Değerlendir:
  • 32 Oy - 2.53 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Transit Uranüs kare N. venüs durumu
Yazar Mesaj
eminesen Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 3

RE: Transit Uranüs kare N. venüs durumu
birde not düşeyim tabi yaş itibarıyla evliliğe fena ttaktım.. O sebepten heryerde evlilik acıları kimle evlenebilirim önceden tahmin etme isteği filan..... freud' un öğrencisi olan ünlü jung 198 çifitn haritası önünke konulmus ve yanılgısız kim kimle evli bulmuş haritalarından ama gel gelelim...O araştırmaın sonucalrına baktım istatistiki olarak en fazla görülebilien acıları yazmıslar ama biri olmassa biri oluyor. yani belirli acılar yok. Bu cift kesin evlenir diye öngördüde bulunmak baştan biraz his ama evli ciftin haritasına bakınca gercektende evliliği görebiliyorsun.. Astro investigator diye bir sitede 500 kişiye calısmıs onlarda benim yukarıda belirttiğim acıları bulmuşlar. Yani anlaycagın benim araştırmalarım sonucu elde kaldı bir sıfır gülücük lindaland diye dünyanın enbüyük astroloji forumu var ordada keza anı sonuclar....
05-27-2016 12:03 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

Rep Puanı: 37

Guzelim suan yoldayim, varacagim yere ulasinca uzun uzun bisiler yazcm yine. Semavi nin ongoruleri eksik cikabiliyor bana gore..

Ben ozel msj atamiyotum ama dogum tarihimi buradan yazayim. Yorumlarin icin simdiden tesekkurler gülücük
25 kasim 1988, saat: 13.40 istanbul..
Suan Samsunda yasiyorum bu arada. Yani yukselenim 27 baliktan 6 marsa kaydi..
Hatta suan da Ankaradayim. 3 gunde burda kalcam 1 2 derece kayabilir belki yine gülücük

KARM IS BITCH!!!
05-27-2016 05:01 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eminesen Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Okkk başlıyorum.. Ama ben beginnerim bazı yanlışlarım olacak baştan özür. İlk bebeklik galiba biraz zorlu bir koşulda geçmiş. Belki kaza belki kavga sert bir ortam... Sonra 2008 tarihine kadar inişli cıkıslı hayat ve sanki otarihlere yakın evlilik... O dönem rahu dönemi(kad) yani karma vs ile basına hersey gelebilir. İYİ ve kötü.. cok cıkrsın bir anda pat diye batarsın... Herneyse önemli kısım 2008-2024 şimdi buradaki şansın jüpiter dönemindesin . Hayatının en güzel dönemi olabilir. Jupiter 3 evinde yakkın kişilerde yakın ilişkilerin özellikle cosması.. İş arklıkları vs. Jüpiterin güneşin vedhasında oda 6 ev. & ev biliyon iş demek.. Senin iş vurgulu ve hayatının en şanslı dönemi bu dönemim kıymetini bil..Ne varsa doldur cantaya . bir daha olmayacak şanslısınki bu dönemi genc yasında yakalıyon. benim ki 40 yasında filan o saatten sonra gelse ne gelmese ne gülücük Takriben 2015 9 ay ve 2016 -8 ay jupiter ketu
dönemi. ketu pek iyi bilinmez skıkıntı filandır (ama hayatında kadersel olaylar gözüküyor ). Asla tahmin etmeyecegin şeyler.Güzel haber şuki 2016 agustostan sonra ucucan beybisi..... 2016- 2019 arası venuse giriyosun...kesin bir evlilik veya acaip mutlu olma dsurumu havalı olma durumu gözüküyr..Tadını cıkar ... Agustosa kadar bekle ben derim sonra sahne senin... ;)
05-27-2016 06:45 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
bird Dışarıda
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 0

Cvp: Transit Uranüs kare N. venüs durumu
(05-27-2016 06:45 PM)eminesen Yazılan:  Okkk başlıyorum.. Ama ben beginnerim bazı yanlışlarım olacak baştan özür. İlk bebeklik galiba biraz zorlu bir koşulda geçmiş. Belki kaza belki kavga sert bir ortam... Sonra 2008 tarihine kadar inişli cıkıslı hayat ve sanki otarihlere yakın evlilik... O dönem rahu dönemi(kad) yani karma vs ile basına hersey gelebilir. İYİ ve kötü.. cok cıkrsın bir anda pat diye batarsın... Herneyse önemli kısım 2008-2024 şimdi buradaki şansın jüpiter dönemindesin . Hayatının en güzel dönemi olabilir. Jupiter 3 evinde yakkın kişilerde yakın ilişkilerin özellikle cosması.. İş arklıkları vs. Jüpiterin güneşin vedhasında oda 6 ev. & ev biliyon iş demek.. Senin iş vurgulu ve hayatının en şanslı dönemi bu dönemim kıymetini bil..Ne varsa doldur cantaya . bir daha olmayacak şanslısınki bu dönemi genc yasında yakalıyon. benim ki 40 yasında filan o saatten sonra gelse ne gelmese ne gülücük Takriben 2015 9 ay ve 2016 -8 ay jupiter ketu
dönemi. ketu pek iyi bilinmez skıkıntı filandır (ama hayatında kadersel olaylar gözüküyor ). Asla tahmin etmeyecegin şeyler.Güzel haber şuki 2016 agustostan sonra ucucan beybisi..... 2016- 2019 arası venuse giriyosun...kesin bir evlilik veya acaip mutlu olma dsurumu havalı olma durumu gözüküyr..Tadını cıkar ... Agustosa kadar bekle ben derim sonra sahne senin... ;)

Benim haritami da inceler misin lütfen? Evlilik aşk için özellikle. 4 haziran 1995 1:25 kayseri
05-27-2016 09:41 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
bird Dışarıda
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 0

(05-27-2016 05:01 PM)dilek8855 Yazılan:  Guzelim suan yoldayim, varacagim yere ulasinca uzun uzun bisiler yazcm yine. Semavi nin ongoruleri eksik cikabiliyor bana gore..

Ben ozel msj atamiyotum ama dogum tarihimi buradan yazayim. Yorumlarin icin simdiden tesekkurler gülücük
25 kasim 1988, saat: 13.40 istanbul..
Suan Samsunda yasiyorum bu arada. Yani yukselenim 27 baliktan 6 marsa kaydi..
Hatta suan da Ankaradayim. 3 gunde burda kalcam 1 2 derece kayabilir belki yine gülücük

Bana da yorum yapar mısın? 4 haziran 1995 1 : 25 kayseri
05-27-2016 09:42 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

[b]Ayyy yaaa sorma hani sen o ilk 28 haziranlıya baya bi saydırıyodunya.... Bnede ürkmüştüm dedimki ya şimdi bişi yazssam cocuktan mütevellit bana negatif gelecek diye dogum tarihlerimizden.... çirkefti adı unutmuyorem hahaahaaha....

Ya ben bu hintli topiclerde sordum bana dedilerki senin evleneceğin adamı ailen uzun zamandır tanıyo ... Bizde bunla ilk 2003 tegörüşmeye başladık tabi baya cocuguz bu evlenmek istiyodu işte ailesi ile filan tanuıstırdı benim annem istemedi... Eger bunla olursa cok ilginc olur...

kad kavusum juno kesinlikle ilginctir. synastride evlilik üzerine yapılan araştırmalarda asla belirli acı yok. adam demişki 500 kişide arastırma yaptım encok görülen satürn mars acıları kare veya kavusum sonrası aks ve juno ve astroid kavusumları, zıtlık ve kareleri...

Ben birde solar haritaya cok bakıyorum.. Cok ayırdedici olabiliyor Onu kullanıyormusun?

Birde astrolog semavi diyorki 1. ev 7 ev lordu evlenidğiniz gün mutlaka acı yapar...ben ve sen aksı ...

süper calısma yapmıssın bana dogum tarihini atarsan özelden senin dasa sitemine bakayım...ben hintlilere astrolojisine baya ilgi ve saygı duyuyorum...
Neden cunku mesela ben bu yasıma kadar kac kere satürn acısı uranüs acısı vs vs aldım... jüpiter 3 kere dolastı haritayı .. olayın bir kac kere olma sansı var. Ama dasalar ile birleştirince biraz daha acıklayıcı olabilir. Tabi ben dasalarda iyi değilim ama ufak tüyolar veriyor.

birde yaylarla ilgil ietrafımda sunu görüyorum erken yasta evlilik yada nisan yada evliliğe cok yanasma 20-27 yas sonrada bir türlü evlenmeme isteme ama bulamama(bence istemeeme)

hint sistemine açıkçası bende inanıyorum.. çünkü şu anakadar batı astrolojisinde bence en doğru tespitleri yapan demet hösmendi ve kendisi genellikle ay düğümlerine ve satürne önem verirdi..

onun harici mesala semavii dolunay ve yeniay dediği ay-güneş bağlantıları açısı diyordu, didem şarman Merkür-mars karesi yada mars-Neptün karesine şans tanımıyorum gibi tanımlamalarının bir çok evi arkadaşımın haritasında etkisiz kaldığını sadece ay düğümü ve Satürn bağlantısı varsa sonuç kötü bile olsa o 2 kişi kesinlikle bi araya getirdiğini gördüm. vedici yarım yamalak İngilizcemle araştırdığımda temeli ay ın konumu açıları bulunduğu takım yıldızı ve rahu-ketu denilen ay düğümleriydi... yani yine en temel ölçüte geliyor..
bu şahısla ay düğümü juno( ki kendisi direk evlilikten sorumlu) açısı olduğu için sırf burdan evlilik ihtimalinin yüksek olduğunu düşünüyorum...
bu kişinin transitlerini seninkiyle karşılaştırcam demiştim ama şuan işyerinde olduğumdan haritayı göremiyorum inş akşama yazıcam onu sözüm söz gülücük

solar harita evet önemli ama ondada 7.evde Jüpiter yükselcek mi? solar yükselen yengeç olcak mı? çok fazla seçenek var kendi hayatımda şu yıl çok belirgin diye bir şey bulamadım.. yada benim haritam çok kısmetli. her yıl evlilik ihtimalim var :D

semavii yi hemen kendimden bir örnekle çürüteyim... evlilik günümde mars 5 derece aslanda, Venüs 17 derece terazideydi.. hani nerde bağlantı?

batı astrolojiside aslında iyi.. verimsiz dönem denilen satürn dönemleri ayıklanıyor falan ama çok zahmetli.. 50 tane belirteç olacak elinde onları ayıkla ayıkla sonuç bulabiliyorsun ama öbür türlü hint çok keskin... fakat ondada kaynak yok.. İngilizcede yetmiyor oturup hintçe öğrenmek falan gerekiyor bazı şeyleri okumak için gülücük

yaylar.... aceleciyiz napalım baştan dilimiz yanıncada sonrada zor yanaşıyoruz
benimde şuan yaş oldu 27 hala pek niyetim yok.. keyifli bi sevgili olsun bana yeter ne zamanki çocuk hevesim gelir o vakit evlenirim..

özgürlüğün tadı varken evliliğin sorumluluklarıyla niye cebelleşeyim arkadaş :D

KARM IS BITCH!!!
05-30-2016 12:35 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

"""Ya işte onlar hep iyiniyetten... Nedense insanlar beni bi kandırmaya bayılıyor... Ya duygu sömürüsü yada kendine acındırma yada olmadıgı seyleri oyleyim deme durmu... Bende alıskanlık yarattı .İlk tanıstıgım erkekler% 40 yalan yada %30 acındırma olasılıgını hesaplıyorum"""

kötü bir alışkanlık ama gülücük bu yengeçten örnek vereyim karşılıklı mars Neptün zıtlığı var.. aslında kötü bir açı kendini feda etmek demek... fakat evvelden iradeden bahsetmiştim ya.. kendini feda etme seviyesine gelmeden diğer insanlardan daha fazla tolerans gösterme seviyesinde sabit tutmaya çalışıyorum... sende bunun gibi olumlu seviyede tutmayı düşündün mü hiç?

KARM IS BITCH!!!
05-30-2016 12:41 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

"birde not düşeyim tabi yaş itibarıyla evliliğe fena ttaktım.. O sebepten heryerde evlilik acıları kimle evlenebilirim önceden tahmin etme isteği filan..... freud' un öğrencisi olan ünlü jung 198 çifitn haritası önünke konulmus ve yanılgısız kim kimle evli bulmuş haritalarından ama gel gelelim...O araştırmaın sonucalrına baktım istatistiki olarak en fazla görülebilien acıları yazmıslar ama biri olmassa biri oluyor. yani belirli acılar yok. Bu cift kesin evlenir diye öngördüde bulunmak baştan biraz his ama evli ciftin haritasına bakınca gercektende evliliği görebiliyorsun.. Astro investigator diye bir sitede 500 kişiye calısmıs onlarda benim yukarıda belirttiğim acıları bulmuşlar. Yani anlaycagın benim araştırmalarım sonucu elde kaldı bir sıfır gülücük lindaland diye dünyanın enbüyük astroloji forumu var ordada keza anı sonuclar....""

o merak bendede var gülücük
belirli açı yok ama şunu farkettim.. yine semaviden örnek vericem Satürn Venüs olumsuz açılarında sevgiyi soğutur derken daha dün akşam misafir olduğum çiftte çocuk oğlak stelyumlu balık ve 82li.. terazide mars Satürn plüto kavuşumu var. kız 85li koç stelyumlu. ilk sayfada bahsettiğim arkdşım yani gülücük

"düşününce zıtlık ve kareler hakim ama aç bak haritayı 100tane açı var nerdeyse bağlantı çok fazla yani"
birde ay düğümü şiron kavuşumu var.. burdanda şifayı verdi. ikiside transit Uranüsten açı alınca evlilik kaçınılmaz oldu..

şuraya bağlıyorum aynı derecelerde ne kadar çok açı varsa iki kişi o transiti aynı derecede yaşayacakları için evlilik ihtimali artıyor ben o yüzden 2 kişinin transitlerinide katıyorum ve bu çift 15-17 derecede çok gezegeni olduğu için transit Uranüs bu yıl başında 17 derecedeyken evlendiler, farklı bir şehirde yaşamaya başladılar, hatta iş yerinde bile farklı servislere çalışmaya başladılar! o derece yaniiiiii verygood

KARM IS BITCH!!!
05-30-2016 12:58 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eminesen Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(05-30-2016 12:41 PM)dilek8855 Yazılan:  """Ya işte onlar hep iyiniyetten... Nedense insanlar beni bi kandırmaya bayılıyor... Ya duygu sömürüsü yada kendine acındırma yada olmadıgı seyleri oyleyim deme durmu... Bende alıskanlık yarattı .İlk tanıstıgım erkekler% 40 yalan yada %30 acındırma olasılıgını hesaplıyorum"""

kötü bir alışkanlık ama gülücük bu yengeçten örnek vereyim karşılıklı mars Neptün zıtlığı var.. aslında kötü bir açı kendini feda etmek demek... fakat evvelden iradeden bahsetmiştim ya.. kendini feda etme seviyesine gelmeden diğer insanlardan daha fazla tolerans gösterme seviyesinde sabit tutmaya çalışıyorum... sende bunun gibi olumlu seviyede tutmayı düşündün mü hiç?

Düşünmezmiyim canım... gülücük

Nasıl oluyor biliyormusun en basitinden.. mesela bu cocuk en son cok normal bir arkadaşlık vs vs.. Ama hani böyle savunmsasız olddugun zamanalr vardır. pat... sen ne oldugunu bile şaşıroyosun ...

Mesela o kaptan magara adamı yaşını 5 yaş büyük sölemişti ben 3 ay ona inanmıstım en son nüfus cüzdanından cözdüm işi gülücük
Veya yakın cevremde insanalr kız veya erkek bir şekilde sdüşüncesi var benle ilgili onun için o kadar ugrasyır araya baskalrını sokuyor illa alacak...Bazen bilinçli olsan bile şoke oluyorsun elin kolun bağlanıyor. Belkide benim hayat görüşümde bir sıkıntı var... Normalde görsen zeki geçinirim öyle bir görüntüm var ama Allah beni öyle şeylerle hep sınıyor.
05-30-2016 02:42 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

(05-30-2016 02:42 PM)eminesen Yazılan:  
(05-30-2016 12:41 PM)dilek8855 Yazılan:  """Ya işte onlar hep iyiniyetten... Nedense insanlar beni bi kandırmaya bayılıyor... Ya duygu sömürüsü yada kendine acındırma yada olmadıgı seyleri oyleyim deme durmu... Bende alıskanlık yarattı .İlk tanıstıgım erkekler% 40 yalan yada %30 acındırma olasılıgını hesaplıyorum"""

Düşünmezmiyim canım... gülücük

Nasıl oluyor biliyormusun en basitinden.. mesela bu cocuk en son cok normal bir arkadaşlık vs vs.. Ama hani böyle savunmsasız olddugun zamanalr vardır. pat... sen ne oldugunu bile şaşıroyosun ...

Mesela o kaptan magara adamı yaşını 5 yaş büyük sölemişti ben 3 ay ona inanmıstım en son nüfus cüzdanından cözdüm işi gülücük
Veya yakın cevremde insanalr kız veya erkek bir şekilde sdüşüncesi var benle ilgili onun için o kadar ugrasyır araya baskalrını sokuyor illa alacak...Bazen bilinçli olsan bile şoke oluyorsun elin kolun bağlanıyor. Belkide benim hayat görüşümde bir sıkıntı var... Normalde görsen zeki geçinirim öyle bir görüntüm var ama Allah beni öyle şeylerle hep sınıyor.

şuraları tam anlayamadım cnm. şu orta kısmı biraz daha açık yazabilir misin?

"Veya yakın cevremde insanalr kız veya erkek bir şekilde sdüşüncesi var benle ilgili onun için o kadar ugrasyır araya baskalrını sokuyor illa alacak...Bazen bilinçli olsan bile şoke oluyorsun elin kolun bağlanıyor. "

KARM IS BITCH!!!
05-30-2016 04:52 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Uranüs Transitleri ve Çarpıcı Deneyimler astrosohbet 45 96,418 12-13-2019 04:50 PM
Son Mesaj: justicee
  Uranus Transitleri astrosohbet 155 206,937 07-10-2018 02:55 PM
Son Mesaj: Feslegen
  Transit Uranüs' ün Doğum Haritasındaki Planetlerle Etkileşimi Yakamoz 25 65,731 05-22-2018 11:50 PM
  Transit Uranüsün Açıları ginka 23 88,703 05-19-2018 03:40 AM
  Uranüs Karşıtlığı (MEŞHUR ORTA YAŞ KRİZİ) simya 7 15,444 01-14-2018 01:31 AM
Son Mesaj: Ahmeedd
  Transit Uranüs' ün Evlerdeki Etkileri Yakamoz 26 51,322 12-01-2017 04:18 PM
Son Mesaj: tugsem_10
  Transit Uranüs Doğ. Haritasında Merküre Açı Yaparsa astrosohbet 3 8,192 04-30-2015 11:13 PM
Son Mesaj: yükselen ikizler
  Transit Uranüs Doğ. Haritasında Venüse Açı Yaparsa astrosohbet 2 13,672 02-07-2013 03:28 PM
Son Mesaj: Kerim1S
  Transit Uranüs Koç burcuna giriş yapıyor astrosohbet 80 105,938 01-09-2012 08:15 PM
Son Mesaj: nisan15
  Uranüs Geri Giderken.. gullusutcu 14 20,259 07-09-2011 10:29 PM
Son Mesaj: salmakis

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 2 Misafir