Değerlendir:
  • 17 Oy - 3 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Seri Katillerin Burç Analizi
Yazar Mesaj
Libra Çevrimdışı
:)
Moderatörler
lt=

Rep Puanı: 68

Seri Katillerin Burç Analizi
Açıklama:
1) Bu forum bilgilendirme amacıyla kurulduğu açık. Forumun aktifliği azaldığı için rahat davranıp bu konuyu paylaşıyorum.
2) FBI seri katillerin ve psikopat eğilimli suçluların doğum tarihlerini yayınladı. Bunun üzerine hangi burcun hangi suçlara daha meyilli olduğuna dair istatistikler çıktı. Her burç için bir seri katil örneği ile paylaşıyorum.
3) Onedio.com'dan derledim.

12 - İKİZLER

Muhtemelen kimseyi öldürecek ya da zarar verecek kadar ciddiye almadıklarından dolayı, İkizler elini kana en az bulayan burçlardan. Ya da kurbanlarını öldürmek yerine, çeneleriyle ve gıybetleriyle hayattan bezdirmeyi tercih ediyor da olabilirler.
Jeffrey Dahmer
İkizler burcu olan bu katil, 17'den fazla Asya ve Afrika kökenli adamı ve erkek çocuğunu öldürdü. Nekrofili, tecavüz, işkence ve yamyamlık gibi sapkınlıkları ile tanınan Jeffrey Dahmer'in burcu FBI'ın suç istatistiklerine göre 12'inci, yani son sırada. İkizler burcu, olayları hafife almaları ve iftiraya uğramaları ile bilinir. Hırsızlık ve dolandırıcılık, bu burcun en sık karıştığı suçlardır.

11 - KOVA

Egolarının kolayca kırılmamasından kaynaklı olabilir... Sebep net olarak bilinmez lakin Kova burcu da, İkizlerden sonra en az şiddete başvuran burç. Belki de cinayet işledikten sonra arkada iz bırakmayacak ve yakalanmayacak kadar zeki olduklarından dolayı da bu rakam bu kadar düşük olabilir!
John Lee Malvo
Küçükken bir seri katilin cinsel tacizine maruz kalan ve onun etkisiyle seri katile dönüşen bu keskin nişancı, 17 kişiyi öldürdü. Kova burcu bu katil, listenin 11. sırasında yer alıyor. İntikam kaynaklı suç işlemeye yatkın olan Kova'lar aynı zamanda dolandırıcılık ve hackerlık gibi manipülasyon suçları işlemeleriyle biliniyor.

10 - ASLAN

Aslan burcunda doğan katillerin çoğunun cinayet sebebinin ilgi çekmek amaçlı olduğu da belirtilmiş. Çünkü kendini beğenmişlik şımarıklık bunu gerektirir!
Anatoly Onoprienko
Büyük aile katliamları yaparak 56 kişiyi öldüren Aslan burcu bu seri katil, 120'den fazla suça karışmıştır. 10. sırada olsa da çok tehlikeli bir burç olarak tanınan Aslan, nitelikli suçlar işlemesiyle bilinir.

9 - TERAZİ

Sabrın da bir sınırı varmış demek ki! Muhtemelen kaba tavırlara ve iyi niyetlerinin suistimal edilmesine katlanamayarak ellerini kana buladıklarını tahmin ediyoruz.
Lawrance Bittaker
Arkadaşı Roy Lewis Norris ile birlikte 1979'da California'da 5 genç kızı kaçırıp tecavüz ettikten sonra öldüren bu katil Terazi burcu. Listenin 7. sırasındaki Terazi'ler tehlikeli olmalarıyla bilinirler. Bu tehlikenin sebebi genelde yozlaşmış suçlular olmaları.

8 - BAŞAK

Cinayetten çok hırsızlık ve dolandırıcılık oranlarının daha yüksek olduğunu belirtmekte de fayda var.
Albert De Salvo - Başak
Boston Kasabı olarak tanınan bu katil, en az 13 kadını öldürmüştür. Tecavüzün yanı sıra kurbanlarını süslemesiyle tanınan (kadınları öldürdükten sonra iç çamaşırlarıyla onları hediye paketine çeviren, çoraplarını boyunlarına bağlayarak kurdele yapan bu katil, bir keresinde kurbanının ayak parmağına tebrik kartı bile koymuş) Albert De Salvo, en fazla suç işleyen 6. burç olan Başak burcu. Bu burç hackerlık ve ev soyma hırsızlığı ile biliniyor.

7 - BALIK

Balıklar daha çok bağımlılığa meyilli karakterleriyle sıra dışı cinayetler işliyorlar. Ne kadar sevimli olduğunu düşününce, listenin en tehlikeli 7. burcu olması şaşırtıcı!
Dennis Rader
10 genç kadını öldürme suçuyla 175 yıl hapis cezasına çarptırılan sapık katil, balık burcu mensubu.

6 - OĞLAK

Kanunlara ve kurallara saygısıyla bilinse de, tersi pis olan Oğlak burcu listenin tam ortasında. Bu burç az cinayet işliyor ama işlediğinde de tam işliyor. Listenin 6. sırasındaki bu burç, organize suçlara karışmasıyla biliniyor. Ayrıca genellikle silah kullanmadan suç işlemeye (darp, boğma) yatkınlar.
Charles Ng
Çinli seri katil hırsızlıkla başladığı suç kariyerine; kadın, erkek, çocuk demeden öldürerek devam etti. 25 kişiyi öldürdüğü düşünülüyor.

5 - KOÇ

Öfkeleri ani ama çabuk geçiyor. Bu yüzden en tehlikeli burç olarak 5. sırada yer alıyor. Bir Koç burcunu kızdırırsanız, bir süre ondan uzak durun. Sonra neye kızdığını unutur zaten.
Suç listesinde 5. sırada bulunan Koç, sebep olmaksızın silah taşımaya ve suçunu başkasına atmaya en yatkın burç.
Keith Hunter Jesperson
Gülen Surat Katil olarak tanınan ve Happy Face Killer adlı filme konu olan bu katil, 160 cinayetle ilişkilendirilse de sadece 8'i kanıtlanmıştır. Fahişeleri öldürmesiyle tanınıyor.

4 - BOĞA

Cinayetlerden daha çok işledikleri ssuçlar dolandırıcılık gibi finansal konularda. Lüksü zevk-i sefayı seviyor.
Steve Wright
5 fahişeyi öldürme suçundan halen müebbet hapis cezasını çeken Steve Wright, en tehlikeli 2. burç kabul edilen Boğa burcu. Dengesiz, sağı solu belli olmayan ve bu yüzden riskli görülen Boğa'lar, tek başına suç tasarlayıp uygulayacak kadar zekidir. Genellikle kara para aklama suçlarıyla ilişkilendirilirler.

3 - YAY

İşledikleri cinayetler ve suçlar öyle küçük çaplı ve bireysel de olmuyor bunların. Mesela Ted Bundy, Pablo Escobar, Stalin... Hepsi Yay burcu. Büyük suçlar işliyor, topluca öldürüyor, kendisini "lider" ilan ediyor.
Ted Bundy
30'dan fazla cinayet ve tecavüzün faili olan ünlü seri katil, yay burcu. FBI'ın suç istatistiklerine göre en çok suç işleyen 3. burç olan Yay, ateş grubu içinde de suça en yatkın burç. Buna rağmen geride az iz bıraktıkları için daha zor yakalandıkları biliniyor.

2 - AKREP

Genelde sadistçe cinayetler işledikleri kayıtlara geçmiş. Yani, Akreplerden korkmaya devam ediyoruz.
David Parker Ray
Eski bir karavanı 100.000 dolar harcayarak bir "işkence merkezine" dönüştüren Daniel Parker Ray buraya testereden bıçağa, cerrahi aletlerden el yapımı elektroşok makinesine; birçok işkence aleti ekledi. 60 kişinin ölümüyle ilişkilendirilen katil, Akrep burcu. FBI'ın listesinde 9. sırada olan Akrep, kiralık katiller ve sadistlerin burcu olarak biliniyor.

1 - YENGEÇ

Genelde kıskançlık kaynaklı cinayetler işledikleri belirtiliyor. Değişken ruh halleri ile ellerinden sürekli bir kaza çıkıyor demek ki. Umulmadık taş baş yararmış! Bu duygusal burcu üzmeyelim!!!
Charles Ray Hatcher
Küçük çocuklara, yaşıtı adamlara ve hatta hayvanlara cinsel saldırıda bulunan, 16 cinayetin sorumlusu bu katil; FBI'a göre en tehlikeli burç olan Yengeç. Aşırı şiddet uygulamaları ile bilinen bu burç, tutku cinayetleri işlemeye meyillidir. Yengeç burcu katiller, kurbanlarının üzerinde mutlaka bir işaret bırakmaları ile tanınırlar.

Doğum Haritam :
Bir Astroloji programından çıkan http://i.hizliresim.com/vZLrnp.jpg
Placidus Ev Sistemi http://i.hizliresim.com/Y4m4yj.png
Whole Sigsn Ev Sistemi http://i.hizliresim.com/2jBjzO.png
Sabit Yıldızlar http://i.hizliresim.com/kEmEy7.jpg
09-21-2016 11:10 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
capri Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 19

RE: Seri Katillerin Burç Analizi
Ellerine sağlık çok güzel bi paylaşım olmuş. Yay burcu ve seri katil ilişkisini biliyodum. Daha önce bi kaç seri katile rast gelmiştim. Yengeç ve akreplere hiç şaşırmadım. Tahmin et deseler yay hariç 1-2 yine onlar olurdu. Boğanın dördüncü sıraya gelmesi şaşırttı,ben oraya takıntılı bi başak beklerdim. Hava burçlarıysa en sonlardaymış. En az ego sorunu çeken burçlar onlar herhalde, bunda havai olmaları ve bi şeye takılıp kalmamaları da etkili olmuştur, yani aşırılık yok bu burçlarda. Aslanlarda beklediğim gibiydi. Aslan dersin ama genelde yumuşak oluyorlar, egolarına basılmadığı sürece tabi. Son olarak terazi burcu deyince aklıma taxi driver filmi geliyor.
09-21-2016 11:56 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Libra Çevrimdışı
Moderatörler
lt=

Teşekkür ediyorum gülücük
Tahmin etseydim sıralamam Yengeç Balık Akrep Koç Oğlak Terazi Yay Aslan Boğa Başak Kova İkizler olurdu utangaç

yükselen yengeç olarak 1. sıradayım burcum terazi olarak 9. güçlü gezegenim güneş olduğundan 10. sıradayım
Yozlaşmış nitelikli mutlaka kendi eserim olduğunu belirten iz bırakan seri katil olurmuşum koptum.w

Doğum Haritam :
09-21-2016 12:17 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 39

Yay ve Boğa'ya şaşırdım,ilk üçü su grubu burçlar beklerdim

Amacı öğrenmek olan herkese mesaj kutum ardına kadar açık,gelin beraber araştırıp öğrenelim,bildiğim konularda harita yorumlatmak dışında istediğinizi sorabilirsiniz.Öğrenmek isteyene saygım,sevgim ve hoşgörüm sonsuz... gülücük

Haritam
09-21-2016 03:10 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Libra Çevrimdışı
Moderatörler
lt=

Bu analiz doğum tarihlerine göre yapılmış Aslında haritalarına bakmak gerekir sıralama kesinlikle değişecektir Güçlü gezegen önemli stelyum önemli Hatta bir yamyam seri katilin haritasında ay mı venüs mü haırlamıyorum boğadaymış İnsan eti yemeği sevmeyi gösterebilir bu diye yorumlanmıştı

Doğum Haritam :
09-21-2016 04:25 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Akrep stelyumu bende de var,Venüs-Mars ve Plüto ama kinci ya da şiddet yanlısı değilim şükür ya da törpüleyebildim,tam tersine şiddete şiddet uygulayasım geliyor ve uysal biri olarak tanımlanıyorum :D

Amacı öğrenmek olan herkese mesaj kutum ardına kadar açık,gelin beraber araştırıp öğrenelim,bildiğim konularda harita yorumlatmak dışında istediğinizi sorabilirsiniz.Öğrenmek isteyene saygım,sevgim ve hoşgörüm sonsuz... gülücük

Haritam
09-21-2016 04:50 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Cvp: Seri Katillerin Burç Analizi
(09-21-2016 05:25 PM)vilma Yazılan:  
(09-21-2016 04:50 PM)libr(a)quarius95 Yazılan:  Akrep stelyumu bende de var,Venüs-Mars ve Plüto ama kinci ya da şiddet yanlısı değilim şükür ya da törpüleyebildim,tam tersine şiddete şiddet uygulayasım geliyor ve uysal biri olarak tanımlanıyorum :D

benimde en yakın arkadaşımda akrep stelyumu var, ilk bakışta ooo mars plüto akrep kaçııın dersin hehee ama o da acayip uysal uyumlu sakin birisi. hep alttan alır tartışmaya kavgaya gelemez gülücük yükselen yay etkisi herhalde

Bu arada ufak bi araştırma yaptım seri katillerle ilgili, yabancı bir sitede iyi bi hipotez hazırlanmış şöyle biraz çevirisini yaparsam;

1. Değişken burçların etkisi çok önemliymiş. özellikle ay burcu hangi elementte değişkende mi ?
2. Ayın açıları çok önemliymiş. Ay saturn açısı önemli bir etkenmiş ( cem garipoğlunda da ay saturn karşıtlığı var ?
3. Balık etkisine bakılırmış, ya da 12.ev etkisi ve neptun etkisi
4. marsın sıkıntılı açıları önemliymiş, mars-saturn ya da en önemlisi mars-neptun. (herhalde hayal gücünü ne derece psikopat şekilde kullanabilir diye )
5. ay-şiron ve ay-mars açıları da çok önemliymiş.

seri katillerle ilgili astrolojik çalışmalarda en önemli etkenlermiş araştırmaya göre....

Bismillahhh kendimden korktum bunları okuyunca :/
Ay-İkizler,Satürn-Balık ile kare yapıyor,
12.evim yengeç,orada lilith vardı,
Mars-Satürn açısı üçgen,neptünle 60'lık (sanırım buradan yırttık)

Şu an dua ediyorum günün birinde birini öldürecek kadar delirirsem lütfen kendimden başlayayım.

Haritam
09-21-2016 05:40 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
capri Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 19

(09-21-2016 04:25 PM)Libra Yazılan:  Bu analiz doğum tarihlerine göre yapılmış Aslında haritalarına bakmak gerekir sıralama kesinlikle değişecektir Güçlü gezegen önemli stelyum önemli Hatta bir yamyam seri katilin haritasında ay mı venüs mü haırlamıyorum boğadaymış İnsan eti yemeği sevmeyi gösterebilir bu diye yorumlanmıştı

O konuda yine mantıklı aslında. Güneş burcu su grubu olduğunda duygusal bi yapı oluyor. Genellikle güneş su, yükselen ateş tehlikeli profili oluşturuyor.
09-21-2016 05:41 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(09-21-2016 05:41 PM)capri Yazılan:  
(09-21-2016 04:25 PM)Libra Yazılan:  Bu analiz doğum tarihlerine göre yapılmış Aslında haritalarına bakmak gerekir sıralama kesinlikle değişecektir Güçlü gezegen önemli stelyum önemli Hatta bir yamyam seri katilin haritasında ay mı venüs mü haırlamıyorum boğadaymış İnsan eti yemeği sevmeyi gösterebilir bu diye yorumlanmıştı

O konuda yine mantıklı aslında. Güneş burcu su grubu olduğunda duygusal bi yapı oluyor. Genellikle güneş su, yükselen ateş tehlikeli profili oluşturuyor.

Mantıklı,su grubu duygularda birikim yapıp ateş harekete geçirse evet tehlikeli.

Haritam
09-21-2016 05:49 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 31

Atalay filiz gibi zekası yüksek katillerin balık ve başak olduğunu düşünürüm atalay filizi elbet bir astrolog araştırmıştır. Özgecanın katilini de merak etmiştim ben ama ulaşamadım.

Bu burçtan çok katil çıkar diye bisi diyemem ama şunu belirtmek isterim.

Akrep "teması" olan kişiler çok iyi kin besler kabul edelim , ay akrepler mesela çok kolay güvenemezler güvenleri sarsılarak daha önceden deneyimlenip sınanmışlardır (mesela ben ay oğlağım küçük yaşta fazla sorumluluk alarak babalık iç güdülerimin artması gibi buda benim sınavım gibi..)

O yüzden kin besleyerek aldıkları intikamın sonuçlarını bazen düşünemeyebilirler. O yüzden akrep burcundan pek korkulur ne yapacağı bilinmez o yüzden yeni tanıştığınız bir ay akrep veya güçlü bir mars akrep size fazla temiz gelir sıkıntı yok cünkü sizde onun için temizsiniz .. Özgecanın katilini üzülerek örnek veriyorum cinsellik uğruna kızın katledilmesi hala aklımda ...

Sonra başak burçları gelir benim için. Fazla zeka derler ya bazen tırlarıyor. Benim saçları elektrikli kalın telli kabarık dolaşan delirmiş denilen ama mükemmel bilgi hazinesi olan fizik profesörü öğretmenle tanışma imkanım olmuştu kadın başak burcuydu ay burcu kovaydı ve merkürü de başaktı. Aşırı zekiydi. Ancak derste kimse dersinden bir şey anlamazdı kadın anlatır anlatır kimse anlamazdı ancak kadının tekniğini cözdüğümde tek 95 alan bendim bana gelip "benim sınavımdan 45 alan ösymde fiziği fuller" demişti herneyse konu bu değil ama 25 soruda 18 doğrum vardı o ayrı...

Sözü şuraya getirmek istiyorum başak temalı insanlar bazen aşırı zeki oluyor ilk aklıma gelen atalay filiz adam ultra zekiydi ama gerizekalı numarası yaparak devleti kandırdı , üstüne insanları katletti sevgilisi aldatmadığı halde onu aldattığını "DÜŞÜNDÜ" burda başaklık devreye giriyor bence düşünmekten kafayı yemek ... Bana tecavuz edecek olan çocuk şizofreni hastasıydı ama aşırı zekiydi hatta ona iftira attığımı söyledi müdüre , oysa konferansın ortasında üstüme atladığını kabul ediyodu .. İlgi cekmek diye arkasına saklanıyodu hatta üstüne üstlük benim "hayat erkeği" (böyle tabir edebilcem) olduğumu videolarımın olduğunu idda ediyordu, ben güya tır şöförüymüşüm ... Bunları ona nerden öğrendiğüni sorduğumda allah tarafından bir ses duydum demişti. İşte diyorum ya çok zeki ama SAPIK ...

Son olarak balık .. Seri katillere dikkar ederler alınları geniştir. Bu çok iyi hayal kurabildiklerini gösterir ama şöyle bir şey kin ve nefret yok sadece birini öldürmek aklına girersee işin icinden çıkmak zor olabilir.

Umarım "başak burçları katildir" gibi algılanmaz ..

Koç ,Yükselen İkizler ama yalnız kaldığında bir ay Oğlak ...

Doğum Haritam : https://i.hizliresim.com/JlaPoj.gif
2017-2018 Solar Return Haritam : https://i.hizliresim.com/9dQkkO.gif
09-22-2016 01:28 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Burç takımları Alejandro 135 134,345 10-11-2016 09:17 PM
Son Mesaj: Alejandro
  Erotik burç rehberi NinMeSarRa_ 7 11,055 12-10-2010 10:03 PM
Son Mesaj: NinMeSarRa_
  2009 Burç Yorumları qulsah 53 52,890 12-31-2008 01:03 AM