Değerlendir:
  • 47 Oy - 3.15 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Venüs Akrep Burcunda
Yazar Mesaj
ayşe kara Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 3

RE: Venüs Akrep Burcunda
harita kaderse venüs akrebe aşk haram.depremle yaşamayı öğrenmek gibi.

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=6...=&rs=0&ast=
03-25-2011 01:22 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
melis_bk
Kayıtsız

Platonik aşk bana uzak gerçi asıl sorunum aşk:D
Aslında bir neptünyen biri gibi sevmek istiyorum ama beceremiyorum.Şimdiye kadar aşksa eğer iki kez hissettim birini aklım kabul etmedi birini sosyal şartlar.En iyisi kendin takılmak bu durumda hemide zararsız ama denemek için geç kaldım reenkarnasyon olaydı denerdimgülücük
03-27-2011 10:30 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

Aklın kabul etmediği şey aşk olmazgülücük Aşk gerçek aklı öldürür..
03-27-2011 11:01 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

platonik aşk , venüs12.evde ve/veya neptünle açı içindeyse çok etkili.
ancak , venüs , mars burçlarına düştüğünde öyle çok çok platonik aşk beklememk lazım.

bir de venüs akrebin manipulatif taraflarından bahsedilmiş ;
venüs veya herhangi bir gezegen akrep burcunda düştüğünde doğal olarak böyle şeyler oluyor.
birtek marsın yapısı akrebin yapısıyla örtüşüyor.marsın yapısı iyi olduğundan doğal olarak karşıt fonksiyonları anlatan venüsün akrep burcunda çok iyi bir hal alacağını beklemek yanlış olur.
venüs , mars burçlarına düştüğünde genellikle paylaşımcılıktan ve uzlaşmacılıktan uzak , cüretkar ve pervasız oluyor.
sadece tensel konulara yönelik oluyor.
03-28-2011 10:49 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
uranus Çevrimdışı
.
Uranyen Vip
lt=

Rep Puanı: 15

Benim venüsüm de akrep de... ben de zamanında bazen plutonik aşklar yaşamıştım, ama genelinde marsiyen asklar da yasadım.
Bir erkeğin haritasında Venüs, aşık olacağı kadın tipini veriyor... Akrep kadınları beni o yuzden cekiyor ve işin aslı ben cazip buludugum kadınların burcunu sordugumda coğu akrep cıkıyor, demek ki bu olay cok dogru.
Venüs akrep de bana neler yapıyor aşk haricinde...??? akrep burcu özelliklerinde seviyorum. Yani cok derin ve tutkulu seviyorum. Akrep kendini saklar, ben eskiden sevgimi saklayamıyordum, ama simdilerde daha temkinli davranıyorum. Her seyi pat diye vermemek lazım gıdım gıdım vermek, yavas yavas vermek cok daha dogru oluyor... Venüs akrepde bana aşkını kaybetme korkusu da veriyor (Venüsüm akrepde 8. evde) Uranus ile kare acısı var, ki bu haritamdaki tek kare acı, bu da beni sıradışı aşklara gönderiyor hep...ve ben, bundan da cok mutlu oluyorum... güzel kadından ziyade, çirkin ama gizemli kadınlar, bana daha cazip geliyor bu yuzden. Yani akrep gibi saklanan, gizemli kadınlar...
Venüs akrep de bana ayrıca acıya dayanıklılık da veriyor. Aşk acısına dayanıklılığım arttı, sayesinde...gülücük)
Ayrıca aşk ta güven duygusunun ne kadar önemli oldugunu da venüsü akrepte olanlar daha kolay anlıyor, cunku bunları yasıyorsunuz...çünkü akrebin de ihtiyacı guven duygusudur. enerjisini gösterebilmesi icin güvene ihtiyacı var...Oyüzden açık kalpli ve dürüst olmayı, doğal olmayı ögretiyor bana venüs akrepte...ve bu yüzden de paylaşıyorsun herseyi, duygularını, düşüncelerini, maddesel ve manevi herseyini... Ancak Venüs 8. evde, partnerinin sahip olduklarını da sevme potansiyeli veriyor... onun maddi ve manevi herseyini...belki o yuzden tensel uyuma önem veriyoruzdur...gülücük)

Mutluluğumun sınırı, başkalarının mutsuzluk sınırına kadardır.
03-28-2011 12:54 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
harpocrates Çevrimdışı
Yeni Üye
**

Rep Puanı: 0

2. eve boğada retro jupiter -karşıt- 8. evde akrepteki venüs.

kısaca ne getirir ne götürür?
05-16-2011 01:46 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 17

Venüs Akrebe ilgi duymaya baslamistim... tabi bu daha önce ilgi duymadigim anlaminda degildir... Ama bir Günes Aslan olarak Günesi Yay olsun Venüs Akreb olabilmesi icin... Peki Venüs Akrep ile Mars Akrep nasil anlasabilir mi ki? Hani biri sevgi diyor... Biri Heves mi?

HAYALLER NE KADAR BÜYÜK OLURSA, KIRIKLIKLARI DA O KADAR GÜRÜLTÜLÜ OLUR

Söylesem tesiri Yok, sussam gönül razi degil...

Ögüt verecek insana degil, örnek olacak insana ihtiyac

Öyle Bir Dert Varki BendE, Bin Dermana Degismem !!!
07-30-2011 06:43 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(07-30-2011 06:43 PM)Mavisahram Yazılan:  Venüs Akrebe ilgi duymaya baslamistim... tabi bu daha önce ilgi duymadigim anlaminda degildir... Ama bir Günes Aslan olarak Günesi Yay olsun Venüs Akreb olabilmesi icin... Peki Venüs Akrep ile Mars Akrep nasil anlasabilir mi ki? Hani biri sevgi diyor... Biri Heves mi?

Güneşi Yay , Venüsü Akrep olan biri evet teknik olarak size uygundur.
Çünkü Güneşleriniz aynı elementte ve bu iyidir. ( aslan ve yay ikiide ateş elementidir )
ayrıca venüs-mars kavuşumu olursa ilişkinin elektriğini arttıran bir etkileşimdir.

07-30-2011 07:02 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
vatansever Çevrimdışı
Yasaklanmış

venüs akrebim işe yaramıo hiçbi zaman dil çýkarma kime vurulduysam istemedi beni koptum.w
07-30-2011 07:15 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
merikeklik Çevrimdışı
Merkury Vip
Merkury Vip
lt=

Rep Puanı: 0

Venüs akrebimin bir faydasını göremedim bu zamana kadar.alıcı ve verici gezegenlerim hep zararlı ev ve burçlardalar.venüs akrep 6.ev,mars boğa 12.evde.
sevdiğini ,duygularını saklama yönü belkide tüm hayatımı etkiledi diyebilirm.öyle fiziksel çekiciliğini vs satrun -güneş karemin verdiği güvensizlikten dolayı farkedemedim yıllarca.farkettiğimd ise iş işten geçmişti ..
hala da sevgiyi ifade konusunda sıkıntıları çok yoğun..

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=e...&rs=0&ast=
07-31-2011 12:58 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Venüs Dönüş (Venus Return) haritaları. Valde_Amor 6 17,342 02-24-2020 10:51 AM
Son Mesaj: Karmen
  Venüs Karakter Haritası (Venus Persona Chart) BayanKararsız 6 18,316 01-15-2020 12:13 PM
Son Mesaj: Frederico
  Venüs Aslan Burcunda astrosohbet 24 42,499 06-12-2019 09:44 PM
Son Mesaj: Karpuzseverim
  Venüs Balık Burcunda astrosohbet 5 10,993 02-11-2019 08:21 PM
Son Mesaj: koçastroloji
  Retrograde Venüs yagmurimu 0 3,163 01-18-2019 12:46 PM
Son Mesaj: yagmurimu
  Doğum haritasında Venüs-Asc uyumu zorlamak 46 65,202 07-21-2018 12:57 AM
Son Mesaj: Merau
  Venüs Kova Burcunda astrosohbet 23 34,550 05-04-2018 06:45 PM
Son Mesaj: Merau
  Venüs İkizler Burcunda astrosohbet 32 45,567 12-08-2017 04:29 PM