Değerlendir:
  • 19 Oy - 2.74 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Güneş iki burcun da enerjisini birleştirebilir mi ?
Yazar Mesaj
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 31

Cvp: Güneş iki burcun da enerjisini birleştirebilir mi ?
(06-27-2016 11:45 PM)Ninsianna Yazılan:  
(02-03-2016 12:18 AM)Alejandro Yazılan:  Merhaba ; öncelikle uzun zamandır üye olmasamda sitenin en büyük takipçilerindendim ve bir konuda hiç bir yerde cevap bulamadım (varsa göremediysem af dilerim ) o yüzden burdaki büyüklerime sormak istedim. Bu soru icin üye olmayı dört gözle bekledim.

Öncelikle Koçmuyum yoksa balık mı gibi bir soru sormayacağım ancak ;

00 derece Koç burcuyum 21 Mart doğumluyum. Ancak balık burçları ile anlaşıyor olmam farketme sebebim oldu balık burcunun Tümm ama tüm özelliklerini taşıyorum. Özellikle insanların alınlarının büyük olması hayal kurabilen ve hayal gücü yüksek insanlar olduğunu gösterir beynin ön lobu geniş oluyor. (Biyoloji dersinde öğrenmiştim ) ve yüzümde alnım oldukça dikkat çekicidir ve aşırı hayalci bir insanım doğuştan sanatsal yeteneğim ve hayal gücü yüksek biriydim ve hala öyleyim. kaldı ki koç burcu da hayalci değildir . ancak kücük bir bebek gibidir.

Yüksek alın Balıktan ziyade Koç özelliğidir halbuki.Koç ta büyük düşünen yaratıcı insanların burcudur.

Yüksek ihtimalle . Ben direk hayalden düşünmüştüm . Balık burçları çok iyi hayal kurma yeteneği ile donatılmıştır diye . balık hayalle başlar ama Koç hayalden çok bir şeye başlamaya hiç düşünmeden hemen hemen ben ben diye istekli illerisini düşünmeden atlarız ve gönlüne göre hareket ederiz ancak %90 devamını getiremiyoruz biz koçlar. koçun en ana özelliğinin bu olduğunu düşünüyorum . yinede her burç mesela bence ikizler sürekli dile getirir , balık hayal eder , oğlak var gücü ile çalışırak işi hakettiğini düşünür ama koç gibi cesurca başlayamaz mesela. bu yönden bakılırsa ağır bir koçum ancak bir işe başlayıp önce devamını getirememekle beraber sonra dur deyip var gücümle odaklanıp işi bitiririm burda ay oğlak devreye giriyor . ancak başlamadan önce çok iyi hayal etmemde balıktan aldığım enerjnin parmağı vardır diye düşünüyorum .(kendimce böyle düşündüm ne derece doğru bilmiyorum)

Koç ,Yükselen İkizler ama yalnız kaldığında bir ay Oğlak ...

Doğum Haritam : https://i.hizliresim.com/JlaPoj.gif
2017-2018 Solar Return Haritam : https://i.hizliresim.com/9dQkkO.gif
07-02-2016 01:42 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Cvp: Güneş iki burcun da enerjisini birleştirebilir mi ? - Alejandro - 07-02-2016 01:42 PM

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Güneş Burcumuzla Yükselenimizin Uyumu yaren 29 47,223 01-23-2019 06:54 AM
Son Mesaj: Feslegen
  Güneş Burcu mu Yükselen mi? kariyb 19 37,815 02-14-2012 11:31 PM
Son Mesaj: michiru
  Güneş / Yükselen Karması bu şarkı yarınlara 25 68,519 07-16-2011 05:49 PM
Son Mesaj: penelope
  Her Burcun Kadını Farklıdır! qulsah 11 36,600 01-14-2010 05:35 AM
Son Mesaj: NinMeSarRa_

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 7 Misafir