Değerlendir:
  • 23 Oy - 3.09 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

EKSİK ELEMENTİNİ KOLLA !
Yazar Mesaj
Kıvılcım Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 15

RE: EKSİK ELEMENTİNİ KOLLA !
(11-05-2010 06:42 PM)Serena Yazılan:  toprak elementi fakiri olarak şunu söyleyebilirim ki, dünyevi hayata kanalize olmakta çok zorlanıyorum. matematik, fen, gündelik işler, ölçme, biçme, bankalar, evraklar, inşaatlar, para vb. gibi toprak konularından nefret ediyorum. matematik ve sayı gördügüm yerden koşarak uzaklaşmak istiyorum:D
biri bana hesaba dayalı bir şey anlattıgında anında afakanlar basıyor. evde tamirat işlerini öylece bozuk bir şekilde bırakıyorum. para hesaplayamıyorum. harcıyorum gidiyor . inşaat, usta, tesisatçı, mühendislik, yapılanmaya dair işler görünce ter basıyor. bana çok yorucu, yeknesak ve sıkıcı geliyor.
toprakla alakalı bahçe işlerini de sevmiyorum. bahçeyi çapala diye elime çapa verin, ağlarım. o derece hehee

sanki dünyada yaşamıyorum hissi içindeyim. ben böyle bütün gün tasarım yapayım, şarkı yazayım, felsefe üreteyim, astrolojiyle ilgileneyim falan..
:D

bu yüzden sanırım, toprak etkili erkekler daha çekici geliyor

kuzenim de balık burcu aynı senin gibi...olsun senin de sanat tarafın güçlü ne güzel keşke bende de olsa.

Haritam
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=e...&asp=1&ast=

Hayat Mucizelerle Dolu - Ben Güneşin Kızıyım
11-05-2010 07:04 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dove7guntesti Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 0

(11-05-2010 05:44 PM)Yıldırım Yazılan:  
(11-05-2010 04:52 PM)dove7guntesti Yazılan:  güneş aslan
yukselen yay
ay aslan
venüs yengeç
mars yengeç
jüpiter yay
satürn yay

öfff sadece enerji... başka bişi yok mu yani?

toprak ve hava elementi eksik görünüyor.

yükselen satürn sahibi olarak toprak elementi eksikliğini tolere edebilirsin.

başka bişi yokmu derken ?

orda bi yakarış söz konusu sn yıldırımgülücük)) ehehhee teşekkürler buarada

haritam

solar return 2010-2011
11-05-2010 07:34 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Venüs
Kayıtsız

(11-05-2010 06:51 PM)kehribar Yazılan:  bende elementlerin hepsi var galiba hadi olmasa olmasa su veya hava elementi yoktur tam olarak bilmiyorum tabiki acaba hangisi eksik nasil anlarim yardimci olurmusunuzutangaç çiçek

Sevgili Kehribar, element eksikliği haritanızda mevcut değil, Toprak elementi olan başakta, Güneş-Merkür-Jüpiter ve Satürne sahipsiniz, boğada ise Chiron var, 5 gezegeniniz toprakta yerleşmiş, bolca toprak karekteri taşıyan birisiniz. Su elementinde Yengeç burcunda Venüs, akrep burcunda ise Uranüs yerleşmiş, 2 tane gezegen su grubunda yerleşmiş, Ateş elementli koçta ise Ay bulunuyor, yay burcunda Neptün var, Hava elementine gelince yine 2 tane gezegen görüyoruz, terazi burcunda Mars ve Plüto sahibisiniz, eksik element mevcut değil kısacası haritanızda, ancak toprak vurgusu oldukça yoğun birisiniz.
11-05-2010 08:25 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

(11-05-2010 06:51 PM)kehribar Yazılan:  bende elementlerin hepsi var galiba hadi olmasa olmasa su veya hava elementi yoktur tam olarak bilmiyorum tabiki acaba hangisi eksik nasil anlarim yardimci olurmusunuzutangaç çiçek

Kollektif gezegenleri kullanmadan yapılan hesaplamada, güneş,ay ve ascye 3 puan, diğerlerine ve mc'ye 1 puan veriyoruz..
Bu durumda

Asc oğlak 3...Güneş başak 3...Merkür başak 1...Jüpiter başak 1...satürn başak 1.. Toprak elementi 9 puan

Ay koç 3.. Ateş elementi 3 puan...

Venüs yengeç 1.. mc akrep 1.. Su elementi 2 puan..

Mars terazi 1.. Hava elementi 1 puan alıyor..

Bu durumda hava ve su eksikliği gözüküyor.. Su ve hava eksikliğini telafi edecek kombinasyonlar aradım ama yok gibi..
İstikrar gerektiren, dayanıklılık isteyen işlerde başarılı olabilirsin.. Olaylara ve durumlara pratik çözümler bulabilirsin.. Karar verebilme yetin yüksek olabilir.. Başakın müşkülpesentliği ve mükemmelliyetçiliğini biraz göz ardı edersen, güdüsel olarak ay koçunun ateşi ile isteklerini gerçekleştirebilirsin..
11-05-2010 09:47 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eylülmavi Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip

Rep Puanı: 35

toprak 6
hava 5
su 3
ateş 1

arkadaşlar haritama bakar mısınız, ateş elementini artıracak etkiler yok mu?çiçek

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=b...spc=1&ast=
11-05-2010 11:11 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
penelope Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 11

bende de hava eksikliği var ateş de olabilir hatta yükselenim son derecede enerjisinden emin değilim fakat tüm gezegenlerim ateş ve hava grubu evlerinde bunun bi denge yaratabileceğine inanıyorum..

bişeyi merak ettim örneğin uranüs venüs bağlantısında toprak grubu venüs uranüsle birleşirse hareket kazanır hava özelliği gelir denilmiş yalnız uranüs de sonuçta aynı toprak grubu burçta olduğundan karakteri toprak olmuyor mu nasıl hava özelliği katabilir ki ?

yada ateş grubunun yönetici gezegeni su grubu bir burça ve hava grubu bir eve yerleşmişse nasıl bir etki yaratır ?? bunu da merak ediyorum haritamda genelde bu tür yerleşimler var

06-14-2011 01:49 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(06-14-2011 01:49 AM)penelope Yazılan:  bende de hava eksikliği var ateş de olabilir hatta yükselenim son derecede enerjisinden emin değilim fakat tüm gezegenlerim ateş ve hava grubu evlerinde bunun bi denge yaratabileceğine inanıyorum..

bişeyi merak ettim örneğin uranüs venüs bağlantısında toprak grubu venüs uranüsle birleşirse hareket kazanır hava özelliği gelir denilmiş yalnız uranüs de sonuçta aynı toprak grubu burçta olduğundan karakteri toprak olmuyor mu nasıl hava özelliği katabilir ki ?

yada ateş grubunun yönetici gezegeni su grubu bir burça ve hava grubu bir eve yerleşmişse nasıl bir etki yaratır ?? bunu da merak ediyorum haritamda genelde bu tür yerleşimler var

uranüs gibi kollektif bir gezegen , yıllarca aynı burçta kaldığı için o tarlayı sahiplenir ve kendine benzetir.
yani uranüsün toprak burcunda olması durumunda o tarlanın toprağı bol bol havalanacak demektir gülücük

benzer şekilde uranüsün açı yaptığı gezegenlerde , uranüsten etkilenirler ( uranyen özellikler kazanırlar )

06-14-2011 03:04 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eylülmavi Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip

astrocomdan; pulleng/astrolog bölümünden yapılan hesaplamalarda en az element toprak..

asc, güneş, ay;3 puan, diğer kişisellere 1 puan veirlen hesaplamada en fazla elementim toprak çıkıyor..

var mı akadaşlar bi fikriniz,?

hangisine inanayımgülücük)

06-15-2011 12:17 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
tiyatral_gitarist
Kayıtsız

(06-15-2011 12:17 AM)eylülmavi Yazılan:  astrocomdan; pulleng/astrolog bölümünden yapılan hesaplamalarda en az element toprak..

asc, güneş, ay;3 puan, diğer kişisellere 1 puan veirlen hesaplamada en fazla elementim toprak çıkıyor..

En az elementin toprak olması imkansız. En az ateş var -ki güneş ve yükselen toprak... gülücük
06-15-2011 12:39 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eylülmavi Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip

(06-15-2011 12:39 AM)tiyatral_gitarist Yazılan:  
(06-15-2011 12:17 AM)eylülmavi Yazılan:  astrocomdan; pulleng/astrolog bölümünden yapılan hesaplamalarda en az element toprak..

En az elementin toprak olması imkansız. En az ateş var -ki güneş ve yükselen toprak... gülücük

evet burçdaşım dediğin gibi, en önemliler, güneş+asc:toprak

astrocom neye göre hesaplıyor anlayamadım gitti, şu sonuçları veryor;

Air: 248.9 / 38.0%

Fire: 175.3 / 26.7%

Water: 135.5 / 20.7%

Earth: 95.9 / 14.6%

06-15-2011 12:43 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir