Değerlendir:
  • 32 Oy - 2.53 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Transit Uranüs kare N. venüs durumu
Yazar Mesaj
eminesen Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 3

RE: Transit Uranüs kare N. venüs durumu
junosu senin güneşle kavusuyormu ?
06-09-2016 02:53 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

Rep Puanı: 37

junosu 20 derece yay. ben 3 derece yay..
ama şu var. venüs mars orta noktası 7 derece yay. prdan biraz çarpılmış olabilir :D

KARM IS BITCH!!!
06-09-2016 02:56 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eminesen Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Cvp: Transit Uranüs kare N. venüs durumu
(06-09-2016 02:56 AM)dilek8855 Yazılan:  junosu 20 derece yay. ben 3 derece yay..
ama şu var. venüs mars orta noktası 7 derece yay. prdan biraz çarpılmış olabilir :D

aynenn ...;)
güneşin acıları niye garip.. gülücük kare acılar insanı güclendirir belli bir zaman sonra. bende de güneş jüpiter kare var biraz kendimden eminim ama güneş kare satürnle toplanırım... Ondada dengeleyici acı var. pluto biraz deli yaparya gülücük

venus pluto yine kendimden billiyorum acaip deli tutku veiyo.

acep jüpiterle bu onda katlanmısmıdır baya..

vesta yine bende 1. evde o biraz yalnızlık veriyo...

Aman sen biraz takıl arkadaş gibi kendini kaptırmadan....

kimse mükemmel bi ilişki yaşamıyorrr ...
asla dısarıdan göründüğü gibi değil herkes kameralara oynuyor gülücük
06-09-2016 03:08 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

orta noktalarının açı orbu 1-2 derece diye duymuştum ama 4 derece bile etki etmiş demekki gülücük

güneşin açıları garip.. çünkü bütün dışsallardan açısı var.. karekteri iyice çeşitlenmiş..
vnüs plüto bendede var.. jüpiterle yine bollaşmış.. ama ne bileyim adamı kafama sapık die kazıdım bi kere.. bu şeyi olmasaydı baya kafama yatardı yani..

arkdş bari o kameralara oynayabilmeyi yaşasam.. cidden şöyle ağız tadıyla bi sevgili olayım.. ömrümde hiç çiçek almadım ya.. başbaşa yemeğe gitmedim.. bmzkiler bahar geldi diye fırfır karadeniz turları yapıyo sevgiisiyle.. ben ne kısmetsizim arkadaş.. :(

KARM IS BITCH!!!
06-09-2016 03:20 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eminesen Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(06-09-2016 03:20 AM)dilek8855 Yazılan:  orta noktalarının açı orbu 1-2 derece diye duymuştum ama 4 derece bile etki etmiş demekki gülücük

güneşin açıları garip.. çünkü bütün dışsallardan açısı var.. karekteri iyice çeşitlenmiş..
vnüs plüto bendede var.. jüpiterle yine bollaşmış.. ama ne bileyim adamı kafama sapık die kazıdım bi kere.. bu şeyi olmasaydı baya kafama yatardı yani..

arkdş bari o kameralara oynayabilmeyi yaşasam.. cidden şöyle ağız tadıyla bi sevgili olayım.. ömrümde hiç çiçek almadım ya.. başbaşa yemeğe gitmedim.. bmzkiler bahar geldi diye fırfır karadeniz turları yapıyo sevgiisiyle.. ben ne kısmetsizim arkadaş.. :(

ya olsun arkadaşca görüşmekten zarar gelemz... Herkesin kötü bir tarafı varki kimse sütten cıkmıs ak kaşık değil...

Ay ama canım herkes yaşamadıgı şeyi kafaya takar... Hayat bu ben mesela full ciçek2 aldım yemeklere gititm adamalr benden daha romantikti... Bu sefer ben cadılık yaptım hep.. Yani o cicekler filan da yeri geliyo mutlu etmiyo insan elinde olmayanı istiyor. ciçek2 aldım diye biyerim tavana vurmadı anlıcagın.. Meslea bende şimdiye kadar evlenip ccocuk sahibi olmak istiyorudum. beim icin daha onemli vallaaaaa verygood verygood
06-09-2016 03:27 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
esracan Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 0

:-) :-)
[/quote]

(06-04-2016 02:21 PM)esracan Yazılan:  teşekkür ederim.analizin için, umarım satürn degil de jüpiter baskın olur. gülücük) satürnun iki bucuk yil daha evimde olmasi kötü oldu :(
06-09-2016 09:26 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

Nerde dingil yengec var.. gelir dilegi bulur...

2.yengec vakama buyurun dinleyin...
Buda sizofren cikti gülücük)

Guldugume bakmayin gunduz feciydim.. gittim kizls konustum.. kiz yok ben zaten istmyrm dedim dedi.. bende senin karsinda ne tepki verecegimi bilemiyorum uzaklasicam dicektim dedim.. neyse laf lafi acti.. kiz bana bunun attigi msjlari gosterdi.. 29 mayistan beridir bu yana 100 kusur msj belki.. Ve benden bahsettigi kisimda tek bi iyi kelimesi Yok! Bana neler diyo kiza neler yazmis.... neyse kizla anlastik onada ters tepmis davranislari...

Aksam arkdsla dertlesiyorum.. 7 8 ayima yazik su yaptigina bak diyorum.. Kiz diyince jetin dustu..

Polisim die sen git kizin gbt sini cikart cumle soyunu sopunu ogren... tramvaydan in evine kadar takip et.. kiza surekli destan gibi msjlar yaz... kiz buna cvp vermedigi icin takinti yapmis olmali.. suan acinacak halde.. normal bi erkek bir bayana boyle davranmaz... sen bundan kurtulduguna sukret dedi.. e dedim iki yuzlu beni nsl satti.. adsm takintili.. kiz yuz vermesin bunuda satar baskasina vuruldum ayagi ceker.. sallamicaksin dedi...

Ne kadar safim ya.. Alingan diyorum duygusal diyorum..
Adama bi deli diye konduramiyorum ya...

Cidden Allah koruyor beni.. yoksa ben bu saflikla simdiye 40 kere gebermistim...

KARM IS BITCH!!!
06-10-2016 02:21 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

Bendede gunes neptun yok ama mars neptun karesi var.. cidden nerde ariza var geliyo buluyo beni yaa vayy arkadas!

KARM IS BITCH!!!
06-10-2016 02:22 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kumsal Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 11

Dilek tam anlamadım polisim diyerek öyle önüne gelen bilgi toplayabiliyor mu? Vay halimize o zaman..

Allah korumuş ve korusun seni. Üzülme kurtuldun diye sevin Allah seni en hayırlı,iyi insanlarla karşılaştırsın inşallah şu mübarek günde diliyorum,amin.

Bende de var güneş/jüpiter/kad kavuşumuna neptün karesi. Daha doğrusu gad ile t-kare oluyor. Demek ki bu yönde alınacak hayat dersleri var, öyle iyi hissediyorum ki seni...

Siz burda yengeç yengeç diye yazdıkça valla cinlerim tepeme çıkıyor dümenlere dolaplara gel ya. Ne yapalım şimdi bir insanın mayasında dürüstlük varsa dürüsttür, tutamaz ki. Bende de hem jüpiter kavuşumu var hem 9. evde. Yay etkisi var yani. Zaten koçum dan dan bir insanım. Napak kanka ölek mi gülücük diyesim geliyor. Benim de yengeç stelyumlu bir arkadaşım var güneş-merkür-mars ve hepsi neptünüme zıt ve 12. evime düşüyor. Allah hepimizin hakkında hayırlısını versin ben de şaşırdım artık...

Mesajlarımı alıntılamazsanız sevinirim forum dostlarım gülücük
06-10-2016 02:35 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

Bizim kuruma ( devlet kurumu) kimlik kartlari hazirladiklari icin gbt bakmislardi sabika var mi diye... ama bu kizin resmini gorunce dahada detayli inceliyor... kizin kucukken kaza gecirip hastaneye yattigini bile bulmus manyak.. ve almis bunu yazmis...

Bir erkek bana boyle dese korkarim sapikkk ruh hastasi.. kizlar bu kadar merak edip arastirmiyor...

KARM IS BITCH!!!
06-10-2016 02:40 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Uranüs Transitleri ve Çarpıcı Deneyimler astrosohbet 45 96,986 12-13-2019 04:50 PM
Son Mesaj: justicee
  Uranus Transitleri astrosohbet 155 207,987 07-10-2018 02:55 PM
Son Mesaj: Feslegen
  Transit Uranüs' ün Doğum Haritasındaki Planetlerle Etkileşimi Yakamoz 25 66,088 05-22-2018 11:50 PM
  Transit Uranüsün Açıları ginka 23 89,011 05-19-2018 03:40 AM
  Uranüs Karşıtlığı (MEŞHUR ORTA YAŞ KRİZİ) simya 7 15,486 01-14-2018 01:31 AM
Son Mesaj: Ahmeedd
  Transit Uranüs' ün Evlerdeki Etkileri Yakamoz 26 51,549 12-01-2017 04:18 PM
Son Mesaj: tugsem_10
  Transit Uranüs Doğ. Haritasında Merküre Açı Yaparsa astrosohbet 3 8,215 04-30-2015 11:13 PM
Son Mesaj: yükselen ikizler
  Transit Uranüs Doğ. Haritasında Venüse Açı Yaparsa astrosohbet 2 13,714 02-07-2013 03:28 PM
Son Mesaj: Kerim1S
  Transit Uranüs Koç burcuna giriş yapıyor astrosohbet 80 106,442 01-09-2012 08:15 PM
Son Mesaj: nisan15
  Uranüs Geri Giderken.. gullusutcu 14 20,377 07-09-2011 10:29 PM
Son Mesaj: salmakis

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir