Değerlendir:
  • 22 Oy - 2.95 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Yengeç Kadını
Yazar Mesaj
Schatz Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

RE: Yengeç Kadını
(05-15-2010 03:34 AM)melis_bk Yazılan:  Sporcu hatuna da ateş elementi lazım..
Düşünsene tribünde bir boğa bulduğunu
Oleeey demeye üşeneceği için boynuna yazıyla asar onunda saatine ücret alırkoptum.w

benim biricik görümcecim boğa ..Menejeklik teklif ediyor bana hissesi %60 ..

Allahtan akraba olucaz..

Yoksa neler isterdi benden...

Boğalar=nasıl para çevririm..koptum.w

Çok haklısın verygood
05-15-2010 03:47 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

melis güzel ifade etmiş , arkadaşının Yengeçlerine takılma derim , Mars faktörü oldukça önemli görünüyor.

ayrıca Güneş - Mars Kavuşumuna sahip bayanların genelde Marsiyen erkeklere ve olaylara çekilmesi doğaldır.

05-15-2010 03:48 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
miyase Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 2

Disardaki yengec ve evdeki yengec arasinda cokcok buyuk fark var. O yonden bazi yengecleri biraz ikiyuzlu bulmuyor degilim. O sevimli, nazik kizi bide evinde gorun siz.

Haritam;
[Resim: withlilith.th.gif]
06-12-2010 04:42 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
gizem kara Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 3

ben yengeç kadınları kadar kurnazına raslamadım...işi sulu gözlülüğe duygusallığa anaç moduna bağlayıp insanları parmaklarında oynatıyorlar valla..tanıdığım yengeç kadınları genelde böyleydi...(genelleme değil sakın kimse üstüne alınmasıncanımsın)
08-25-2010 06:27 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
bu şarkı yarınlara Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 65

BaNa GöRe Yengeç kadınlarının birinci planda olmayan özellikleri…

1. duygusal mizaçlarına ve depresyona çok meyilli olmalarına rağmen çok da eğlenceli bir hayat yaşamayı seven tiplerdir. Eğer depresif günlerinde değillerse bir yay kadar eğlenceye, gezmeye, tozmaya düşkündürler.

2. iş hayatlarında inanılmaz derecede başarılılar. Evinin kadını olmak istedikleri kadar iş hayatlarında yükselmek isterler. Hırsları yüksektir.

3. yengeç kadınının, erkeğine ve çocuğuna çok düşkün olduğunu biliyoruz. Bence bu bağlılık onun ailesine ve arkadaşlarına bağlılığından bile üstün gelir(içten içe). ama ne kadar duygusal olsa da silik bir erkekle asla yapamazlar. onları heyecanlandıran, geliştiren ve üzen adamlara takarlar kafayı. Benim yengeç arkadaşlarım dışında Sezen aksu, deniz seki, aşkın nur yengi, yıldız tilbe, Türkan şoray, müjde ar… (bu isimler alttaki maddelerle de bağlantılı)

4. yanlış olduklarını bildikleri halde tuhaf arkadaşlıkları oluyor. tabi ki genelleme yapmaktan nefret ederim. tüm yengeç kadınlarından özür dileyerek diyorum ki tanığım yengeç arkadaşlarımın neredeyse hepsi, evli ya da sevgilisi olan bir adama gönlünü kaptırdı. onlara sığındı. Ve bunun ikilemini de zevkini de vicdanını da dibine kadar yaşadı.

5. cinselliği erken dönemlerinde yaşıyorlar.

6. kreşendosu yüksek olmayan bir yengeç hayatı yok… aşk hayatlarında huzur, hak getire…. Ve hayatı skandallar üzerine…

7. yakışıklı erkeklere aşık olmuyorlar

8. en zekisini bile kandırmak, kanına girmek çok kolay…

t'as l'air d'une chanson...

kafka'nın takıntısı yalnızlığın laneti değil, tecavüze uğrayan yalnızlıktır! m. kundera

dance me to the end of love...!
02-22-2011 11:11 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

neden kaçıyoruz? çünkü çok sinsi oluyorlar değil mi? gözyaşlarını bir silah olarak kullanıyorlar. karşı tarafı haklıyken haksız duruma düşürebiliyorlar. ya kandırıyorlar ya da kandırılıyorlar zaten.

kafka'nın takıntısı yalnızlığın laneti değil, tecavüze uğrayan yalnızlıktır! m. kundera

02-22-2011 11:31 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Yargıç Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 5

evet çok doğru onların silahı gözyaşı başka şekilde kendilerini savunamıyolar

u_u
02-22-2011 11:33 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Parlaışık
Kayıtsız

''bende yengeç bayanlarının anaçlık yönünü seviyorum. balık bayanlarının daha romantik olduğunu , yengeç bayanlarının ise daha derin duygulu olduğunu düşünüyorum. öyleyse şunu diyebilirmiyiz ; yengeç etkisi yoğun bayanlar kainatın en duygusal yaratıklarıdır ''

--------------------------------------------------------------------------------
Evet yengeç çok duygusaldır .Ancak ben bir ay oğlak yengeçi olarak bunu gizlemeyi çok güzel becerebiliyorum ama en kötü yanı karşındaki herkes seni buz ve duygusuz zannediyor.Hoş meslek yaşamımda çok işe yarıyor bu durum o ayrı .

Bu arada Yıldırım bir şey sormak istiyorum kendimce yorumlayamadım.transit jüpiter 11 evden 5. evimdeki plutoma opps. açı yapıyor.bu hususu nasıl yorumlayabiliriz .
02-22-2011 11:37 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(02-22-2011 11:36 PM)nfs hp Yazılan:  timsahın gözyaşları

her zaman da değil be nfs! kendi odalarına çekilip ağlarlar çoğu zaman. bence onlar "neden hep olan bana oluyor" diyor. sadece kendisinin acı çektiğini, yıprandığını sanıyor. ve karşı üzüldüğünü görmek onları rahatlatıyor. çünkü önemsendiğini düşünüyorlar böyle olunca.

ama inan karşı tarafın ıstırabı artarsa pişmanlık duyanlar yine yengeçler olur.
sen çok çektin galiba yengeç kadınlardan :D

02-22-2011 11:41 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Aisha Çevrimdışı
Scorpio Vip
Scorpio Vip
lt=

Rep Puanı: 2

ay yengeci olarak üzüntülü birşey gördüm mü dayanamaz ağlardım :D güneş akrebim herkesin içinde ağlamanın zayıflık olduğunu gösterdi bana
yengeç burcu çok tanıdığım var. hiçbiri de birbirine benzemiyor. bağlanma huylarından mıdır arkadaşlarına haddinden fazla haşır neşirler.sadece belirli bi arkadaş çevreleri var,çevrelerini genişletme anlayışı yok sanırsam.dışardan sosyal havası verebiliyorlar ama. (dedikoducularına rastladım sosyal gözükmelerinin nedeni :D)

Burası çok yakında güncellenecek...
02-23-2011 02:04 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Gücün Karanlık Tarafı : Yengeç raisisset 35 67,335 04-17-2020 08:22 PM
Son Mesaj: Seher56
  Yengeç Burcunun 10 Temel Özelliği Jackal 3 7,637 05-06-2019 03:50 AM
Son Mesaj: cancer123
  Yengeç Burcu Vurgusu ve Ünlüleri astrosohbet 11 17,029 07-12-2017 10:10 PM
Son Mesaj: Venüsx
  Yengeç Burcu ve Özellikleri ay_se 33 43,152 02-04-2016 12:08 AM
Son Mesaj: karamelli ruj
  Yengeç Burcu ve Yengeçlerin Bilinmeyen Yüzü Yakamoz 6 14,268 03-25-2015 04:47 PM
Son Mesaj: gökyüzü
  Yengeç Burcu Erkeği qulsah 9 16,302 09-10-2012 05:58 PM
Son Mesaj: eylülmavi
  Diger Burclara Göre Yengec Mavisahram 22 26,302 08-29-2012 07:53 PM
Son Mesaj: Bellatrix
  Yengeç Burcu Ve Psikopatoloji Félicé 2 6,262 01-31-2012 12:48 AM
Son Mesaj: xclsx
  Yengeç Burcu Çocuğu qulsah 1 3,934 01-12-2009 02:09 PM
Son Mesaj: qulsah
  Yengeç Burcu ve Haritamızdaki Etkileri salmakis 0 4,109 06-11-2007 04:24 PM
Son Mesaj: salmakis

Forum'a Git: