Değerlendir:
  • 19 Oy - 2.95 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

* Galatasaray *
Yazar Mesaj
Garavu Çevrimdışı
Parola61
Webmaster
lt=

Rep Puanı: 169

RE: * Galatasaray *
bu arada dünkü galibiyetiniz için tebrik etmek isterdim ama bu kadar mahkum futbolu tebrik edip tebriğimi ziyan etmek istemiyorum. :D
şaka bir yana güzel oyun olsaydı karşılıklı olarak içten gelerek helal olsun yendiler hakettiler deyip içten tebrik ederdim,
ben böyle rezalet maç görmedim dakika 80, fenerbahçe 2 kere ceza sahasına girip 2 şut şekiyor = 2 gol.
galatasaray 15-20 arası mutlak gol poziyonunu değerlendiremiyor 1 gol.
futbolun adaleti gerçektende yokmuş bunu anladım, ama galatasaray bu futbolunu moralini bozmadan oynamaya devam ederse başka bir mucize olacağını sanmıyorum.
04-23-2012 02:47 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
smoochy Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 30

(04-23-2012 02:41 PM)Garavu Yazılan:  
kaldı ki, bu başlıklar spor kulübü kapsamında ben sadece futboldan bahsetmiyorum. voleybol, basketbol'da spor dalı bu kulüplerin. ama niyeyse bahsi hiç geçmiyor koptum.w
voleybolla basketbolla ilgilenmiyorumki ben, fenerbahçe su topunda şampiyon olmuş banane.. trabzonda olsa yine banane ben futbol izleyicisiyim.

bir tek su topunda yokuz, gs'de bir tek orada şampiyon oluyor zaten. bu başlıklar sonuçta spor kulüplerine ait, genel olarak değerlendirince tüm spor dallarını, zaten en iyi biziz. futbolda iyiyiz. büyüklüğümüzü gösterdik, her şeye rağmen şu an bu durumdayız. aynısı gs'ye olsa, bir tane taraftarı maçlarına bile gitmezdi, hoş yine dolduramıyor zaten stadını.

[Resim: 4t54b.jpg]

(04-23-2012 02:47 PM)Garavu Yazılan:  bu arada dünkü galibiyetiniz için tebrik etmek isterdim ama bu kadar mahkum futbolu tebrik edip tebriğimi ziyan etmek istemiyorum. :D
şaka bir yana güzel oyun olsaydı karşılıklı olarak içten gelerek helal olsun yendiler hakettiler deyip içten tebrik ederdim,
ben böyle rezalet maç görmedim dakika 80, fenerbahçe 2 kere ceza sahasına girip 2 şut şekiyor = 2 gol.
galatasaray 15-20 arası mutlak gol poziyonunu değerlendiremiyor 1 gol.
futbolun adaleti gerçektende yokmuş bunu anladım, ama galatasaray bu futbolunu moralini bozmadan oynamaya devam ederse başka bir mucize olacağını sanmıyorum.

ben mi uzayda yaşıyorum vallahi anlamıyorum, sizler gibi internet kullancıları bile medya-hükümet Fenerbahçe yanında diyor ya ne diyeyim ben, kafamı nerelere vurayım.

dün en basiti, her şeyi geçtim , yapılan habere dikkat etmenizi rica ediyorum

[Resim: 4t55h.png]

bunu ntv spor bu yıl hep yapıyor, galatasaray avrupa'da eleniyor, işte filenin bilmem neleri sonuna kadar direndi helal olsun size gerçek şampiyonlar diye manşet atıyor. biz şampiyon oluyoruz, Fenerbahçe kazandı.
bu mu şimdi medyanın bizden yana olması.

geçen sene olsa, yok aziz yılıdırım maçı satın almış, hakem şöyle böyle. ya iyiyiz işte emre ceza alsa da sow sakatlansa da volkan sakat oynasa da iyiyiz yani bunun ötesi yok.
ve bizim arkamızda cemaat yok, masonlar yok, fransızlar yok.
merak etmeyin gs şampiyon olacak, ne yapıp edecekler onları bu yıl şampiyon yapacaklar.
esas şikeyi yapan onlar, haberleri boy boy basında, yine de bu ülkede şikeci anılan biziz, hiç bir ceza almayan galatasaray bu mu adalet anlayışı.
türkiye'nin en çok şike yapan ve türkiye'ye şikeyi getiren takım, şike soruşturmasında sorgulanmadı bile, bizim başkanımız hükümetin kendi çıkarlarından ötürü, şike bahanesi adı altında hapiste.
lütfen biraz taraftar bakış açısının dışında bakalım olaylara.
ts aldı 6 trilyonu boşbakandan, gs şampiyon olsun diye her türlü yardımı yapacaklar , izleyeceğiz.
04-23-2012 03:21 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Garavu Çevrimdışı
Parola61
Webmaster
lt=

burada olay başlık değilki, futbolu konuşuyoruz sen bir tek su topunda şampiyon olamıyoruz başarılıyız diyorsun, ben diğer branşlardan anlamamda ilgilenmemde, zaten bu işin %90ı futbol başarısıdır. maliyette oradadır çekişmenin büyüğüde.
--------------------------
fenerbahçenin arkasında siyasi güç yok diyorsun, fanatik fenerli başbakanımız bu dava yüzünden mağdur olmuş birsürü takımı yok sayıyor ve uefa başkanına kulüp ceza almasın kişiler ceza alsın diye baskı yapıyor.
bu şike davasında adı geçen takım fenerbahçe değilde herhangi bir anadolu kulübü olsaydı çoktaaaan 3. ligteydi..!
örnekleride var hatta, bu kadar bilgi belge olmamasına rağmen federasyon birsürü kulübü küme düşürdü puanını sildi.. neden onları düşürdülerde fenerbahçeyi düşürmüyorlar?

------------------

senin o minicik detaya takılarak fenerbahçe düşmanı ilan ettiğin trt, fenerbahçe trabzonspor maçından sonra şu başlığı attı;
şike şike!
tabi size çok düşman bunlar bizlere hep bayılıyorlar :D
----------------
iyiyiz işte!!!

hayır değilsiniz.. geçen sene bizimle aynı puanda bitirdiniz nasıl bitirdiğinizi maçlarda hissediyorduk ama kanıtını 3 temmuz sabahı gördük.
trabzonsporla aynı puanda bitirebilmek için suç dosyasına giren maçları aklayınız önce..
bu sene biz anormal maç trafiğinden ligte tutunamadık, malum kadrodan gidende 5 önemli futbolcunun yeri dolmadı ve başarısız olduk.
bu senede galatasaray daha başarılı ve şampiyonluğu haketti siz değil.. normal sezonu 9 puan önde bitirmiş adamlara hala top oynatıyorlar. çağ dışı bir play off anlayışıyla..
o play offunda hangi amaçla kimi kurtarmak için 2 saatte hayata geçirildiğini tüm türkiye biliyor.
hatta dün galip geldiniz yinede iyi değilsiniz.. rezalet derecede mahkum oynayıp 80 dakikada 2 şutla 2 golü bulan takıma iyi oynuyor denmeside ayrı tuhaf..
aynı futbola devam ederse galatasaray bu iş yine biter, sonuna kadar galatasaray haketti bu şampiyonluğu, sizin play off oynamak ne kelime bank asyada oynuyor olmanız gerekiyordu..
bu gibi spor kulüplerinin cezaları olayın vahametine bakılarak kısa sürede verilmelidir.
bu hep böyle olmuştur bizdeki kanunda böyle dünyanın önemli liglerinde verilen cezalarda hep olayın vahimliğine ve mahkemenin davranışına göre acilen verilir.
neden fenerbahçe hala bu ligte?
04-23-2012 04:37 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
smoochy Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

(04-23-2012 04:37 PM)Garavu Yazılan:  fenerbahçenin arkasında siyasi güç yok diyorsun, fanatik fenerli başbakanımız bu dava yüzünden mağdur olmuş birsürü takımı yok sayıyor ve uefa başkanına kulüp ceza almasın kişiler ceza alsın diye baskı yapıyor.
bu şike davasında adı geçen takım fenerbahçe değilde herhangi bir anadolu kulübü olsaydı çoktaaaan 3. ligteydi..!
örnekleride var hatta, bu kadar bilgi belge olmamasına rağmen federasyon birsürü kulübü küme düşürdü puanını sildi.. neden onları düşürdülerde fenerbahçeyi düşürmüyorlar?

------------------

senin o minicik detaya takılarak fenerbahçe düşmanı ilan ettiğin trt, fenerbahçe trabzonspor maçından sonra şu başlığı attı;
şike şike!
----------------
iyiyiz işte!!!

hayır değilsiniz..

arkamızda siyasi güç var evet, avrupa şampiyonu olan voleybolcularımızın otobüsünü havaalanında tekmeleyen polis var, küçücük çocuğun kolunu kıran polis, geçtiğimiz hafta şampiyon olan basketbol takımımızı abdi ipekçi'de izlemeye gidip, hiç olay çıkarmadığı halde saatlerce gözaltına alınan taraftarımız var, gerçekten arkamızda mükemmel bir siyasi güç var, he tabi medya sadece Fenerbahçe kötülediği için sizin bunları izlememeniz normal.
aynı medya değil mi, bütün çirkinlikleri gs ve ts'nin yapmasına rağmen her zaman Fenerbahçe'yi konuşturan.

Şike yüzünden küme düşülecekse de buyrun hep beraber düşelim, gs önden teşrif etsin tabi, büyük şikeci ve şikeyi başlatan onlarken kimse bu ülkede Fenerbahçe'yü küme düşüremez, öyle bir dünya yok.

bakın ne demişim ta ne zaman ?

(04-18-2012 04:36 AM)smoochy Yazılan:  içimden bir his, ne pahasına olursa olsun en son fb - gs maçı var ona kalmadan, alex'i ya da moussa'yı devre dışı bırakacaklar, sakatlık olabilir.

ve sow'u sakatladılar, yeni aldığımız canavar gibi forvetimizi sakatladı gs, emre'ye de ceza verdirttiler. sow yok artık bu süper finalde !!!
neyin yandaşlığı bu ? bu mu iyi oyunu galatasaray'ın ?
en iyi adamlarımızı devre dışı bırakmak mı iyi oyun oluyor futbolda. bizde girelim haldur huldur o zaman melo'ya, elmander'e.
sadece aziz yıldırım içeride diğer şikeciler nerede ? , o boşbakan fanatik fenerli değil, fanatik paragöz, onun dini imanı para, ülkesini satan adam tutuyorum dediği takımı satmış çok mu ?
hani şikeciydik, bu yıl sadece biz zor durumdayız, diğer herkes yine şike peşinde tablo ortada.
gs arkasında cemaatinden, hükümetine, fransız masonlarına kimler yok ki.

ya kurtuluş savaşında Fenerbahçe moral veren takım, askerlere yardım eden, diğer yanda Fransa'nın işgal için kurduğu bir takım. kıyaslanmak bile acı verici.

geçen gün bende dedim, keşke türkiye'de farklı bir lig olsa da orada oynasak ts ve gs'nin olmadığı. futboldan soğuyorum onların yaptıklarından.

son sözümde budur, ozan atışması gibi olsun istemiyorum, hür irade herkes istediği takımı tutsun , zaten istemem herkesin Fenerbahçeyi sevmesini.
bu fotoğrafta artık son lafımdır. kimin ne olduğu ortada.

[Resim: 4tn6f.jpg]
04-23-2012 08:54 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(04-23-2012 08:54 PM)smoochy Yazılan:  bu fotoğrafta artık son lafımdır. kimin ne olduğu ortada.

o ikisi arasında işgal orduları kumandanı bence daha samimi :D

04-23-2012 09:04 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Dün akşam ki maçın videosunu ekliyorum

Garavu demişki GS böyle oynarsa yine şampiyon olur

Ben şöyle diyorum ; GS böyle oynasın hiç şampiyon olamasın farketmez , yeterki böyle oynasın
( cümle içindeki anlamı fenerliler anlayamaz )

04-23-2012 09:48 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
smoochy Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

(04-23-2012 09:04 PM)Neptunian Yazılan:  
(04-23-2012 08:54 PM)smoochy Yazılan:  bu fotoğrafta artık son lafımdır. kimin ne olduğu ortada.

o ikisi arasında işgal orduları kumandanı bence daha samimi :D

kurtuluş savaşında anadoluya silah taşıyan, her cephede savaşan, askerlere maddi - manevi her türlü destekte bulunan bir takımla, fransızların türkiye'deki hain emelleri için kurduğu bir lise ve takımı aynı kefe de tutulamaz. atatürk sevilir ya da sevilmez buna bir şey diyemem, ama biz öz ve öz bu toprakların takımıyız, emirleri ve desteği avrupa'dan almıyoruz.
önemli olan icraatlerdir, ne şekilde olursa olsun bu ülkeye cumhuriyeti getirmiş bir adam, bizim için doğruları yazmış, sizinki de doğru tabi ama içerik çok farklı.
04-23-2012 09:53 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Garavu Çevrimdışı
Parola61
Webmaster
lt=

(04-23-2012 04:37 PM)Garavu Yazılan:  fenerbahçenin arkasında siyasi güç yok diyorsun, fanatik fenerli başbakanımız bu dava yüzünden mağdur olmuş birsürü takımı yok sayıyor ve uefa başkanına kulüp ceza almasın kişiler ceza alsın diye baskı yapıyor.

------------------

şike şike!
----------------
iyiyiz işte!!!

hayır değilsiniz..

arkamızda siyasi güç var evet, avrupa şampiyonu olan voleybolcularımızın otobüsünü havaalanında tekmeleyen polis var, küçücük çocuğun kolunu kıran polis, geçtiğimiz hafta şampiyon olan basketbol takımımızı abdi ipekçi'de izlemeye gidip, hiç olay çıkarmadığı halde saatlerce gözaltına alınan taraftarımız var, gerçekten arkamızda mükemmel bir siyasi güç var, he tabi medya sadece Fenerbahçe kötülediği için sizin bunları izlememeniz normal.
aynı medya değil mi, bütün çirkinlikleri gs ve ts'nin yapmasına rağmen her zaman Fenerbahçe'yi konuşturan.

bu taraftar taşkınlıklarında sizinki pis bizimki cici demekle kendini komik duruma düşürüyorsun. hepsinin içerisinde o sopayı hakedenler çıkıyor.

soruyorum sana, bu devletin mahkemesi var hukuk sistemi var,

aziz yıldırımın tahliye talebi reddedilince cici! fenerbahçe taraftarı ne yaptı?

a- kahvehanelere dağılıp pişti çevirdiler
b- moralleri düzelsin diye bir komedi gösterisine toplu yer ayırttılar
c- ''ama diğer takımlarda yapmıştır, banane banane'' dediler
d- bu oldu!

Şike yüzünden küme düşülecekse de buyrun hep beraber düşelim, gs önden teşrif etsin tabi, büyük şikeci ve şikeyi başlatan onlarken kimse bu ülkede Fenerbahçe'yü küme düşüremez, öyle bir dünya yok.

ispat?

tabi canım, 13 ayrı maçtan dosyaya giren adamın kulübüne hiçbirşey yapmasınlar, aynı adam ayrıyetten sportif sınavlara dahi müdahale eden çetenin lideri olmakla suçlanıyor filan..

ama yok, canı sıkılır fenerbahçelinin oralarda, hadi hep beraber düşelim..

bakın ne demişim ta ne zaman ?

(04-18-2012 04:36 AM)smoochy Yazılan:  içimden bir his, ne pahasına olursa olsun en son fb - gs maçı var ona kalmadan, alex'i ya da moussa'yı devre dışı bırakacaklar, sakatlık olabilir.

ve sow'u sakatladılar, yeni aldığımız canavar gibi forvetimizi sakatladı gs, emre'ye de ceza verdirttiler. sow yok artık bu süper finalde !!!
neyin yandaşlığı bu ? bu mu iyi oyunu galatasaray'ın ?

yahu göz var nizam var şu yorumu nasıl yapabiliyorsun fanatikliğin gözünü nasıl kör etmiş vallahi şaşmamak elde değil :D

1 - sow hiçte öyle ahım şahım oynamıyor. hatta galatasaray maçındada berbat oynuyordu, bütün fenerli medya bile sowun sakatlanıp çıkması fenerbahçe için şans oldu yorumları yaptı.

2 - ben maçı seyrettim pozisyonuda gayet net biliyorum, saçma sapan bir pozisyonda sakatlandı sow, o pozisyonu sen bilerek sakatlamak olarak yorumluyorsan bence seyrettiğin şey futbol değil, başka birşeye bakıyorsun sen..

yani birde baştan sona sertliğin olmadığı çok centilmence bir mücadelenin olduğu bir maçtan bahsediyoruz..

ben sana bir emre belezoğlu video arşivi derleyeyimmi? bir sezonda kadıköyde taraftarı ve hipnoz altındaki hakemin önünde kaç maçta kaç kişinin bacağını eline veriyor.. puhaha3

en iyi adamlarımızı devre dışı bırakmak mı iyi oyun oluyor futbolda. bizde girelim haldur huldur o zaman melo'ya, elmander'e.
sadece aziz yıldırım içeride diğer şikeciler nerede ?

''diğer şikeciler nerede''

benim takımımın şikeye bulaştığı mahkeme kayıtlarıyla alenen belliyse, elimde beilgi belge olmadan benden hariç ''diğer'' şikeciler nerede? diye soracağıma, öncelikle ''BEN HALA BURADA NE ARIYORUM?'' diye sorardım..

, o boşbakan fanatik fenerli değil, fanatik paragöz, onun dini imanı para, ülkesini satan adam tutuyorum dediği takımı satmış çok mu ?

bak satmadı ama fenerini.. kendiside şikeden adı gibi eminken kulüplere ceza vermeyelim gerekirse uefayada gitmeyiz yeterki fenerbahçem ceza almasın diye debelenip duruyor..

hakkıyla şampiyonlar ligini ve oradan gelecek geliri haketmiş galatasaray bu durumda hakkını klimden arayacak peki?

ona cevabı yok henüz tayyipin. hele bi fenerini kurtarsında gerisini sonra düşünecek.

hani şikeciydik, bu yıl sadece biz zor durumdayız, diğer herkes yine şike peşinde tablo ortada.
gs arkasında cemaatinden, hükümetine, fransız masonlarına kimler yok ki.

ya takmışsın kafaya arkasında masonlar var masonlar var,

o benim takımı tutuyordu diye sevindiğin kemal atatürkün 50 tane mason nizam duruşuyla pozu var, cenaze namazı kılınmamış, cenaze töreni tam bir masonik ayin düzeniyle yapılmış, kurduğu millet meclisi içerisine ne kadar mason varsa doldurmuş,
hiç bunlardan bahsetmeyin tabi..

cemaat, masonlar, hükümet herkes galatasarayın arkasında yıllardır futbolcuya ödeme yapamıyorlar düzenli olarak :D

ya kurtuluş savaşında Fenerbahçe moral veren takım, askerlere yardım eden, diğer yanda Fransa'nın işgal için kurduğu bir takım. kıyaslanmak bile acı verici.

geçen gün bende dedim, keşke türkiye'de farklı bir lig olsa da orada oynasak ts ve gs'nin olmadığı. futboldan soğuyorum onların yaptıklarından.

bütün takımların taraftarları, tuttuğum takımdan nefret ediyorsa oturur düşünürüm?
sizede tavsiye ederim..
04-24-2012 08:55 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

4-2 olsun bizim olsun gülücük

Maçı izlemedim umarım iyi oynayarak kazanmışızdır.

Twiter yorumlarında fenerliler diyorki : 'satılmış trabzon'

Olurda yarın Beşiktaş feneri yenerse trabzonlularda 'satılmış fener' demeli

mantık aynı

04-28-2012 10:41 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Tarihci Çevrimdışı
Sakaryalı
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 68

(04-28-2012 10:50 PM)karmen2 Yazılan:  
(04-28-2012 10:41 PM)Neptunian Yazılan:  4-2 olsun bizim olsun gülücük

Maçı izlemedim umarım iyi oynayarak kazanmışızdır.

Twiter yorumlarında fenerliler diyorki : 'satılmış trabzon'

Olurda yarın Beşiktaş feneri yenerse trabzonlularda 'satılmış fener' demeli

mantık aynı

şampiyon olmamıza az kaldı,beşiktaş vermez maçı fenere

hani son zamanlarda bir laf çıktı ya hepimiz ermeniyiz diye hayırrr! yarın hepimiz beşiktaşlıyız 90 dakikalığına yürü be kartalım kim tutar seni yol şu serçenin tüylerini sen havada uçanların şahısın:D

ARTIK DEVİR DEĞİŞTİ TABİ RECEP'TE DEĞİŞTİ verygood
04-28-2012 10:52 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Galatasaray ibd18 17 19,608 12-22-2009 12:22 PM
Son Mesaj: gulsen24

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir