Değerlendir:
  • 32 Oy - 2.53 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Transit Uranüs kare N. venüs durumu
Yazar Mesaj
eminesen Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 3

Transit Uranüs kare N. venüs durumu
Merhabalar ...

Transit uranüsün natal venüse kare yapmaya başlandıgında hiç olmayacak bir ilişkiye başladım. Asla birarada olmamamız gereken bir durumdu... Gecen senede transüt uranüs güneş yaşadım(Ama etkielrini pek hissetmedim.)
Transit uranüs kare venüs etkilerinde özgürleşme isteği vs. diyor ve ilişkilerin kalıcı olmaması durumunu öngörüyor. Fakat bir yerde de okudugumda natalda venüs ile uranüs güzel açı yapıyorsa uranüs etkisi taşıyan insanları hayatıma çektiğim söyleniyor. Görüştüğüm kişide güneç kavuşum uranüs açısı taşıyor. Sizce durum ne olabilir ????
gülücük

[Resim: LAZ1ba.gif]

http://i.hizliresim.com/LAZ1ba.gif
03-14-2016 05:34 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eminesen Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Cvp: Transit Uranüs kare N. venüs durumu
Ayrıca bu acı ile resim yapmaya başladım. Resimlerim begeniliyor . transit uranus Venüs karesinde bahsi geçen ozellik... Deneyimleri olan varsa sevinirim.... Sevgiler
03-14-2016 10:17 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

Rep Puanı: 37

RE: Transit Uranüs kare N. venüs durumu
merhaba gülücük

kendim değil ama 30 mart 1985 doğumlu bir arkadaşım transit uranüs natal venüs kavuşumunu 2 ay evvel yaşadı ve aniden tanıştığı birisi ile 4 y içine evlendi.. ki kendisi hayat görüşü çok marjinal asla evde oturmak bilmeyen tam bir gezgindi...

şuansa evde kocasın yemekler hazırlayan e kuşu hanım hanımcık bir ev kadını oldu.. gülücük

bende son aylarda trasit satürn nata güneş kavuşumunu yaşadım bende sizin gibi pek tkilenmediğimi düşünürken çevrem benim acayip sessizleştiğimi ve bir yaya yakışmayacak şekilde sus pus birşey olduğumu ve çok olgunlaştığımı söylüyor gülücük

KARM IS BITCH!!!
03-19-2016 07:24 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eminesen Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

gülücük Güzelmiş....

Uranüs ani başlamalara sebep oluyor galiba da benimksi kare olunca asla olmayacak dediğim bir şey yaşadım.... Açıkcası şimdide kurtulmaya çalışıyorum. Uranüs karesi kötü bitecek şeylere mi sebep veriyor sadece yaa ???

Kendisi bir yay gülücük Sizinde yengec birisiyle gecen sene başınız dertteydi.... Forumda okuyordum... gülücük Bu yengeç ve yaylar aman tanrımmmm...

Ayrıca oda transit satürn natal güneş yaşıyor o havalı , laylaylom yaşayan tip oyle bir zorluklar yaşıyorki biz bile inanamıyoruz... Sürekli batmanın eşiğinde... Ucundan toparlıyor. Arkadaşları bir ksımı sırt ceviriyor. Zor durumda olmasından hoşnut olanlar bile var....Çok olgunlaşığ sakinleşti ....
03-21-2016 04:37 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Helin91 Çevrimdışı
Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

(03-21-2016 04:37 PM)eminesen Yazılan:  gülücük Güzelmiş....

Uranüs ani başlamalara sebep oluyor galiba da benimksi kare olunca asla olmayacak dediğim bir şey yaşadım.... Açıkcası şimdide kurtulmaya çalışıyorum. Uranüs karesi kötü bitecek şeylere mi sebep veriyor sadece yaa ???

Kendisi bir yay gülücük Sizinde yengec birisiyle gecen sene başınız dertteydi.... Forumda okuyordum... gülücük Bu yengeç ve yaylar aman tanrımmmm...

Ayrıca oda transit satürn natal güneş yaşıyor o havalı , laylaylom yaşayan tip oyle bir zorluklar yaşıyorki biz bile inanamıyoruz... Sürekli batmanın eşiğinde... Ucundan toparlıyor. Arkadaşları bir ksımı sırt ceviriyor. Zor durumda olmasından hoşnut olanlar bile var....Çok olgunlaşığ sakinleşti ....

Ya solar harita yorumu yapmayı biliyor musunuz rica etsem bana da yapar mısınız 23 06 1991 İstanbul'da doğdum gece 01:00 da dogdum
Ama Ankara'da yaşıyorum

...
03-24-2016 04:11 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Helin91 Çevrimdışı
Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

(03-14-2016 10:17 PM)eminesen Yazılan:  Ayrıca bu acı ile resim yapmaya başladım. Resimlerim begeniliyor . transit uranus Venüs karesinde bahsi geçen ozellik... Deneyimleri olan varsa sevinirim.... Sevgiler

Eminesen bana da bir yorum yapar mısın?

http://hizliresim.com/nMbOva

...
03-29-2016 12:43 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

(03-21-2016 04:37 PM)eminesen Yazılan:  gülücük Güzelmiş....

Evet kesinlikle her sey ani.. Malum uranus gülücük pluto gibi alttan alttan gelmez..

Kotu diye dusunme dedigim gibi saturn geldi gecti ama kotu birsey hissetmedim hic sadece daha agirkanli oldum.. mutsuzluk yada zorlanma olmadi hic..

Hayatimda hic oyle havali olmadim... Belkide bu yuzden yasadigim transitler bi 2 3 yil oncesi gibi agir gelmiyor bana gülücük

O yengec.. 12.evindeki venusune kare aldigi icin raydan cikmis gibi davraniyordu.. sizin 11.evde oldugu icin onun kadar ucmadiniz 5.ev sabat konularina girdiniz.. yada 11.ev arkadasliktan aska gibi bisi olmus olabilir..

Bu arada nette guzel bi yazi buldum.paylasayim sizlerlede..

Hazır ikili ilişkiler demişken Uranüs’ün ikili ilişkilere ve aşk yaşamımıza etkisinden bahsetmeden geçmeyeyim. Şimdi arkadaşlar, eğer Uranüs 7. Evinizden geçiyorsa veya Venüs’ünüz Uranüs’ten bir açı almaya başladıysa ikili ilişkilerimizde büyük ihtimalle ani bir takım olaylar yaşayabilirsiniz. Çünkü özgürlük isteminiz gün yüzüne çıkmaya başlar. Hatta çok konservatif bir insan olsanız dahi bilinçaltınızda o özgür olmak isteyen taraf sizi özgürleştirecek olayları siz fark etmeden yaratır veya kendine çeker. Uranüs size önce birey olmayı öğren, kendi özgün tarafını keşfet ondan sonra daha sağlıklı anlamlı ve kendini yitirmeden yaşayacağın ilişkilerin kapısı açılacak der. O yüzden de bir bakmışsınız evlenmeyi umduğunuz kadın veya erkek pat diye ortadan kaybolmuş veya son anda size telefon açmış ve ben Amerika’ya gidiyorum bir daha dönmeyeceğim hoşça kal demiş. Tabi ki misal veriyorum ama bu tip olaylar çok çok olası.

KARM IS BITCH!!!
03-30-2016 05:08 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eminesen Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

@dilek1885 Off aynen öyle oldu arkadaş oldugum birisiyle br anda gelişen bir durum.. Ama kendisi herzaman kardeşim olarak gördüğüm birisiydi... Açıkcası eski sevgilimin yakın arkadaşıydı.. 10 senedir tanısrız ve herzmana iyi bir arkadaş dost gibiydik.. Olaylar gelişince ben tabi tamamen savunmasız kalmıştyım... Asla beklediğim bir durum değildi...

Şimdi senin yazdıgın yazıyla (bilinçaltı hazırlıyor umulmadık olayları )farkında olmadan katkıda bulunmuş olabilirim diyorum...

Ama bu durumun uranüsün bu beklenmedik ve hayal kırıklığı getiren açısı sebep olursa boşuna üzüleceğim galiba... Ayrıca tam o günlerde rahu (7. ev= kova 8. ev= balık.. satürn kavuşum jüpiterimin) üzderinden geçiyordu... Acaba rahunun bu duruumda parmağı varmıdır??? Ne dersin...
04-01-2016 02:22 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

1.ev ve 7.ev arasindaki jupiter neptun zitligi ve transit ay dugumleri gecisi olabilir bence gülücük

Kadersel birsey yasadigini dusun cnm sana getirdiklerine bak.. gülücük

Her ask degil sadece 1 tanesi mutlu sonla bitiyor gülücük ben boyle dusunup teselli ediyorum kendimi gülücük

Bu aradaa gunesimin ustunden saturn fecti ama bisi olmafi diyordum ya.. yalannnn gülücük meger herkes bi sorumluluk yuklemis omzuma.. daha yeni ayildim gülücük)

KARM IS BITCH!!!
05-22-2016 10:14 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eminesen Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(05-22-2016 10:14 PM)dilek8855 Yazılan:  1.ev ve 7.ev arasindaki jupiter neptun zitligi ve transit ay dugumleri gecisi olabilir bence gülücük

Kadersel birsey yasadigini dusun cnm sana getirdiklerine bak.. gülücük

Her ask degil sadece 1 tanesi mutlu sonla bitiyor gülücük ben boyle dusunup teselli ediyorum kendimi gülücük

Bu aradaa gunesimin ustunden saturn fecti ama bisi olmafi diyordum ya.. yalannnn gülücük meger herkes bi sorumluluk yuklemis omzuma.. daha yeni ayildim gülücük)

transit ile ilgili birşeyler dansısımcam burdan devam edeyim dedim. sevgili Dilek malesef harıtayı 7 ay yanlıs yüklemişim. dediğim olay tam aydüğümü satürn jüpitere 0 derece kavusum yaparkendi. yani eylül 2015 haritasını yüklemem gerekiyordu... ama ay düğümlerinin odeyeceğin veya yasaman gereken olayları hayatına getirdiğini gördük. tamamıyla karma..

Herneyse sana 2017 transit atsam bana evlillik ihtimal oranını söylermsin?[Resim: 7vYOLY]

[Resim: 7vYOLY.gif][/url]
05-26-2016 11:56 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Uranüs Transitleri ve Çarpıcı Deneyimler astrosohbet 45 96,275 12-13-2019 04:50 PM
Son Mesaj: justicee
  Uranus Transitleri astrosohbet 155 206,857 07-10-2018 02:55 PM
Son Mesaj: Feslegen
  Transit Uranüs' ün Doğum Haritasındaki Planetlerle Etkileşimi Yakamoz 25 65,604 05-22-2018 11:50 PM
  Transit Uranüsün Açıları ginka 23 88,592 05-19-2018 03:40 AM
  Uranüs Karşıtlığı (MEŞHUR ORTA YAŞ KRİZİ) simya 7 15,436 01-14-2018 01:31 AM
Son Mesaj: Ahmeedd
  Transit Uranüs' ün Evlerdeki Etkileri Yakamoz 26 51,279 12-01-2017 04:18 PM
Son Mesaj: tugsem_10
  Transit Uranüs Doğ. Haritasında Merküre Açı Yaparsa astrosohbet 3 8,188 04-30-2015 11:13 PM
Son Mesaj: yükselen ikizler
  Transit Uranüs Doğ. Haritasında Venüse Açı Yaparsa astrosohbet 2 13,655 02-07-2013 03:28 PM
Son Mesaj: Kerim1S
  Transit Uranüs Koç burcuna giriş yapıyor astrosohbet 80 105,891 01-09-2012 08:15 PM
Son Mesaj: nisan15
  Uranüs Geri Giderken.. gullusutcu 14 20,250 07-09-2011 10:29 PM
Son Mesaj: salmakis

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir