Değerlendir:
  • 7 Oy - 2.57 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Astral,lücid ve boyutsal varlıklar
Yazar Mesaj
moonlover Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 0

RE: Astral,lücid ve boyutsal varlıklar
Bu tur olayları vedic sistemininin çok daha iyi açıkladığına inanıyorum. Benim ailemde çok uğraşıldı metafizikle fakat bu kadar yoğun akrep vurguma rağmen dünyanın korkak insanıyım bu konularda..

dogum haritam:

http://hizliresim.com/dBN2LD

"geçse de yolumuz bozkırlardan denize çıkar sokaklar."
12-16-2018 12:25 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Caesar Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 2

RE: Astral,lücid ve boyutsal varlıklar
Bu konu çok ilgimi çekti tutamadım kendimi. Bende de tam tersi bir şekilde istesem de bu tarz olayları hiçbir zaman deneyimleme fırsatım olmadı.
Bakmayın, haritamda su ve 8.ev yoğunluğu olsa da her zaman rasyonalist bir bakış açım vardır. Hatta ay burcunun ve diğer gezegenlerin varlığını öğrendiğimde kesin olarak oğlak veya başak vurgusu vardır diyordum ancak yanılmışım gülücük Satürn-Güneş karesinden ve Chiron-asc kavuşumundan olsa gerek. Her neyse.
Tabi yinede kendimi parapsikolojik olayları araştırmaktan da alıkoyamadım fazlasıyla ilginç çünkü. Küçüklüğümden beri Orta Dünya ve Harry Potter evrenine düşkün olmamda bundan kaynaklıdır.
İmajinasyon, ölüm, gizem bunlar fazlasıyla ilgi çekici ve herkesin bildiği gibi bilimsel açıklamaları da var. Bakış açımı, inancımı dahil bilime dayanarak oluşturdum ve bundan mutluyum ancak içimde hala bir çekişme olduğunun da farkındayım.
Aslına bakarsanız henüz astrolojiye bile tam itimat etmiş değilim sürekli olarak çürütmeye çalışıp kendime sorular soruyorum. Bir yerlerde gerçek olmasını diliyorum aslında.

Tüm bunların dışında nerede metafiziksel bir olay yaşandığını duysam meraktan üşenmem olay yerine bile gitmeye çalışırım, her defasında da "kendimce" durumu açıklayacak yeterince ikna edici bir delil bulurum.
Dediğim gibi her ne kadar ilgi çekici olsa da olaylara rasyonalist bir bakış açısıyla baktığımdan dolayı boşa zaman geçirdiğimi düşünüp kendime kızarım. Esasen bir tarafım inanmak isterken diğer tarafım ise başka bir yönü gösteriyor.
Yine de kapıyı ufakta olsa aralık bırakmakta fayda var.
Belki de mesele tamamen olaylara yaklaşımımız ve bakış açısıyla ilgilidir.

https://i.hizliresim.com/lqyQ3k.png
12-17-2018 08:36 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir