Değerlendir:
  • 37 Oy - 3.38 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

VENÜSÜNÜZ VE MARSINIZ NEREDE?
Yazar Mesaj
Sert açı Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

Rep Puanı: 0

RE: VENÜSÜNÜZ VE MARSINIZ NEREDE?
Güzel bi marsım var yayda 10.derecede 11.evde
Ama işi başaktaki venüs bozuyo. kare olunca uğraş dur.
terazideki satürn ve jüpiterle birleşen venüsüm marsla kare açı içinde
gösterişsiz, dobra(kırmadan), açık, eğlenceli, komik, kendini anlatmayan, yaşatan adamlara kapılıyorum, uzun boy beni acayip cezbeder.halbuki ben bodur tavuk sayılırım. kurby yalnız değilsingülücük
duygusal meselelerde işim zor biliyorum artık ve kendimi fazla üzmemeye ve en mantıklı şekilde hareket etmeye çalışıyorum (ay ikizlergülücük )

Allah'a şükür, herşey hızla geçer, aşk ta, hatta keder de.
Nerde dün akşamki gözyaşları, geçen yılki karlar nerde?
06-13-2007 01:22 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
vivienleigh Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Cvp: VENÜSÜNÜZ VE MARSINIZ NEREDE?
kendini anlatmayankısmı bana çok uyar sertaçı bu seninle merkürümüzün aynı olmasıyla alakalı sanırım..ya da kendini yavaş yavaş anlatmalı ..gel gör ki eşim ikizlerdir ve kendini anlatmaya bayılırgülücük)
benim de venüs terazi marsım yengeç ve geri..venüsümün 10. ev olan oğlak evinde olması ağırbaşlı tipleri sevmemi sağlıyor cinsiyet önemli değil öyle kişileri kendime daha yakın buluyorum ..kontrollü sabırlı olmalı yani..tabii terazim de kapı açan çiçek getiren kibarları beğeniyor ;koç yükselen eşim de bir keresinde çiçeği başaşağı vermişti sakarlık tabiigülücük)
06-13-2007 03:53 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
vivienleigh Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Venüs toprak grubunda venüsü toprak grubunda olanlarımız bu elemanın gerçekçilik pratiklik ve üç boyutlu somut dünyaya hakimiyet özelliklerini göstererek kendimizi çekici kılmaya çalışırız ..bu insanların maddi ve fiziksel bir yönleri vardır.topraktaki Venüs bize ne kadar bedensel sabırlı güvenilir verimli ,ne kadar olgun ne kadar pratik biri olduğunu gösterir.
Boğadaki Venüs toprağın fiziksel beden merkezli doğasını vurgulayarak cezp eder.bu insanlar dokunabilirlik duygusunu yansıtırlar ..insanın içinden onlara sarılmak gelir.bek benimle olmak ne kadar kola ve doğal derler.bak yakınlığım senin için ne kadar huzur verici .akaylarını uzat ve kulaklıklarını tak .ben toprak anayım/babayım .ben her şeyi basitleştiririm ..boğadaki Venüs rahatlığı ve lüksü sever..bunar insanın duyularına veya cebine hitap ederler.size sizden hoşlandığını kelimelerle ifade etmeyebilir..ama beraber olmanın ne kadar doğru olduğunu ,size sunabileceği fiziksel ve maddi olanakları göstererek sizi çekmeye çalışır..kovboy filmlerinin kahramanı john wayne marlon brando venüsteki boğanın maddesel çekiciliğinin örnekleridir.
gökyüzü ortaklıkları
06-14-2007 12:32 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
vivienleigh Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Başaktaki Venüs:ğer beraber olursanız hayatın ne kadar kusursuz olacağını belirterek cazibe kazanır.başaktaki Venüs bir ilşkinin tüm detaylarına ne kadar ilgi gösterdiğini ilişkiyi geliştirmeye ne kadar ne kadar gönüllü olduğunu belirtir.bak ne kadar dürüstüm ..bak bu ilişkiyi olabileceği en yi hale getirmek için ne kadar karalıyım..bu insanlar ayrıca Merkür zekalarını ,eleştiri yeteneklerini,en iyiyi seçebilme kabiliyetlerini de ortaya koyarlar.kendilerini olabildiğince vazgeçilmez kılarlar.bu yapıyla iki ayrı davranış biçimi ortaya çıkabilir..başaktaki Venüs bazen aşırı eleştirici olur ve kimsenin kendisi için yeterince iyi olmadığını düşünür..bazen de kendisinin bir ilşkiyi hak edecek kadar iyi olmadığını düşünür ve eşine hizmet etmek onu hak etmek için yerlere kadar eğilir..elbette her iki uçtatn da kaçınılması gerekir.eşi Franklin delano roosvelt için vazgeçilmez olan eleanor roseveltin venüsü başaktaydı.şair ve mitoloji tarihçisi Robert gravesin venüsü başaktaydı ve kendisi bu konuma özgü sözel yetenekler göstermekteydi.rolling stonesin şarkıcısı mick jagger ın venüsü başaktadır.başparmağımın altından patron odura kadar değişkenlik gösteren şarkı isimlerine bir bakınız..
gökyüzü ortaklıkları
06-14-2007 09:59 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
vivienleigh Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Venüsü oğlakta olanlar sizi oğlağın strateji ve etkinlikleriyle cezbederler ..ketum bir havaları vardır.derinleşen sular gibi sizi çekerler ..ben yalnız bir kurt olabilirim.ama senden hoşlanıyorum…bir şekilde bu münzevinin kalbine giden yolu buldun ..ondan sonra bir yem daha sunarlar ve ben asla bağımlı ve boğucu olmayacağım ..sorumluluk etkinlik ve dürüst duygularını vurgularlar ..ben güvenilirim ben boş kafalı biri değilim ..ben sahte değilim bana güvenebilirsin..maddi dünya üzerindeki hakimiyetlriyle –belki statüleriyle belki namlarıyla veya kişisel derebeylikleriyle sizi etkilerler..gösterişli olmayabilirim ama ben klasik pahalı fakat sağlam bir hisse senedi gibiyim.ben iyi bir yatırırmım ve yıllandılça değerlenirim .bu insanlar o anda moda olup olmamasına bakmaksızın bağlılık fikri karşısında dehşete düşmezler ve sükunuetle bunu size belirtirler..james dean ,katherina hepburn oğlaktır bu konumun yalnız kurt ve klasik özelliklerini ortaya koyarlar…gökyüzü ortaklıkları
06-14-2007 10:00 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
vivienleigh Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Mars toprak grubunda
Bu metodik elemanda ,mars pratikliği sabrı ve hedefin peşine düşme stratejilerini kullanır..topprak grubundaki mars konuşmaz ve arzulamaz,somut bir plan uygular ..plan beklemeyi gerektiriyorsa< ,sorun olmaz ..bu insanlar manevra planlayan bir general gibi sizin alışkanlıklarınızı ,hareketlerinizi sevdiklerinizi ve sevmediklerinizi takip eder ve taktiklerini ona göre geliştirir.onlar kararlılığın insanı ödüllendirdiğine inanırlar …
Boğadaki mars sadece maddi olarak değil bedensel olarak da iyi bir tedarik edici konumundadır.boğadaki mars sizin fiziksel olarak rahat etmenizi sağlar.çek hesabınızı dengeleyebilir,sevdğiniz yemeklerle bir masa donatıp en sevdiğiniz müziği çalabilir,sırtını okşayıp en sevdiğiniz kokuyu sürebilir..sizi dinlendirmek ve gevşetmek ister..tabiat anayı yanına alır baharda sizi hayvanat bahçesine götürür veya bir yaz akşamı sizi hanımellerin arasında yürüyüşe çıkartır ..bu marsın çok fiziksel ve zevk düşkünü konumundan kaynaklanır ve inatçılığın sahipleniciliğin sınırında bir kararlılığı vardır..eğer sizi isterse çok ister ve uzun süreli ister ..bale partnerleri rudolf nureyev ve margot fonteyn in her ikisinin de marsları boğadaydı.sidney poitier ve mick jagger ın marsları boğadadır…..gökyüzü ortaklıkları
06-14-2007 10:01 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
vivienleigh Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Başaktaki mars bak sen ve ben birbirimize ne kdar yardımcı oluyoruz benimle ilşki kurmak zoologun yetişrtirme ortamında amip olmaya benzer ..sana birtakım değişimlerden geçme garantisi veriyorum ..olabileceğinin en iyisini olamak istemezmisin ..başaktaki mars tekniğe ve detaya dikkat ederek sizi sanat veya müzik becerilerinizi geliştiriyormuşcasına insanlarla ilgili becerilerinizi kusursuzlaştırmaya davet eder.bu insanlar inceden inceye sizi ve yaşamınızı irdeler ve gilşime için önerilerde bulunurlar .daima yardıma hazırdırlar..daima daha iyisini bilirler ..sizi zekaları ve analitik yönleriyle etkilerler.kendilerini veya sizi aşırı eleştiriyorlarsa bu sizi ilşkinin kusursuz olabileceğine ikna etmek içindir..analiz ve eleştiriyi bu amaçla kullanırlar ..kendini dansa adamış olan Mikhail baryshnikov ve beyaz sarayı yenileyen jacqueline Kennedy onassisin marsları başaktır..gökyüzü ortaklıkları
06-14-2007 10:02 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ay_se Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 2

başaktaki mars oldukça detaycıdır.her şeyi titiz ve ayrıntıyla inceler.aslında kolay kolay içindekileri dışa vuramaz, bastırılmışlık vardır.huzursuzdur.ama başarmak onun için önemlidir.yıkılır kalkar yıkılır kalkar kalkmamayı pek düşünmez.önemli olduğunu hissetmek,ona ihtiyaç duyulması çok hoşuna gider.ve hizmet etmek için ihtiyaçları gidermek için var gücüyle hizmete koşar.toprak ve ateş her ne kadar huzursuzluk versede başağın soğukkanlılığı bu durumun üstesinden gelecektir.

feryadıma şahit gökteki tüm yıldızlar.
06-14-2007 11:50 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

RE: VENÜSÜNÜZ VE MARSINIZ NEREDE?
bir mars başağı olarak sizlere katılıyorum. enerjiyi , insanların yardımına koşmak için kullanmak mars başağının içgüdüsü sanırım.
yine , daha iyisini yapmak için hayatın güzelliklerini kaçırabiliyor - um - gülücük
marsımın aslan olmasını tercih ederdim desem haritama haksızlık etmiş olurmuydum ?

06-15-2007 12:03 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ay_se Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 2

mars aslanı olanlar vardır aramızda belkide.ama bence haritana haksızlık etme.mars aslanı biraz küstah olsada,komut vermeyi sevsede,kendine güveni sonsuz,biraz kendini beğenmişlik versede cömert ve çalışkandırlar.onları hep iyi bir asker olarak düşünmüşümdürgülücük

feryadıma şahit gökteki tüm yıldızlar.
06-15-2007 12:15 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir