bransa adım attım,ne olacagını tam kestıremıyorum bu bolumle ılgılı bana yorum yapıp yardımcı olmak ıstermısınız:D

YILDIZ HARITAM
08-18-2009 03:32 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Simurg Çevrimdışı
.
**

Defnis Yazılan:
Lavinya Yazılan:

Çook teşekkürler..

Sevgili Lavinya,
Yani hep zorlanmalar mı var? Ya bu transitin iyi hissettirdiği birşey yok mu :( sanki bu söylediklerini ben şimdiden hissediyorum bile..

Sevgili Defnis ,
Daha önceden var olan,yarım kalan olayları tekrar gündeme getiriyor,şimdi zorlansan bile bu zorlanmalar,sıkıntılar deneyim kazandırır ve artık hayata bakış açın farklı olur.Ayrıca şimdiden hissetmeye başlamış olman doğal yaklaşık 5-6 derece önceden ve sonradan etkilerini hissedebilirsin .
08-18-2009 04:33 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Defnis Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip

Lavinya Yazılan:
Defnis Yazılan:
Lavinya Yazılan:

Çook teşekkürler..

Sevgili Lavinya,

Sevgili Defnis ,
Daha önceden var olan,yarım kalan olayları tekrar gündeme getiriyor,şimdi zorlansan bile bu zorlanmalar,sıkıntılar deneyim kazandırır ve artık hayata bakış açın farklı olur.Ayrıca şimdiden hissetmeye başlamış olman doğal yaklaşık 5-6 derece önceden ve sonradan etkilerini hissedebilirsin .

Haklısın sevgili Lavinya, hep halı altına süpürülen şeyleri tekrar su yüzüne çıkarıyor. Tamamlanması gereken ama bir şekilde hep kaçılmış konular. Bu transit yaklaşık 2 yıl sürecek değil mi? umarım 2 yıl boyunca bu tempoda olmaz :( bayağı acıtan birşey çünkü...

[Resim: defnenatalchart.th.gif]
08-18-2009 09:03 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
sufle cii Çevrimdışı
Üye
**

Selam arkadaşlar forumda yeniyim ve (satürn transitim yüzünden/sayesindegülücük) astrolojiyle bu yaz ilgilenmeye başladım.

Benim bilgi almak istediğim konu satürnün merkürle kavuşumu ve ayrıca satürnün 9. eve geçişi, orada ilerleyişi.

Güneş burcum başak, yükselen oğlak, ay balık ve natal satürn, uranüs yayda bulunuyor. Kişisel gezegenlerden mars, venüs ve merkür de başakta ve 8. evde.

Satürn transiti 2007de başladıktan sonra sırasıyla mars, güneş, venüs'üme dokundu şimdiye kadar. Marsla kavuşum zamanında oldukça yorgun, depresif hissediyordum. Bu 2008 boyunca devam etti, güneşimle kavuşum yaptığı dönemlerde (8.evimde de ilerlediği için aynı zamanda) çok sert olaylar yaşadım ve hayata, cinselliğe, bağımlılıklarıma ve paraya bakışım tamamen değişmiş durumda bugün. Venüsle kavuşum yaptığı günü net bir şekilde hatırlıyorum büyük maddi ve manevi kayba uğramıştım bu yıl başlarında. (Dikkatsiz ben sonradan farkettim satürn yüzünden olduğunu bunların gülücük

Şimdi ise üniversitemde memnun olmadığım bölümden ayrılıp önümüzdeki sene yeni bir okul ve bambaşka bir bölüme gitmek istiyorum. Üniversite giriş sınavlarına hazırlanacağım ve aynı zamanda başka alanlarda da eğitim almaya kurslara gitmeye başlayacağım.

Ancak satürn teraziye geçiyor ekim sonunda ve terazi 9.evimde. Gerçekten çok korkuyorum desem az söylemiş olurum..
Aynı zamanda tam da üniversite sınavlarının olduğu dönemlerde satürn geri hareket yaparak burcuma gelecek ve tahminimce merkürümle kavuşum yapacak. Merkür de bir yerde eğitimi simgeliyor. Bu da korkutuyor.

Şu anda pozitif hissediyorum ve sıkı çalışan bir yapıya sahibimdir.

Size bu noktada soracağım kısım: bu pozitiflikle umudumu kaybetmeyip sıkı çalıştığım bir yıl sonunda satürnü memnun edebilir miyim? Sizce bana istediğimi verir mi seneye?

Yoksa dur bakalım sen biraz daha bekle der mi bunca uzun süren birlikteliğimizin sonunda. gülücük

haritama buradan gidiliyor.

Çok çok çok teşekkürler şimdiden,

Aynı zamanda umarım yukarıda kısaca bahsettiğim deneyimler biraz bilgi verici olabilmiştir. Foruma katkı sağlayabileceğimi umuyorum ileride. gülücük[/size]

[Resim: astro2at02cemhp73464214.th.gif]
08-19-2009 11:55 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

RE: SATÜRN DEVİNİMİ & TRANSİTLERİ
hoşgeldin Batlamios , güzel paylaşımlar dilerim ;)

08-20-2009 12:08 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Luli Çevrimdışı
√īoℓэ†
**
lt=

Rep Puanı: 6

Sevgili Batlamios,

Yeni bir katılımcı olarak ''Astrosohbet'i Tanıyalım'' ve ''Kurallar'' başlıklarına göz atmanız önemle önerilir.

Lütfen, ''Astrosohbet Profilim'' seçeneğine tıkladıktan sonra, ''Profilim'' bölümünden, ''İmza Değiştir'' sekmesine tıklayınız ve aşağıdaki link'i aynen kopyala - yapıştır yapınız.

Kod:
[URL=http://img35.imageshack.us/i/astro2at02cemhp73464214.gif/][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/300/astro2at02cemhp73464214.th.gif[/IMG][/URL]

Hoş geldiniz gülücük

08-20-2009 12:18 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Simurg Çevrimdışı
.
**

RE: SATÜRN DEVİNİMİ & TRANSİTLERİ
Hoş geldin batlamios,
ben soruna şöyle bir cevap veriyim bence sıkı bir şekilde çalışırsan saturn'ü memnun edersin ne de olsa saturn böyle sıkı çalışmayı,hırsı sever gülücük
08-20-2009 12:28 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
sufle cii Çevrimdışı
Üye
**

Aprilios Yazılan:Sevgili Batlamios,

Yeni bir katılımcı olarak ''Astrosohbet'i Tanıyalım'' ve ''Kurallar'' başlıklarına göz atmanız önemle önerilir.

Lütfen, ''Astrosohbet Profilim'' seçeneğine tıkladıktan sonra, ''Profilim'' bölümünden, ''İmza Değiştir'' sekmesine tıklayınız ve aşağıdaki link'i aynen kopyala - yapıştır yapınız.

Kod:
[URL=http://img35.imageshack.us/i/astro2at02cemhp73464214.gif/][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/300/astro2at02cemhp73464214.th.gif[/IMG][/URL]

Hoş geldiniz gülücük

Hoşbulduk, teşekkürler.

Sanırım oldu. gülücük

[Resim: astro2at02cemhp73464214.th.gif]
08-20-2009 12:45 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Transit Saturn Evlerde salmakis 191 341,272 11-01-2021 09:32 PM
Son Mesaj: Karpuzseverim
  Transit Satürn Doğ. Haritasında Ay'a Açı Yaparsa astrosohbet 33 42,652 12-13-2019 04:53 PM
Son Mesaj: justicee
  Transit Satürn Açıları Simurg 69 141,120 03-11-2019 12:03 AM
Son Mesaj: merkür_yen
  Transit Satürn Doğ. Haritasında Güneşe Açı Yaparsa astrosohbet 11 21,872 04-06-2018 09:47 AM
Son Mesaj: say24
  Transit Satürn Yay Burcu Geçişi tools 17 25,423 01-10-2018 12:58 AM
Son Mesaj: Kumsal
  Transit Satürn akrep burcunda. Tuğçe 29 40,322 04-23-2016 09:00 PM
Son Mesaj: ekinoks
  Transit Satürn' ün Doğum Haritasındaki Planetlerle Etkileşimi Yakamoz 75 110,532 10-01-2015 09:09 PM
Son Mesaj: Didemm
  Satürn Yüzünden mi? dubletoprak 9 15,231 01-15-2013 12:52 AM
Son Mesaj: hulya35
  Transit Satürn Akrep Sınırlarında Lajâ 96 114,694 12-27-2012 03:55 PM
Son Mesaj: Mavisahram
  Transit Satürn Terazi Burcunda astrosohbet 92 111,122 02-11-2012 08:17 PM
Son Mesaj: cemdoner

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir