Değerlendir:
  • 35 Oy - 3.26 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Yükselen Burcun ( Asc ) Yaptığı Açılar
Yazar Mesaj
hanzade Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 0

RE: Cvp: ASC(Yükseln Burç) ' nin yaptığı açılar
(07-22-2007 04:11 AM)Mavi Yazılan:  kavuşum değil ama
Yükselen Burçta "chiron" varsa:

Yüz berrak ve yumuşak ifadelidir. Vucut hatlarında yuvarlakımsı çizgiler vardır. Zihinsel araştırıcılığın verdiği bilgelik halini sergiler.Hareketleri yumuşak ve iyileştirici tarzdadır.

......Şiron`un yükselen burçtaki, doğduğu dakikadaki tesiri de kişinin kâbiliyetini meydana getirir... Elbette burada mâneviyata dönük kâbiliyetten söz ediyoruz. İnsanın, kendisinde var olan kâbiliyet ve istidadı madde dünyasına aktarabilmesi, beynin gelişmesiyle orantılı olmaktadır.

Beynin gelişmesi ise her ne kadar elinde görünüyorsa da, bu gelişme dış ya da içe ait çeşitli şartlarla bağlantılı olabilmektedir..........

yani şiron benim yengeçte ve yükselenimde yengeç ama
şiron 1. evde değil 12. evin içinde gene bu özellikleri verir mi
01-15-2011 09:47 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

RE: Yükselen Burcun ( Asc ) Yaptığı Açılar
Alıntı:yani şiron benim yengeçte ve yükselenimde yengeç ama
şiron 1. evde değil 12. evin içinde gene bu özellikleri verir mi

evet ver,r.ancak , harita eklersen daha iyi olur.bu senin menfaatine .daa kapsamlı cevaplar alabilirsin verygood
01-16-2011 05:45 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Lderya Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 0

venüs 120 ASC : bu kişiler uyumlu davranış ve düşüncelere sahiptirler. güzellikleri ile tanınan kadınlarda bulunan bir açıdır. bu kişiler popüler tiplerdir ve sevgi ilişkilerinde çok başarılıdırlar. beraber çalıştıkları insanları çok mutlu eder ve kendi evlilik hayatlarında da çok mutlu olurlar. müziğe kabiliyetlidirler. en azından iyi bir sanat anlayışları vardır.

1. evde akrep yükselen akrep ay koçta
asc 150 derece ay

başka bir sitede açılar için böyle bir yorum var Ayrıca şunuda unutmamak lazım 3 lük seri açılar grubuna girer bu 150lik açı vede 3lük seri, yumuşak açıları işaret eder 30-60-120 gibi. işte bu yumuşak, tembellik veren açıların kişiye verdiği boşvermişliği,rehaveti 150lik açının hafif gergin enerjisi zorlayıp hareket ettirir kısaca yumuşak açısı bol olan insanların hareket edip kazanç sağlaması için haritada lazım olan hafif gergin ve yararlı bir açıdır diyerek fikrimi noktalıyorum.
Haritasında bolca 30-60-120 ve 3-4 tane 150 açısı olan insan yatsın kalksın allaha dua dua etsin hayatı şanslı gider her giriştiği olayda.

asc 150 derece ay
150 derece tamalamayan zorlayan açı olduğuna göre yükselen özelliklerim ay tarafından zarar görmüş mü olur?yorum yaparmısınız

http://www.astrozoom.com/sonuc_ing.php?I...t&x=17&y=4
05-28-2011 12:35 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
nisan15 Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Rep Puanı: 30

Venüs- ASC kavuşum
Bu konum fiziksel çekicilik göstergesidir. Gösterişten, lüxten çok hoşlanırlar. Biraz yüzeysel ve boş olmaları ihtimali vardır.Venüs'ün bulunduğu burca göre vücut yapısı güzellik taşıyacaktır. insanlar tarafından beğenilen, takdir edilen sosyal kişilerdir. Yüzlerinde veya vücutlarında gamze olma ihtimali yüksektir.

yüzde değil ama vücutta gamze mevcut

neptün kare asc evet insanları degiştireyim derken ben kendimi tanıyamaz olurum özellikle 1. derece yakın iliskilerimde ..

jüpiter kavuşum ASC: iyimser ve abartılı bir kişilik. yaptıkları hiçbir şeyde makul olmazlar. nazik, sempatik, iyi kalpli oldukları için hayır kurumlarında başarılı işlere imza atabilirler. özellikle ilerleyen yaşlarında kilo almaya çok müsait olduklarından, yediklerine dikkat etmeleri gerekir. jupiter dokunduğu herşeyi büyütür denir. bu yüzden elleri, ayakları büyük olan, iri cüsseli kişiler olabilirler.

evet yasım ilerliyor ve ben kilo alıyorum ama ellerim ve ayaklarım büyük değil

mars 120 ASC: bu insanlar yüksek yöneticilik yeteneklerine sahiptir. çevrelerinden takdir alan, çok çalışkan ve enerjik, yorulmak bilmeyen kişilerdir. aynı zamanda becerikli ve pratiktirler. başladıkları işi bitirir, çözüm üretebilirler. dürüst ve sözünün eri olurlar. özellikle askeri konumlarda görev alıyorlarsa, başarılı şekilde komuta görevini yerine getirebilirler.

hım görev alınan konumda haklı (: ayrıca söz verdiysem yaparım yapmıyacagım seyi vaad etmem edip te yapmayanı da önemsemem.

Satürn 120 ASC: bu insanlar çok sakin ve ağırbaşlı, dengeli tiplerdir. çok çalışkandırlar ve sabırla her işin üstesinden gelebilirler. başarıya ulaşmaları biraz uzun zaman alabilir. fakat er ya da geç istediklerini elde ederler. başarıları orta yaştan sonra takdir toplamaya başlar.

Sabır mı (: evet sabretmek gerekiyorsa ve şartlar bunu gerektiriyorsa sabrederim ama bu sabretmek beni öldürür herşey hemen olsun isterim şu da var dayanıklılığım her zaman takdir toplamıstır ve evet bu orta yasa geldigimde olmaya baslamıstır.

Bn bu astrolojiyi seviyorum hem de cokkk(:

bir şey daha şiron 45 asc bu kaldı bu ne özellik verir?

HARİTAM

''Kelimelere yüklediğim anlamı, ancak ben bilebilirim.'' GORGİAS
05-28-2011 01:12 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
katmer Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 7

venüs asc kavuşumunda vücutta yüzde gamzemi olurmuş hmmmm....benim yüzümde de vücudumda da var....sevdim bu kavuşumu:D

HARİTAM
http://b1111.hizliresim.com/r/b/g0jh.gif

Düşüme sen düşünce gözlerinde tutuklu kalır yüreğim...İçinde sen olmayan düşlerimi düşürürüm düşümden...Prangaya vurulmuş ayaklarımı sürüklerim peşinden ömrümü ömrüne her bir adımda...

Kırılma, küsme sen yine bir şiir yaz. . .
10-21-2011 07:46 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
vatansever Çevrimdışı
Yasaklanmış

başaktaki mars -güneş kavuşumum asc oğlağıma 120 derece ,asc'em 2.evimdeki ay koçuma ve 8.evimdeki merkür terazime 90 derece ,6evimden 7.evime kavuşum yapan jüpitere 180 ,10.evdeki plutoma 60 derece ,asc'em neptün ve satürnümle kavuşum halinde
12-24-2011 10:36 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mahinur Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 50

Alıntı:jüpiter 90 ASC: bu konum kısaca zamanda çok büyük başarılar kazanmak isteyen bir karakteri gösterecektir. arzuladığı kariyere gelmelerinde yardımcı olabilecek kişilerle arkadaşlık ederler. biraz çıkarcıdırlar. maddi güvenliğin gerekli olduğuna inanır, bir an önce çalışmalarının ürününü almak isteyen, sabırsız insanlardır.
satürn 120 ASC: bu insanlar çok sakin ve ağırbaşlı, dengeli tiplerdir. çok çalışkandırlar ve sabırla her işin üstesinden gelebilirler. başarıya ulaşmaları biraz uzun zaman alabilir. fakat er ya da geç istediklerini elde ederler. başarıları orta yaştan sonra takdir toplamaya başlar.

Satürn açısı Jüpi'ye cevap niteliğinde.:D
12-24-2011 11:05 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Derin
Kayıtsız

yukselen derecesine alinan acilar hem karakter hemde fiziksel olarak olarak bizi etkiliyor sen sabit inatci hirsli tuttugunu koparan zirve yolunda emin adimlarla ilerleyen birisin saturnalik da var, bazen taktin mi takabilirsin

ama gunes ve ayinin degisken burcta olmasi degisen sartlara ve degisen kosullara da rahat uyum saglayabildigini gosterir duruma gore hem degiskenligi hem sabitligi kullanabilirsin hemde oncudeki yigilim sayesinde bir fikrin bir hareketin onculugunu yapmakta da basarili olacagini dusundum.merkurun balikta ama diger gostergelerin onun acigini kapatacagini dusunuyorum.
04-18-2012 09:41 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Jackal Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 6

Yükselen açılarına nasıl bakıyoruz?
Benim Asc Balık hangi gezegenlerle açı yapmış acaba?

''...tırnaklarım kanadıkça aydınlanır yolum...''

Beni öldürmeyen her ''açı'',beni güçlendirir.gülücük

http://imageshack.us/photo/my-images/829/harrita.gif/
04-18-2012 10:11 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
gemini Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 1

yükselen yay
ASC kavuşum uranüs
ASC karşıt güneş ve venüs

daha açıları var da
bir sayfa önce ASC kavuşum venüste yüzde gamze denmiş, venüsüm ASC ile kavuşum halinde değil ama yüzümde gamzem var
ayrıca ASC kavuşum uranüste vücutta orantısızlık denmiş ve fiziki mi anlamadım, düzgün bir fiziğim vardır, öyle söylerler

04-19-2012 01:44 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Asc/ dsc / Ic / mc aksları üzerindeki açılar zeynepelif 18 30,232 12-13-2018 03:31 AM
Son Mesaj: İkizlerben
  150-inconjunction açılar ateskızı 27 81,095 05-24-2017 12:07 AM
Son Mesaj: Libra
  Novil Açılar ( 9'dan türeyen açılar ) astrosohbet 41 53,020 09-08-2012 01:19 PM
Son Mesaj: ekinoks
  Septil ve Bi-septil Açılar astrosohbet 74 96,446 09-06-2012 05:10 PM
Son Mesaj: deniz kaya
  HARİTANIZDAKİ AÇILAR vivienleigh 31 32,117 12-31-2011 12:39 AM
Son Mesaj: DEMET
  Tepe Noktasının ( Mc ) Yaptığı Açılar luci 29 94,396 12-08-2011 04:49 PM
Son Mesaj: Arkadaş
  Açılar ve Yeni Yorumlama Kavramı ferhat006 28 35,278 07-13-2011 01:13 AM
Son Mesaj: nisan15
  Astro.com'da Görunmeyen Açılar. miyase 2 5,389 02-04-2010 09:40 PM
Son Mesaj: astrosohbet

Forum'a Git: