Değerlendir:
  • 18 Oy - 2.94 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

AY KOÇU İLE İLGİLİ BİLDİKLERİNİZ
Yazar Mesaj
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

Rep Puanı: 3

RE: AY KOÇU İLE İLGİLİ BİLDİKLERİNİZ
tiyatral gerçekten de, yukarıda anlattıgın örnek tam anlamıyla tipik bir koç u yansıtıyor. bu anlattıgın o kadar tanıdıkki. o kadar çok yaşadım ki bu ve benzeri kanser eden diyalogları koç insanlarıyla. allahım çok şanslıyım iyi ki böyle bir insan değilim..

Gülersen, herkes seninle güler. Ağlarsan, tek başına ağlarsın.
04-27-2010 09:31 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
tiyatral_gitarist
Kayıtsız

Cvp: RE: AY KOÇU İLE İLGİLİ BİLDİKLERİNİZ
' pid=' dateline= Yazılan:tiyatral gerçekten de, yukarıda anlattıgın örnek tam anlamıyla tipik bir koç u yansıtıyor. bu anlattıgın o kadar tanıdıkki. o kadar çok yaşadım ki bu ve benzeri kanser eden diyalogları koç insanlarıyla. allahım çok şanslıyım iyi ki böyle bir insan değilim..

Hayatın bir gerçeği ... gülücük
Acaba ne yapmalı... Zira tartışmayı bırak , bir şey anlatmanın mümkünü , faydası , anlamı ....
Sanki herşey anlamsızlaşıyor ... gülücükgülücük
Bİr arkadaşın imzasında görmüştüm..

Konuşsam faydasız.
Sussam gönül razı değil... gülücük gibi bişi

Varmı strateji geliştiren ???
Dökülsün herkes gülücük
04-28-2010 12:28 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

tamam sen haklısın kardeşim diyeceksin ve tebessüm ederek uzaklaşacaksın , çaktırmasada gıcık olacaktır gülücük
zaten koçlar ve yaylar , bu gibi konularda biybiyini ağırlay gülücük

04-28-2010 12:31 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

ben 8 ay uğraştım bi strateji geliştiremedim. sonunda da pes ettim hehee
sen haklısın, sen kralsın, sen yücesin, sen doğrusun diyiniz, geçiniz:D

04-28-2010 12:39 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

e peki bu tarz koçlar nasıl uzun birliktelikler kurabiliyor onu anlamıyorum pek anlamadım çünkü ilişki demek, ortaklık demek. derebeylik, hükümdarlıkla olmaz bu işlersimdi-kızdım
kimler ve ne şekilde katlanabiliyor bu tarz insanlara anlamıyorum. ya he diyip boynunu eğeceksin. ya da anlaşmazlık çıkacak sille tokat giriceksin..

ama yıldırıma hak vermemk elde değil.. sen haklısın hep zaten büyük kral, yüce insan şeklinde alay ederek konuşunca cidden çok fitil oluyolarsuna-bak

04-28-2010 12:48 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
melis_bk
Kayıtsız

\'Serena\' pid=\'80921\' dateline=\'1272401324\ Yazılan:e peki bu tarz koçlar nasıl uzun birliktelikler kurabiliyor onu anlamıyorum pek anlamadım çünkü ilişki demek, ortaklık demek. derebeylik, hükümdarlıkla olmaz bu işlersimdi-kızdım
kimler ve ne şekilde katlanabiliyor bu tarz insanlara anlamıyorum. ya he diyip boynunu eğeceksin. ya da anlaşmazlık çıkacak sille tokat giriceksin..

ama yıldırıma hak vermemk elde değil.. sen haklısın hep zaten büyük kral, yüce insan şeklinde alay ederek konuşunca cidden çok fitil oluyolarsuna-bak

Seranacığım biri bana seslenmiş bir koçla yaşamanın formulleri
1)Akrep kanı taşıyacaksın
2)Balık ayın olacak
3)Sıkı bir marsın olcak
Şimdi önce 1. malzemeyle sabırla naliz edecek kavga anında şişirilecek ve iyi zamanda laf sokarak şişirilecek yerleri belirleyeceksin.Susman gereken yerlerde 2.malzemeyle susacak,kendini adamayı bileceksin ve sonra gerektiğinde malzeme 3 ü kullanarak malzeme birin talimatlarını uygulayacaksın.
Garanti süresi 14 yıl seneye bu zamanlar hala forumda evli biri olarak yer alıyorsam 15 yılhehee
04-28-2010 12:57 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

ama koçları güzel transitler bekliyor:D
satürn zıtlığı, plüto karesi ve uranüs birleşimiyle yontulmayanları bi güzel zımparalanıcaksuna-bak
bi kaç sene içinde, bir çoğunun süt dökmüş kediye döndüğünü görebiliriz arkadaşlar..

04-28-2010 12:59 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

' pid=' dateline= Yazılan:
'Serena' pid='80921' dateline='1272401324 Yazılan:e peki bu tarz koçlar nasıl uzun birliktelikler kurabiliyor onu anlamıyorum pek anlamadım çünkü ilişki demek, ortaklık demek. derebeylik, hükümdarlıkla olmaz bu işlersimdi-kızdım

Seranacığım biri bana seslenmiş bir koçla yaşamanın formulleri
1)Akrep kanı taşıyacaksın
2)Balık ayın olacak
3)Sıkı bir marsın olcak
Şimdi önce 1. malzemeyle sabırla naliz edecek kavga anında şişirilecek ve iyi zamanda laf sokarak şişirilecek yerleri belirleyeceksin.Susman gereken yerlerde 2.malzemeyle susacak,kendini adamayı bileceksin ve sonra gerektiğinde malzeme 3 ü kullanarak malzeme birin talimatlarını uygulayacaksın.
Garanti süresi 14 yıl seneye bu zamanlar hala forumda evli biri olarak yer alıyorsam 15 yılhehee

meliscigim, akreple de koç cidden zorlayıcı kombinasyonsürprizzz
akrep de fena sayılmaz, şimdi sizin de kirli çamaşırlarınızı dökmeyelimhehee

04-28-2010 01:05 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

\'tiyatral_gitarist\' pid=\'80927\' dateline=\'1272402145\ Yazılan:
'Serena' pid='80921' dateline='1272401324 Yazılan:e peki bu tarz koçlar nasıl uzun birliktelikler kurabiliyor onu anlamıyorum pek anlamadım çünkü ilişki demek, ortaklık demek. derebeylik, hükümdarlıkla olmaz bu işlersimdi-kızdım

Ben kızların % 99.99 unun \" girip orada güvende ve söz dinleyen bir şekilde yaşamaktan hoşlandıklarını sanıyordum gülücük

Yani \" senin dediğini diyip sonunda \" ün etrafında pervane olarak dönmeleri...

O nasıl bir güçse artık gülücük

evet, aynen benim de hayalim kanatlar altına girip, orda güvende ve söz dinleyen bir şekilde yaşamaktı balık hatunu olarak..
ama anlıyorsun ki, güç sandıgın şey kocaman bir kompleksten ibaret.. özür dileyemeyen, her şeyde ben ben ben diyen, dedigin gibi vazoyu kırsa ben kırmadım abi modunda bir yaklaşımın güç değil aslında tam bir güçsüzlük oldugunu farkediyorsun bi zaman sonra.

04-28-2010 01:12 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
tiyatral_gitarist
Kayıtsız

Seni canı gönülden tebrik ediyorum sevgili serenay.

\"kadın\" (yada erkek) olmak yerine \"İnsan\" olmak, olabilmek...

(Umarım ne demek istediğim anlaşılabilmiştir... Şimdi saldırılara maruz kalmayayım. Söz meclisten dışarı gülücük )
04-28-2010 01:26 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  AY KOÇU astrosohbet 38 50,139 01-09-2017 03:51 PM
Son Mesaj: say24

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir