Değerlendir:
  • 10 Oy - 2.9 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Burç takımları
Yazar Mesaj
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 31

RE: Burç takımları
Yaaaaaa hahahahha baya iyiydi bak libra benim aslan ile semin kova hımm hemen karşıtlık kokusu aldım.

Koç ,Yükselen İkizler ama yalnız kaldığında bir ay Oğlak ...

Doğum Haritam : https://i.hizliresim.com/JlaPoj.gif
2017-2018 Solar Return Haritam : https://i.hizliresim.com/9dQkkO.gif
08-22-2016 03:25 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 39

Cvp: Burç takımları
(08-22-2016 08:15 PM)Lionhearted Yazılan:  
(08-21-2016 12:10 AM)libr(a)quarius95 Yazılan:  Nete yeni gelebildim,sınavıma az kalması nedeniyle çok yoğunum,öncelikle özür dileyerek başlayayım.(Atladığım yer olursa yorgunluğuma ver,sorularının hepsini cevaplamaya çalışacağım.)
Astroloji'nin kişiye özgü olduğu yorumuna evet katılıyorum,haritadaki açılar,gezegenlerin olduğu burçlar-evleri birçok dengeyi değiştirebilir.
Anladığım kadarıyla yorumlarını iyi niyetli yapıyorsun ama birkaç başlıkta da (söylediklerine göre) yanlış anlaşılıyorsan gerçekten üslubuna dönüp bakmalısın ya da kaba tabir olacak ama karşındakine biraz geri zekalı muamelesi yap,düşündüklerini açıkça yaz (sen kapalı anlatımdayken insanlar seni yanlış anlayabiliyor,ben ve Alihan gibi).
Aylar önceki yardımına gelince tekrar teşekkür ederim bunu unutmadım,ama ben daha bu kadar öğrenmemişken Ay Boğa ve İkizler,Yükselen Yengeç ve Aslan arasında kaldığım yerlerde haritamı da evet çıkartmıştın,ama o zaman da "Ay Boğası" başlığında şu yorumundaki üslubuna sinirlenmiştim:"Acele sevmemek güzin ablalık her ortama uyumluluk esneklik ise ASC yengeç o zaman,
söylediklerinin geneli oraya ateş ediyor.

iyi ama 40 dk önce olacak bir doğum haneye ayın 13ü diye geçerdi orasını da düşünüyorum da.
ve hangi gerizekalı sırf yazdığı an ayın 14ü oldu diye 14 yazar ki yarım saat 1 saat önceki olayı.

40dk geriye gitsen ASC yengece varamazsın ondan diyorum.

gel de çık içinden şimdi",hatta verdiğim cevaba cevap yazmamıştın.

Satürn'deki Balık'ın artık bu etkileri vermeye başladığını düşündüm o ayrı.Ve şu üstün üsluplu sorun için şunu sormak istiyorum:
Haritaları çıkarttığımız astro.com'da bu yarım saat veya 1 saat i o gün olarak almak geri zekalılık ise neden 24 saatlik zaman dilimi kullanılıyor?Oradaki geri zekalı da ya ben oluyorum ya da annem,gerçekten bu üsluba sinirleniyor insan,anlatmak istediğin şeyler belki çok başka,"kalp yapmak yerine yıkmak tercihim" diye zeytinyağımsı bir cümlen var ama inan burada sana kırılacak kimse yok,sadece birilerinin sana kızıp şu an olduğu gibi tatsızlık çıkarma olasılığı var.Sorduğumuz şeyin cevabını alabileceğimiz birçok insan,birçok kaynak var ve ne sen,ne ben ne de Alihan veyahutta bir başkası buranın merkezi filan değil!Olsa olsa forumun kurucusu olur,hepimizi buraya topladığı için.Yine de eskiden etmeye çalıştığın yardımların için ben yine teşekkür ediyorum.

Alıntı:Acele sevmemek güzin ablalık her ortama uyumluluk esneklik ise ASC yengeç o zaman,
söylediklerinin geneli oraya ateş ediyor
iyi ama 40 dk önce olacak bir doğum haneye ayın 13ü diye geçerdi orasını da düşünüyorum da.
ve hangi gerizekalı sırf yazdığı an ayın 14ü oldu diye 14 yazar ki yarım saat 1 saat önceki olayı.
Ben onu hastane personel çalışanı için varsayım üzerinden söylemiştim eğer öyleyse böyle, eğer öyleyse bu g.zekalılık gibisinden..

Yanlış anlamışsın. üzgünüm hele annene falan iliştirdiğimi düşünmüşsün oysa ki sırf bu bile üzdü. Ne diyeyim eğer birdaha benzer birşey yaşarsan ben veya bir başkası farketmez ne düşünüyorsan içine atmamanı içinde tutmanamanı hemen oracıkta sorgulamanı tavsiye ederim
Forumun ortasında olmasını istemezsen de özel mesaj var

Kapalı anlatımım var demişsin de nesi kapalı 100 kişiye çevirip sorsan senin anladığın gibi anlamazdı. Çünlü Bu benim Alejandronun anladığı türdenkinden bile çok çok basit ve bariz olan bir durum yanlış anlamana şaşırdım doğrusu. bir cümlede eksik bir söz öbeği kullanmam pek en azından cümlenin anlamını değiştirebilecek türden kilit olanını kullanmasan zaten yürümez. Hepimiz o kdr yıllarca dil eğitimi almışız konuşmayı mı bilmicez. Ha bu dediğim cümle içindeki tutarlılığı dengeyi ilgilendiriyor.
bazen kafam dalgın olunca olası bir yanlış anlaşılmayı önleyebileceğim halde dikkatimden kaçıyor. Bir "Alejandroyu tenzih ederim demeyi" gerekli görebileceğim yerde, kaçıyor o ayrı fakat cümlenin kendi içindeki tutarlılığının kaçmasının kişinin gözüne takılmamasının çok zor olacağını anlatmaya çalışıyorum.

O yüzden Sadece "yazdığı" sözüyle bu doğum anını not alan kişiyi hedef aldığımı düşünebilirdin gülücük Kafana takma lütfen gerçekten bir kasıt yok.

Bu arada yanlış alıntılamassan sevinirim
"Kalp yapmak yıkmak yerine Tercihim" demişim
Oysa
"kalp yapmak yerine yıkmak tercihim" diye zeytinyağımsı bir cümlen var" demişsin. Sanırım bir anlatım bozukluğun. Oysa Zeytinyağımsı demenden belli olacak ki kastetmek istediğin benim esas cümlem.

Gerçekten zeytinyağımsı olup olmadığına verdiğim cevaplar ile ispatlarım ile karar verirsin başka birşey demiyorum ona da.

Hala varsa kafanda soru işaretleri buyur, aynı şekilde özelden de yöneltebilirsin nasıl istersen.

Edit: Bu arada benim zamanında bu Yükselenini düzeltmeye çalıştığım kişinin sen olduğunu bile hatırlamıyordum ki, sen "benim" deyince. Ben de AA senmiydin moduna girdim gülücük
Desene selam verdik borçlu çıktık yine gülücük iyi oldu ama suçsuzum yav. Düşünme öyle.

İyi hadi düşünmeyeyim ama sana şunu da diyip bitireyim: O başlıkta ben sana cevabımda "Hangi geri zekalı derken?" sorusunu da sordum,sen cevap vermeyince zannımca üzerime alınmakta haklıyım gülücük O kadar dil eğitimi alıp hala "yalnız"ı "yanlız" yazanlar var bu Dünya'da.(Asla sana kasıt değil,hiçbir yerde rastlamadım) Özetle,hepimiz anlatırken hatalar yapabiliriz ama önemli olan sanırım kabul etmek,benim seni yanlış anladığımı kabullenmem,senin de bu başlıktaki yorumundaki hatanı kabul etmen gibi gülücük

Amacı öğrenmek olan herkese mesaj kutum ardına kadar açık,gelin beraber araştırıp öğrenelim,bildiğim konularda harita yorumlatmak dışında istediğinizi sorabilirsiniz.Öğrenmek isteyene saygım,sevgim ve hoşgörüm sonsuz... gülücük

Haritam
08-23-2016 01:05 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

okumaya üşeniyorum aşırı yorgunum bugün benim için harika bir o kadar yorucu bir gündü iyi saç boyadığımı bilen eş dost geliyor saç boytıyor hem cebim hem yüzüm gülüyor yani bir sürü müşterim vardı artık saç boyası kokusundan başım gidiyor gibi ondan okumakta zorlanıyorum biraz da odaklanamıyorum ama anladığım kadar şu yorumları getirmek istiyorum

lionhearted bana olan yorumda ciden yanlış anladım onu farkettim . ancak eski mesajlardada mesela biri nazar konusunda bişiler yazıyodu sen "........................." yazmıştın şimdi iiçim fesat belki ben ordan yanlış anlamlar çıkaryorum tabiki sana da hak vermiyorum değil ama şimdi bizim açıdan bakılnca librayla ben senin uslubunu beğenmiyoruz gibi senin açından bakınca ne söyledim ki ben günahımı alıyorsunuz oluyor şöyle bir şey aramızdaki kare burçdan olsa gerek hepimiz olaya farklı açıdan baktığımızdan objektif olamadık . ben bugün cidden cümle kuramıyorum niye bilmiyorum mesela şu yazdığım mesajı anllamadım bile , neyse dediğim gibi odaaklanamıyorum merkür retrosundan belki yaklaştık .

benim için sorun yok günahını aldım belki ama boşverelim bence anladık birbirimizi

08-23-2016 01:58 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
mashameral Çevrimdışı
Yasaklanmış
lt=

14 mayıs 1997 10 45 kocaeli niye bukadar sorunlu bir karakterim hayatta hersey kötü gidiyor aslında zekiyim ama insanları kırıyorum kibar gibi gözüküp gercek yuzmu saklıyorum marsım 3. evde bu beni baya tartısmaya itiyo saturn koc her işimde bir engel mars başak hersey mükemmel olmalı venüs ikizler çift karakter ay aslan yuk aslan kıral benim jupi ve uranusle zıt onlar kova asırı yemek yediriyo birde 18 eylül 1997 ankara neden onu bırakamıyorum marsım onun guneşiyle kavustugu içinmi ayrılsak bile saplantılıyım aðla...((((((((((((((((
08-24-2016 12:00 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Aslanlarla yengeçler neden anlaşamaz hiç anlamam annem ve yengem iki eltiler anlaşamazlar... bir gün iki kelam edip muhabbette birbirine laf sokmadan devam ettiklerini görmedim annem aslan yengem yengeç

10-11-2016 01:20 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Hahahahhahahahhahah bir laf vardır kuma kumayla anlaşır da elti eltiyle anlaşamaz diye doğrudur.

10-11-2016 09:17 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Seri Katillerin Burç Analizi Libra 12 20,772 09-28-2017 03:05 PM
Son Mesaj: Libra
  Erotik burç rehberi NinMeSarRa_ 7 11,088 12-10-2010 10:03 PM
Son Mesaj: NinMeSarRa_
  2009 Burç Yorumları qulsah 53 52,967 12-31-2008 01:03 AM