Değerlendir:
  • 19 Oy - 3.32 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Angel doğum analizi
Yazar Mesaj
Angel Çevrimdışı
Angel
Saturna Vip
lt=

Rep Puanı: 19

RE: Beyhan doğum analizi
Yıldırım Yazılan:beğendiğine sevindim ;)

bende detaylarıyla cevaplar verip , kritik ettiğin için tşk ederim şekerpare verygood

Ne demek, okadar uğraştın ve emek verdin, tabikide cevaplayacağım.menekse.Love

"Güneş gibi ol şefkatte, merhamette
Gece gibi ol ayıpları örtmekte
Akarsu gibi ol keremde, cömertlikte
Ölü gibi ol öfkede, asabiyette
Toprak gibi ol tevazuda, mahviyette
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN, YA DA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL !!!!!!!! "
MEVLANA
[align=center][color=#008000][size=x-large]
[i]
09-18-2008 02:50 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
JoMaJa Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 8

Cvp: Beyhan doğum analizi
Önceki yazdığım başlığı bulamadığım için burada devam edeyim

Öncelikle gecikme için özür dilerim Beyhanutandım.Son 1-2 aydır zamanım kısıtlıydı.Bulduğum zamanlarda ise konsantre olamadığımı fark ettim.Tam yorum yazmak için siteye bağlanmaya çalıştığımda ise siteyi ortalıklarda bulamadım:D.Başdan savma ve özensiz bir şey yazıp göndermek istemediğim için bu gecikme oldu tekrar özürdilerim.

Transitlerine biraz değinmiştim.Onun için diğer tekniklerle devam edeceğim.Ama şöyle bir şey var.Tabi yanlış hatırlamıyorsam.Sen Saturn karen zaten natalda olduğu için genel olarak bir olumsuzluk olacağını söylemiştin.Evet genel olarak hayatına etkiyecek bir durum bu.Ama bu hiç güneşli gün görmeyeceğiz anlamına gelmezgülücük.Yani genel olarak negatif olayların yaşanması için tetikleyici unsurlar gerekir(transit vb.)Ayrıca ben senin haritanı genel olarak çok sıkıntılı bulmuyorum(evet zor yanları var ama hangi haritanın yok)Ev yerleşimleri ve özellikle ayın genel olarak rahatlatıcı pozisyondalar.

Evet giriş kısmından sonra mevzuya güneş dönüşü haritanla devam edelim.
İlk dikkatimi çeken iki stelyum.Oğlak burcunda(mars , güneş , Jüpiter , Merkür , pluto) 5 gezegen Kova burcunda (KAD , Neptün , Şiron , Venüs) 4 yerleşim var.Ama kova yerleşimlerinin çoğu zaten yavaş hareket eden konumlar olduğu için oğlağın daha baskın olduğunu söyleyebilirim.Ve bu yerleşimler ağırlıklı olarak 12-1(en youn olduğu ev) ve 2. Evde.
1. ev gibi önemli bir köşe evde oluşan yığılma hayatın önemli bir dönemine işaret ediyor olabilir.Aslında birinci ev genel olarak dış görünüş , dışarıya yansıyan tarafımız vb..(sen bildiğin için uzatmamaya çalışıyorum) şeylerle ilişkilendirilir.Ama bence 1. Evdeki yerleşimler özellikle önemlidir.1. ev kalitesi genel olarak haritanın bütününe oldukça etkiyebilir.Sonuçta başlangıçtır.Bu sene içinde fiziksel –dış görünüşanlamda gelişmeler(belki değişiklik olabilir) ya da “Bana yeni bir ben lazım” durumu olabilir.Kişiliğinde oturmalar olaylar sonucu köklü değişim ve gelişim olabilir.2.ev genel olarak maddi kaynaklar ile ilgilidir.Bu sene içinde maddi anlamda belki kısıtlamalar , çaba gerektirecek durumlar ve zaman zaman fedakarlık mevzuları olabilir.Bu kadar oğlak ve kova ağırlığı varken bakmamız ve dikkat etmemiz gereken diğer bir yerleşim bu iki burcun dispozitörü olan Saturn dur.Sanırım saturnun yerleşimi sıkıntılara biraz yol açacak cinsten(artı sen transitlerini de ekle buna)Geri harekette başakta ve 8. Evde.Başak usulünce sıkıntılar yaratabilir.Titizlendirerek , kendini hırpalayacak kadar çok çalıştırarak vb..Ve uranus zıt açısı sıkıntıların aniden oluşmasına sebep olabilir.

Aslında benim asıl dikkatimi çeken senin bu seneden ziyade 2010 güneş dönüşü haritan GD haritaları 2-3 ay öncesinden ayak seslerini duyurmaya başlar(yani 2009 eylül-ekim gibi falan).Ve bu ayak sesleri fazlaca 9. Ev mevzuları etrafında dönüyor.Bildiğim kadarıyla bu sene bir sınava gireceksin.Eğer bu sınav sonucunda bir yere yerleşirsen hiç şaşırmam(hatta yerleşemezsen şaşırırım)9 ev vurgusunun yanında 1. Ev yöneticisinin de 9 ev çizgisinde olması fazlaca manidar geldi bana.Ama şöyle bir şey var.9. ev mevzuları dolayısıyla yer değişikliği ve yıl içinde kısa seyahatler söz konusu olabilir-3. ev(sanırım istediğin ve planladığın bir şey değil bu )Yani bilemiyorum belki de evlerin aklıma gelen anlamları değil de başka bir şeydir yani mesela kardeş mevzusudur vb...Sen diğer ev anlamlarını da aklının bir köşesinde tutabilirsin.Evet devam edelim…Evet şimdi transit haritanda yakın zamanlarda saturn karelerin var.Ama gelecek senenin Güneş dönüşü haritanda da Saturn karen var(tanıdık bir kare Venüs-saturn karesi)İşte demiştim ya bazı şeyler harekete geçirir.Bu onlardan biri olabilir.Gerilimli açıları bol olan bir haritan var bu sene ama bilemiyorum.

Bu arada eğer öfkeni ya da kzıgınlığını içinde tutmak gibi bir özelliğin varsa kısa zamanda kontrollü biçimde boşaltmayı denemeni de tavsiye etmeliyim (yani kendini yıpratacağına başkalarını yıprat :D ).Çünkü önündeki süreçte genel olarak kızgınlık ve öfkenin bastırılması , geri plana atılması sana zarar olarak geri dönebilir(mars ev konumlarına dayanarak söylüyorum GD 2009+GD 2010)

Aklımda birsürü şey vardı yahu.Ama şimdi ne yazsam diye düşünüyorum.Hımm evet yine GD 2010 devam edersek dolunay pozisyonu bana biten bir şeyleri gösteriyor.Dolunaylar genellikle bitişlerle ilişkilendirilir.Ama bence dolunaylar yeniay gibi olmasa da yeni dönemlerle ilişkilidir.Çünkü bir şeyin bitmesi başka bir şeyin başlaması anlamındadır .Ama bunu hafif bir dokunuşla yapmak yerine zorlayarak (bol bol sinir gererek) yapabilir.
Bu arada 1,5-2 sene sonra önemli gönül mevzuları olabilir.(fazla mı ileri bakıyorum ne? :D )
Önündeki süreçte ve yakın birkaç ay idealler,arkadaşlar, sosyal topluluklar mevzuları ön planda olacak.Ama kaliteli ve olumlu bir biçimde ve destek bulacağın ortamlarda mevcut(11. Ev vurgusu)-Aslında bu tam olarak etkili olarak kullanmadığım teknikle gördüğüm bir vurgu.Biraz deneysel takıldım burada.utandım

Temmuz civarı sağlığına dikkat et.Kendini hırpalama veya feda etme pozisyonuna girmek gibi şeyler seni yıpratabilir.

Bir sürü şey var.Şunu sana söylemem de umarım sakınca yoktur Beyhan.Zaman zaman en çok arzuladığımız şeyler bizim için en hayırlı şeyler olmayabilir.Beklemediğimiz ve ummadığımız yerlerden büyük mutluluklar bulabiliriz.(biraz nasihat verir gibi oldu ama utandım neyse )

Genel olarak fazla detaya girmeden yorum yapmaya çalıştım.Transit + Dönüş ağırlıklı idi.Bazı yeni şeylere baktım.Ama pek hakim olduğum teknikler olmadığı için kesin bir şey yazmak istemedim.Kafana takılan bir şey olursa yardım etmeye çalışırım.

Sevgilerle ask çiçek..
05-18-2009 04:26 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
SoL@RÎ$ Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 2

canım arkadasım hersey umarım jomajanın dediği gibi beklenmedik yerlerden büyük umutların seni bulup mutlu etmesi dileğiyle bende bu sene senin kazanacagına inanıyorum canımsın hersey cook güzel olacakcanımsın

<3<3<3<3 Değişmeyen Tek Şey "" Degişimin"" Kendisidir <3<3<3<3

ємѕαℓѕiz ∂üşℓєя ask
05-18-2009 02:50 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Angel Çevrimdışı
Angel
Saturna Vip
lt=

Alıntı:Önceki yazdığım başlığı bulamadığım için burada devam edeyim

Forum 3 ay çncesine geri dönüş yapmak zorunda kaldı, o yüzden adıma açılan konu başlığıda gitti:( JoMaJa

Alıntı:Öncelikle gecikme için özür dilerim Beyhanutandım.Son 1-2 aydır zamanım kısıtlıydı.Bulduğum zamanlarda ise konsantre olamadığımı fark ettim.Tam yorum yazmak için siteye bağlanmaya çalıştığımda ise siteyi ortalıklarda bulamadım:D.Başdan savma ve özensiz bir şey yazıp göndermek istemediğim için bu gecikme oldu tekrar özürdilerim.

Kesin benimde payım vardır bu aksiliklerdegülücük Hiç sorun değil ve şimdi şöyle bir bakayım foruma dedim, mola vermiştim ama analizi görünce nasıl sevindim anlatamam,zamanlaman harika JoMaJaçiçek

Alıntı:Transitlerine biraz değinmiştim.Onun için diğer tekniklerle devam edeceğim.Ama şöyle bir şey var.Tabi yanlış hatırlamıyorsam.Sen Saturn karen zaten natalda olduğu için genel olarak bir olumsuzluk olacağını söylemiştin.Evet genel olarak hayatına etkiyecek bir durum bu.Ama bu hiç güneşli gün görmeyeceğiz anlamına gelmezgülücük.Yani genel olarak negatif olayların yaşanması için tetikleyici unsurlar gerekir(transit vb.)Ayrıca ben senin haritanı genel olarak çok sıkıntılı bulmuyorum(evet zor yanları var ama hangi haritanın yok)Ev yerleşimleri ve özellikle ayın genel olarak rahatlatıcı pozisyondalar.

Evet haklısın JoMaJa,bende Satürn kareyle yaşamayı kabul ettim artıkgülücük İyi anlaşmaya çalışıyorum elimden geldiği kadar. Satürn retroda ve Başakta pek tetikleyecek gibi sankigülücük

Alıntı:Evet giriş kısmından sonra mevzuya güneş dönüşü haritanla devam edelim.
İlk dikkatimi çeken iki stelyum.Oğlak burcunda(mars , güneş , Jüpiter , Merkür , pluto) 5 gezegen Kova burcunda (KAD , Neptün , Şiron , Venüs) 4 yerleşim var.Ama kova yerleşimlerinin çoğu zaten yavaş hareket eden konumlar olduğu için oğlağın daha baskın olduğunu söyleyebilirim.Ve bu yerleşimler ağırlıklı olarak 12-1(en youn olduğu ev) ve 2. Evde.
1. ev gibi önemli bir köşe evde oluşan yığılma hayatın önemli bir dönemine işaret ediyor olabilir.Aslında birinci ev genel olarak dış görünüş , dışarıya yansıyan tarafımız vb..(sen bildiğin için uzatmamaya çalışıyorum) şeylerle ilişkilendirilir.Ama bence 1. Evdeki yerleşimler özellikle önemlidir.1. ev kalitesi genel olarak haritanın bütününe oldukça etkiyebilir.Sonuçta başlangıçtır.Bu sene içinde fiziksel –dış görünüşanlamda gelişmeler(belki değişiklik olabilir) ya da “Bana yeni bir ben lazım” durumu olabilir.Kişiliğinde oturmalar olaylar sonucu köklü değişim ve gelişim olabilir.2.ev genel olarak maddi kaynaklar ile ilgilidir.Bu sene içinde maddi anlamda belki kısıtlamalar , çaba gerektirecek durumlar ve zaman zaman fedakarlık mevzuları olabilir.Bu kadar oğlak ve kova ağırlığı varken bakmamız ve dikkat etmemiz gereken diğer bir yerleşim bu iki burcun dispozitörü olan Saturn dur.Sanırım saturnun yerleşimi sıkıntılara biraz yol açacak cinsten(artı sen transitlerini de ekle buna)Geri harekette başakta ve 8. Evde.Başak usulünce sıkıntılar yaratabilir.Titizlendirerek , kendini hırpalayacak kadar çok çalıştırarak vb..Ve uranus zıt açısı sıkıntıların aniden oluşmasına sebep olabilir.

Çok isabet yorumlar JoMaJa, dış görünüm konusunda ciddi değişiklikler sözkonusu olmaya başladı bile, ama sınavdan sonraki süreçte şuan planı yapılmış bazı durumlar var onlarda olacak inşallahgülücük Kilo vermeyle ilgili:D Gerçekten "bana yeni bir ben lazım" durumu sözkonusu.-alkış Ben aslında yaşamımda bir değişiklik yapacağım sanırımgülücük Kişiliğimle ilgili söylediğin cümlede çok isabet,çünkü bunu çok hissediyorum. Yani daha bir olgunlaşma sözkonusu sankigülücük

Satürnün sıkıntılarına alışık olan biriyim aslında ama sarsıncada tam sarsıyor yanigülücük
Ani ve ciddi sıkıntılar beni biraz daha fazla yıpratıyor ama üstesinden gelebilirim umarım.

Alıntı:Aslında benim asıl dikkatimi çeken senin bu seneden ziyade 2010 güneş dönüşü haritan GD haritaları 2-3 ay öncesinden ayak seslerini duyurmaya başlar(yani 2009 eylül-ekim gibi falan).Ve bu ayak sesleri fazlaca 9. Ev mevzuları etrafında dönüyor.Bildiğim kadarıyla bu sene bir sınava gireceksin.Eğer bu sınav sonucunda bir yere yerleşirsen hiç şaşırmam(hatta yerleşemezsen şaşırırım)9 ev vurgusunun yanında 1. Ev yöneticisinin de 9 ev çizgisinde olması fazlaca manidar geldi bana.Ama şöyle bir şey var.9. ev mevzuları dolayısıyla yer değişikliği ve yıl içinde kısa seyahatler söz konusu olabilir-3. ev(sanırım istediğin ve planladığın bir şey değil bu )Yani bilemiyorum belki de evlerin aklıma gelen anlamları değil de başka bir şeydir yani mesela kardeş mevzusudur vb...Sen diğer ev anlamlarını da aklının bir köşesinde tutabilirsin.Evet devam edelim…Evet şimdi transit haritanda yakın zamanlarda saturn karelerin var.Ama gelecek senenin Güneş dönüşü haritanda da Saturn karen var(tanıdık bir kare Venüs-saturn karesi)İşte demiştim ya bazı şeyler harekete geçirir.Bu onlardan biri olabilir.Gerilimli açıları bol olan bir haritan var bu sene ama bilemiyorum.

JoMaJa beni nasıl mutlu ediyorsun anlatamam, zaten şu sıkıntılarımın çoğunluğu sınavla ilgili birazcıkta Sağlık sorunları ki inşallah artık istediğim bölüme yerleşebilirim buyıl. Yer değişikliği eğitimimle ilgili son derece istediğim bir şey, istediğim bölüm zaten yaşadığım şehirde yok ki zaten benim istediğim bir şehirde vargülücük Ciddi derecede bir idealistlik sözkonusugülücük Ama beni çok yıprattı bu durum:( Gerilimli açılar bol demişsin ya,bende sanki bu gerilimlerde ciddi ataklar yapabileceğim gibi hissediyorum JoMaJa,sencede öyle olabilir mi?
Yani olumsuzluk,gerginlik,yani kötü şeyler beni daha daha tetikliyor, zor şartlarda çok daha iyi şeyler yapabilirmişim gibi sanki.

Venüs Satürn karesi zaten yaşamımda hep varolacak birşey, dost olmalıyız sanırımgülücük

Alıntı:Eğer bu sınav sonucunda bir yere yerleşirsen hiç şaşırmam(hatta yerleşemezsen şaşırırım)
Bu cümleni çok çok sevdim JoMaJagülücük aslında her yıl bir yere yerleşiyorumda ama istediğim yere yerleşemiyorum,sorunum bu:( Ama umarım bu yıl istediğim bölüm olur. Aslında bu yıl nedense kendimi şehir konusunda çok serbest bıraktım. Zaten idelim istediğim bölümü okumak, bunca yıldır emeğimin tek sebebi;şehir artık çokta önemli değil.

Alıntı:Bu arada eğer öfkeni ya da kzıgınlığını içinde tutmak gibi bir özelliğin varsa kısa zamanda kontrollü biçimde boşaltmayı denemeni de tavsiye etmeliyim (yani kendini yıpratacağına başkalarını yıprat :D ).Çünkü önündeki süreçte genel olarak kızgınlık ve öfkenin bastırılması , geri plana atılması sana zarar olarak geri dönebilir(mars ev konumlarına dayanarak söylüyorum GD 2009+GD 2010)

Harika bir yorum olmuş çünkü öfkemi ve kızgınlığımı kesinlikle içimde tutarım, aslında ciddi bi atlama bekliyorum kendimden ama hala tutuyorum içimdekileri,sınava az kaldı çünkügülücük Tavsiyeni dinlemeliyim çünkü gerçekten zararını görüyorum. Ama başkalarını yıpratamam sanırım yine kendime patlarım:D

Alıntı:Aklımda birsürü şey vardı yahu.Ama şimdi ne yazsam diye düşünüyorum.Hımm evet yine GD 2010 devam edersek dolunay pozisyonu bana biten bir şeyleri gösteriyor.Dolunaylar genellikle bitişlerle ilişkilendirilir.Ama bence dolunaylar yeniay gibi olmasa da yeni dönemlerle ilişkilidir.Çünkü bir şeyin bitmesi başka bir şeyin başlaması anlamındadır .Ama bunu hafif bir dokunuşla yapmak yerine zorlayarak (bol bol sinir gererek) yapabilir.

Aklına başka şeyler gelirse yine yazabilirsin JoMaJa,ben öyle zevkle ve ilgiyle okuyorum ki yorumlarını,çok mutlu oldum gerçekten..çiçek
Sinir stres, gerilim bunlar yaşamımda bol bol olan şeyler:D 2010 yoğun bryıl olacak gibi görünüyor, ben zaten yoğunluk olmadan yaşayamamgülücük

Alıntı:Bu arada 1,5-2 sene sonra önemli gönül mevzuları olabilir.(fazla mı ileri bakıyorum ne? :D )
Önündeki süreçte ve yakın birkaç ay idealler,arkadaşlar, sosyal topluluklar mevzuları ön planda olacak.Ama kaliteli ve olumlu bir biçimde ve destek bulacağın ortamlarda mevcut(11. Ev vurgusu)-Aslında bu tam olarak etkili olarak kullanmadığım teknikle gördüğüm bir vurgu.Biraz deneysel takıldım burada.utandım

gülücük 1.5 2 yıl içinde önemli şeyler olursa gönül mevzusuyla ilgili sizlerle paylaşrımgülücük Bu zaman diliminde benim için daha önemli şeyler var ki sen zaten söylemişsin,idealler diyerekgülücük Evet benim için birkaç ay içinde ön planda olması muhtemel konular gerçekten.-alkış

Alıntı:Temmuz civarı sağlığına dikkat et.Kendini hırpalama veya feda etme pozisyonuna girmek gibi şeyler seni yıpratabilir.

Temmuz ayıda sınav sonuçlarının açıklandığı bir aygülücük,offf inşallah artık hayal kırıklığı yaşamam:( ama kendimi hep sınava odakladığım için sınavla ilgili konuşuyorum,belkide başka birşey için kendimi hırpalayabilirim. Hemende hazırım yani kendimi hırpalamaya, sebep arıyorum:D

Alıntı:Bir sürü şey var.Şunu sana söylemem de umarım sakınca yoktur Beyhan.Zaman zaman en çok arzuladığımız şeyler bizim için en hayırlı şeyler olmayabilir.Beklemediğimiz ve ummadığımız yerlerden büyük mutluluklar bulabiliriz.(biraz nasihat verir gibi oldu ama utandım neyse )

Çok haklısın JoMaJa, benim için çok önemli birşey söyledinçiçek İçim hep istediğim şeyin olmasını istiyor ama istediğim olmazsada artık kendimi yıpratmamaya çalışacağım. Herşeyin hayırlısı...

Alıntı:Genel olarak fazla detaya girmeden yorum yapmaya çalıştım.Transit + Dönüş ağırlıklı idi.Bazı yeni şeylere baktım.Ama pek hakim olduğum teknikler olmadığı için kesin bir şey yazmak istemedim.Kafana takılan bir şey olursa yardım etmeye çalışırım.
Sevgilerle ask çiçek..

Çok çok teşekkür ederim JoMaJa, yoğunluğunda banada zaman ayırdığın için,çok isabetli yorumların için, beni mutlu ettiğin için( foruma girdiğimde yorumu görünce çok mutlu oldum) çok çok sağolmenekse.çiçek

Şimdi beynimden bin türlü düşünce geçiyorgülücük derse ara vermiştim türev,integral formüller dalgalanıyor beynimde:D Aslında sormak istediğim şeyler vardı ama şimdi toparlayamıyorum sonra sorsam olur mu?gülücük

Sadece özellikle Tammuz ayı ile ilgili yorumuna aklım takıldı, benim için çok önemli bir ay Temmuz, biraz kafam karıştı... Hemen en olumsuzu düşündümde:D

Çok teşekkür ederimaskçiçek

MEVLANA
[i]
05-18-2009 05:43 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Angel Çevrimdışı
Angel
Saturna Vip
lt=

SoL@RÎ$ Yazılan:canım arkadasım hersey umarım jomajanın dediği gibi beklenmedik yerlerden büyük umutların seni bulup mutlu etmesi dileğiyle bende bu sene senin kazanacagına inanıyorum canımsın hersey cook güzel olacakcanımsın

İnşallah canımıniçi çok sağol. Şu sınavı kazanmak kolayda istediğin yeri kazanmak hiç kolay değilgülücük Ban dua edin ve sadece bana değil sınava girecek tüm arkadaşlarıma dua edin. Sizin manevi desteğinize çok ihtiyacımız olacakaskcanımsınçiçek Sen benim canım arkadaşımsın,moral depom benim çok sağolcanımsın

MEVLANA
[i]
05-18-2009 06:02 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
JoMaJa Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 8

Rica ederim Beyhan.Seni mutlu edebildiysem ne mutlu bana.

Temmuz meselesine gelirsek.Saturn Transiti +Ay dönüşü haritasına (saturnun konumu özellikle) dayanarak söylemiştim.Ama sen antremanlısın Beyhan bunlar ne yapar sana gözkýrpma .

Saturnun en acımasız yanı insanın içine saldığı korku , endişe ve kötümserlik hissidir bence.Bu sebeple zihninin bir köşesinde bunu kendine hatırlatman belki faydalı olur.

ask
05-18-2009 07:20 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Angel Çevrimdışı
Angel
Saturna Vip
lt=

JoMaJa Yazılan:Rica ederim Beyhan.Seni mutlu edebildiysem ne mutlu bana.

Temmuz meselesine gelirsek.Saturn Transiti +Ay dönüşü haritasına (saturnun konumu özellikle) dayanarak söylemiştim.Ama sen antremanlısın Beyhan bunlar ne yapar sana gözkýrpma .

Saturnun en acımasız yanı insanın içine saldığı korku , endişe ve kötümserlik hissidir bence.Bu sebeple zihninin bir köşesinde bunu kendine hatırlatman belki faydalı olur.

ask

Hemde çok faydalı olur gerçektençiçek Çünkü ben Bu tuzağa çok düşüyorum hele çok önemsediğim şeylerde..
Temmuz ayı içinde ne yaşarsam yaşayayım Satürne yenilmemeliyim bu defa..
Çok teşekkür ediyorumçiçekask

MEVLANA
[i]
05-18-2009 07:52 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
redroseee Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

beyhancım ıns hersey gonlunce olur sana yapılan yorumlarda cok guzel ıns gelecek cok guzel olacakçiçek

YILDIZ HARITAM
05-18-2009 07:57 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Angel Çevrimdışı
Angel
Saturna Vip
lt=

redroseee Yazılan:beyhancım ıns hersey gonlunce olur sana yapılan yorumlarda cok guzel ıns gelecek cok guzel olacakçiçek

Canım redrosem çok sağol,inşallah hepimiz için güzel olacak gelecekcanımsın askçiçek

Beatricé Yazılan:Hangi sınav bilmiyorum ama bütün sınava gireceklere başarılar, emek ve istek olduktan sonra biraz şans da gerekli, benden bol şanslar verygood

Teşekkürler Beatricéçiçek

MEVLANA
[i]
05-19-2009 09:48 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Doğum haritası hakkında Mayaa 1 20,605 11-20-2020 01:30 PM
Son Mesaj: Rosa
  Doğum haritası yorumu beyzakubra 5 17,741 11-20-2020 01:27 PM
Son Mesaj: Rosa
  Doğum haritam lanetli mi arkadaşlar ? Timeless 21 30,045 09-13-2020 03:36 AM
Son Mesaj: Timeless
  Doğum haritası yorumu josii 87 118,186 05-27-2020 11:19 PM
Son Mesaj: josii
  Evlilik ve ciddi ilişkilerde doğum haritamin önemi. eda_sgnc 3 10,986 12-10-2019 11:13 PM
Son Mesaj: eda_sgnc
  Taze Harita Analizi aquariushead 3 6,825 06-11-2019 11:17 PM
Son Mesaj: Libra
  doğum haritama yorum yapabilirmisiniz koçastroloji 3 10,289 01-22-2019 06:37 PM
Son Mesaj: koçastroloji
  Doğum Haritası Analizinde destek olur musunuz? maia 2 11,500 01-10-2019 12:13 AM
Son Mesaj: maia
  Harita analizi justicee 13 21,478 10-22-2018 01:03 AM
Son Mesaj: kayasran
  Doğum haritası ve ilişkiler beyzakubra 9 17,732 07-31-2018 04:57 PM
Son Mesaj: beyzakubra

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir