Değerlendir:
  • 13 Oy - 1.69 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nur Yerlitaş'ın Yıldız Haritası
Yazar Mesaj
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

Rep Puanı: 37

RE: Nur Yerlitaş'ın Yıldız Haritası
yükselen akrep konusuna bende katılıyorum çünküüü,

internetten hiç evlenmiş mi die baktım. malum evlilik günü transitlerinden yükselen bulmak kolay..

ama nur hnm hiç evlenmemiş..
yani güneş satürn karesine ek eşle ilgili daha fazla olumsuz bilgi lazım..
yükselen akrepi ele alırsak 7.evie gad düşüyor. buda evliliği geciktiren/soğutan/hiç izin vermeyen faktörlerden..

ve 7.ev yöneticisi venüsüde ( akrepin son derecelerini alıp aslanın başını 8.eve alırsak, 8.ev kapalı evde buda evliliğe engel bir faktör.

bu dediklerimden nie bu kadar eminim? hatta alejandro bir kaç gün önce sana bahsettiğim 9 yıllık ilk aşkım/şimdilerde arkadaşımsı vatandaşta yükselen akrep, 8.ev stelyumlu bir aslandı.. ondan çok araştırmıştım bu adam 39 yaşında nie evlenmiyor die:D bir insan nie evlenmiyor benden iyi bilen yoktur herhalde koptum.w

nur hnmcıma geri dönerseeek muhtemelen öğlen 2 civarı doğmuş olmalı ki ayı 24-25 derece olmalı (hımm birde algolle kavuşum), malum sağlığımız için aya bakarız vee yanan yol die tabir ettiğimiz akrepin son derecelerindeki bir transit ona 1.dereceden etki etsin...

en son orda ne vardıı venüs vardı şimdi yaya geçti.. satürn yaydan 150 lik dereceye başladı hatta.. buda buda beklenmeyen sağlık sorunları demek... marsta 120lik açıyla dönemsel olarak rahatlatabilir ama satürn birde kad ın üzerinden geçicek.. buda zorlıcak onu...

satürn 20-30 derece yayda habire git gel yapacağı için 2018 başına kadar nur hnm sağlığıyla uğraşıcak gibi gözüküyor.. :/

KARM IS BITCH!!!
10-19-2016 03:55 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
RE: Nur Yerlitaş'ın Yıldız Haritası - dilek8855 - 10-19-2016 03:55 PM

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Hadrianus'un Gözdesi Antinous'un Doğum Haritası Ishtar 2 4,400 03-12-2019 06:32 PM
Son Mesaj: Ishtar

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir