Değerlendir:
  • 55 Oy - 2.71 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jüpiter Açıları
Yazar Mesaj
aeon
Kayıtsız

RE: Jüpiter Açıları
jupiter , uranüs 180 + satürnle 90 derece var = t kare açı kalıbı

jupiteriniz koç burcunda=koç konularında sizi şanslı yapacaktır. koç konularını genel özeti ise ilk adımı atabilme gücü ve cesaret olarak tanımlayabiliriz.mc jupiter kavuşumuna sahipsiniz yine ballı bir kavuşum makara iş hayatınızda ve toplumsal yaşamda sizin cömet bir insan algılayabilriler ve çabuk yükselme durumunuz olabilri.ama jupiterin en büyük gölgesi olayları abartmak aşırı iyimserlik ve bunlara paralel gerçekleri görememektir.bir anda olmadık bir durumda gerçekleri görmemeniz sizi aşağıya çekebilir.cömertlik dedik ; siz ayrıca aslan vurgusu olan bir insansınız ve insanların kullanmalarına maruz kalabilirizsiniz pohpohlanmalara dikkat makara
jupiterin koçta oluşu inançlar için güzeldir.kimsenin cesaret etmediği bir inanç hakkında konuşmaya siz cesaret edebilirsiniz ve bu konularda fanatikliğe kaçmanız olası.

t kare açı kalıbın.ın içinde kişsel gezegenler oldumu yorum kolay oluyor.ancak sizin ki benim zorlandığım gezegenler arasında.ama yine yorumlarsam.
uranüsünüzün jupiterle 180lik açısıyla uranüs konularında abartma olabilir.sadece dikkat çekmeye odaklı farklı davranışlarınız olabilir.ve bundan jupiterde nasibini alacaktır.inançlarını koç gibi cesur ifade eden siz uranüsle olan bu açıyla inançlarınızda farklılık da yansıtabilirsiniz.
tüm bunlara satürnü de katarsak. uranüs ve jupiter arsındaki bu açı satürnle 90 yapıyor. geleneksel inançlara aykırı tutumlarınız olabilir ve bunları insanlar arasında gayet doğalmış gibi söylebilirsiniz.
son olarak şunu söyleyim. jupiter ve satürn arasında bu açı otoriteyi abartmanıza yol açabilir.aslan yönünüzü de hesaba katarsak , pek olasılıksız gelmedi makara
t kare konusunda katılmadığınız yer oluduğunda yazarsanız iyi olur ,ben de bir şeyler kaparım makara
08-13-2009 12:58 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Schatz Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

Cvp: RE: Jüpiter Açıları
Lavinya Yazılan:
almira Yazılan:Natal Jüpiterle transit jüpiter kare olursa yada

Yükselen burc yöneticisi ile güneş yöneticisi jüpiter kare olursa ne olur?

TR. Jupiterle Ntal Jupiter karesi,kişinin kendisine güven duymasını ve bu güvenin kişiye yanlış yaptırdığı görülebilir. Bir kaç yolda, birkaç işte çalışabilir fakat bu işlerin sonucu alınmayabilir.Önemli konuları uygulamak için uygun zaman derğildir ertemek yararlı olabilir, Bu dönemde kişi tembel olmamalı, yeni bir şeyler öğrenmeli, vb. tedbir alınmalı her konuda.

Bence Güneşin ve Yükselenin yöneticisini görmeden bir şey demek zor gibi ama yine de yazmaya çalışayım ne kadar doğru bilemiyorum verygood

Bu dönemde abartmalar, gereksiz yere bazı konuları uzatmalar görülebilir. Egoda artış görülür, Kişinin kendisine güveni güçlenir fakat bu güven aynı zamanda da kişiye rahatlık, tembellik verebilir. Kişinin her şeyin iyi gittiğini, her şeyin olduğunu düşünmesini sağlayabilir.İş,aile konuları zamanını alabilir,kişisel çıkarlarını korumamayı bilmeyebilir,ilişkilerde geçiş dönemleri yaşanabilir ama sorunlar da çıkabilir,duyarlılık fazla olabilir,başkalarının ihtiyaçları yok sayılabilir,özür dilemek zor gelebilir,kibirlilik görülebilir,bazı ayrıntılar gözden kaçırılabiir.

Lavinya klasik astrolojiye göre balğın yönetici gezegeni jüpiter.....

Yükseleni balık alsak Günek yay beniim gibi....

İkiside jüpiter ama arada kare var işte bunu soruyorum?
08-13-2009 01:16 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mimoza Çevrimdışı
Leo Vip
Leo Vip
lt=

Rep Puanı: 5

aeon Yazılan:jupiter , uranüs 180 + satürnle 90 derece var = t kare açı kalıbı

jupiteriniz koç burcunda=koç konularında sizi şanslı yapacaktır. koç konularını genel özeti ise ilk adımı atabilme gücü ve cesaret olarak tanımlayabiliriz.mc jupiter kavuşumuna sahipsiniz yine ballı bir kavuşum makara iş hayatınızda ve toplumsal yaşamda sizin cömet bir insan algılayabilriler ve çabuk yükselme durumunuz olabilri.ama jupiterin en büyük gölgesi olayları abartmak aşırı iyimserlik ve bunlara paralel gerçekleri görememektir.bir anda olmadık bir durumda gerçekleri görmemeniz sizi aşağıya çekebilir.cömertlik dedik ; siz ayrıca aslan vurgusu olan bir insansınız ve insanların kullanmalarına maruz kalabilirizsiniz pohpohlanmalara dikkat makara
jupiterin koçta oluşu inançlar için güzeldir.kimsenin cesaret etmediği bir inanç hakkında konuşmaya siz cesaret edebilirsiniz ve bu konularda fanatikliğe kaçmanız olası.

t kare açı kalıbın.ın içinde kişsel gezegenler oldumu yorum kolay oluyor.ancak sizin ki benim zorlandığım gezegenler arasında.ama yine yorumlarsam.
uranüsünüzün jupiterle 180lik açısıyla uranüs konularında abartma olabilir.sadece dikkat çekmeye odaklı farklı davranışlarınız olabilir.ve bundan jupiterde nasibini alacaktır.inançlarını koç gibi cesur ifade eden siz uranüsle olan bu açıyla inançlarınızda farklılık da yansıtabilirsiniz.
tüm bunlara satürnü de katarsak. uranüs ve jupiter arsındaki bu açı satürnle 90 yapıyor. geleneksel inançlara aykırı tutumlarınız olabilir ve bunları insanlar arasında gayet doğalmış gibi söylebilirsiniz.
son olarak şunu söyleyim. jupiter ve satürn arasında bu açı otoriteyi abartmanıza yol açabilir.aslan yönünüzü de hesaba katarsak , pek olasılıksız gelmedi makara
t kare konusunda katılmadığınız yer oluduğunda yazarsanız iyi olur ,ben de bir şeyler kaparım makara

evvela tşkler yorumlar için aeongülücük
iyimserlik ve cömertlik kısmı çok doğru çok fasla iyimserim sanırım.ve elimde parada durmas çünkü dağıtmayı yedirmeyi insanları mutlu etmeyi faslasıyla seviyorum sanırım.gülücük) dediğin çok doğru pohpohla kandırıyolar beni :P
inanç konularındaysa ismim radikale çıktı fikirlerimi çok ateşli savunup kolay kolay vasgeçmem.ve çevremdekilere göre inançlarımda bile olsa illa farklı bi bakış açısı yada farklı bi yön vardır.daha geniş düşünüyorum sanırım.
otorite konusuysa kısdırılmadığım sürece kedi gibiyim ama kızınca direk aslana dönüşüp kükremeye başlıyomuşumgülücük) oğlumun tabiriyle terör estiriyomuşum gülücük)

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?;lang...1319875399
08-13-2009 01:21 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ginka
Kayıtsız

RE: Jüpiter Açıları
Jüpiter_Plüton Karesi ( 90 )

Bu kişiler, kendi kanunlarını kendilerini yazdığı fikrini savunurlar. Gelenekler ve göreneklerin yıkılmak için yapıldığına inanırlar. Kendilerine olan güvenleri gelişmiştir; fakat zaman zaman garip bir şekilde değerleri hakkında şüpheye kapılırlar. Hatalarından ders almayı ve kendi çıkarları için insanları zora koşmayı öğrenirlerse, daha başarılı olurlar.

çokta kötü değilmiş bu açı gülücük)
11-15-2009 10:41 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Terazi Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 1

ginka Yazılan:Jüpiter_Plüton Karesi ( 90 )

Bu kişiler, kendi kanunlarını kendilerini yazdığı fikrini savunurlar. Gelenekler ve göreneklerin yıkılmak için yapıldığına inanırlar. Kendilerine olan güvenleri gelişmiştir; fakat zaman zaman garip bir şekilde değerleri hakkında şüpheye kapılırlar. Hatalarından ders almayı ve kendi çıkarları için insanları zora koşmayı öğrenirlerse, daha başarılı olurlar.

Bendede jüpiter-pluto karesı var ama hıcbırzaman "kendi çıkarları için insanları zora koşmayı öğrenirlerse daha başarılı olurlar." cümlesini gercekleştiremıcem galıba :(

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=8...2=1&lang=e
11-15-2009 10:48 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ginka
Kayıtsız

teraazziii Yazılan:

Bendede jüpiter-pluto karesı var ama hıcbırzaman "kendi çıkarları için insanları zora koşmayı öğrenirlerse daha başarılı olurlar." cümlesini gercekleştiremıcem galıba :(

orda menfaatleri için zora koşmamayı demek istemiş heralde gülücük)

Jüpiter_Uranüs Sekstili ( 60 )

Bu kişiler, gelenekleri yıkarak, yerine daha liberal ya da ruhani sistemler kurmak isterler. Hayır işleriyle ilgilenip kendilerini insanlığa adayabilirler. Çok şanslı olduklarından, ideallerinin çoğuna ulaşabilirler.

şanslıyımdır genelde evetask
bide jüpiter venüs 60 derece olduğunda ne oluyordu acaba?
11-15-2009 10:53 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ginka
Kayıtsız

Cvp: Jüpiter Açıları
teraazziii Yazılan:eger oyleyse dogrusu bana hıc uymuyo benımde zora kosmayı ögrenmem lazım bıraz gülücük

eğer zora koşmaksa ben insanları ne zaman herhangi bir yapmaları gereken bi konuda zorladığımda hiç pişman olmuyorum utandım genelde haklı ve kazançlı çıkıyorum ...
11-15-2009 10:59 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ginka
Kayıtsız

Cvp: Jüpiter Açıları
teraazziii Yazılan:
ginka Yazılan:
teraazziii Yazılan:eger oyleyse dogrusu bana hıc uymuyo benımde zora kosmayı ögrenmem lazım bıraz gülücük

eğer zora koşmaksa ben insanları ne zaman herhangi bir yapmaları gereken bi konuda zorladığımda hiç pişman olmuyorum utandım genelde haklı ve kazançlı çıkıyorum ...

hangı konuda zorladıgına baglı ama kendı cıkarın ıcınmı onların cıkarı için mi ? pek anlamadım

her iki tarafın kazancı içinde kazan kazan formülü gözkýrpma başkasının zararına olcak bişeyden hayır gelmiceğine inanlardanım. ama bi işten hayır gelceğini hissediyosam ve o olay için karşı tarafı zorladığımda ve peşini bırakmadığımda jüpiterin hediyelerine nail oluyor ve olduruyorum gülücük jüpiterin berektini kaçırmamak gerek... jüpter belli etmeden şans veriyo onu hissettiğin anda peşini bırakmamak gerek...
11-15-2009 11:07 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 30

ginka Yazılan:
teraazziii Yazılan:

orda menfaatleri için zora koşmamayı demek istemiş heralde gülücük)

Jüpiter_Uranüs Sekstili ( 60 )

Bu kişiler, gelenekleri yıkarak, yerine daha liberal ya da ruhani sistemler kurmak isterler. Hayır işleriyle ilgilenip kendilerini insanlığa adayabilirler. Çok şanslı olduklarından, ideallerinin çoğuna ulaşabilirler.

şanslıyımdır genelde evetask
bide jüpiter venüs 60 derece olduğunda ne oluyordu acaba?

Venüs_Jüpiter Sekstili ( 60 )

Zapt edilmesi olanaksız, yerinde duramayan bir kişilik göstergesidir. doğru zamanda doğru şeyleri söylemekte üstlerine yoktur.İltifat etmekte asla cimri davranmazlar. Bu nedenle herkes tarafından sempatik bulunan, sevimli tiplerdir.İhtiyaç duyulduklarında herzaman yardıma hazırdırlar. Gözden kayboılmaları gerektiğinde de kaybolmayı bilirler. İnsanları sever, herkesle iyi geçinirler. Sosoyal ilişkilerini kullanarak maddi kazanç elde ederler.

copypaste bu bilgi ginka ama bence venüsün bulunduğu eve göre şans verebilir mesela venüs 2.evdeyse para anlamında şans,venüs 11.evdeyse arkadaş fazlalılığı yada arkadaşlardan gelecek yardım vs =)
11-16-2009 02:51 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Schatz Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

tugcee Yazılan:Venüs_Jüpiter Sekstili ( 60 )

Zapt edilmesi olanaksız, yerinde duramayan bir kişilik göstergesidir. doğru zamanda doğru şeyleri söylemekte üstlerine yoktur.İltifat etmekte asla cimri davranmazlar. Bu nedenle herkes tarafından sempatik bulunan, sevimli tiplerdir.İhtiyaç duyulduklarında herzaman yardıma hazırdırlar. Gözden kayboılmaları gerektiğinde de kaybolmayı bilirler. İnsanları sever, herkesle iyi geçinirler. Sosoyal ilişkilerini kullanarak maddi kazanç elde ederler.

copypaste bu bilgi ginka ama bence venüsün bulunduğu eve göre şans verebilir mesela venüs 2.evdeyse para anlamında şans,venüs 11.evdeyse arkadaş fazlalılığı yada arkadaşlardan gelecek yardım vs =)

Yoruma bayıldımverygood
11-16-2009 03:03 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Jüpiter - Uranüs Açıları astrosohbet 5 21,569 07-26-2018 03:49 PM
Son Mesaj: Feslegen
  Haritada Jüpiter ve Saturn'ün Kavuşum Yapması salmakis 10 52,368 03-26-2018 08:15 PM
Son Mesaj: Ahmeedd
  Jüpiter - Neptün Açıları astrosohbet 7 21,360 03-14-2018 03:39 AM
Son Mesaj: Beyazcık
  Jüpiter - Plüto Açıları astrosohbet 42 65,041 03-04-2018 02:32 PM
Son Mesaj: idrilhawke
  Jüpiter - Satürn Açıları astrosohbet 51 67,937 07-12-2017 03:53 PM
Son Mesaj: BayanKararsız

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir