Değerlendir:
  • 32 Oy - 2.53 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Transit Uranüs kare N. venüs durumu
Yazar Mesaj
eminesen Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 3

RE: Transit Uranüs kare N. venüs durumu
Ya can sıkıntısında psikopat olmus... gülücüko kadar gereksiz hareket ki bu kadar olabilir... Ya işte bunlar sana gösteriliyor ve sen şükretmeyi bilicen...... Gün gelir olsun dediğin duaya olmadı diye şükredersin durumu... Demekki Allah seni kurtarmış. Dostum... Ya zaten herşeyin bir zamanı vardır.. Ben 3 dsenedir gercekten cok zor zamanalr gecirdim. Hayatımda gercekten uzunca bir süre sonra bu kadar kötüydü herşey... Hep benim nedne olmuyo filan diye dertlenirdim...Üzülürdüm.. Her işim ters giderdi. Ama Allaha şükür yeni yeni bazı şeyleri idrak ediyorum.. Herkesin yaşadıgı bir evre oluyor boyle neye elini atsa kuruyor .Hep kötüsü oluyor. Ama gün geliyor hepsi düzeliyor...Sen sadece gelecek güzel şeylere odaklan..Bide bu seda dikeri oku.. Belkide bi şekilde boyle tipleri cekşyosundur...Nebilryim olumlama yap sıfırla tüm duygularını......

Mesela benim hayatımda yengec sevgilim 3-4 oldu heralde .. İnan bu kadarda kötü değildi ...Sadece bir burca yüklenemez. 2 tane cok iyi arkadaşım evli kocaları cok sadık evcimen. Herkesin isteyeceği koca türünden... Yani demem o kibelki senin karman belki de fsrkında olmadan kötü enerjiyi cagırman buna sebep oluyor. Bence içine yönelip o sorunu bulkmalısın....Yoksa onune gelen herkes bir şekilde sana zarar veren olacak...
06-10-2016 02:22 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

Rep Puanı: 37

Cvp: Transit Uranüs kare N. venüs durumu
(06-09-2016 02:16 AM)eminesen Yazılan:  bu cok samimi evli bir arkadaşımın sinastrisi.... Satürn kavusum mars var. haketen bitmiş yani herşey...

kız diyorki hiç ortak noktamız yok ben nasıl evlendi bunla anlayamadım... Hiç birşey paylaşmıyoruz. Ama haritada gad kavusum juno var...

[Resim: DJ2gN3.gif]

msjlarınıı sonra güncelliyorsunuz galiba? bu haritayı daha yeni gördüm sadece üst paragraf vardı yazışırken cnm..

şimdi bebiş sana demiştim ay düğümleri ve juno kavuşumu çok gördüğüm bi açı diye gülücük

şak makada bu harita çok ilginç.. karşılıklı güneş-mars kareleri var.. çekimi ve kavgası bol.. gerçekten ilginç bi haritaymış..

KARM IS BITCH!!!
06-11-2016 12:55 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

şunuda kendim için çıkarttım bu arada.. müsakbel kocam 23 ocak 1989 doğumlu olabilir juno+gad kavuşumları karşılıklı.. olurmu olur gülücük

[Resim: ZF4jZQbkZQN7ZwHkZGR5BQtkAQNjZQNjBGV5AQVe...QRjBGZmAGt]

KARM IS BITCH!!!
06-11-2016 01:24 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eminesen Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(06-11-2016 01:24 AM)dilek8855 Yazılan:  şunuda kendim için çıkarttım bu arada.. müsakbel kocam 23 ocak 1989 doğumlu olabilir juno+gad kavuşumları karşılıklı.. olurmu olur gülücük

[Resim: ZF4jZQbkZQN7ZwHkZGR5BQtkAQNjZQNjBGV5AQVe...QRjBGZmAGt]

hahahaha iyimiş...Bakalaım neler yaşıcaz ve görücez.....

Bu aradaki benimkinin transitleri nasıl unttunmuu ona bakmayıı?? :( belki bişiler olur aynı tarihlerde??
06-11-2016 01:32 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

@kumsal

hayatın kendisi ders zaten cnm..
boşver..
hayatı tesbih yapmış sallıyormuşum türküsünü açıp dinle sende bnm gibi.... gülücük

(06-10-2016 02:22 PM)eminesen Yazılan:  Ya can sıkıntısında psikopat olmus... gülücüko kadar gereksiz hareket ki bu kadar olabilir... Ya işte bunlar sana gösteriliyor ve sen şükretmeyi bilicen...... Gün gelir olsun dediğin duaya olmadı diye şükredersin durumu... Demekki Allah seni kurtarmış. Dostum... Ya zaten herşeyin bir zamanı vardır.. Ben 3 dsenedir gercekten cok zor zamanalr gecirdim. Hayatımda gercekten uzunca bir süre sonra bu kadar kötüydü herşey... Hep benim nedne olmuyo filan diye dertlenirdim...Üzülürdüm.. Her işim ters giderdi. Ama Allaha şükür yeni yeni bazı şeyleri idrak ediyorum.. Herkesin yaşadıgı bir evre oluyor boyle neye elini atsa kuruyor .Hep kötüsü oluyor. Ama gün geliyor hepsi düzeliyor...Sen sadece gelecek güzel şeylere odaklan..Bide bu seda dikeri oku.. Belkide bi şekilde boyle tipleri cekşyosundur...Nebilryim olumlama yap sıfırla tüm duygularını......

Mesela benim hayatımda yengec sevgilim 3-4 oldu heralde .. İnan bu kadarda kötü değildi ...Sadece bir burca yüklenemez. 2 tane cok iyi arkadaşım evli kocaları cok sadık evcimen. Herkesin isteyeceği koca türünden... Yani demem o kibelki senin karman belki de fsrkında olmadan kötü enerjiyi cagırman buna sebep oluyor. Bence içine yönelip o sorunu bulkmalısın....Yoksa onune gelen herkes bir şekilde sana zarar veren olacak...

seninle karşılaşmamaız bile çok fazla neptun etkili olduğumuz için aldanmayı erkekleri konuşmak içindi.. gülücük

karmamıdiyelm yaradılış mı diyelim bilemedim ama şimdi anlatacaklarım biraz ders niteliğinde olsun...

kendi haritam şu şekilde...

http://i.hizliresim.com/d0G9Br.jpg

mars bekar bir bayanın hayatına çektiği erkek tipleri... bendede babalar gibi mars neptün karesi var.. ya ben aldatıcam ya onlar aldatıcak.. hep bıçak sırtı...

venüsüm akrepte... ynü düşük konumda.. 11 derece orbla olsada plütoyla kavuşmuş.. yani tutku hırs ve sevgiyi gösterememek.. buraya birde bu etkiyi yükselticek birşey lazım... jüpiter! oda ikizlerde düşük konnumda... olumsuz etkisi dahada yüksek..... kişisel anlamda güneş kavuşum merküre jüpiter açısı bana cidden iyi bir kalp verirken olay sevgiliğe geldiğinde çooooook gelgitler yaşyorum :(
mesele akrep tarafımı törpüleyebilmek..

KARM IS BITCH!!!
06-11-2016 01:52 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eminesen Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Ya tamam açılar onemli ama hayatı sen yasıyorsun onların etkisini kabul edip bilinçlenmek lazım... Güçlenmek içinde hayatta ders dediğmz bi özellik var..Bunları kabul edip dersini alabilmeliyiz...Ha ben alabildimmi hayır alamadım....5 sene önce yapap uzunca bir süre pişmanlıgını yasadıgım olayı su anda tekrar yaptım. Ama bu sefer pekte pişman değilim... O olay hayatımı cok etkiledi. Çok zor durumda kaldım. bile bile yine aynı hatayı yaptıgımda bu sefer okadar zor gelmedi...Aynı olay bana 2 farklı durumla geldi... Bu da hayatın ilginç bir döngüsü işte..Bu arada bende güneş zıt neptun değil mars zıt neptun varmış...:Yine aynı durumdayız heheeh...

Acıkca söylemek gerekirse ben sıkılan taraf oldum.. Heralde neptün zıtlıgı... Ay sen su acının nler yaptıgına bak bana gülücük Düşünce itibarıyla ben zaten insanların tekeşli olması dogaya aykırı buluyorum.. (bakınız uranüs zıt ay) tabi böyle yaşam zor .. O yüzden tekeşlilğe devam...Bende hep koparıcı acılar var ... Ayrıca venüs pluto karesiyle bende cok tutkulu olabiliyorum.. Ama o açıyı biraz törpüledim bak... Artık okadar takmıyorum....

Ayrıca hangi acı buna sebep oluyor bilmiyorum belki haritanın genel etkisi tabi belki bunu sen cözebilirsin.... Ben mesela eskiden birini kafaya takardım ...Onu elde etmek için deli gibi ugrasırdım... Deli ugrasma derken oyle takıntı seviyesi değilde gittiğe yere gitme gibi basit şeyler ama ugrasırdım.
Sonra elde ederdim. Ve piffffff..... Bi anda hersey anlamını yitirirdi.....sıkılırdım.....

Ama bunlar gençlik zamanındaydı bendeki haritayla gercekten cok acımasız sevgili olunurdu... Artık kimseye bulaşmıyorum... Evlenmek isteyeceğim insanlarla görüşmeye çalışıyorum... Oda hiç olmuyo malesef... İşte bu yaydan uzunca bir süre sonra cok etkilendim.. Yoksa kac senedir bir ilişki filan yaşamıyorum....

benim yay dada venüs kavuusm pluto var... wuwww... Hemde 1 dereceyle...Bir kitapta okumustum venüs akrepte olmadık kişilere tutulurmussun.. Bizim durumumuzda öyle biraz. Ben onun arkadaşınnı eski sevgilisiyim.. O yüzden zor bişi....
06-11-2016 11:18 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Zeyyzeyy Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 0

Merhabalar ilişkilerle ilgili çok güzel yorumlar yapıyorsunuz gülücük
Rica etsem benimde ilişkim olucakmı yada evlilik ihtimalim varmı bakarmısınız? Siz böyle anlatınca konunuzu bölüyorum ama bende çok merakediyorum gülücük
6 kasım 1987 gaziantep saat 22.00
06-13-2016 09:20 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

Bebik...
Geldim senin yayin transitlerine gülücük

2017de pek ses yok ama 31 mart 2018de bak be buldum gülücük

Tr saturn venus mars 120ligine opucuk atsrken ayni anda aya ve pluyoyada opucuk atiyor!

Ben bu tarihi gayet ii buldum ve senin icin soyledigim 14 nisan 2018 tarihiyle coook yakin!

Istersen sende bu cocugun hint dasskariyla karsilastir. Bisiker cikicak mi bende heycanlandim ya gülücük

[Resim: ZF4jZQbkZQN7ZQpkZwR5BQLkAmD1ZQNjBGV5AQVe...RjZGxkAwpm]

KARM IS BITCH!!!
06-13-2016 11:45 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

Bana gelirsekte... bildigin agir depresyon...
Icimde bi yerler aglamsk istiyor ama ben degmez deyip kendimi tutuyorum.. ruhsuz ama mutsuz takiliyorum iste...

KARM IS BITCH!!!
06-13-2016 11:47 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eminesen Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(06-13-2016 11:45 PM)dilek8855 Yazılan:  Bebik...
Geldim senin yayin transitlerine gülücük

2017de pek ses yok ama 31 mart 2018de bak be buldum gülücük

Tr saturn venus mars 120ligine opucuk atsrken ayni anda aya ve pluyoyada opucuk atiyor!

Ben bu tarihi gayet ii buldum ve senin icin soyledigim 14 nisan 2018 tarihiyle coook yakin!

Istersen sende bu cocugun hint dasskariyla karsilastir. Bisiker cikicak mi bende heycanlandim ya gülücük

[Resim: ZF4jZQbkZQN7ZQpkZwR5BQLkAmD1ZQNjBGV5AQVe...RjZGxkAwpm]

Haydi bakalım 2018 e kim öle kim kala tam 2sene yaaa gülücük Buradan takip ederiz artık gülücük

Bizim onunla dasalar 2015 temmuzdan beri beraber gidiyor ... Aynı dasalar etkili diyordu... Bekliyeceğiz artık.

O tarihte rahu ketu dasayım. Ketu evlilikk veren bir dasaymış... Yani ihtimal var...

Cancım sende bunları alınacak ders olarak gör..Nebileyim herkes farklı şekilde sınanıyor onemli olan bu sınavları yara almadan gecebilmek... üzülmeden......
06-14-2016 04:11 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Uranüs Transitleri ve Çarpıcı Deneyimler astrosohbet 45 96,988 12-13-2019 04:50 PM
Son Mesaj: justicee
  Uranus Transitleri astrosohbet 155 207,990 07-10-2018 02:55 PM
Son Mesaj: Feslegen
  Transit Uranüs' ün Doğum Haritasındaki Planetlerle Etkileşimi Yakamoz 25 66,091 05-22-2018 11:50 PM
  Transit Uranüsün Açıları ginka 23 89,011 05-19-2018 03:40 AM
  Uranüs Karşıtlığı (MEŞHUR ORTA YAŞ KRİZİ) simya 7 15,486 01-14-2018 01:31 AM
Son Mesaj: Ahmeedd
  Transit Uranüs' ün Evlerdeki Etkileri Yakamoz 26 51,551 12-01-2017 04:18 PM
Son Mesaj: tugsem_10
  Transit Uranüs Doğ. Haritasında Merküre Açı Yaparsa astrosohbet 3 8,215 04-30-2015 11:13 PM
Son Mesaj: yükselen ikizler
  Transit Uranüs Doğ. Haritasında Venüse Açı Yaparsa astrosohbet 2 13,716 02-07-2013 03:28 PM
Son Mesaj: Kerim1S
  Transit Uranüs Koç burcuna giriş yapıyor astrosohbet 80 106,448 01-09-2012 08:15 PM
Son Mesaj: nisan15
  Uranüs Geri Giderken.. gullusutcu 14 20,378 07-09-2011 10:29 PM
Son Mesaj: salmakis

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir