Değerlendir:
  • 32 Oy - 2.53 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Transit Uranüs kare N. venüs durumu
Yazar Mesaj
bird Dışarıda
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 0

RE: Transit Uranüs kare N. venüs durumu
Kızlar jupiter 9.evde yayda. Bir de güneşim jüpiterle kare açı yapmış. Ne anlama gelir?
06-14-2016 09:00 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

Rep Puanı: 37

Cvp: Transit Uranüs kare N. venüs durumu
(06-14-2016 04:11 PM)eminesen Yazılan:  
(06-13-2016 11:45 PM)dilek8855 Yazılan:  Bebik...
Geldim senin yayin transitlerine gülücük

2017de pek ses yok ama 31 mart 2018de bak be buldum gülücük

Tr saturn venus mars 120ligine opucuk atsrken ayni anda aya ve pluyoyada opucuk atiyor!

Ben bu tarihi gayet ii buldum ve senin icin soyledigim 14 nisan 2018 tarihiyle coook yakin!

Istersen sende bu cocugun hint dasskariyla karsilastir. Bisiker cikicak mi bende heycanlandim ya gülücük

[Resim: ZF4jZQbkZQN7ZQpkZwR5BQLkAmD1ZQNjBGV5AQVe...RjZGxkAwpm]

Haydi bakalım 2018 e kim öle kim kala tam 2sene yaaa gülücük Buradan takip ederiz artık gülücük

Bizim onunla dasalar 2015 temmuzdan beri beraber gidiyor ... Aynı dasalar etkili diyordu... Bekliyeceğiz artık.

O tarihte rahu ketu dasayım. Ketu evlilikk veren bir dasaymış... Yani ihtimal var...

Cancım sende bunları alınacak ders olarak gör..yada herkesin inişi çıkışı oluyor....

herkes yapar ama bu adam yapmaz diyordum.. güvenim inancım... herşey gitti....
birde aynı iş ortamında olunca.. bugün kaç kere kapıda gördüm... o kız işe gelmedi ama bu kapıda bildiğin ağaç gibi bekliyor yani kız için bekliyordur muhtemelen.. gün içinde pek konuşmuyorum.. 1 haftadır doğru dürüst yemek bile yemedim... o derece feciyim aslında da....

sana gelirsek cicim...
ilk yüklediğin haritada açı orblarını dar almışlar anlaşıla..yoksa haritanızda basbaya su üçgeni var gülücük bu kadar büyük uyum ve çekim çok normal...
hatta satürn 7 derece akrepteyken 2013 başı bişilerde olabilirmiş aslında.. ama kısmet..

bugün farkettimki ben bu şehire geleli.. memur olalı.. tam 4 yıl olmuş halbuki dün gbiydi gelişim... 2 yıl dedik ya.. kısmeinde vrsa inan 2 yıl su gibi gelir geçer....

aklıma gelmişken... davidson veya composit haritaları duymuşmuydu?
birde şu hint dasalalr için bana önerebileceğin güzel bi site var mı? birazda hint astro araştırayım gülücük

KARM IS BITCH!!!
06-14-2016 11:01 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eminesen Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 3

Offff yaaaaaaa dilek o kadar can alıcı noktama bastın ki bu kadar olur diyorummmm.....
2013 te biz aynı arkadaş grubundaydık bende lanet olsun ki eski sevgilm aynı gruptaydı bende onla evlenmeyi kafaya koydum ve ona yanaştım... Bu yay tam o anda bana yanasır gibi oldu bende nerden aklıma gelsin onun benimle düşüncesi olsun... Bende oyuna getiriyor filan sandım.... Hala o kadar pişmanımki o secime 1 senem bosuna gitti....
06-14-2016 11:25 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eminesen Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Sen 2013 teki hangi transitten bu olayı cıkarrtın....Satürn kavusum venüs mü ... Cmposite baktım ama compositte cok evlilik işareti olmuyor sadece beraberken olan enerji meselesi. davisonda öyle diye biliyorum...
Hint astrolojisi selda erdi var. Face de vedic astrolojisi forumlarını takip etsene .... Onlardan ... bide soru sorabiliyosunnn ...

Not: Dasaları incelerken mesela venüs dasasındasınya venüse olan iyi ve kötü acılarıda senin dasanı belirliyor mesela venüs a cok iyi diyemiyosun...

O sebepten sana özellikle ingilizce bir yer attım orda gezegenlere olan etkiler var özellikle attım canım..Onu dikkatli incele...
Birde hint astrolojisine özel jagannatha hora programı var onu indir ücretsiz....

Herşey var orda...
06-14-2016 11:37 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eminesen Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Ha bu arada dedğim olaylar 2013 ocak ayı cıvarında geciyor...... aðla...((((

Astroloji bu kadar cuk olabilir yaaaaaa..... Gelde işini astrolojiye göre düzenleme gülücük

Birde içinde bulundugum ama bir türlü çözemediğim o duyguların bir anlamı varmıs . Peki sence o cocukta benim kadar etkileniyormu ne dersin.... Cunk uben bu gidişle bu işi bırakamayacagım hayatım onun peşinde gitmekle geciçek2...
06-14-2016 11:39 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

(06-14-2016 11:37 PM)eminesen Yazılan:  Sen 2013 teki hangi transitten bu olayı cıkarrtın....Satürn kavusum venüs mü ... Cmposite baktım ama compositte cok evlilik işareti olmuyor sadece beraberken olan enerji meselesi. davisonda öyle diye biliyorum...
Hint astrolojisi selda erdi var. Face de vedic astrolojisi forumlarını takip etsene .... Onlardan ... bide soru sorabiliyosunnn ...

Not: Dasaları incelerken mesela venüs dasasındasınya venüse olan iyi ve kötü acılarıda senin dasanı belirliyor mesela venüs a cok iyi diyemiyosun...

O sebepten sana özellikle ingilizce bir yer attım orda gezegenlere olan etkiler var özellikle attım canım..Onu dikkatli incele...
Birde hint astrolojisine özel jagannatha hora programı var onu indir ücretsiz....

Herşey var orda...

evt bebik... transitler haritaları tetikler.. o sıralarda ikizlerde marsın üstündede Jüpiter varmış.. senin için kısmetli bi dönemmiş.. tr satürnde onun Venüs mars 120liği ile senin güneşin arasındaki büyük su üçgenini tetiklemiş.. hatta bence Jüpiter 7 derece yengeçe geldiğinde 2013 ramazan yani temmuz ayı ( bnm natal şironumla kavuştuğu için en acı çektiğim günler unutmam bu yüzden...) bir kez daha elktriklenmenin olduğu bir zaman olmuş olabilir..

2013 yıl itibariyle genel olarak sana bakarsak plüto tam olarak güneşinin karşısında.. yandan da Uranüs kare yapmış.. zor bi yıl olmuş olmalı.. neptünde 120lik açı vermiş.. ama çok etkili omamıştır.. transitlr ancak kavuşum kare zıtlık gibi güçlü açılarda çok etkili oluyormuş.. belkide satürnünü 7 derece akrepteki transiti bu yüzden pek etkili olamadı.. çünkü senin bireysel anlamda zor bi yılın..
sende ancak ramazan ve sonrasında güneşinin üstünden Jüpiter geçince rahatlamışsındır..

ama ilk sayfada demiştim ya o yay şuan 4 ağır transiti.. Satürn döngüsü, güneş kavuşumu, ay mars kavuşumuna kareyi yaşıyor... cidden çok zor Allah yardımcısı olsun... satürnün gerilmesi bitince güneşinin üstünden tekrar geçecek.. yıl biterken 17 derece.. ancak 20 dereceyi geçince 2017 mart sonrası bi kendine gelmeye başlar...

KARM IS BITCH!!!
06-15-2016 06:05 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eminesen Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Aynen canımmmm gecen yazdan beri arka arkaya bir sürü büyük sıkıntılalrı yaşıyor gerçekten... Heralde hayatının en kötü senesini geçirdi oda farkında ne zman bitecek diye soruyor bana... Ama ona da dedim herkesin yaşayacağı sınavlar bunlar sebat edeceksin...

Benim için de 2013 ağustostan sonra ve 2014 2015in ilk yarısı kısmetsiz, içe kapanarak ruhani takıldıgım yıllardı ya... Bende senin gibi hep etrafa bakıp neden benim başıma hep kötü şeyler geliyo derdim.. sonucta bi şekilde bo yoldan geciyoruz...
06-15-2016 07:34 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

(06-15-2016 07:34 PM)eminesen Yazılan:  Aynen canımmmm gecen yazdan beri arka arkaya bir sürü büyük sıkıntılalrı yaşıyor gerçekten... Heralde hayatının en kötü senesini geçirdi oda farkında ne zman bitecek diye soruyor bana... Ama ona da dedim herkesin yaşayacağı sınavlar bunlar sebat edeceksin...

Benim için de 2013 ağustostan sonra ve 2014 2015in ilk yarısı kısmetsiz, içe kapanarak ruhani takıldıgım yıllardı ya... Bende senin gibi hep etrafa bakıp neden benim başıma hep kötü şeyler geliyo derdim.. sonucta bi şekilde bo yoldan geciyoruz...

öncelikle şunu sorcm cnm...
"Not: Dasaları incelerken mesela venüs dasasındasınya venüse olan iyi ve kötü acılarıda senin dasanı belirliyor mesela venüs a cok iyi diyemiyosun..."

misal bnm natal venüsüm akrepte olduğu içni düşük konumda.. ama açıları fena değil.. sadece mars ve jüpitere 150 liği var böylemi değerlendiriyorsun.. yoksa gökyüzünde şuan olduğu gibi güneşle kavuşumda ve büyük t karenin köşesinde o vakit kötü açılı diyemi değerlendiriyorsun?

2013 ağustostan sonrası kötü diyorsan cnm.. aa bi dk bak yine ne keşfettim şimdi sağ tarafta terazinin başınındaki Jüpiter Satürn kavuşumlan karen vardı ya! karşıda tr plüto, solda tr Uranüs. birde üstünden güneş geçince senin haritanda büyük t kare oluştu ve Jüpiter bunu 2013 yılında büyüttü ve bu t karede en azından plüto gidene kadar 9 dereceden 15 dereceye varıncaya kadar yani seni epey bi zorladı!

zaten bak benim başımıda ne geldiydi! güneş Jüpiter zıtlığı kilo almaya müsaittir.. tr Jüpiter 2012 haziranda 0 dereceye gelip bu zıtlığı güçlendirdi ben patt 64 kilodan 93 kiloya çıktım.. hemde 4 ayda.. sonra neyse zor bela zayıfladım 68 kiloya geldim geçen yaz sonra kortizon tedavisi veee o sırada tr Jüpiter bilin bakalım nerde? başakın 0 derecesinde yine bu açımı tetiklemiş olmalı ki 2 tane kortizon iğnesi beni balona çevirdi... sonuç 68ten 83e...

jüpiterinm bu yıl terazinin 3 derecesi mars Satürn ve mars Neptün karelerimi tetiklicek.. oyy annem oyyy..... :(

senin yay çok güzel söylemişsin cnm... bende satürnünü saklı süreciyle büyüdüm... ama şimdi düşününce büyükken yaşayacağıma ergenlikte ve gençlikte yaşamam daha iyi olmuş... bu yaşlarda hiç kaldıramazmışım diyorum... oda inş bu yıl sonundan itibaren rahatlıcak... bu arada siz dertleşiyormusunuz böyle? gülücük

KARM IS BITCH!!!
06-16-2016 11:43 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eminesen Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Canımmmm ;
1.
öncelikle şunu sorcm cnm...
"Not: Dasaları incelerken mesela venüs dasasındasınya venüse olan iyi ve kötü acılarıda senin dasanı belirliyor mesela venüs a cok iyi diyemiyosun...
Hintlilerde iyi kötü evlerde filan diye terimler var. Bizdeki gibi 1, 6,8, 12 ama ama baya bi karısık.. Sadece sana gönderdiğim kaynakta zararlımı değilmi ona bakabilrisin. Sadece acı değil bide evler bütün ev kavusum sayılıyor. Evin 1. derecesi ile 18. derecesi kavusum sayılıyor.Yani ev diye bkıyolar. Acı yerinede 1 ev ilerisi 2 ev ilerisi diye soyleniyor. Tamaen Farklı bir sistem. Farklı bir bakıs acısı t kare filan diye bir kavram yok.. Yogalar var.

Ben anlamadıgım için o kaynaklara bakıyorum....
Sana bir örnek vereyim: Ben eş araştırması yapıyordum. 7. ev yöneticisi 2. evde zenginlik veriyor. Ama 8. ev yöneticisi de orda.. normalde 8. ev yöneticsi hangi evdeyse oraya zarar verici çalısırmıs.( Bu arada "vedic raj" diye arat facede )Ama benim 2. evde zararlı olması gerekirken ve düşük başakta oldugundan yanında satürn olunca etkisi hafifliyormus. Cünkü satürnün blokajı varmıs. Yani bizim yarım yamalak incelediğimizde dert diyeceğimiz şey aslında daha farklı sonuc veryiormuş....

Bu arada natala göre değerlendireceksin...

Ama şöyle bir durum var benim jüpiter satürn kavusumdan jüpiter gectikten sonra plutoya kavusum yaparken benim atanmamı sağladı.... Ordan marsa ve 10 ev vurgusu ile... cok kolaycaa hiç çalışmadan... ŞAns eseri gibi kimse inanamadı maşallah diyryim... O zmaanlar güzeldi gülücük 2005 yılı mart ayı ... Kareleri tetikledi içime kapandıgım 1 yıl olmustu zordu ama iyi şeylerde oldu.. Önemli bir dönüm noktası oldu...Yani bi şekilde kötü şeylerin arksından iyi şeylerde geliyorr... ;)

Yaylar fazla iyimserlikten kilo almaya müsait mi oluyor br şekilde. bak 2 tandıgımda hafif kilolu...

O zmaan biz senle jüpiterin sacmalıklarını beraber yasıcaz gülücük Catır catır kareler gülücük

Ya zaten yarı kafa kırık dolasıyor... Ya dilekcim ondan diyorum ya beraberken o kadar cok laf konusuluyorki nebileyim ... Gelişigüzel bir şey değildi işte bana göre... Ayyy ben niye böyle saflasıyorum bi anlamlar aramaya başladım... bu sebepten hep... Nebileyim ya inşallah sonu olur... gülücük
06-16-2016 11:51 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

@eminesen

oooooo bu hint sistemii baya karışık geldi ya gülücük

yayların zaten jüpiterden dolayı beenleri müsait... birde güneşine zıtlık aldımı hepten ayvayı yiyorsun.. kilo vermek çok zor.. diyetisyen ile şaşırıyor bana..

ooooo seninde treazide jüpite ssatürn kavuşumun vardı... ağusos eylül gibi gel buralar gelişmeleri yaz gülücük

inş hepimizin sonu hayırlı olur..

bu arada bende bu kova bitti... zaten çok cıvvıktı bllydi...

yengeçte hiç ortalarda bile görünmüyor...
ama çok ilginç bu olaylar olurken gün gün transit bakıyordum ayınn 23ünde ikimizde de bi kıpırdanma vardı.. günler geçinc sakinleştim... birşeyleri hep benden bildiği için kısaca bişeyin olacağı varsa olur olmayacağı varsada olmaz... suçu başlarında arama.. güzel zamanlar geçirdik herşeye rağmen hakkımı helal ettim bende hoşçakal msjı atıcam.. takvimden günlere bakarken juno retrosu 21 hazirana biticek yani yarın... ama niyetim sabah atmak.. kafası henüz yerindeyken... sonra çrş sabahı nöbette o hiçç olmaz.. dedim en iisi prş izindeyken.. ene ayın 23ü gülücük bu kadar olur gerçekten...

gerçekten kadere bir kez daha inandım... bir şekilde şartlar beni yine 23üne getirdi... gülücük

KARM IS BITCH!!!
06-20-2016 11:12 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Uranüs Transitleri ve Çarpıcı Deneyimler astrosohbet 45 96,998 12-13-2019 04:50 PM
Son Mesaj: justicee
  Uranus Transitleri astrosohbet 155 208,006 07-10-2018 02:55 PM
Son Mesaj: Feslegen
  Transit Uranüs' ün Doğum Haritasındaki Planetlerle Etkileşimi Yakamoz 25 66,104 05-22-2018 11:50 PM
  Transit Uranüsün Açıları ginka 23 89,014 05-19-2018 03:40 AM
  Uranüs Karşıtlığı (MEŞHUR ORTA YAŞ KRİZİ) simya 7 15,486 01-14-2018 01:31 AM
Son Mesaj: Ahmeedd
  Transit Uranüs' ün Evlerdeki Etkileri Yakamoz 26 51,552 12-01-2017 04:18 PM
Son Mesaj: tugsem_10
  Transit Uranüs Doğ. Haritasında Merküre Açı Yaparsa astrosohbet 3 8,215 04-30-2015 11:13 PM
Son Mesaj: yükselen ikizler
  Transit Uranüs Doğ. Haritasında Venüse Açı Yaparsa astrosohbet 2 13,717 02-07-2013 03:28 PM
Son Mesaj: Kerim1S
  Transit Uranüs Koç burcuna giriş yapıyor astrosohbet 80 106,466 01-09-2012 08:15 PM
Son Mesaj: nisan15
  Uranüs Geri Giderken.. gullusutcu 14 20,379 07-09-2011 10:29 PM
Son Mesaj: salmakis

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir