Değerlendir:
  • 32 Oy - 2.53 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Transit Uranüs kare N. venüs durumu
Yazar Mesaj
eminesen Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 3

RE: Transit Uranüs kare N. venüs durumu
Ya birde ben o cocugu istyiyorum Dilek... Yay olanı... Ya yanımda birileri benimle ilgilenen böyle görüşüyorum filan bişey olur diye..Aklım hep onda şarkı dinleyip üzülüyorummm.. nolcak benim halim.. Neden ben onu bu kadar seviyorumaðla...((( Sen onunda transitine baksana yaaaa.... Veya sinastride benim göremediğim olay ne allahaşkına.. Yanımdaki cocugu görsen herksin begendiği tip ben hala onun yanında ötekini düşünüyorummmmm üzülüyorum. offfff offfffffff........

Bak ne buldum... Bizim buluşma günümüzde onun kad ının üzerinden uranüs geciyormuş. Brnimde 7. ev yöneticimin üzerinden kad geciyordu tam bir kadersellik olduuuuuu ... Neden olmadık insanlara bu kadar yoğun dugyular besliyoruz..pek anlamadimpek anlamadimacaba
06-04-2016 12:01 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
esracan Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 0

Dilekciğim teşekkür ederim.analizin için, umarım satürn degil de jüpiter baskın olur. gülücük) satürnun iki bucuk yil daha evimde olmasi kötü oldu :(
06-04-2016 02:21 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

Rep Puanı: 37

Cvp: Transit Uranüs kare N. venüs durumu
(06-04-2016 01:32 AM)bird Yazılan:  Askolsun bakarım diyordun unuttun mu beni :(

forumda daha evvel sana yorum yaptılar die hatırladığım için seni 2.sıraya almıştım..
yoksa sözüm söz yazarım.. birazda işte kötü zamanıma denk geldiniz malum kafa leyla..arkdşlarım beni yanlız bırakmamaya çalışıyolar.. anca akşamalrı bakabiliym forumada.

şimcik sana dönersekkkkk gülücük

4 haziran 1995, saat 1,25

13,25 yazmadığına göre gece 1 die alıyorum. doğru mudur?
ona göre başlıcam. yanlış olmasın o kadar şey boşa gider

KARM IS BITCH!!!
06-04-2016 11:36 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
bird Dışarıda
VIP Üye
VIP Üyeler

(06-04-2016 11:36 PM)dilek8855 Yazılan:  
(06-04-2016 01:32 AM)bird Yazılan:  Askolsun bakarım diyordun unuttun mu beni :(

forumda daha evvel sana yorum yaptılar die hatırladığım için seni 2.sıraya almıştım..
yoksa sözüm söz yazarım.. birazda işte kötü zamanıma denk geldiniz malum kafa leyla..arkdşlarım beni yanlız bırakmamaya çalışıyolar.. anca akşamalrı bakabiliym forumada.

şimcik sana dönersekkkkk gülücük

4 haziran 1995, saat 1,25

13,25 yazmadığına göre gece 1 die alıyorum. doğru mudur?
ona göre başlıcam. yanlış olmasın o kadar şey boşa gider

evet gülücük Sağol.
Gece 1:25
Benim de üzüldügum taktiğim oluyor. Ama hayat devam ediyor.
06-04-2016 11:38 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
bird Dışarıda
VIP Üye
VIP Üyeler

Aslında evet daha önce yorum yaptılar ama ben bir de ask ilişkiler evlilik alanimi merak ediyorum
06-04-2016 11:39 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

1,25 geçesi doğruysa yükslenin tam 19 derece balık.

http://i.hizliresim.com/OM98jQ.jpg

[Resim: OM98jQ.jpg]

aşk evi 5.evde gezegen yok. yöneticisi ay, 6.evde... aşkı sürekli iş ortamından bulabilirsin.. yada 5.ev konusu çocuklr yda sanatla ilgili bi işin olabilir. yada iş ortamından çok keyif alabilirsin..

marsında venüsünde toprak grubunda.. demekki toprak grubu erkeklere doğru çekiliyorsun. jüpiterle kare sayıyı artırmış.. plütoyla geni açılı kare.. çok net olmasada karizmatik gizemli erkekler dikkatini çeker...

evliik evi 7.eve gelelim..
oda boş :D

yöneticisi 3.evde.. güzel net olarak denebilir ki 3.ev konularına uygun olarak ilkoul lise hayatından bir okul arkadaşı, kardeşler yada yakın akraba vasıtası yada en olmadı komşular vasıtasıyla evlilik..
eski eştede bu yerleşim vardı.. bizi büyük ablası tanıştırmıştı. şimdi 2.ci eşide uzaktan kuzeniymiş..

glelim transitlereee gülücük

[Resim: ZF4jZQbkZQN7ZQDjAwR5BGHjZGV1ZQNjBGZjZmRe...QRjBGVmZmZ]

önceikle benim daha yeni kurtulduğum saürn transitini sen bugünlerde tam yaşıyorsun.. baskı sorumluluk keyifsizlik mecburiytler para iş sıkıntısı... insanın kendisini ot gibi hissettiği günler...

şua gökyüzünde büyük kare var ve maalesef snein güneşinde bi dkkkkkkkk bugün snein doğumgünün!

oyyyyyyyyyy koptum.w

doğum günün kutlu olsuuun canımsınverygoodalkisalkisalkis

KARM IS BITCH!!!
06-05-2016 12:34 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
bird Dışarıda
VIP Üye
VIP Üyeler

(06-05-2016 12:34 AM)dilek8855 Yazılan:  1,25 geçesi doğruysa yükslenin tam 19 derece balık.

http://i.hizliresim.com/OM98jQ.jpg

[Resim: OM98jQ.jpg]

aşk evi 5.evde gezegen yok. yöneticisi ay, 6.evde... aşkı sürekli iş ortamından bulabilirsin.. yada 5.ev konusu çocuklr yda sanatla ilgili bi işin olabilir. yada iş ortamından çok keyif alabilirsin..

marsında venüsünde toprak grubunda.. demekki toprak grubu erkeklere doğru çekiliyorsun. jüpiterle kare sayıyı artırmış.. plütoyla geni açılı kare.. çok net olmasada karizmatik gizemli erkekler dikkatini çeker...

evliik evi 7.eve gelelim..
oda boş :D

yöneticisi 3.evde.. güzel net olarak denebilir ki 3.ev konularına uygun olarak ilkoul lise hayatından bir okul arkadaşı, kardeşler yada yakın akraba vasıtası yada en olmadı komşular vasıtasıyla evlilik..
eski eştede bu yerleşim vardı.. bizi büyük ablası tanıştırmıştı. şimdi 2.ci eşide uzaktan kuzeniymiş..

glelim transitlereee gülücük

önceikle benim daha yeni kurtulduğum saürn transitini sen bugünlerde tam yaşıyorsun.. baskı sorumluluk keyifsizlik mecburiytler para iş sıkıntısı... insanın kendisini ot gibi hissettiği günler...

şua gökyüzünde büyük kare var ve maalesef snein güneşinde bi dkkkkkkkk bugün snein doğumgünün!

oyyyyyyyyyy koptum.w

doğum günün kutlu olsuuun canımsınverygoodalkisalkisalkis

Hem kutlama hem yorum için teşekkür ederim. jupiter kareye sayıyı artırmış ne demek? Bir de venus siron neptun trine var . Ay venus kare var. Gunes mars kare var bunların da anlamını yorumlar misin? Eşim agresif biri mi olacak?
06-05-2016 12:48 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
bird Dışarıda
VIP Üye
VIP Üyeler

Sahi bi de 7. Evde sironla verteks var benim. Senin açtığın haritada çıkmamış :D
06-05-2016 12:57 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

ayy cidden çok komik oldu ya... bgün güneş atürn karşıtlığı vardı. dedim güneşi satürnden karşıtlık alıyorsa bugün kendi güneşiiiiiiiiiii dedim jeton düştü :D

şöyle bakınca gerçekten üzüldüm kız... bütün transitleir bir and hemde zorlu açılala alıyorsun...

kader yine olcak olan olur... ama yinede söyliyim... bu kadar kekin bi neptün transiti varken evlilik kararı alma... çok fazla kandırılmaya yatkınsındır...

birde bugün transit venüs natal aya net 60lık yapmış.. bugün aşık olmuş olaiblirisn yada inanılmaz keyifli bi gün geçirmişte olabilirsin...

bu yıl genel itibariyle zordur ama jüpiter kare yapmaya bırakıp 7.evinde yüselince yanii 3 ağustosta

tr jüpiter venüse değmiş. buda evlilikle ilgili bir işaret oabilir. bi başlangıç gibi..

1 şubat 2018.
birde bak bu tarihi mutlaka bi kenara yaz... bu tarihe kadar nerdeyse ay ay gittim ama evlilikle ilgili öyle güçlü net yani kesin diyebileceğim br döneme ratlayamadım ama şimdi bi tarih atıcam.. bildiğim kadaırıyla çat pat yorum yapabiliyrdun sen bile vavvv diceksin dansy

Pluto Trine Venus Orb 1°57'
Neptune Square Sun Orb 0°04'
Neptune Square Mercury Orb 2°02
Uranus Square Neptune Orb 0°14'
Saturn Trine Mars Orb 0°34'
Jupiter Opposite Venus Orb 0°29'
Mars Square Mars Orb 0°36'
Sun Trine Sun Orb 0°12'
Node Sextile Mercury Orb 0°05'
Node Conjunction Moon Orb 1°10'
Chiron Sextile Neptune Orb 0°35'
Chiron Conjunction Saturn Orb 1°54'

evlilik evi yöneicin merkür.. ve transit kuzey ay düğümü hem ayının tepesinde hemde merküre açı yapıyor...

tr satürnünü marsına trine yapıyor... kızzkardeşimde tam böyle trine yaparken ekimde evlenecek mesala...

valla baya baya gidici görünüyon bakalım böyle üstün bi iradeyle istememmm demezsen bu günlerde yani 1 şubat prş imiş.. sen artık 3 yada cmt pzr yuvadan uçuyon ask

KARM IS BITCH!!!
06-05-2016 01:09 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
bird Dışarıda
VIP Üye
VIP Üyeler

Evet komik oldu. Benim aklıma gelmemişti farkeder mi doğum günüm olduğunu diye. Farkedince hoşuma gitti. :D
Psikolojik açıdan altı senedir zor dönemden geçiyorum. Depresyon gibi haller yaşıyorum. Acaba ne zaman biter bunu transitler söyler mi? 2018 hayırlısı bakalım. Yaşım daha erken ama yine de merak ediyorum evliliğimi. Nasıl biri olacak ask evliligi mi olacak falan diye.
06-05-2016 01:17 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Uranüs Transitleri ve Çarpıcı Deneyimler astrosohbet 45 97,676 12-13-2019 04:50 PM
Son Mesaj: justicee
  Uranus Transitleri astrosohbet 155 208,940 07-10-2018 02:55 PM
Son Mesaj: Feslegen
  Transit Uranüs' ün Doğum Haritasındaki Planetlerle Etkileşimi Yakamoz 25 66,569 05-22-2018 11:50 PM
  Transit Uranüsün Açıları ginka 23 89,438 05-19-2018 03:40 AM
  Uranüs Karşıtlığı (MEŞHUR ORTA YAŞ KRİZİ) simya 7 15,558 01-14-2018 01:31 AM
Son Mesaj: Ahmeedd
  Transit Uranüs' ün Evlerdeki Etkileri Yakamoz 26 51,797 12-01-2017 04:18 PM
Son Mesaj: tugsem_10
  Transit Uranüs Doğ. Haritasında Merküre Açı Yaparsa astrosohbet 3 8,248 04-30-2015 11:13 PM
Son Mesaj: yükselen ikizler
  Transit Uranüs Doğ. Haritasında Venüse Açı Yaparsa astrosohbet 2 13,799 02-07-2013 03:28 PM
Son Mesaj: Kerim1S
  Transit Uranüs Koç burcuna giriş yapıyor astrosohbet 80 106,892 01-09-2012 08:15 PM
Son Mesaj: nisan15
  Uranüs Geri Giderken.. gullusutcu 14 20,499 07-09-2011 10:29 PM
Son Mesaj: salmakis

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: