Değerlendir:
  • 32 Oy - 2.53 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Transit Uranüs kare N. venüs durumu
Yazar Mesaj
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

Rep Puanı: 37

RE: Transit Uranüs kare N. venüs durumu
@esracan ve @bird...

inş yarın akşam saatleri bi aksilik olmazsa 2niz içinde ayrı ayrı yazıcam.. işten yorgun çıkınca ancak bakabiliyorum güzeller.. gülücük

KARM IS BITCH!!!
06-01-2016 01:22 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
esracan Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 0

Çoook teşekkür ederim dilek, beklediğim iş olacak mi evlilik akibetim ne olacak, inan çok ikilemlerde kaliyorum, bir yönlendirmeye ihtiyacim var
06-01-2016 02:27 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eminesen Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 3

Cvp: Transit Uranüs kare N. venüs durumu
(06-01-2016 01:14 AM)dilek8855 Yazılan:  
(05-30-2016 05:07 PM)Kumsal Yazılan:  Dilek şu kısmı tam anlamadım: Mesela Didem Şarman mars-merkür karesi veya mars-neptün kare/zıt açısı eninde sonunda ayrılığa ve özellikle mars/neptün açısında neptün kişisine hayal kırıklığı verir demiş ya sen buna katılıyor musun katılmıyor musun? Ve tanıdığın evli çiftlerde bu açıların olumsuz tarafını mı veya aksine bağladığını mı gördün? 10 kez okudum anlayamıyorum yorucam seni açıklarsan sevinirim gülücük çünkü neptün olumsuz açılarına takılmış durumdayım. Barış özkırış da neptün kişisi kendinden feda eder ve karşı taraf nasıl olsa bu böyle diye onu suistimal eder diyor da.. E neptün jenerasyon gezegeni benimki oğlakta illa ki diğer öncü burçlarda içselleri olan birileri olacak hayatımızda napalım ölelim mi gülücük Zaten ay-mars kavuşumumdan mıdır nedir habire bir mars yengeç çekiyorum 12. evime düşüyor deliriciim.

[Resim: ZF4jZQbkZQN7ZmRjZmR5BQHkAQNjZQNjBGV2Amxe...QRjBGZmAGt]

bu haritada açıları dar aldığı için tam belli olmuyor ama dikkatlice bakarsan mars merkür karesi var cnm..önceki sayfada bahsettiğim arkdşm ve eşi..
elbet tetikleyecek jüpiter yada tutulma açıları olacaktır ama bu açıyı dengeleyecek ay düğümü şiron gibi çok güçlü bir bğlantı olduğu için bence etkisini hafifletmiş cnm..

gel gelellim bnmde başımın belası.. mars neptün karesi... :D

bnmde bu yengeçle karşılıklı mars neptün karemi vardı sonuç kendimi tükettim resmen...

ama başka bi arkdşım yeni nişanlandı oda.. onunla nişanlısı arasında mars neptün karesi var ama çocuk 87li.. kotaki ay düğümünün üstünde kızımızın güneş, venüs,merkür birleşimi var.. bu birleşim yengeçteki marsa kare baktığı için hem çekimde(güneş kare mars) var aşkta(venüs kare mars) var anlaşmazlıkta(merkür kare mars) var..
ama demekki tek bir ay düğümü bağlantısı yine bu olumsu etkileri bastırmış ki aşktan başları dönüyor ve 8.yıldır bi dargın bi barışıkta olsa hep devam etmiş aşkları....

ya bi dk ben ne farketim?

bu olumsuz görünüm durumları çokta önemli değil bence.. yeterki onu düzeltebilecek başka ay düğümü şiron juno falan olsun yani....

yanii şimdi düşününce bende eski eşimle çok uyumluydu haritam ama güney ay düğümü bağlantıları felaketi getirdi....

karar verdim bundan sonra sinastride önce ay düğümüne bakicim gözkýrpma

Güney ay düğümü bağlantısı karma ile ilgili oldugu için bir çok ünlü de var ama ???
Senin acın neydi?? bence o mutsuz aama bir şekilde devam eden ilişkilerin açıları diye düşünüyorum...
06-01-2016 12:13 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eminesen Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

ya bişi sorcam.. bnm eski eşte 10 ağustos 1984 doğumlu. yani 1 ay küçük bu şahıstan.. ve ben onunda transitlerine bakmıştım.. transit ay düğümleri gezegenlerine değdikçe bişiler olmuştu... 2011-2013 dönemi.. sizinde böyle inişli çıkışlı bir döneminiz olmuş muydu?

sonraaa 9 ocak 2019,
içsellerde istenilen trnsitler var vee transit ay düğümü venüsün üstünde gooddd gözkýrpma

[Resim: ZF4jZQbkZQN7ZGVjAmR5BQDkZGNlZQNjBGZjBGLe...QRjBGZjBGL]

30.05.2019,
bide şu tarih çok dikkatimi çekti. güneşin üstüne kad juno kavuşumu karşıdan satürn plüto kavuşumundan zıt açııı. hint dasasınada baktım mars venüs dönemi başlıyormuş.. 35 inde anca kısmeti açılcak galiba?

canım brenimmm bu ara herkeste bir gerginlik sakin kalmaya calıs.... aðla...(

yorumların için çok teşekkürler tatlımmm canımsın

şimdi o kadar bekleyemem bu occuk için 0 35 olursa ben olacam 38 gülücük

Ama tabi yapamam dediğim herşeyle sınandıgımız için eminde konusamıyorum :(
dasalara gelince benim 1.2018 de ketu dasam baslıcak ketu evlilik verebilrimiş...
belki oladabilir nebleyim..

neyse aile ile tanıştırılabilir dogru annesine cok bağlı....

2011 -2013 arası onun için cok zordu kavga ölümden dönme filan birsürü olaylar yaşamıs o tarihlerde biz onunla hiç görüşmedik ayrı şehierdeydim...
06-01-2016 12:30 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eminesen Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(06-01-2016 01:21 AM)dilek8855 Yazılan:  
(05-31-2016 05:13 PM)eminesen Yazılan:  
(05-31-2016 01:20 AM)dilek8855 Yazılan:  1. evlilik tarihim 25.09.2011, saat: 15,50 istanbul
2. bu akşam vedici hatmettim nerdeyse sayende dasaları çözünce geri geldi.

derken bak ne bulduuum :D
bzm yengeç şuan jüpiter-venüs dönemindeymiş!

JUP -16 Years
30/12/04 - 30/12/20
JUP 18/ 2/07
SAT 30/ 8/09
MER 6/12/11
KET 12/11/12
VEN 12/ 7/15
SUN 30/ 4/16

venüs dönemi 12.07.2015 te başlamış görünüyor.
tanıştığımız tarih 14.07.2015
ve bizim ayrıldığımız tarih 30.04.2016 :D

kaçırdı beni elinden koptum.w

gülücük yaaa olur öyleee... peki güneş onun hangi evinin yöneticisi?

bana bingo evlilik demiştin ya.. acaba doğru mu baktım birde sen bakar mısın şu dasalara? :D

batıya göre 10.evinde güneş, var cnm.. 11.ev yöneticisi.. iş harici pek arkdşı yoktur..
birde 10.evinde nerdeyse mc kavuşum güneş ona 1,87 boy vee 103 kilo tam pehlivan gibibi fizik vermiş olabilir :D

evet....
senin dasalarından başlıyorum senin iş evlilik satürn dasanda olmus.
satürn de vediğe göre 10 ev de olduguna göre satürn önemli bir zaman dilimi senin için. jüpiterde iyi bir dönem ama burada dikkat edilece kkonu şu senin atıyorum jüpiter güçsüz durumdamı kötü etkiler altında ise istediğin etkiyi veremeyebilir.

Ona gelecek olursak evet 10 ev hayatında önemli dönem oldugu için verebilir. Eğer yine güneş kötü etki almadıysa o 10 ev konulu olaylar etki veriyor. İşte ben burada tıkanıyorum ...kötü etkiler alması kendra ev filan diyor orayı cözemiyorum.
06-01-2016 12:49 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eminesen Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

bu bir arkadaşımın evlilik gününün haritası..

[Resim: Uaf1.png]

buda kocasının evlilik günü
[Resim: UOSW.png]

bu magara admının 18.07.2017 haritası

[Resim: NA4C.png]

budao ümitsiz olan cocugun 18.7.2017 haritası

[Resim: K8SH.png]

ondada cok hareketliilk var gibi nedersin? dilek cigim??

ondada cok hareketliilk var gibi nedersin? dilek cigim?? dedim ama 1 sene sonrasının 2018in haritasını yüklemişim gülücük şimdi düzeldi evet haarekt hiç yok...
06-01-2016 01:18 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

Rep Puanı: 37

ortalık sakinden hemen gelip sorularına hızlıca cvp veriyorum cnm gülücük

"Güney ay düğümü bağlantısı karma ile ilgili oldugu için bir çok ünlü de var ama ???
Senin acın neydi?? bence o mutsuz aama bir şekilde devam eden ilişkilerin açıları diye düşünüyorum..."

bnm 2.ve 8.evim arasında ki zıtlık.. yani evlilik maddi kayıplar getirebilir. hatta jüpiterin kötü konumu.. bu ihtimali daha da güçlendirirken.. rahmetlide sağolsun bu açıyı tetikledi hemide düğümleriyle 0,07 dereceyle.. net!
evlenmek için evlenmiş ve sonrasında tek derdi bnm param olmuş.. boşanırken benden, dişine dolgu yaptırdım 200tl onunda parasını ver diyen ve artık en sonunda benden imza karşılığında (!) 8bin tl bilezik ve mehir parasını geri alan karektersizdi...

birde bnm kendi haritamda 9,10 sınırındaki Satürn hem kardeşiyle hemde ailesiyle sorunlara sebep oldu ve hepsi maddi temelli... vay efendim küçük görümcenin kocasının borcuna niye yardımcı olmayacakmışız(!).. bizim 52 bin düğün borcu ve eniştesiniden 14bin alacağımız öylece duruyorken... resmen küfreder gibi...

ay neyse yazarken sinirlendim... simdi-kızdım

canım brenimmm bu ara herkeste bir gerginlik sakin kalmaya calıs.... aðla...(

yorumların için çok teşekkürler tatlımmm canımsın

şimdi o kadar bekleyemem bu occuk için 0 35 olursa ben olacam 38 gülücük

Ama tabi yapamam dediğim herşeyle sınandıgımız için eminde konusamıyorum :(

2011 -2013 arası onun için cok zordu kavga ölümden dönme filan birsürü olaylar yaşamıs o tarihlerde biz onunla hiç görüşmedik ayrı şehierdeydim...

bnm halam 38 yaşında yemgem 41 yaşşında doğum yaptı. hayat bu belli olmaz şeker :D

transit ay düğümlerinin içsellere dokunmasıda önemlidir.. kaldı ki bunun mars Satürn ve plüto.. yani bütün kötücüller gülücük

evet....
senin dasalarından başlıyorum senin iş evlilik satürn dasanda olmus.
satürn de vediğe göre 10 ev de olduguna göre satürn önemli bir zaman dilimi senin için. jüpiterde iyi bir dönem ama burada dikkat edilece kkonu şu senin atıyorum jüpiter güçsüz durumdamı kötü etkiler altında ise istediğin etkiyi veremeyebilir.

Ona gelecek olursak evet 10 ev hayatında önemli dönem oldugu için verebilir. Eğer yine güneş kötü etki almadıysa o 10 ev konulu olaylar etki veriyor. İşte ben burada tıkanıyorum ...kötü etkiler alması kendra ev filan diyor orayı cözemiyorum.

Jüpiter vedikte boğaya kayıyor.. Satürn ilginç... normalde doğduğum şehirde mc kavuşum Satürn vardı haritamda.. çok itaatkar ama bi okadarda derli toplu kuralcı bi insandım...

samsuna gelince o mc neptüne doğru kaydı.. cidden çok hayalci çok boş boş yaşayan birisi oldum..

yengeçe gelirsek.. sabah sabah kafa bırakamdı bende... yazdı ama ne yazmak... beynimi mahvetti.. sonuç bi yandan face arkdş listemdekileri merak edip bi yandan artık arkdş olalım başkalarıyla tanışsam sana söylemem gerejkir mi? yok ben aslında çok kırgınım... türk kahvesinin üstüne ayran içmiş gibiyim akşama ancak kendime gelirim herhalde...

birazdanda eklediğin transit tablosuna geçicem inş..

KARM IS BITCH!!!
06-01-2016 04:58 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eminesen Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

bu senin dasaların acıklaması

November 25, 2016 - January 19, 2017 Dasha Rahu
Rahu is in Bhav Number 3
You will get full co-operation from superiors or people in responsible or influential positions. You can make
great progress professionally. Business/trade prospects will be very good, a promotion should be anticipated if
employed somewhere. You might have to shoulder important responsibilities both at the career and domestic
fronts. There will be a good opportunity to come into contact with compatible persons in the course of your
official duties/ travels. Your relationship with your brothers and sisters will be fine. Though there will be
problems to your siblings.
January 19, 2017 - March 09, 2017 Dasha Jupiter
Jupiter is in Bhav Number 4
You desire a deeper connection and emotional bonding with your family, exploring the ideas you have learned
from your parents. Harmony in family life is assured. Having high personal values, and being very idealistic,
are just some of the reasons why you attract so many gifts and blessing from others. So much of your energy
will be giving more to your personal relationships and partnerships. The changes you experience in your life
will be deeply felt and lasting. You will come into contact with higher officials and authorities. Your fame and
reputation will be on an increase. You may trade your vehicle for a better one or for the profit.
March 09, 2017 - May 05, 2017 Dasha Saturn
Saturn is in Bhav Number 6
The great energy you radiate will definitely attract lots of supportive people in your life. Your rivals will not
dare to face you. Financially’ it is a wonderful period for you. You are learning new ways of maintaining
harmony in your individuality at work and around friends and family. You will reap great rewards as you learn
to expand your communication skills and be true to your inner self and your own personal needs. Your
service/job conditions will definitely improve. You will get all kind of support from your coworkers and
subordinates. You may purchase some land or machinery in this period. Little care regarding your health is
required.
May 05, 2017 - June 26, 2017 Dasha Mercury
Mercury is in Bhav Number 6
You may suffer due to health complications. You will find it difficult to retain money as you will have tendency
towards spending on luxuries and pleasures. This is not a good period for indulging in rash speculative
activities. Silly quarrels, misunderstanding and arguments can affect family’s peace and serenity. People
jealous of you can cause problems, thus may get un-based accusations and create unhappiness in the family
beware of them. You may have trouble from women so you need to be careful of them.

June 26, 2017 - July 17, 2017 Dasha Ketu
Ketu is in Bhav Number 9
This is a good time for self-expression and the use of your creative abilities in various fields. Some auspicious
ceremony may be celebrated in your family. The most unexpected changes could be expected in your work area
and in professional activities which are outstanding for you. Positive changes in your personal and professional
life will take place and you will undertake journeys in connection with your business which will be very
rewarding and fruitful. Make the best use of this wonderful period. You will attend relegious functions and will
come in contact with respected and religious people.
July 17, 2017 - September 16, 2017 Dasha Venus
Venus is in Bhav Number 7
The trend for you in this period is one of a tremendous creative and intellectual energy. You will feel very
romantic and will take your work as an art and reach out for new ideas. Contacts and communication will bring
more opportunities and this adds to the great potential for expansion. Actions of courage and your sheer genius
will bring you money and spirituality in equal measure. Harmony in family life is assured. Minor health
ailments could be there. Construction of house or purchase of vehicle is on the card. A very rewarding period
for you.
September 16, 2017 - October 05, 2017 Dasha Sun
Sun is in Bhav Number 6
You’ll be successful in whatever you take up. All your endeavors will be successful and you’ll
overcome all your difficulties. Your enemies will face defeat. A promotion is status can be speculated. You
will gain respect and good will. You will win litigation. A successful period on the whole. You need to be
careful from inflmation and eye relation problems. There can be illness to mother and maternal relatives.
October 05, 2017 - November 04, 2017 Dasha Moon
Moon is in Bhav Number 4
It should turn out to be the prosperous period for you. You will receive many surprises, mostly pleasant. There
will be happiness through spouse and your relatives. There will be success in disputes and litigations. You will
buy a new house or a vehicle. You may get huge profits from your contracts and agreements. You will prevail
over all your enemies. It is a favorable period as far as money matters are concerned.
November 04, 2017 - November 25, 2017 Dasha Mars
Mars is in Bhav Number 8
You should learn to relax to avoid unnecessary mental stress when things seem to be stagnating at the
professional front. Resist the urge to change jobs on an impulse driven by feelings of disappointment or
frustration. This is also a period which can create troubles or messy situations due to carelessness or negligence
creating worries and unnecessary troubles. Health requires immediate attention as injuries and accidents and on
the card. There will be disturbance in the family life and also you should be careful of the sex diseases.
06-01-2016 06:56 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eminesen Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

MARS Mahadasha Phal (Birth - September 20, 1990)
Your Mars is in Pisces sign which is a Friendly sign for Mars. Mars is lord of 2,9 house and situated in 1st house. Mars aspects 4th, 7th, 8th house.

This is the time which will show you mixed results. Don’t overlook minor health related problems because it may turn into a big one. Some diseases that require special attention are ulcer, rheumatism, vomiting, ***** an eye troubles, pain in joints or injury due to falling of heavy metallic lump etc. Difficult situations may arise in your path but don’t lose your heart in the adversities as your self-confidence will work in your favor. Dispute with government and senior officials are on the card, so you are advised to be careful. This is not a favorable time for speculation or taking risks.

RAHU Mahadasha Phal (September 20, 1990 - September 20, 2008)
Your Rahu is in Aquarius sign.Rahu is situated in 12th house. Rahu aspects 4th, 6th, 8th house and aspected by Saturn,Ketu.

This period is marked by the change in place and change in job. You will suffer due to mental anxiety. You won’t have any peace of mind. Family member’s attitude will be quite different. Don’t go for big investment because things may not turn up according to your expectations. Your friends and associates shall not keep their promises. Be careful of wicked friends as your reputation could be made to suffer on their account. Take care of family’s health as the problems related to their health may arise. Do not therefore plan a journey now. Physical ailments are also possible.

JUPITER Mahadasha Phal (September 20, 2008 - September 20, 2024)
Your Jupiter is in Taurus sign which is a Enemy sign for Jupiter. Jupiter is lord of 10,1 house and situated in 3rd house. Jupiter aspects 7th, 9th, 11th house and aspected by Sun,Mercury.

There will be a strong influence from others to help you create more personal security in having your material needs met. Money will definitely be coming your way and will greatly influence your personal beliefs, dreams and philosophies. You will get recognition of your merits by the government and higher authorities. You have a friendly nature, and feel very comfortable enjoying the group dynamics of different social scenes; you may get disturb a bit due to health ailment. Personal transformation is far more appealing than outer changes.

SATURN Mahadasha Phal (September 20, 2024 - September 20, 2043)
Your Saturn is in Sagittarius sign which is a Neutral sign for Saturn. Saturn is lord of 11,12 house and situated in 10th house. Saturn aspects 12th, 4th, 7th house and aspected by Moon,Ketu.

The outlook however will remain average mostly throughout the period. You should work on developing your profession rather than focusing on gains. During this period there could be personal issues & minor health issues which could create hurdles for work. There would be challenges and new choices which should be taken carefully. New projects should be totally avoided. This period will experience hurdles due to your un-adjusting nature as well as competition in work environment. Purchase of land and machinery should be postponed for some time.

MERCURY Mahadasha Phal (September 20, 2043 - September 20, 2060)
Your Mercury is in Scorpion sign which is a Neutral sign for Mercury. Mercury is lord of 4,7 house and situated in 9th house. Mercury aspects 3rd house and aspected by Jupiter.

This is a very good period coming after a period of difficulties and hardships and at last you can relax and enjoy the Success and the results of the hard work you had been doing for a long time. Your financial luck will be excellent provided you avoid dubious speculative activities. Travels can bring you into contact with compatible partners or new friends. You will befriend with political dignitaries or higher officials. You will see birth of a son during this period.

KETU Mahadasha Phal (September 20, 2060 - September 20, 2067)
Your Ketu is in Leo sign.Ketu is situated in 6th house. Ketu aspects 10th, 12th, 2nd house and aspected by Rahu.

Partnerships are good for you this period, in both the professional and personal sphere. However, the most important thing is that you might just have that overwhelming, life-changing experience that you were waiting for so long. Communications and negotiations will click for you and bring in new opportunities. You will generous and help people. There will be frequent travels regarding business/job etc which will bring good luck for you. If employed then service conditions will improve.

VENUS Mahadasha Phal (September 20, 2067 - September 20, 2087)
Your Venus is in Libra sign which is a Own sign for Venus. Venus is lord of 3,8 house and situated in 8th house. Venus aspects 2nd house and aspected by Mars,Rahu.

On the darker side, this might well contribute to disputes and love loss with some loved ones. The important thing is not to involve oneself in others problems at this point of time. Your health and financial situation are at risk. You might get involved in a scandal and your reputation may suffer damage. There could be chances of getting money unexpectedly but needless to say expenses will be very high. This period characterizes with danger, so you need to be extra cautios. Travel will not be rewarding, so avoid it.
06-01-2016 07:04 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
esracan Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 0

özeniyorum vallahi ne güzel yorumluyorsunuz haritaları, benimkine de bakan olur mu rica etsem. Dilekcigim müsait misin?
06-01-2016 11:10 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Uranüs Transitleri ve Çarpıcı Deneyimler astrosohbet 45 96,577 12-13-2019 04:50 PM
Son Mesaj: justicee
  Uranus Transitleri astrosohbet 155 207,087 07-10-2018 02:55 PM
Son Mesaj: Feslegen
  Transit Uranüs' ün Doğum Haritasındaki Planetlerle Etkileşimi Yakamoz 25 65,870 05-22-2018 11:50 PM
  Transit Uranüsün Açıları ginka 23 88,840 05-19-2018 03:40 AM
  Uranüs Karşıtlığı (MEŞHUR ORTA YAŞ KRİZİ) simya 7 15,458 01-14-2018 01:31 AM
Son Mesaj: Ahmeedd
  Transit Uranüs' ün Evlerdeki Etkileri Yakamoz 26 51,366 12-01-2017 04:18 PM
Son Mesaj: tugsem_10
  Transit Uranüs Doğ. Haritasında Merküre Açı Yaparsa astrosohbet 3 8,201 04-30-2015 11:13 PM
Son Mesaj: yükselen ikizler
  Transit Uranüs Doğ. Haritasında Venüse Açı Yaparsa astrosohbet 2 13,693 02-07-2013 03:28 PM
Son Mesaj: Kerim1S
  Transit Uranüs Koç burcuna giriş yapıyor astrosohbet 80 106,026 01-09-2012 08:15 PM
Son Mesaj: nisan15
  Uranüs Geri Giderken.. gullusutcu 14 20,290 07-09-2011 10:29 PM
Son Mesaj: salmakis

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir