Değerlendir:
  • 47 Oy - 2.96 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Büyük Şans Üçgeni - Grand Trine
Yazar Mesaj
Venüs
Kayıtsız

RE: Büyük Şans Üçgeni - Grand Trine
Şans üçgenine sahip insanlarda fark ettiğim bir durumu sizlerle paylaşmak istiyorum ancak; sözüm meclisten dışarı, kimse üstüne alınmasın.....
büyük şans üçgenine sahip kişilerde özellikle merkür ve jüpiter trinesi varsa bu kişi malesef ki; fazla kendinden emin konuşan biri oluyorlar ve hep bir direniş halinde kendi fikir ve tezlerini ortaya sunup aslolan zeka bana mahsustur gibi bir edaya kapılıyorlar, eğer ki söylediklerine uygun bir zemin bulamazlarsa da sabit fikirlerini beyan edip ortamdan sıyrılıyorlar. Tabi bu benim fikrim, kimseyi de bağlamaz.
Bu üçgen ikili bir üçgense ego daha fazla kabarıyor malesef, hele ki uranüs dokunuyorsa şans üçgenine sıradışı olma çabası ile bütünleşiyor relex halleri. Ayrıca eğer ki satürn dokunuyorsa bu üçgene aman yanaşmayın bu kişiye çünkü inat diz boyu oluyor malesef ki.........
02-16-2010 09:00 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
tiyatral_gitarist
Kayıtsız

Cvp: RE: Büyük Şans Üçgeni - Grand Trine
(02-16-2010 09:00 PM)venüs_ Yazılan:  Şans üçgenine sahip insanlarda fark ettiğim bir durumu sizlerle paylaşmak istiyorum ancak; sözüm meclisten dışarı, kimse üstüne alınmasın.....
büyük şans üçgenine sahip kişilerde özellikle merkür ve jüpiter trinesi varsa bu kişi malesef ki; fazla kendinden emin konuşan biri oluyorlar ve hep bir direniş halinde kendi fikir ve tezlerini ortaya sunup aslolan zeka bana mahsustur gibi bir edaya kapılıyorlar, eğer ki söylediklerine uygun bir zemin bulamazlarsa da sabit fikirlerini beyan edip ortamdan sıyrılıyorlar. Tabi bu benim fikrim, kimseyi de bağlamaz.
Bu üçgen ikili bir üçgense ego daha fazla kabarıyor malesef, hele ki uranüs dokunuyorsa şans üçgenine sıradışı olma çabası ile bütünleşiyor relex halleri. Ayrıca eğer ki satürn dokunuyorsa bu üçgene aman yanaşmayın bu kişiye çünkü inat diz boyu oluyor malesef ki.........

Büyük ihtimalle burada üstüne alınma potansiyeli olan benim gülücük
Büyük konuşmayayım da , öyle bir şey olacağını zannetmiyorum.
Hatta eleştirin ki beni varsa hatalarımı görebileyim.
Bilgi için çok teşekkürler.
Bir potansiyel tehlikeyi daha tekrar hatırlamış oldum. Sağol.gülücük
02-17-2010 12:35 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Venüs
Kayıtsız

Cvp: RE: Büyük Şans Üçgeni - Grand Trine
(02-17-2010 12:35 AM)tiyatral_gitarist Yazılan:  
(02-16-2010 09:00 PM)venüs_ Yazılan:  Şans üçgenine sahip insanlarda fark ettiğim bir durumu sizlerle paylaşmak istiyorum ancak; sözüm meclisten dışarı, kimse üstüne alınmasın.....

Büyük ihtimalle burada üstüne alınma potansiyeli olan benim gülücük
Büyük konuşmayayım da , öyle bir şey olacağını zannetmiyorum.
Hatta eleştirin ki beni varsa hatalarımı görebileyim.
Bilgi için çok teşekkürler.
Bir potansiyel tehlikeyi daha tekrar hatırlamış oldum. Sağol.gülücük

Eleştiri amaçlı olmaktan ziyade benim ki çoğunlukla bir gözlem ve size özel yöneltilmiş bir durum söz konusu değil, yalnış anlaşılma olmasını istemem gülücük
02-17-2010 02:19 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
sessizgidiş Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 1

RE: Şans Üçgeni~~
Şans üçgeni yazısı,oldukça güzel.şans üçgeninin bulunduğu konumlra göre birçok kapıyı açabilir.hani derler ya 'yıldızın parlasın' bana göre o kadar önemli bir açı kalıbıdır kişinin hayatında buyrun arkadaşlar ;

Yıldız haritası üzerinde ki aynı elemente ait 3 burçtada bulunan , aralarında 120'şer derecelik açılar olan gezegenlerin oluşturduğu BÜYÜK ÜÇGEN şeklindeki açı kalıbıdır..mesela toprak elementi boğa - başak ve oğlak burçlarından oluşur. 3 yada daha fazla gezegen , boğa-başak ve oğlak burçlarındaysa ve hepsinin arasında 120 derecelik güzel açı varsa BÜYÜK ŞANS ÜÇGENİNİN varlığından söz edebiliyoruz.
Ateş elementi üçgeni ;gezegenler koç-aslan ve yay burçlarında ise ve aralarında 120'şer derecelik açılar varsa bu durum sözkosudur..vereceği özelikler ; yaratacı hayal gücünün zenginliği + sahne yeteneği + cesaret + gururlu yapı + dinamik bir kişilik + tutkuların zenginliği.
Toprak elementi üçgeni ;gezegenler boğa-başak ve oğlak burçlarında ise ve aralarında 120'şer derecelik açılar var ise bu durum söz konusudur..vereceği özellikler ; sakinlik ve rahatlatıcı bir yapı + mevcut statülerin korunması ihtiyacı + düzenlilik ve istikrar + konsantrasyon yeteneği + uzun çalışma saatlerine dayanıklılık + kararlılık + inatçılık + monotonluk.
Hava elementi üçgeni ;gezegenler ikizler-terazi ve kova burçlarında ise ve aralarında 120'şer derecelik açılar var ise bu durum söz konusudur..vereceği özellikler ; meraklı , geniş düşünceli ve toleranslıdır. yüksek bir zekanın göstergesi olabilir.. iletişim yeteneği olacaktır ancak insanlarla olan diyaloğu belirli bir mesafede kalabilir + özgürlük ihtiyacı içindedir.
Su elementi üçgeni ;gezegenler yengeç-akrep ve balık burçlarında ise ve aralarında 120'şer derecelik açılar var ise bu durum söz konusudur..vereceği özellikler ; zengin bir hayal dünyası + duygusal yoğunluk + sezgisel yetenekler hatta psişik yetenekler + dış dünyadan soyutlanma + empati yeteneği (kendini başkalarının yerine koyabilme yeteneği) + anaçlık + güzel sanatlar becerisi + alınganlık düzeyinde hassaslık

09-05-2010 09:40 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
penelope Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 11

3, 7 ve 11. evlerimde büyük su üçgeni var bu üçlüyü ilişkiler grubu diye biliyorum ve hava elementleriyle yönetiliyor olmaları büyük su üçgenim üzerinde bi baskı oluşturur mu ne gibi bi etkisi olur

birde söylemeden edemeyeceğim forumda dolaşırken bikaç arkadaşın haritasına şöyle bir baktım da ne kadar renkli ve ilişkili haritalar benimki çok boş geldi gülücük

02-22-2011 01:21 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Aisha Çevrimdışı
Scorpio Vip
Scorpio Vip
lt=

Rep Puanı: 2

güneş akrep 8,ay yengeç 4 ve lilith balık 12 şans üçgeni. lilith katılmasaydı iyiydi sürprizzz

Burası çok yakında güncellenecek...
02-22-2011 01:58 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Aisha Çevrimdışı
Scorpio Vip
Scorpio Vip
lt=

(02-22-2011 03:05 PM)bu şarkı yarınlara Yazılan:  
(02-22-2011 01:58 PM)Aisha Yazılan:  güneş akrep 8,ay yengeç 4 ve lilith balık 12 şans üçgeni. lilith katılmasaydı iyiydi sürprizzz

niye lilith katılmasaydı?

lilith kötülükle ilgili,şans mans bırakmaz :D

02-22-2011 03:07 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Aisha Çevrimdışı
Scorpio Vip
Scorpio Vip
lt=

(02-22-2011 05:41 PM)bu şarkı yarınlara Yazılan:  
(02-22-2011 03:07 PM)Aisha Yazılan:  
(02-22-2011 03:05 PM)bu şarkı yarınlara Yazılan:  
(02-22-2011 01:58 PM)Aisha Yazılan:  güneş akrep 8,ay yengeç 4 ve lilith balık 12 şans üçgeni. lilith katılmasaydı iyiydi sürprizzz

niye lilith katılmasaydı?

lilith kötülükle ilgili,şans mans bırakmaz :D

aynı üçgen bende de var a onun için sordum. sendeki gibi su grubunda.
ay yengeç- mars/pluto akrep- balık lilith. 8-12-4. ev. :D
haritamız çok benziyor o zaman

yorumculardan biri gelse de lilithin kötülüğüne karşı okuyup üflese biz de rahatlasak :D

02-23-2011 04:32 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
su perisi Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 1

Astroidler de dahil olabiliyor demek bu üçgene...O zaman benim Juno,Asc-Uranüs-Merkür üçgeni var. Haritamda var olarak görülüyor ama okuduğum kadarıyla geniş aralıklı...

http://i1103.hizliresim.com/2011/3/22/8131.gif
04-19-2011 01:07 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(04-19-2011 01:07 AM)su perisi Yazılan:  Astroidler de dahil olabiliyor demek bu üçgene...O zaman benim Juno,Asc-Uranüs-Merkür üçgeni var. Haritamda var olarak görülüyor ama okuduğum kadarıyla geniş aralıklı...

Astroidle açı yapan gezegenin , o astroidin özelliğiyle benzer doğası yoksa pek dikkate almıyorum.

Merkür-Uranüs-Pallas büyük şans üçgenini dikkate alırım mesela çünkü merkür ve uranüsün bazı temel özellikleriyle pallasın özelliği benzer doğaya sahip.

ama juno-uranüs-merkür olunca emin değilim ( junoyu pek tanıyamadım henüz )

04-19-2011 01:30 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Büyük Haç ( Grand Cross ) Angel 71 89,121 09-29-2018 10:04 PM
Son Mesaj: Ahmeedd

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir