Değerlendir:
  • 19 Oy - 2.95 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

* Galatasaray *
Yazar Mesaj
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

* Galatasaray *
Kuruluş vizyonu : Amacımız İngilizler gibi toplu halde oynamak, bir renge ve bir isme sahip olmak.
Türk olmayan takımları yenmektir ( Ali Sami Yen )

Bu vizyon doğrultusunda Türkiye'de futbol takımları içinde Avrupa maçlarında en başarılı takım tartışmasız Galatasaraydır.

Bu vizyondan 95 yıl sonra bu ülkeye ilk kez bir Avrupa Kupası gelmiştir.
Rakipleri BJK ve FB ikincinin hayalini kurmuş ama yanına bile yaklaşamamıştır.

Dünya sıralamasında bir Türk futbol takımı ilk kez ( yine ikinci bir örneği yok ) 1.sırada yer almıştır ( Real Madrid ve Barcelona gibi takımları geçerek )

Kuruluş haritası

[Resim: Y4VPXl.gif]

04-19-2012 05:36 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eylülmavi Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip

Rep Puanı: 35

RE: * Galatasaray *
kraliyet yıldızı ile, kuzeydüğüm kavuşumu.. demek doğuştan ünlü gülücük

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=b...spc=1&ast=
04-19-2012 05:39 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Marsın Yay burcunda olması + Güneş-Jüpiter üçgen açısı yurtdışını ve yabancılarla olan etkileşimin önemini ifade ediyor.
Enerjinin ( Mars ) ve İsteğin ( Güneş ) Yay-Jüpiter temalarıyla ilişkili olması.

Jüpiterin Retro oluşu ve sevmediği İkizler burcunda oluşu + Satürnün de Retro oluşu kuruluş vizyonunun gecikmeli olacağının göstergeleri.

04-19-2012 05:56 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

(04-19-2012 06:33 PM)By Ceykp Yazılan:  Fenerbahçeliyim ama Galatasaray'ın Uefa kupasını almasıyla sevinç duyuyorum. Türklerin gururu olmuştur.

Aslında bu aralar futbolu hiç takip etmiyorum, takımda tutmuyorum gülücük

Bu arada beşiktaşı' da yapalımda tamamlansın 3 büyükler gülücük

1903 Mart ayında kuruldu deniyor ancak net tarihi bulamadım.

04-19-2012 06:56 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Arkadaş
Kayıtsız

Bende tam onu hazırlıyordum net tarihi yazmıyor. Vikipedi'de 13 Ocak 1910 resmi kuruluş tarihi olarak alınmış.

Haritasını astro.com'dan çıkarttım ama büyük boy. Büyük boy haritada uzun ömürlü olmuyor.

Nasıl küçültebilirim gülücük
04-19-2012 07:03 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
smoochy Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 30

(04-19-2012 05:56 PM)Neptunian Yazılan:  Marsın Yay burcunda olması + Güneş-Jüpiter üçgen açısı yurtdışını ve yabancılarla olan etkileşimin önemini ifade ediyor.
Enerjinin ( Mars ) ve İsteğin ( Güneş ) Yay-Jüpiter temalarıyla ilişkili olması.

Jüpiterin Retro oluşu ve sevmediği İkizler burcunda oluşu + Satürnün de Retro oluşu kuruluş vizyonunun gecikmeli olacağının göstergeleri.

sayın admin ama bu haritada evler yok gülücük ev olmazsa taraftarı, oyuncuları nasıl değerlendiririz. sabah 7-9 arası alınca yükselen akrep oluyordu.
taraftarda bi sabit görüş var, kendi inandıklarının dışında hiç bir şey okumuyor, belgelerle kanıtlananlara inanmıyorlar - görmezden geliyorlar - yok sayıyorlar. seni tenzih ederim bu alanda körü körüne bi itirazda bulunmadan önce araştırıyorsun gülücük yaylığına vermek gerek gülücük mantık timsali.
mesela biz aziz yıldırım için, ya hayır işte o adamın kendi iş hayatı çok temiz falan demedik hiç bir zaman. başkan olarak seviyoruz o ayrı.
galatasaray taraftarına fatih terim için bir şey söylemeye gelmiyor, katiyen bildiğinden aksini kabul etmeyi bir yana bırak üzerine düşünmüyor bile, sorgulama huyları yok.
yanlış olmasın benimde abim ve çok sevdiğim arkadaşlarım hep galatasaraylı, hakaret gibi bir şey söz konusu olamaz, sadece gördüğümü belirtmek istedim.
yönetimle en iyi geçinen taraftar diyebilir miyiz ?
bak beşitaşlılar inanılmaz ters düşüyor yönetimle, ve korumuyorlar eğer yönetim hatalıysa. ay bir bjk'lide onun haritasını koysun gülücük

6.eve koç ve boğa düşünce. futbolcuları anlatır mı.
gs alt yapısından gelenler fazla, galatasaraya gelince agresifleşenlerde fazla. ( koç etkisi ? )
aklımda kalan çok ünlü futbolcularınıza bakıyorum

taffarel iyiydi boğaymış oda. altın eldiven ödülü mü almıştı hatta. öyle bir şey kalmış aklımda.
ali sami yen - boğa
ergün penbe - hakan ünsal boğa.
turgay şeren - boğa

metin oktay - hagi - arda turan - kova. iz bırakanlar hem hava grubu hem takımın güneşiyle trine.

aslan burçları genelde teknik direktörlükte yükselmiş : tugay kerimoğlu, hasan şaş, fatih terim zaten en sevilen hocaları. hakan şükür aslan gol kralıydı. lucescu yine bir aslan direktör.

melo felanda yengeç sabri bir kaç isim daha gözüme çarptı öyle yengeç. melo'nun saha da yengeçlik tavrını göremedim baktımda mars - merkür ikizlermiş gülücük aksi düşünülemezdi. jüpiteride yay'da çok seviyor taraftar.
04-19-2012 07:10 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
smoochy Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

(04-19-2012 06:33 PM)By Ceykp Yazılan:  Fenerbahçeliyim ama Galatasaray'ın Uefa kupasını almasıyla sevinç duyuyorum. Türklerin gururu olmuştur.

bu arada bende yüreğim ağzımda izleyip gurur duymuştum bir Fenerbahçe'li olarak sokaklarda kutladık yani, her zamanda gururla söyledim ta ki, bu uefa işine Galatasaray'ın arkasında bulunan masonlar - cemaat parmağı olduğunu öğrenene kadar, şike yaptıklarıda ortaya çıktı, zaten o yıl uefa liginde 200 maçta şike varmış, şimdi birde mehmet ağar'ın fatih terim'in pis işlerine yardım ettiği, hakemleri ayarlamasında, ve oyuncuları getirmesine yardım ettiği çıktı ortaya, vallahi sevinmedim, üzüldüm, senelerce doğru bildiğimiz gurur duyduğumuz bir şeyin fos olduğunu öğrenmek " futbol " adına yıktı beni.
04-19-2012 07:15 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
smoochy Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

(04-19-2012 06:56 PM)Neptunian Yazılan:  

Aslında bu aralar futbolu hiç takip etmiyorum, takımda tutmuyorum gülücük

Bu arada beşiktaşı' da yapalımda tamamlansın 3 büyükler gülücük

1903 Mart ayında kuruldu deniyor ancak net tarihi bulamadım.

3 mart olarak almışlar. 03.03.03 şeklinde oluyor diye mi gerçekten öyle mi bilen yok.
04-19-2012 07:26 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Arkadaş
Kayıtsız

(04-19-2012 07:15 PM)smoochy Yazılan:  

bu arada bende yüreğim ağzımda izleyip gurur duymuştum bir Fenerbahçe'li olarak sokaklarda kutladık yani, her zamanda gururla söyledim ta ki, bu uefa işine Galatasaray'ın arkasında bulunan masonlar - cemaat parmağı olduğunu öğrenene kadar, şike yaptıklarıda ortaya çıktı, zaten o yıl uefa liginde 200 maçta şike varmış, şimdi birde mehmet ağar'ın fatih terim'in pis işlerine yardım ettiği, hakemleri ayarlamasında, ve oyuncuları getirmesine yardım ettiği çıktı ortaya, vallahi sevinmedim, üzüldüm, senelerce doğru bildiğimiz gurur duyduğumuz bir şeyin fos olduğunu öğrenmek " futbol " adına yıktı beni.

Herşeyimizi aldılar :(

Bu dünya yı kurguladıklarını sanıyorlar lakin en büyük kurgu Allah'ındır.
04-19-2012 07:30 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
smoochy Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

(04-19-2012 07:30 PM)By Ceykp Yazılan:  
(04-19-2012 07:15 PM)smoochy Yazılan:  

Herşeyimizi aldılar :(

Bu dünya yı kurguladıklarını sanıyorlar lakin en büyük kurgu Allah'ındır.

bizler truman show'un baş karakterleri gibiyiz.
04-19-2012 07:33 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Galatasaray ibd18 17 19,532 12-22-2009 12:22 PM
Son Mesaj: gulsen24

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir