Değerlendir:
  • 28 Oy - 2.75 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Progres Güneşi İrdeliyoruz
Yazar Mesaj
SeLiN Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

Cvp: RE: Progres Güneşi İrdeliyoruz
vuslat Yazılan:etkileşimde değil galiba ben pek anlyamadım bana açıklarmısınız

Neptün kişisel gezegen değildir ve gerek doğum haritasında gerek progresste etkisini göstermesi için kişisel gezegenlerle açı yapması gerekir yada Ac Mc noktalarıyla.Haritanızı eklerseniz daha rahat bakabilirim, yalnız şunu söyleyeyim Neptün'ün enerjisini hissedebilmeniz için kavuşum,karşıt,kare gibi belirleyici bir açı yapması lazım.Güneş-Neptün Ay-Neptün AC kavuşum Neptün kare karşıt gibigülücük
08-23-2009 05:39 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
SeLiN Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

vuslat Yazılan:benim progres değilde natal gezegenime tr neptün zıt açı yapıyor haritam var üyelein haritalarırda oradan bakabilirsiniz

Transit neptün-chiron-jüpiter üçlüsü ayınızla birleşmiş ve güneşinizle karşıt yapmış.

Önce şunu belirteyim transit yorumlarım konusunda iddaalı değilim ama denicem:D

Ailenizle ilgili sorgulamalar yaşamış olabilirmisiniz ve ailenizle karşıkarşıya gelmiş,dini konularda araştırmaya yada sorgulamaya başlamış.Kendinizi ifade edemediğinizi düşünmüş olabilirmisiniz?Fiziksel olarak yorgun yada şöyle diyelim hiçbirşey yapmak istemeyen.Daha mistik duyarlı ve belki sulugöz.

Bu kavuşum hep kafamı karıştırıyor doğrusu yorumlarımın doğruluk payını merak ediyorumdil çýkarma
08-23-2009 05:22 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
vuslat Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Rep Puanı: 7

Miss Merkury Yazılan:
vuslat Yazılan:benim progres değilde natal gezegenime tr neptün zıt açı yapıyor haritam var üyelein haritalarırda oradan bakabilirsiniz

Transit neptün-chiron-jüpiter üçlüsü ayınızla birleşmiş ve güneşinizle karşıt yapmış.

Önce şunu belirteyim transit yorumlarım konusunda iddaalı değilim ama denicem:D

Ailenizle ilgili sorgulamalar yaşamış olabilirmisiniz ve ailenizle karşıkarşıya gelmiş,dini konularda araştırmaya yada sorgulamaya başlamış.Kendinizi ifade edemediğinizi düşünmüş olabilirmisiniz?Fiziksel olarak yorgun yada şöyle diyelim hiçbirşey yapmak istemeyen.Daha mistik duyarlı ve belki sulugöz.

Bu kavuşum hep kafamı karıştırıyor doğrusu yorumlarımın doğruluk payını merak ediyorumdil çýkarma

evet hepsi doğru ailemle sorunlarım oldu dini konulardada bazı kafamı kurcalayan şeyler oldu fiziksel olarak enerji fazla fakat içimden hiçbirşey yapmak gelmiyor hatta bu durum çok canımı sıkıyor evet daha mistik ,duyarlılık sulugözlülük pek okadar yok
çok teşekkür ederim çok başarılısınız
daha başka şeyler aklınıza gelirse paylaşırsanız memnun olurum

[Resim: vuslatharitas.th.gif]

secdelerde imiş aşk bulmak alnıma düştü
08-24-2009 12:38 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

Rep Puanı: 3

RE: Progres Güneşi İrdeliyoruz
örneğin benim güneşim 3 derece balıkta. bir kaynağa göre, 30- 3= 27 yaşında progres koç oluyorum..
yıldırım beyin verilerine göre 20+3=23 yaşından itibaren..
aklım karıştı şimdi pek anlamadım
ben 24 yaşındayım, ve son dönemlerde balığın o illallah getiren aşırı duygusallığından sıyrıldığımı, daha özgüven sahibi, daha baskın, daha atak ve korkusuz biri haline geldiğimi söyleyebilirim..
geçtim mi geçmedim mi şimdi ben ? hımm

Gülersen, herkes seninle güler. Ağlarsan, tek başına ağlarsın.
09-07-2009 09:09 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ariess Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

benımde bu konuda kafam karısık , cunku sıtelerde farklı cıkıyor , tamam boga olmusum ama retrolarım duzelmıs kımınde kımınde aynı .. dogumgunumuze yasımızı gun olarakmı eklıyorduk? yoksa derecemıze mı yasımızı eklıyorduk uüüff :(

http://img62.imageshack.us/img62/7818/haritam.jpg
09-07-2009 10:17 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Serena Yazılan:örneğin benim güneşim 3 derece balıkta. bir kaynağa göre, 30- 3= 27 yaşında progres koç oluyorum..
ben 24 yaşındayım, ve son dönemlerde balığın o illallah getiren aşırı duygusallığından sıyrıldığımı, daha özgüven sahibi, daha baskın, daha atak ve korkusuz biri haline geldiğimi söyleyebilirim..

benim hangi verilerime göre 20 + 3 = 23 yaşından itibaren gibi bir sonuç çıkardın anlayamadım.

30 - 3 = 27 yaşından itibaren progres Güneşinin Koç olacağı doğrudur.

yada mesela sevgili aries , senin progres Güneşin 11 derece Boğa görünüyor öyleyse 19 sene sonra ( 11 + 19 = 30 ) progres Güneşin ikizler olacak ok

09-08-2009 12:06 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

Rep Puanı: 3

Yıldırım Yazılan:
Serena Yazılan:örneğin benim güneşim 3 derece balıkta. bir kaynağa göre, 30- 3= 27 yaşında progres koç oluyorum..

benim hangi verilerime göre 20 + 3 = 23 yaşından itibaren gibi bir sonuç çıkardın anlayamadım.

30 - 3 = 27 yaşından itibaren progres Güneşinin Koç olacağı doğrudur.

yada mesela sevgili aries , senin progres Güneşin 11 derece Boğa görünüyor öyleyse 19 sene sonra ( 11 + 19 = 30 ) progres Güneşin ikizler olacak ok

pardon yanlış anlamışım kusura bakmayın. teşekkürler

Gülersen, herkes seninle güler. Ağlarsan, tek başına ağlarsın.
09-08-2009 01:40 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Valde_Amor Çevrimdışı
Lunar Vip
Lunar Vip
lt=

Progres hesabında Güneş'in ilerlemesini her zaman 1 sene = 1 yıl olarak mı alacağız, yoksa 1 yıl = 1 gün olarak mı? Aradaki farkı şöyle açıklayayım: Güneş haritada kışın daha hızlı ilerliyor, örneğin Kova burcundayken 1 günde 1 dereceden fazla yol alıyor ama yazın Aslan burcunda 1 günde 1 dereceden az yol alıyor. Bu da 30 derece gibi bir farkta yaklaşık 6-12 ay arası kaymaya sebep oluyor, yani Progreste Yengeç veya Aslan'da ilerliyorsa Güneş, 30 dereceyi 30 yılda değil yaklaşık 31 yılda falan alıyor. Bu da progres harita için önemli bir kayma bence. hele 1 derece = 1 yıl alınıyorsa.
11-07-2009 04:37 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Terazi Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

KoçAslanı Yazılan:güneşim natalda 7 derece koçta, 23 yaşında progresste boğaya geçecek gülücük boğa soslu koç olacam gülücük)

benimde 7 derece terazide..23 yaşında akrepe geçicek akrep soslu terazi olucam bende o zaman gülücükgülücük ne kadar etkiliyecek kişiliğimi merak ediyorum hımmhımm

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=8...2=1&lang=e
11-07-2009 05:11 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Whitecrow Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Ben 6 yaşındayken progres güneşim yaya geçmiş annem hep söyler sen küçükken köşe yastığıydın hiç ağlamaz huysuzluk etmezdin büyüyünce azıttın diye:D

Alcune delle cose piu'tremende che si possana mai immagiare sono state fatte con le migliori intenzioni.

16.Kasım.1990 Saat:23.55
İSTANBUL

HARİTAM
11-07-2009 05:14 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Progres Ay'ı İrdeliyoruz astrosohbet 155 204,948 03-07-2023 12:48 PM
Son Mesaj: Lajâ
  Progres Harita Hakkında Geniş Bilgi Angel 6 20,110 10-31-2019 09:23 PM
Son Mesaj: Cancer61
  Progres Harita Nedir? Angel 16 33,923 08-31-2019 12:53 AM
Son Mesaj: picachu
  Progres Yorumları astrosohbet 205 220,095 03-03-2018 11:06 PM
Son Mesaj: say24
  Progres Ay ile Transit Satürn Arasındaki Fark plutomania 1 5,736 08-20-2012 03:21 AM
Son Mesaj: astrosohbet
  Türkiye'nin Progres Harita Yorumu salmakis 4 7,512 07-11-2012 02:21 AM
Son Mesaj: deniz kaya
  Progres Haritada Yeniay ve Dolunay Valde_Amor 2 6,149 07-02-2009 04:20 AM
Son Mesaj: gizem kara

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir