Değerlendir:
  • 77 Oy - 3.14 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Transit Saturn Evlerde
Yazar Mesaj
ginka
Kayıtsız

RE: Transit Saturn Evlerde
şu saturnün bir evden geçipte olumlu olduğu bir ev varmıdır gülücük)
09-08-2009 04:31 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
luthi Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

galiba 4. ev icin olumli diyebiliriz bir cesit temel atma yapilandirma ben bunu yasiorum suanda sikayetci deilim acikcasi zorlasada guzel cunku ilerde rahat edicem gibi =)
09-08-2009 04:49 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ginka
Kayıtsız

Cvp: RE: Transit Saturn Evlerde
luthi Yazılan:galiba 4. ev icin olumli diyebiliriz bir cesit temel atma yapilandirma ben bunu yasiorum suanda sikayetci deilim acikcasi zorlasada guzel cunku ilerde rahat edicem gibi =)

evle ilgili sorumluluklar vaya sıkıntılar olabilir.evde mükemmeliyet aranır açıklar ve eksiklikler gözle görülür.sonra 5. eve geçer saturn gülücük
09-08-2009 04:52 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
luthi Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

benim 5. evim ztn yanmis saturn gecse nolur natalda mars saturn kavusumum ve de plutom orda ztn :D 4. evde ki yapilanma önemli cunku ilerde yani orta yas olayi orda saglam bi temelle cikmak lazim bu saturnun karsina ..
09-08-2009 04:57 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 30

luthi Yazılan:galiba 4. ev icin olumli diyebiliriz bir cesit temel atma yapilandirma ben bunu yasiorum suanda sikayetci deilim acikcasi zorlasada guzel cunku ilerde rahat edicem gibi =)

aslında bende böyle düşünüyorum luthi satürn benim 1.evimden çıkmak üzere 21 yaşımdayımgülücük 4.evimden çıkıp yükselicek ilerleyen yılarda..27 yaşımdan sonra rahatlayacağım ohh ne güzel 30'lu yaşlarım rahat geçicek satürn 12.evimdeyken içime kapanmıştım kimseyle görüşmüyordum ve siyasetle ilgilenmeye başlamıştımhiç halim yok
27 yaşımdan sonra rahatlıcam iyice kendimi böyle avutayım bari:D
09-08-2009 06:45 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Valde_Amor Çevrimdışı
Lunar Vip
Lunar Vip
lt=

Rep Puanı: 1

tugcee Yazılan:

aslında bende böyle düşünüyorum luthi satürn benim 1.evimden çıkmak üzere 21 yaşımdayımgülücük 4.evimden çıkıp yükselicek ilerleyen yılarda..27 yaşımdan sonra rahatlayacağım ohh ne güzel 30'lu yaşlarım rahat geçicek satürn 12.evimdeyken içime kapanmıştım kimseyle görüşmüyordum ve siyasetle ilgilenmeye başlamıştımhiç halim yok

Stres yapmayalım arkadaşlar, her anın keyfini çıkarın gözkýrpma Satürn sizin kendi kişiliğiniz üzerinde öğretmenlik yapacak, biraz daha şanslısınız Terazi burcundan geçecek, Aslan veya Yengeçten geçiyor olsaydı?
09-09-2009 01:19 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 30

Valde_Amor Yazılan:
tugcee Yazılan:

Stres yapmayalım arkadaşlar, her anın keyfini çıkarın gözkýrpma Satürn sizin kendi kişiliğiniz üzerinde öğretmenlik yapacak, biraz daha şanslısınız Terazi burcundan geçecek, Aslan veya Yengeçten geçiyor olsaydı?

bu konuya değindiğin iyi oldu valde_amor satürn teraziden geçecek yani 2 ay'a kadar önce güneşimden sonra venüsümden..satürn terazide yükseldiğine göre sanırım çok ta olumsuz etkileri olmayacakhımm
09-09-2009 03:40 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Phoenix Çevrimdışı
Uranyen Vip
Uranyen Vip
lt=

Rep Puanı: 1

saturn 9. evimden geçiyor.
kendimi devamlı eğittiğim bir dönem diyebiliirm gülücük bana bu konuda disiplin getirdiği bariz belli.
aslında saturn bak işte bunun tadına da öğren diyor. O'nun kötülükler getirdiği düşüncesi bize göre öyle sadece, çünkü aslında öğrenmemiz için gerekli olan metot budur diye düşünüyorum tam da merkür geri giderken gülücük
bu arada ben biraz kendimi geveze gibi hissediyorum merkür geri giderken niye acaba? herkes gider mersine ben gider tersine sözü mü zuhur buldu bende acaba ne oldu anlamadım gülücük

sanki düşüncelerimi daha net aktarabiliyorum bir sohbet ortamında vs.. :D

İdrak edebilmek en büyük zenginliktir!

''hell is other people.''

[Resim: wewewewe.th.jpg]
09-14-2009 12:39 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Derin
Kayıtsız

Cvp: Transit Saturn Evlerde
Bende ün. kazandığım zaman tr satürn tam 9.evimde mc ve jüpiterle kavuşuyomuş (equala göre) :D seviyorum astrolojiyi verygood
09-14-2009 01:23 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Phoenix Yazılan:saturn 9. evimden geçiyor.
kendimi devamlı eğittiğim bir dönem diyebiliirm gülücük bana bu konuda disiplin getirdiği bariz belli.
aslında saturn bak işte bunun tadına da öğren diyor. O'nun kötülükler getirdiği düşüncesi bize göre öyle sadece, çünkü aslında öğrenmemiz için gerekli olan metot budur diye düşünüyorum tam da merkür geri giderken gülücük
bu arada ben biraz kendimi geveze gibi hissediyorum merkür geri giderken niye acaba? herkes gider mersine ben gider tersine sözü mü zuhur buldu bende acaba ne oldu anlamadım gülücük

sanki düşüncelerimi daha net aktarabiliyorum bir sohbet ortamında vs.. :D

doğum haritasını değerlendirirken de haritanın bütününü gözden kaçırmayınız , Transitleri incelerkende tek bir gezegene odaklanmayınız.

sevgili Phoenix ,

Transit Mars Yengeç burcundan , senin merkürüne + venüsüne + jüpiterine üçgen açılar yapıyor ve Büyük SU üçgeni oluşturuyorlar.
daha dinamik ve cesaretin akıcı bir şekilde ifade edilmesi için hoş bir zaman diliminde olduğunu söyleyebiliriz.
yani merkürün geri gitmesinden değil , mars transidiyle oluşan Büyük Şans Üçgeninden kaynaklı bir gelişmeden söz edebiliriz ok

09-14-2009 01:31 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Transit Satürn Doğ. Haritasında Ay'a Açı Yaparsa astrosohbet 33 43,258 12-13-2019 04:53 PM
Son Mesaj: justicee
  Transit Satürn Açıları Simurg 69 143,133 03-11-2019 12:03 AM
Son Mesaj: merkür_yen
  Transit Satürn Doğ. Haritasında Güneşe Açı Yaparsa astrosohbet 11 22,102 04-06-2018 09:47 AM
Son Mesaj: say24
  Transit Satürn Yay Burcu Geçişi tools 17 25,749 01-10-2018 12:58 AM
Son Mesaj: Kumsal
  Satürn Devinimi & Transitleri nev_bahar 168 260,759 06-19-2016 07:09 PM
Son Mesaj: Alejandro
  Transit Satürn akrep burcunda. Tuğçe 29 41,022 04-23-2016 09:00 PM
Son Mesaj: ekinoks
  Transit Satürn' ün Doğum Haritasındaki Planetlerle Etkileşimi Yakamoz 75 112,277 10-01-2015 09:09 PM
Son Mesaj: Didemm
  Transit Satürnün Ay Düğümlerine Kavuşumu plutomania 22 46,837 04-17-2015 01:30 AM
Son Mesaj: nisan15
  Satürn Yüzünden mi? dubletoprak 9 15,457 01-15-2013 12:52 AM
Son Mesaj: hulya35
  Transit Satürn Akrep Sınırlarında Lajâ 96 116,517 12-27-2012 03:55 PM
Son Mesaj: Mavisahram

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 2 Misafir