Değerlendir:
  • 8 Oy - 2.5 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Melankoli ve Depresyon Eğilimi
Yazar Mesaj
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 39

Cvp: Melankoli ve Depresyon Eğilimi
(03-22-2017 12:07 AM)zeynepelif Yazılan:  
(03-22-2017 12:03 AM)libr(a)quarius95 Yazılan:  
(03-21-2017 11:56 PM)zeynepelif Yazılan:  sinsi uranüse bayıldım çok güzel bir benzetme olmuş evet uranüsden bende çekiniyorum

6. evinde mars uranüs kavuşumu olanlar hayvanlara karşı şiddet uygulayan ruh hastaları olabiliyorlar
mars şiddeti içerdiği için sevmiyorum

Teşekkür ederim :D 6.evimde Uranüs-Neptün kavuşum,Mars'la 60 derecelik açı yapıyorlar,evinde 4 kedi besleyen,hayatında toplamda 4-5 eyleme gidip n-1 tanesi hayvanlar için olan ve şu anda da veteriner hekimlik için yeniden sınava giren bir ben var burada gülücük

Olumlu açı ve Neptün mü dengeledi dersin?Ayrıca o ikili natal Satürn'le de 60lık yapıyorlar.

söylediğim uranüsle mars kavuşumu için geçerliydi hayvanlara karşı aşırı bir zaafım var bu arada şimdi seni çok sevdim ben
kutlarım seni hayvanları seveni bende seviyorum hemde çok gülücük ask canımsın

Sağ ol arkadaşım diyeyim (diyaloğumuz var iyi-kötü) gülücük Düşündüm o Uranüs-Mars kavuşumu birkaç etkili gezegenden olumlu açılar alsa iyiye döner mi diye,gözlemlenmeden bilinmez sanırım.

Bir de bence bahsettiğin 6.evdeki Mars-Uranüs kavuşumunun o tespite göre seri katillerde de bulunması lazım çünkü şiddeti çoğu hayvanlar üzerinde deneyerek başlıyorlar,sonrası malum simdi-kızdım .Onlarsız bir Dünya diliyorum...

Amacı öğrenmek olan herkese mesaj kutum ardına kadar açık,gelin beraber araştırıp öğrenelim,bildiğim konularda harita yorumlatmak dışında istediğinizi sorabilirsiniz.Öğrenmek isteyene saygım,sevgim ve hoşgörüm sonsuz... gülücük

Haritam
03-22-2017 12:55 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Cvp: Melankoli ve Depresyon Eğilimi - BayanKararsız - 03-22-2017 12:55 AM

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir