Değerlendir:
  • 23 Oy - 3.09 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

EKSİK ELEMENTİNİ KOLLA !
Yazar Mesaj
vivienleigh Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 0

Cvp: EKSİK ELEMENTİNİ KOLLA !
şimdi napalım sıkılıp bizi dinleyecek bizle hemhal olacak birini arayınca mühendise mi gidelim orayı çözemedimgülücük)patlatmışsın espiriyi ...
06-17-2007 02:34 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavi Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 4

ama cevap bekliyorum yerlerde yuvarlanman bitince alim lütfengülücük) bu ara birine gidesim vargülücük)

[IMG=http://img138.imageshack.us/img138/3929/maviharita.gif][/IMG]

Ben bazen münasip bir yerde inmek istiyorum.
Size de oluyor aynından biliyorum...
06-17-2007 02:52 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
JoMaJa Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 8

RE: EKSİK ELEMENTİNİ KOLLA !
Hımm bende de "0" su mevcut(ya da mevcut değil).Hatta hiç yüz vermediğim asteroidlere bile bakmıştım.Onlar bile su burçlarında değildiler.Tam olarak makaledeki gibi sonuçları hissetmiyorum , daha çok bende suya ait olduğu düşünülen şeyler pek yok.

Alıntı:Bulunduğu şeklin kabını alması onu pasif kılar. Bu yüzden su elementi yüksek kişiler izlenimci ve hatıralara, geçmişe bağlılık taşıyan karakterler olurlar. Ayrıca suyun psikoterapik, sağaltan yanı da var. Pek çoğu psişik güçler ve sezgiler barındırırlar.

gibi.Yani düşünüyorum da bir sehpa da ne kadar psişik güç ve sezgi varsa bende de o kadar var.Çok pis kıskanırım bu yönleri güçlü insanları gülücük)

Bence her zaman eksiklik yazıda olduğu gibi hissettirmeyebilir .Mesela ateş elementi eksikliği için

Alıntı:Ateş eksikliğinde ise kişide sıcaklık ve heves eksikliği, cansızlık ve spontanlık, maceraya açıklık olmadığı görülerecektir.

Ama düşünüyorumda bol açılı hava grubunda etkili bir evde bulunan mars yardımıyla bu etki biraz hafifletilebilir.

Ya da hava elementi eksikliği için

Alıntı:Bu kişiler hararetli ve canlı tartışmalara girmekten uzak kalabilirler ve bir ölçüde sıkıcı olabilirler. Konuşmak, ifade etmek ön planda değildir.

deniyor ama önceki mesajlarda belirtildiği gibi etkili bir 3. ev yada merkür bu eksikliğin sonuçlarını biraz değiştirebilir.

Başka örneklerde verilebilir.Ama tabi ağırlıklı elementi bulmak önemli.İlginçtir bazı insanlar özellikle bu elementini kendinde tamamlamaya çalışırken bazıları hayatına giren insanlarda bu elementin varlığını arıyor.Yani hava elementi eksikse hava elementi baskın insanlara yönelebiliyor.
06-27-2008 12:24 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
yezda Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 3

çok güzel açıklamışsın tebrikler arkadaşım,kendi eksikliklerimizi başkalarıyla tamamlıyoruz yada etrafımızdaki insanların bu şekilde olmasından hoşlanıyoruz... Ben agırlık hava gurubu olan birisi olarak,tek jüpiterim ve k.ay düğümüm su gurubunda birde venüsüm oğlakta... Eskiye dönüp baktığım zaman hayatıma arkadaş olarak baktığımda en çok yengeç,oğlak,başak ama ilişki anlamındada hep akrep,boğa,başak insanlar ilgi alanıma girmiştir.. Hava gurubundan yada ateş gurubundan insanlar hiç ilgimi çekmedi,belkide dediğin gibi eksikliklerimizi başkalarıyla tamamlıyoruz ve ozaman kendimizi daha iyi keşfedebiliyoruz....

Başkalarına dayalı bir yaşam süren, hiçbir şey yapmadan öylesine yaşayan bir kişi, başına gelen zorlukları, kaderim buymuş diye nitelendiremez.
06-27-2008 12:55 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
neptunzz Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Elementlerin bu denli önemli eksıklikler verdıgını sanmıyorum ben,mesela benim bir tek plüto terazi de dıger hava grupları şinanay vazıyette (bomboş)ben iletişim kuramıyormuyum? gülücük
İşin tuhafı merkür de balık vahh vahh vahhh allahhıım neee acıı gülücük
Ben harıtamdan memnunum,birde başak 7.ev olmasaydı ve de zıt açı yollamayaydı başka sorun kalmazdı gülücük oda nasip vardır bir keramet dimi yaa -ok
06-27-2008 01:47 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
JoMaJa Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Alıntı:Elementlerin bu denli önemli eksıklikler verdıgını sanmıyorum ben,mesela benim bir tek plüto terazi de dıger hava grupları şinanay vazıyette (bomboş)ben iletişim kuramıyormuyum? gülücük
Ben harıtamdan memnunum,birde başak 7.ev olmasaydı ve de zıt açı yollamayaydı başka sorun kalmazdı gülücük oda nasip vardır bir keramet dimi yaa tamam

Kendinden bahsetmiyorsun sanırım neptunzz.ya da ben mi yanlış bakıyorum bilgilerine Doğum Günü: 11-30-1980 .
Bahsettiğin harita da ise anladığım kadarıyla merkür 1. evde.Eh iletişim sorununa bayağı bir çözüm getirirgülücük---tabi bu da tek başına gösterge değil.

Ben dahil bunu birçok kişi söylüyor.Harita bir bütündür diye.İletişimi havayla ya da duyuguyu su ile kısıtlamak doğru değildir.Ama bence yine de element dağılımı incelenmelidir.
06-27-2008 02:07 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
neptunzz Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

JoMaJa Yazılan:
Alıntı:Elementlerin bu denli önemli eksıklikler verdıgını sanmıyorum ben,mesela benim bir tek plüto terazi de dıger hava grupları şinanay vazıyette (bomboş)ben iletişim kuramıyormuyum? gülücük
Ben harıtamdan memnunum,birde başak 7.ev olmasaydı ve de zıt açı yollamayaydı başka sorun kalmazdı gülücük oda nasip vardır bir keramet dimi yaa tamam

Kendinden bahsetmiyorsun sanırım neptunzz.ya da ben mi yanlış bakıyorum bilgilerine Doğum Günü: 11-30-1980 .
Bahsettiğin harita da ise anladığım kadarıyla merkür 1. evde.Eh iletişim sorununa bayağı bir çözüm getirirgülücük---tabi bu da tek başına gösterge değil.

Ben dahil bunu birçok kişi söylüyor.Harita bir bütündür diye.İletişimi havayla ya da duyuguyu su ile kısıtlamak doğru değildir.Ama bence yine de element dağılımı incelenmelidir.

O dogum tarıhi benım degıl anlamadıgım konu ise nedense bılgısayar kafadan benım dogum tarıhımı o tarıh olarak atamış (halbu ki boş bıraktım ben)herkes dönüp dolaşıp onu gösterıyor 11.ay balık mıdır?Yay burcu o tarıh!

Doğum tarıhımı gün/ay yazmadım sadece 80 yılında dogdum onu yazdım.Yanlış bakmıssın kısaca, yani gördügün harıta benım degıl ben balık burcuyum öyle kendimi alanen ortaya koyarmıyım hiç gülücük ilahi.

ASC balık-güneş balıgım ben burdan tekrar duyuruyorum,merak edenlere,AY burcum koç,venüs koç,jupıter başak,saturn başak,mars başak,plüto terazi,merkür balık,neptün yay,uranüs akrep konumlarım vardır.

Elementlere dönersek 3 ateş,3 su,3 toprak ve 1 hava grubundan (asc-mc saymadım)olusuyorum.
Ben belki dengedeyım o yüzden önemsemıyorum bu element dagılımını;fakat naçizane kendi şahsi fikrim hayati önem tasımıyor bu element dagılımları yine de teşekkür ederim fikrini paylastıgın için arkadaşım bana göre A yolu,sana göre B yolu mübah saygı duyarım -ok
06-27-2008 02:37 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

demek psikologların suları eksik gülücük) benimde eksik gülücük

06-27-2008 03:01 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
JoMaJa Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Alıntı:Selam JoMaJa merak ettim de su elementinde gezegenin yok ama su burçlarını temsil eden evlerdeki gezegen dağılımın ne durumda acaba?? Haritana bakmadım ama bahsettiğin gibi bir durum varsa 4,8 ve 12.evlerinde bir yığılma/dağılma söz konusu olabilir diye düşündüm.

Bu benim de aklıma geldi Çilekli süt.Acaba mesela suya atfedilen "psişik güç, sezgi " gibi nitelikler kişide su elementi eksikliği olsa dahi mesela etkili bir 8. evle kendisini hissetirebilirmi diye.Belki etkinlik gelir ama kendi elementi/burcu niteliğiyle gelir.Aslında bilemiyorum ben evlerin elementsel nitelikleri olduğunu pek düşünmüyorum.

Bu arada benim 4. ve 12. evimde gezegen var.
06-27-2008 03:47 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
neptunzz Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

JoMaJa Yazılan:
Alıntı:Selam JoMaJa merak ettim de su elementinde gezegenin yok ama su burçlarını temsil eden evlerdeki gezegen dağılımın ne durumda acaba?? Haritana bakmadım ama bahsettiğin gibi bir durum varsa 4,8 ve 12.evlerinde bir yığılma/dağılma söz konusu olabilir diye düşündüm.

Bu benim de aklıma geldi Çilekli süt.Acaba mesela suya atfedilen "psişik güç, sezgi " gibi nitelikler kişide su elementi eksikliği olsa dahi mesela etkili bir 8. evle kendisini hissetirebilirmi diye.Belki etkinlik gelir ama kendi elementi/burcu niteliğiyle gelir.Aslında bilemiyorum ben evlerin elementsel nitelikleri olduğunu pek düşünmüyorum.

Bu arada benim 4. ve 12. evimde gezegen var.

Bana göre bahsettıgınız evlerin dolu olması element olup /olmamasından daha önemli etki verıyor kast etmek ıstedıgım tam olarak budur, kısaca ev etkisi benim için daha degerlidir -ok
06-27-2008 03:59 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir