Değerlendir:
  • 23 Oy - 2.39 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Transitlerin hayatımıza etkileri - hadi paylaşalım
Yazar Mesaj
baharhan Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 0

RE: Transitlerin hayatımıza etkileri - hadi paylaşalım
Merhaba,

Babamın vefatında Satürn IC'mden geçiyordu. ve Güneşime de zıt açıdaydı.

Oğlumun da erken doğumu (7,5 aylık) sırasında Pluto® tam 9. evime giriyordu. Bir yerde okuduğum kadarıyla bu doğumu gösteriyor. Satürn de 5. evimdeydi. 5. ev de çocukları gösteriyor.

Evlendiğimde de Jupiter 7. evimdeydi. Eşimin de 4. evindeydi.
01-22-2009 03:30 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
baharhan Çevrimdışı
Üye
**

Evlendiğimde aynı zamanda da yeni işe girdim, ama bununla ilgili etkiyi bulamadım. Belki yine aynı Jüpitoş'tur...gülücük)
01-22-2009 03:37 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

baharhan Yazılan:Evlendiğimde aynı zamanda da yeni işe girdim, ama bununla ilgili etkiyi bulamadım. Belki aynı Jüpitoş'tur...gülücük)

gülücük bende şu an çalışmakta olduğum işe girdiğimde Jüpiter döngüsü yaşıyordum ;)

01-22-2009 03:48 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
yezda Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 3

Bende evlendiğimde jüpiter döngüsü yaşadımgülücük paylaşim dedim

Başkalarına dayalı bir yaşam süren, hiçbir şey yapmadan öylesine yaşayan bir kişi, başına gelen zorlukları, kaderim buymuş diye nitelendiremez.
01-22-2009 04:50 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
yezda Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 3

yanlız az önce evlendiğim tarihin haritasına baktımda aman Allahım dedimgülücük Ya neptün beni harcamışgülücük Sanırım neptün transiti yaşamasaydım evlenmezdim bengülücük ha haaa güldüm kendime şimdi gülücük Ama olsun eşimden memnunumgülücük

Başkalarına dayalı bir yaşam süren, hiçbir şey yapmadan öylesine yaşayan bir kişi, başına gelen zorlukları, kaderim buymuş diye nitelendiremez.
01-22-2009 05:01 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

Meraktan jüpiter döngümü yaşadığım tarihe baktım.En bunalımlı olduğum dönemlerden biri.O döneme ait aklımda kalan tek şey,gece gündüz gerilimli,polisiye,ajanlı acayip dehşet kitaplar okuduğum.Akrepte yaşanan bir jüpiter döngüsünden de ancak bu beklenirgülücük
01-22-2009 11:12 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
baharhan Çevrimdışı
Üye
**

İlave:
Pluto 8. evimden geçerken, bir mirasla ilgili dava yaşadım... Satürn de 4. evimden geçiyordu. Sizce Satürn de etkili miydi ?
01-27-2009 03:21 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
JoMaJa Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 8

Cvp: Transitlerin hayatımıza etkileri - hadi paylaşalım
Ayım Neptün-Jüpiter-Şiron transitine maruz kalırken acaba bana ne olacak diye tırsmışken olan bana değil anneme oldu.Yani dolaylı olarak bana da oldu.(daha doğrusu tüm ailem bundan etkilendi)

Psikolojik bir rahatsızlık yaşadı (yaşıyor).Neptün etkisini ise annemin iyileşmek için kullandığı ilaçlar(uyuşturup-uyutan) olarak düşünmeye başladım.

Maalesef annemin doğum tarihi belli olmadığı için onun haritası üzerinden bir değerlendirme yapamadım.
07-02-2009 04:21 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

JoMaJa Yazılan:Ayım Neptün-Jüpiter-Şiron transitine maruz kalırken acaba bana ne olacak diye tırsmışken olan bana değil anneme oldu.Yani dolaylı olarak bana da oldu.(daha doğrusu tüm ailem bundan etkilendi)

Psikolojik bir rahatsızlık yaşadı (yaşıyor).Neptün etkisini ise annemin iyileşmek için kullandığı ilaçlar(uyuşturup-uyutan) olarak düşünmeye başladım.

Maalesef annemin doğum tarihi belli olmadığı için onun haritası üzerinden bir değerlendirme yapamadım.

Geçmiş olsun sevgili Jomaja; benimde aslan kova aksındaki ay güneş yerleşimim
tetiklendi.. tetikleniyor... Bu sene yakınlarımda ve çevremde sağlık sorunları bol oldu.Allah annene şifa versin
07-02-2009 10:37 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

JoMaJa Yazılan:Ayım Neptün-Jüpiter-Şiron transitine maruz kalırken acaba bana ne olacak diye tırsmışken olan bana değil anneme oldu.Yani dolaylı olarak bana da oldu.(daha doğrusu tüm ailem bundan etkilendi)

çok geçmiş olsun Jomaja , umarım bir an önce moral sağlığı yerine gelir.

akıl vermek gibi olmayacaksa içimde kalmasın diye bir dşüncemi paylaşayım istiyorum ;

üzüntünün ve belkide pek çok psikolojik kaynaklı sorunların ilaçlarından biri HAREKETTİR.

düşünsel ve duygusal yoğunluğa odaklanmak ( duygu ve düşünceler olumsuz olduğu sürece ) psikolojik problemlere yol açabiliyor.

öyleyse odaklanılması gereken , fiziksel harekete yoğunlaşmak , diye düşünüyorum.

annenin düşünmekten ziyade hareket odaklı zaman geçirmesi için çeşitli alternatifler düşünebilirsiniz.

07-02-2009 11:22 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  EVLERDE TRANSİT TUTULUM ETKİLERİ yezda 2 5,591 09-11-2007 05:08 PM
Son Mesaj: yezda

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir