Değerlendir:
  • 47 Oy - 2.96 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Büyük Şans Üçgeni - Grand Trine
Yazar Mesaj
su perisi Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 1

RE: Büyük Şans Üçgeni - Grand Trine
Bu arada VIP olmuşum. Çok mutlu oldum gülücük Aslında bu üçgenlerden t karelerden hiç haberim yoktu ama burdaki haritamı görünce var sandım. Neyse ne yapalım.
Ben de aşkta şansı anlatıyordur diye şöyle bir aklımdan geçirmiştim :(
Sağlık olsun...

http://i1103.hizliresim.com/2011/3/22/8131.gif
04-19-2011 01:51 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
penelope Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 11

bende de ay - mars - jüpiter su üçgeni var 7 - 3 -11.evlerde hava grubu burçların evinde oluşmuş bir su üçgeni ne işe yarar ki gülücük

04-21-2011 02:56 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mahinur Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 50

Bende de toprak Merkür-Ay-Uranüs Toprak Üçgeni var.12.8.ve 4.evlerde.gülücük

Burcum Koç ama zerre ateş grubu özelliği taşımıyorum.Üçgen toprak,yükselen toprak,ay burcu toprak..Toprak oğlu toprak.
04-22-2011 09:38 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Derin
Kayıtsız

valla Equilibrium hangi işe elini atarsan at bence sen çok başarılı olacaksın hatta elini attığın her işe kendi orjinal fikirlerini, yaratıcılığını katacaksın yeter ki kendine güven gözkýrpma verygood
04-23-2011 01:11 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mahinur Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 50

(04-23-2011 01:11 AM)Victoria Yazılan:  valla Equilibrium hangi işe elini atarsan at bence sen çok başarılı olacaksın hatta elini attığın her işe kendi orjinal fikirlerini, yaratıcılığını katacaksın yeter ki kendine güven gözkýrpma verygood

İnşallah Victoria.
Hiç istemediğim bir işte de olsam kendimce en iyisini yapmak için çalışırım.Ancak kendimce yolun sonuna geldim.İstediğim bölümü okuyup o alanda çalışamayacağım.Vardır bunda da bir hayır elbet..
Öte yandan,hatırlıyorum,Yıldırım bu üçgen ve uçurtma açımın yüksek eğitime işaret edebileceğini de söylemişti.
04-23-2011 12:32 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
zsevimLee Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 3

mars-merkür-satürn şans üçgeni nasıl bir etki yaratır acaba?

[Resim: astro2gw38zsevimleehw58.th.gif]
05-12-2011 09:53 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(05-12-2011 09:53 PM)zsevimLee Yazılan:  mars-merkür-satürn şans üçgeni nasıl bir etki yaratır acaba?

mars - satürn arasındaki üçgen açının orb aralığı 9 yani oldukça geniş ve dolayısıyla çokta etkili değil bunu söylemeliyim.

merkürün başak burcunda olup + hem ay ile bağlantısı hem mars hem de satürnle hoş açılar yapması bence onu haritanda özel kılıyor.
aslan burcundaki gezegenlerinin tembellik eğilimini aşabilirsen , odaklandığın konularda ( eğitim , öğrenim , iletişim , yabancı diller , yazmak , çizmek vb.) hızla yol alma benzeri bir yeteneğe sahip olabilirsin.

05-12-2011 11:35 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
zsevimLee Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 3

(05-12-2011 11:35 PM)Yıldırım Yazılan:  
(05-12-2011 09:53 PM)zsevimLee Yazılan:  mars-merkür-satürn şans üçgeni nasıl bir etki yaratır acaba?

mars - satürn arasındaki üçgen açının orb aralığı 9 yani oldukça geniş ve dolayısıyla çokta etkili değil bunu söylemeliyim.

merkürün başak burcunda olup + hem ay ile bağlantısı hem mars hem de satürnle hoş açılar yapması bence onu haritanda özel kılıyor.
aslan burcundaki gezegenlerinin tembellik eğilimini aşabilirsen , odaklandığın konularda ( eğitim , öğrenim , iletişim , yabancı diller , yazmak , çizmek vb.) hızla yol alma benzeri bir yeteneğe sahip olabilirsin.

tembellik konusunda çok çok haklısın maalesef :( sürekli aklımda yapılacak işler olmasına rağmen bi türlü hayata geçiremiyorum özellikle şu aralar utangaç bunu aşabilirsem bence de iyi olacakgülücük tüh mars-satürn açının orbu biraz daha dar olsaydı ya keşke :D sağol yıldırım çiçek

[Resim: astro2gw38zsevimleehw58.th.gif]
05-12-2011 11:46 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

topraktaki merkürün olduğu duruma yapan üçgen açılar mantık muhakeme gibi yeteneklkeri arttırır.

matematikler aran nasıl acaba ?

merkür-mars-satürn -uranüs ve pluto açıları matematik konusunna kabiliyet veriyor.
doğal olarak merkür başak , merkür ikizler , merkür koç ve merkür oğlak sayısalda iyi oluyor.

aynı şekilde merkür balık , merkür yay ve merkür neptün ve merkür jupiter açıları da sözel felsefi ve bütünü görmek isteyen alanlarda başarılı oluyor.
05-13-2011 10:28 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(05-13-2011 12:18 PM)Kıvılcım Yazılan:  Arkadaşlar bende bu üçgen yok sanırım
doğru mu bakmşım?

doğru bakmışsınız evet doğum haritanızda büyük şans üçgeni yok.

05-13-2011 08:21 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Büyük Haç ( Grand Cross ) Angel 71 89,614 09-29-2018 10:04 PM
Son Mesaj: Ahmeedd

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir