Değerlendir:
  • 13 Oy - 3.15 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Haritada Bağımlılık Analizi
Yazar Mesaj
Mimoza Çevrimdışı
Leo Vip
Leo Vip
lt=

Rep Puanı: 5

RE: Haritada bağımlılık Analizi
(11-03-2010 09:57 PM)Yıldırım Yazılan:  
(11-03-2010 09:35 PM)Mimoza Yazılan:  
(11-03-2010 09:28 PM)Yıldırım Yazılan:  
(11-03-2010 09:23 PM)Mimoza Yazılan:  sevgili Yıldırım eşimin 12. evinde akrep burcunda mars neptün kavuşumu var üstelik bu ikisi güneşine kare.tam bağımlı olabilecek tip sanırsam sürprizzz

sizin gözlemleriniz bu yöndemi peki ?

ailesine bağımlı diyebilirim.bi ara internette fena oyuna bağımlı olmuştu.başka türlü bağımlılıkları var diyemem sigara bile kullanmaz mesela.ama şunu farkettim sürekli birine bağımlı olmak yönetilmek istiyo sürprizzz bu da olabilir mi?

Tabii olabiir neden olmasın.
Bağımlılık kelimesi sanki daha dar kapsamlı gibi , sigarayı - alkolü çağrıştırıyor gibi.

Bağlanma ihtiyacı olarak ele alsak sanki daha doğru bir saptama yapacağız.
Kimisi bu ihtiyacını Televizyonla , kimisi internetle , kimisi oyuna bağımlı olarak , kimisi alkol seks vb. şeylere bağlanmak şeklinde karşılayabiliyor.

Konunun özünde sevme-sevilme-saygı görme-beğenilme gibi duygusal bağlanma faktörü olduğunu düşünüyorum + gerçeklerden ve sorumluluklardan KAÇMA eğiliminide unutmayalım derim.

özellikle bu kısım doğru olabilir+ ay boğası.gerçeklerden kaçıyor evet gülücük

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?;lang...1319875399
11-03-2010 10:00 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
gizem kara Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 3

yükselen yay
yükselen yöneticisi jüpiter 12.evde
jüpiter+neptün+mars kavuşum 12.ev
jüpiter+mars+neptün+asc kavuşum
aşırı derecede fedakarlık etme ve ego eksikliği (gerçi buna güneş-satürün karesi etken ama) kendinden başka hep başkasını düşünme ve onlar(çocuklar-ev) için kendinden vazgeçme
11-03-2010 10:05 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mercan Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

bende su vurgusu var sanırım, ilk gençlik yıllarımda tv bağımlısıydım gülücük pek evden çıkmazdım gülücük uzun yıllardır çok çok az izlerim o döneme has bir durumdu sanırım. Ciddi bağımlılıklarım hiç olmadı mesela bir kez bile sigara içmemişimdir. yiyeceklerden çikolatayı severim ama hep kontrollü yemişimdir sınırımı bilirim verygood Bir yıl kadar online bir oyun oynamıştım herkes bu oyun bağımlılık yapıyor bırakamıyoruz demişti ben bir anda yeter diyip bıraktım başka bir oyunda oynamadım. Belki bağımlılık bende ikili ilişkilerde açığa çıkıyor diyebiliirm ama zamanla yaşam deneyimiyle bununda pek tesiri kalmadı.

11-03-2010 10:12 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 17

Ay bogasi gerceklerden kaciyor... buna katilabilirim kismen... nasil inaniyorlarsa o sekil algiliyorlar... olsun... bu da onlarin yaradilisi... Örnegin kendine asik olmayan birini asik olarak algilayabiliyor... tabi özgüveni de varsa.... aman...

HAYALLER NE KADAR BÜYÜK OLURSA, KIRIKLIKLARI DA O KADAR GÜRÜLTÜLÜ OLUR

Söylesem tesiri Yok, sussam gönül razi degil...

Ögüt verecek insana degil, örnek olacak insana ihtiyac

Öyle Bir Dert Varki BendE, Bin Dermana Degismem !!!
11-04-2010 12:02 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Daily Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 3

tanıdığım en bağımsız insan babam gülücük asla hiç bir bağımlılık geliştirmez. neptünü venüs mars ve merkürüne karşıt. lakin güneş satürn şiron ve güneş pluto şiron arasında t-kareleri var. bu konum engellemiş olabilir mi?

bu arada ben tanıdığım en bağımlı tiplerden biriyim. hemen bağımlı olabilirim, iradem sıfır. herşeyi abartırım :D

Okyanusta ölmez de insan, gider bir kaşık ''sevda'' da boğulur...
Cemal Süreya...

Sadece susayanlar suyu aramaz. Su da susuzları arar durur.
RUMİ

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?clang...y=13&go=Go
11-04-2010 01:27 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

(11-04-2010 12:06 AM)Sniper Yazılan:  Sahra, bu anlattıkların daha çok Neptünü andırıyo, bi Toprak burcunun yanlış algılamasına ihtimal bile veremiyorum, böyle tanıdığınız Ay Boğalarında mutlaka Neptün ya da benzer etkiler vardır.

Sniper bilemiyorum neptünü 1. evde yay da günese karsit satürne 60... bilemiyorum artik ya da yanlis algilamiyorsa beni mi kandiriyor anlamina gelir ozaman... belki ben onun beni kandiriyor olmasi gerceginden mi kaciyorum.. böyle düsünmeliyim ozaman... Kendisi kesinlikle bir ay bogasi... 6. ev

11-04-2010 01:48 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

(11-04-2010 02:04 AM)Sniper Yazılan:  1.evde olup üstelik Güneşe açı yapan bi Neptün bence oldukça güçlügülücük sonuçta sadece Ayına bakamayız değil migülücük bi de Ayının açıları da müsait mi ki, ayrıca senin yanlış anlıyo olabilme ihtimalin de vargülücük

Güclü derken gercekcilik acisindan mi diyorsun... Ayi merkür ve sirona kavusum da, jüpiter ve uranüse karsit, venüse de 60...

benim yanlis anliyo ihtimalimi neye dayandiracagiz... Ben bazen gercekleri görerim de... bi tarafim da ya öyle degilse beni aldatir belki de dogrulari söyler bilemiyorum... haliyle karsidaki insan o kadar emin olunca kismen inaniyor oluyorum ... tabi ok desem de yüregim ve aklim demiyor zaten...
Benim neptüne bakiver bakayim, gerceklerden kacis bende mi yoksa... Gercekten ben mi aldaniyorum gülücük ya da kendimi aldatiyorum gülücük

Benim neptün: venüse ve acye ücgen, jüpitere kavusumda... plutoyada 60, lilithe kare...

11-04-2010 02:21 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eylülmavi Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip

Rep Puanı: 35

ay balık, neptünün güneşimle ve ayımla karesi var.. neptün vurgulu haritam.. tam bir yeşilaycıyım gülücük umarım hep böylede kalırım..

başka yönden bağımlılık düşündüm, tv, net, bir kişi gibi... yinede bağımlılık göremedim kendimde.. neptün şaşırtıyorsa bilememdil çýkarma

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=b...spc=1&ast=
11-04-2010 10:51 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Derin
Kayıtsız

Alkol için Güneş veya Ay ın Neptünle sert açılarına bakmak gerekir. Ancak Dionysos (3671) ve Bacchus (2063) da rol oynayabilir.

A kişisi natal Ay 90 Neptün var. Aya Bacchus kavuşum yapmış. Dionysos Neptün üne kare yapıyor. Her iki asteroid de Güneş e olumlu açı yapıyor. Bu bize içmenin bazı insanlara kendini iyi hissettirdiği hakkında fikir veriyor.

B kişisi Güneş kare Neptün var Bacchus ya da Dionysos açısı yok bu planetlere. Progres haritada Dionysos natal Ayına kare yapmış ve progres Güneş Bacchus ile birleşmiş ve transit Bacchus Black Moon Lilith ile birleşmiş ve natal Neptün üne karşıt yapmış.

Çeviri

Dionysos : Şarap Tanrısı

Bacchus : Nette Türkçe bilgi var buraya kopyalamak istemedim aratınca bulunuyor.
04-08-2011 04:43 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
su perisi Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 1

bu arada ben tanıdığım en bağımlı tiplerden biriyim. hemen bağımlı olabilirim, iradem sıfır. herşeyi abartırım :D
[/quote]

İşte ben de böyle biriyim...Astroloji konusunda hiçbir şey bilmeden önce bile bende bağımlılık potansiyeli var derdim.Sevdiğim, yapmaktan hoşlandığım ne varsa ona bağımlı olma meylim var.Mesela yemek yemek bazen bir zevk haline geliyor aylarca böyle devam ediyorum sonra eskiye dönecem diye uğraşıyorum. İçkiye karşı bağımlılık potansiyelim var kesinlikle ama sanırım karaciğerim izin vermiyor iki birayla leyla oluyorum. :( Nihayetinde iradem gerçekten sıfır. Acaba buna neptün satürn karesi neden olabilir mi?...Bu satürne de fena halde gıcığım bu arada;insanın hayatını nasıl da kötü etkiliyor.

http://i1103.hizliresim.com/2011/3/22/8131.gif
04-08-2011 07:00 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Doğum haritası analizi ve ilişki analizi shinigami 12 21,337 09-27-2017 12:46 AM
Son Mesaj: shinigami
  Haritada Anne ve Baba ile sorunlar Celine 12 22,928 02-08-2017 03:26 AM
Son Mesaj: ebahar
  Haritada ÖLÜM... tiyatral_gitarist 16 31,929 03-02-2010 11:09 PM
Son Mesaj: Lily

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir