Değerlendir:
  • 8 Oy - 2.5 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Melankoli ve Depresyon Eğilimi
Yazar Mesaj
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 39

Cvp: Melankoli ve Depresyon Eğilimi
(03-21-2017 08:32 PM)zeynepelif Yazılan:  
(03-21-2017 08:27 PM)libr(a)quarius95 Yazılan:  Bence Satürn'ü daha gerçekçi bir şekilde anlatmışsın zeynepelif ,genel algı her zaman sorun sıkıntı ama bazen tam tersi özellikle de güzel açılar yapınca birçok şeye yarayabiliyor gülücük

evet libr(a)quarius95 sanırım oğlak stelyumumdan kaynaklanıyor ve satürnümde oğlakta satürnü uzun uzun yazasım var satürnü seviyorum ben.. aslından marstan tırsıyorum ben. Marsı hiçte sevmem açıkçası :D

Olabilir,benim de içsellerden erken yaşta geçişini tamamlayıp sadece kolektifleri bıraktığı için ve olgunlaştırdığı için ben de sevmeye başladım :D Mars'ın enerjisi bence yine biraz daha kontrol edilebilir,olumsuz açılarda ve konumlarda agresyon veya kazalar olarak görüp,olumlu açı ve konumlarda da o alanda tetikleme olabilir,gerçi 9.evde haritamın önemli bir kısmına zıt yapmasına rağmen yükseköğrenimimle ilgili kararlarımı netleştirmem,yeni kararları almam ve uygulamam konusunda teşviği olmuştu (Koç'ta güçlü olduğu için sanırım),şimdi Boğa'da natal Venüs'e zıt yaparak agresif ve huzursuz bir hal vermeye başladı,natal Mars ve Plüto ile zıtlığını şu dönem kontrol edebilirsem benden iyisi yok :D

Ben daha çok Uranüs'ten korkuyorum,hem daha uzun periyotta kalan bir enerji hem de nereden ne getireceği belli olmayan sinsi bir enerji.Uranüs'e Kova'nın yöneticisi olduğu için zaafım da var,dengesiz olduğu için korkum da var :D

Amacı öğrenmek olan herkese mesaj kutum ardına kadar açık,gelin beraber araştırıp öğrenelim,bildiğim konularda harita yorumlatmak dışında istediğinizi sorabilirsiniz.Öğrenmek isteyene saygım,sevgim ve hoşgörüm sonsuz... gülücük

Haritam
03-21-2017 11:10 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Cvp: Melankoli ve Depresyon Eğilimi - BayanKararsız - 03-21-2017 11:10 PM

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir