Değerlendir:
  • 37 Oy - 2.32 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

AY KOÇU
Yazar Mesaj
ariess Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

RE: AY KOÇU
ay koçu dik bakar ama asla korkutucu değildir sanki gözbebekleri oynar içinde bir muziplik vardır -aþk normal bakışları budur gülücük sinirlenince aynı sabit bakışta gözbebeğindeki muziplikten eser kalmaz anlarsın kızdıgını ve renklıyse eger göz rengi değişiyor ( tecrübeyle sabit ) suna-bak

http://img62.imageshack.us/img62/7818/haritam.jpg
07-27-2010 10:59 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
intrinsic Çevrimdışı
Lunar Vip
Lunar Vip
lt=

Rep Puanı: 0

kardeşimin ay burcu koç, sinirlendimi uçuyor resmen, kendini kaybediyor gülücük
kendisi ikizler olduğundan iyice çenesine vuruyor , neyse ki yukselen terazi olması nedeniyle kendini müziğe vurup rahatlıyorgülücük

kardeşimin en güzel yeri gözleri bence, akrep gibi derine işleyici ve zaman zaman rahatsız edici değil, ama ne istediği belli olan ve güçlü bakışlar..
sinirlendiğinde kızarıyor gözleri bir de , tahammülü kalmamışsa ağlama tepkisi veriyor ...
en çok sinirden ağlar.

zayi olmaz gül temennasiyle vermek hare su...
07-27-2010 09:32 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
intrinsic Çevrimdışı
Lunar Vip
Lunar Vip
lt=

Rep Puanı: 0

aşırı sinirlendiğinde ağlamasını mı ?

ay koç, duygusal olarak hızlı bir şekilde sinir üretiyor mu ? evet
ne ile bunu dışarı yansıtacak mars ile; mars başakta ve de yukselen yötecisi olan 8. evdeki venuse kare açı yapıyor aynı zamanda merküre de,

guneşi zaten saturnden kare alıyor,

yani kendini ifade ederken onu tutan engelleyen bir çok etkisi de var, marsı hataya tahammulsuz, saturn ile hep kıstırılmışlık hissi var, ama ay koçu da illaki aksiyon yapmaya zorluyor. bu durumda bunalıp ağlıyor, başka türlü atamıyor.

ağlamadığı zamanlarda ise benim kafa göz biraz şişiyor o ayrı gülücük

zayi olmaz gül temennasiyle vermek hare su...
07-27-2010 10:40 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

ben öfkemi ve duygularımı müthiş tutarım.
zaten erkek olarak fazla ağlama ibaresi göstermem.üstüne mars satürn oğlakta kavuşum , ayda plutodan kare açı yediğinde , fantastik dörtlüdeki taş adam gibi bir tip açığa çıkıyor.hehee

hayatımda ağladığım zamanların sayısı çok azdır. ancak , bu az olan ağlamalarım çok şiddetliydi , kapıları yumruklayıp, böğürtü ve hıçkırıklar içinde yatışmayan bir tarzda .resmen kaç sene öncesinde bana yapılan yamuğu bile karşımdakine söylediğim olmuştur.ancak , sayısı 3-4 ü geçmez.

erkekler ağlamaz hacı; makara hehee
http://www.izlesene.com/video/muzik-adna...maz/425122
07-27-2010 11:03 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
misnur Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 1

Genel itibariyle biz çabuk celallenen bir milletiz.Benim de marsım 1. evde ve güneşimle kare,kaç kez kendi kendime söz vermişliğim,kaç kez de bozmuşluğum vardır,ne zaman durulucam bilmiyorum.

Umma ki; küsmeyesin gülücük

http://img706.imageshack.us/i/astrow2at0...25311.gif/
07-27-2010 11:20 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavi Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 4

ben de sinirlenince esas söylemek istediklerini söyleyemeyip, sinir-üzüntü karışımında ağlayanlardanım, uluorta değil ama ya yatağımda herkes uyuyunca ya da banyoda:P kapıyı kitledim mi o banyo benim sarayım olur kalabalıktan uzak kendimi özgür hissederim

iice bi ağlayıp rahatlamak istiyosam kendi kendime söylenmem gerek bu çok ii oluyor, tavsiye ederim, söylene söylene yorulurum ağlamaktan ve söylenmekten arkasından bi uyku çekersem bebek gibi olurum japon bebek:p gözlerim hemen şişer ama rahatlarım

ve beni ağlatana kadar sinirlendirenleri tesbit ettim de en kızgın olduklarım da onlar oluyor herkesin lafına ağlamıyorum yoksa

[IMG=http://img138.imageshack.us/img138/3929/maviharita.gif][/IMG]

Ben bazen münasip bir yerde inmek istiyorum.
Size de oluyor aynından biliyorum...
07-27-2010 11:32 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Garavu Çevrimdışı
Parola61
Webmaster
lt=

Rep Puanı: 169

(07-28-2010 01:26 AM)Félicé Yazılan:  19 yaşına kadar her gün ağlardım..Sinirlenir ağlar, sevinir ağlar, sıkıntıdan ağlar...Gerçekten insan daha bi halim-selim oluyor ağlayınca..O yaştan beri ağladıklarım sayılıdır...Ve gerçekten gittikçe sert ve taş kalpli bi gaddara dönüştüm..Ağlamak yumuşatıyormuş meğer...Şimdi çok nadir ağlamalarım da sinir krizi şeklinde oluyor, böğürerek:DAğlamak güzel şey, duygulanmak, özlemişim..

bu kovalardaki yaş ilerledikçe gaddarlaşma durumu genel bişey galiba bunu 3. kez duyuyorum bir kovadan..
07-28-2010 01:48 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eylülmavi Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip

Rep Puanı: 35

içimdeki çocuğu arıyorum..
4. evim koçun son dereceleriyle başlıyor.. şiron ve lilith var burada.. 10.evdeki uranüsle zıtlar.. şirona başağın yöneticisi diyorsunuz , lilithi bilmiyorum..

4. ev yöneticisi, terazide, merkür,venüs, plutoyla kavuşumda.. ben bu kavuşuma, yılanı deliğinden çıkar, sonrada canına oku, diyorum dil çýkarma

çözemedim çocukluğumu..

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=b...spc=1&ast=
11-27-2010 01:17 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Daily Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 3

(06-06-2007 05:51 PM)Dinoo Yazılan:  ay koçu duygular konusunda, oldukça kıskanç ve sert açılar varsa bu fanatizime kadar gider...

ay koçu kaprislidirde

ahh ay koçu hakkında sayfalarca yazabilirm aslında:D

ay burcu koç olan bendeniz ay koçu olmaktan çok mesudum (:

haydi yaz yaz hehee

Okyanusta ölmez de insan, gider bir kaşık ''sevda'' da boğulur...
Cemal Süreya...

Sadece susayanlar suyu aramaz. Su da susuzları arar durur.
RUMİ

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?clang...y=13&go=Go
01-21-2011 01:34 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Ay burcu Koç olanlar , kendilerini Koç modunda güvende hissederler.
Hareket , onlara güven sağlayan bir tür ihtiyaçtır.
Çoğu zaman sabırsız , cesur ve rekabetçi tepkilerle karşılık verirler ( dürtüsel olarak )

Stratejik olmakta zorlanırlar ( doğum haritasında satürn-oğlak-plüto-akrep vurguları varsa stratejik olmayı daha kolay öğreneceklerdir )

02-01-2011 03:32 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  AY KOÇU İLE İLGİLİ BİLDİKLERİNİZ vivienleigh 84 83,781 01-20-2019 02:40 AM
Son Mesaj: koçastroloji

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 2 Misafir