Değerlendir:
  • 24 Oy - 2.58 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Venüs Gerilemesi
Yazar Mesaj
unique Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 2

RE: Venüs Gerilemesi
işte bende onu diyorum ya doğum haritamda zaten retro.. bu tam bir dönüş oldu hem retro hem ikizlerde. yani haritamla aynı... benim için olumlu bişey mi bu dönüş onu çözemedim..

(05-18-2012 03:53 PM)Neptunian Yazılan:  
(05-18-2012 02:39 PM)unique Yazılan:  benim doğum haritamda Venüs 19 derece ikizlerde geri harekette, 9. evde ve saturnle birleşiyor. Yukselenim 14 derece Terazi..
Venüs dönüşümü yaşıyorum ben çok karıştım bu dönem?

Evet her yıl Venüs ikizler burcunun 19 derecesine geldiği dönem sizin için venüs dönüşüdür.

Bu yılın özelliği Venüs dönüşünün RETRO zamanına denk gelmesi ( işte bu her yıl olmaz )
05-18-2012 09:50 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
simya Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 2

sevgi gezegeni venüs ikizler burcunda retro yani geri harekete başlıyor ve haziran ayında tutulma etkiside gösterecek ve gücüne güç katacak.
transit mars başak burcunda ve transit neptünde balık burcundan olumsuz açılarla venüsü destekleyecekler.

astroloji ile uğraşan kişiler danışanlarına yardımcı olurken bazen evlilik tarihide belirler ve venüs retrosunda evlilikle ilgili söz, nişan, düğün vb başlangıçların yapılmaması gerektiğini öğüt veririz.

işte bu süreçte o tarihlerden..önceden alınmış tarihler için yapabileceğimiz bir şey yok ama tam tarih almak üzereyseniz bu enerjinin bitmesini bekleyin derim.

böyle güçlü açılara sahip retro venüs neler yapabilir, ikizler, başak, yay ve balık burcu olanlar ve burcu farklıda olsa bu akslarda ay, venüs, marsı olanlar sevgiye dair büyük sorunlara hazır olun.

siz yada sevgiliniz bir anda başka birine ilgi duyabilir sevginize darbe vurabilirsiniz, venüs retrosunda başlayan aşkların geleceğe dönük olmasıda nerdeyse imkansız gibidir ve midyata pirince gideyim derken elinizdeki bulguru kaybedebilirsiniz.

yada seviyorum ama çapkınım diyenler sizin içinde tehlike eğer bu aks'ta gezegen yerleşimleriniz varsa çapkınlıklarınız bir anda ortaya çıkabilir ve siz acı gerçeklerle karşılaşabilirsiniz.

çok sağlam , geleceğe dönük ilişkilerde zarar verebilir, olaylar sizin tekelinizden çıkabilir, kötü niyetli kişiler ilişkinize müdahil olabilir, laflar, iftiralar ortada dönebilir ve sevdiğiniz kişide bunlara inanabilir.

venüsün bu güçlü retrosu bir çok kişiyi ağlatacak gibi..sakin olun enerjilerin geçmesini bekleyin bu süreçte size doğru gibi gelen şey partnerinize ters gelebilir yada onun doğrusu sizin yanlışınızdır..

venüs maddi konularıda ilgilendirir sevgiye dair sorunların çıkmasında parasal konularda etkili olabilir.
belki siz maddi zorluk çekerken partneriniz siz hariç olmadık herkese maddi yardımlarda bulunabilir ve sizde buna içerleyebilirsiniz ve bu içerleme başka yerlerden patlak verebilir.

umarım siz bu açıları alırken partneriniz almıyordur ve sevgiyi o korumaya çalışır.

haritalarınızda güçlü açılara sahipseniz sevginiz süreçin bitiminde düzelebilir ama pamuk ipliğine bağlı ilişkileri bitirecektir venüs ve yazının başında belirttiğimiz gibi öncelikle İKİZLER, BAŞAK, YAY VE BALIK 'lar için geçerli ve bu burçlarda ay, venüs, marsı bulunanlarda aynı etki içinde.

venüs ve merkürü balıkta 5. evde uranüs ve plutonu başak burcunda olan biri olarak kendimede sabır dileyerek yazımı sonlandırıyorum. buetkiyi güçlü olarak hissedecek herkesin allah yardımcı olsun.

demet hoşmen

SİMYA YILDIZ HARİTASI
05-20-2012 02:29 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
michiru Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 0

venüs gerilemesinin başladığını biliyordum ama etkilerinin böyle olduğunu bilmiyordum,açıkçası şaşırdım da,eskiden trasnitlere çok önem vermezdim ama son bir kaç gündür kendimle bayağı baş başa kaldım,hayır ben zaten böyleydim etkisi iyice arttı,bir kaç arkadaşımla olmadık şeyden tattıştık,bir de tuttum neredeyse 1 senedir kapanmış bir mevzuyu yeniden gündeme getirdim,iyi mi yaptım kötü mü yaptım emin değilim,sadece her şeyi bu sefer elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışarak denemek istiyorum,iyi olacağını ümit ediyorum....
05-23-2012 11:31 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Messa Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 25

Bizim okul kaynayan kazan resmen. Kaç haftadır süren gruplar arası soğuk savaş artık sıcak tartışmalara bıraktı. Öğretmenler odası fena kaynıyor. Hiç sevmem gruplaşmayı bir grup içinde olmayı ama zorunlu bir ayrışma oldu. Venüs transiti 12. evimde ve bu olaylarda dinleyici rolü üstleniyorum arada bende eleştiriyorum. Ama kendimle başbaşa kaldığım da en büyük eleştiri kendime geliyor ben neden bu olaylarda sakinleştirici rol üstlenemiyorum neden bende ortamın durumundan yangına körükle gidiyorum diyorum. Her gün hayır katılmayacağım onun bunun eleştirilerine derken birden kendimi olayların içinnde buluyorum. Bakalım hayırlısı herşeyin. İş yaşantımdaki hareketlilikten anladığım kadarıyla 6. evim yay burcu Öner bey solar fire programında 5. evde çıkarttı ama benim tutulmanın ertesi gün okul fena karıştı. Ve sürekli taraflar birbirlerini dedikodu yapmakla, ortalık karıştırmakla, yalan söylemekle ve şikayet etmekle suçladı.
05-23-2012 11:41 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
pinknilden Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 28

venüs 12.evimde geriliyor venüsümde 11derece ikizlerde gerilerken venüs dönüşümü yaşıyorum bu beni nasıl etkiler?

haritam

[Resim: astro2gw01elif776472562.th.gif]

Uploaded with ImageShack.us
05-24-2012 02:00 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
izmir3535 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 0

venüs gerilemesinde nişan evlilik gibi konular için uygun değil deniliyor. benim tanıdıklarım arkadaşlar düğün nişan dolu, 8haziran, 1haziran... şimdi bu evliliklerin yürümesi mi zor yoksa masadan dönmek gibi bi ihtimalleri var? yada evlilikleri hep kavga dövüş mü geçebilir?

http://i.hizliresim.com/4RkqNL.gif
05-30-2012 01:59 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Venüs Retrosu 1-2 saat içinde bitiyor ve normal hareketine dönüyor.

Elbette hemen hızlanmayacak, birkaç güne kadar Venüsün ileri hareketinin etkilerini hissetmeye başlarız fikrindeyim.

06-27-2012 04:55 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
gizem kara Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 3

(05-30-2012 01:59 PM)izmir3535 Yazılan:  venüs gerilemesinde nişan evlilik gibi konular için uygun değil deniliyor. benim tanıdıklarım arkadaşlar düğün nişan dolu, 8haziran, 1haziran... şimdi bu evliliklerin yürümesi mi zor yoksa masadan dönmek gibi bi ihtimalleri var? yada evlilikleri hep kavga dövüş mü geçebilir?
valla kendi adıma söyleyeyim hep kavga dövüş geçiyor.....bende venüs gerilemesinde evlenmişim ...18 senedir bimedi düellomuz...
06-30-2012 12:41 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Venüs Retrosu 2018 Libra 27 37,688 11-06-2018 05:41 PM
Son Mesaj: BayanKararsız
  Transit Venüs İkizler Burcunda astrosohbet 31 40,195 06-22-2012 03:11 PM
Son Mesaj: ateskızı

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 2 Misafir