Değerlendir:
  • 14 Oy - 2.43 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

AŞKTA GÜVEN ZAMANI...venus oglak serüveni
Yazar Mesaj
yezda Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 3

AŞKTA GÜVEN ZAMANI...venus oglak serüveni
AŞKTA GÜVEN ZAMANI...
Venüs gezegeninin Oğlak burcu seyir zamanlarında, çiftler birbirlerine karşı daha ciddi, daha tutarlı ve daha güvenilir olmaya gayret ederler. Bir önceki Yay burcu sürecinde birbirini keşfeden aşıklar, bu süreçte bir adım daha öteye giderek, bir ömre benimle var mısın? diyebilecek kadar birbirlerine önem vermeye başlarlar.

Aşkta Güven Zamanı

Sevgili Okurlarım,

Her aşk, farklı güzellikler içinde başlasa da, güvensizlik nedeniyle biten aşkların hikayesi hep aynıdır. Venüs gezegeninin Oğlak burcu seyir zamanlarında, çiftler birbirlerine karşı daha ciddi, daha tutarlı ve daha güvenilir olmaya gayret ederler. Bir önceki Yay burcu sürecinde birbirini keşfeden aşıklar, bu süreçte bir adım daha öteye giderek, bir ömre benimle var mısın? diyebilecek kadar birbirlerine önem vermeye başlarlar.

Venüs Oğlak burcunda astrolojik olarak zorlu bir pozisyondur. Neden derseniz. Çünkü Venüs flörtçüdür, bağlanmaktan ziyade, tanımak, ilişki kurmak, hayatı farklı yanlarıyla keşfetmek ister. Oysaki Oğlak burcundaki Venüs ciddidir, disiplinlidir ve oldukça sorumluluk sahibidir. Bu yüzden ateş grubu burçlarda (yay, koç ve Aslan) soğuk duş tesiri yaratabilir. Toprak grubu Oğlak, Başak ve Boğalar için bu zaman dilimi, sevginin en lezzetli zamanlarıdır. Hava grupları Terazi, Kova ve İkizler bu etki altında şaşkınlık yaşarken, Su grubu Balık, yengeç ve Akrepler için, aşktaki duyarlılığın, güvenceyle pekiştirileceği zamanlardır.

Venüs Oğlak burcu zamanlarında aşk belli bir forma sokulur. Yapılandırılır, ne kadar doğru olduğuyla imtihan edilir. Artık macera dönemi sona ermiştir. Herşey belli bir olgunluk içinde değerlendirilmeli, sevgilinin her davranışı dikkate alınmalı ve şu soru muhakkak sorulmalıdır. Bu aşkta ne kadar güvendeyim. Bu soru tüm süreç boyunca ön plandadır. İster uzun yıllardır birlikte olun, isterse yeni tanışmış, hiç farketmez, Venüs Oğlak burcu sürecinde yaşadığınız ilişkiyi bu kıstaslar çerçevesinde ele alacağınız aşikardır. Sonunda türlü sınavlardan alnının akıyla geçen aşk yola devam ederken, diğerleri güzel bir anı olarak daima hatırlanacaklardır.

Bu sürecin sizlere, güven dolu, sağlıklı ve mutlu beraberlikler getirmesini ve, var olan ilişkilerin de sonsuza dek sürmesini dilerim.

iremSU
H2 Astroloji Danışmanı

Başkalarına dayalı bir yaşam süren, hiçbir şey yapmadan öylesine yaşayan bir kişi, başına gelen zorlukları, kaderim buymuş diye nitelendiremez.
11-20-2008 10:00 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
yezda Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 3

RE: AŞKTA GÜVEN ZAMANI...venus oglak serüveni
venüsüm oğlakta ve bu yazılanların hepsi benim için gerçekten çok doğru bir şekilde anlatılmış... Aşka güven arayışım hep olmuştur,geleceği olmayan sonu olmayan bir ilişki benim için gereksiz ve zaman kaybı olarak gözükür...

Başkalarına dayalı bir yaşam süren, hiçbir şey yapmadan öylesine yaşayan bir kişi, başına gelen zorlukları, kaderim buymuş diye nitelendiremez.
11-20-2008 10:02 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
SoL@RÎ$ Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 2

venusum balıkta aşk duygu dünyamı altüst etmedikçe aşk olduguna inanamıyorum her aşk yıkıcı olmalı bu o kadar zor bir yapı anlatamam ama güvenlik herseyden önce geliyo bendede ...

<3<3<3<3 Değişmeyen Tek Şey "" Degişimin"" Kendisidir <3<3<3<3

ємѕαℓѕiz ∂üşℓєя ask
11-20-2008 11:24 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 17

benim venüsüm basak bende güven arayan biriyim, ama bir türlü güvenemiyor olan biriyle evliyim gülücük ama astrolojik olarak güvenli bir insan, ben güvenemiyorum sadece, farkli etkenlerden heralde... ve evet venüs oglaklar bir ayricaliktir benim icin... sonuna kadar bir güven veriyorlar...

HAYALLER NE KADAR BÜYÜK OLURSA, KIRIKLIKLARI DA O KADAR GÜRÜLTÜLÜ OLUR

Söylesem tesiri Yok, sussam gönül razi degil...

Ögüt verecek insana degil, örnek olacak insana ihtiyac

Öyle Bir Dert Varki BendE, Bin Dermana Degismem !!!
09-28-2010 06:51 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Venüs Toprak elementi burçlarında ( boğa-başak-oğlak ) güven arayışı daha yüksek olacaktır evet.

09-28-2010 07:12 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Venüs Dönüş (Venus Return) haritaları. Valde_Amor 6 17,423 02-24-2020 10:51 AM
Son Mesaj: Karmen
  Venüs Karakter Haritası (Venus Persona Chart) BayanKararsız 6 18,479 01-15-2020 12:13 PM
Son Mesaj: Frederico
  Venüs Akrep Burcunda astrosohbet 76 135,728 08-27-2019 11:41 PM
Son Mesaj: Birsel
  Venüs Aslan Burcunda astrosohbet 24 42,827 06-12-2019 09:44 PM
Son Mesaj: Karpuzseverim
  Venüs Balık Burcunda astrosohbet 5 11,041 02-11-2019 08:21 PM
Son Mesaj: koçastroloji
  Retrograde Venüs yagmurimu 0 3,182 01-18-2019 12:46 PM
Son Mesaj: yagmurimu
  Doğum haritasında Venüs-Asc uyumu zorlamak 46 65,835 07-21-2018 12:57 AM
Son Mesaj: Merau
  Venüs Kova Burcunda astrosohbet 23 34,865 05-04-2018 06:45 PM