Değerlendir:
  • 20 Oy - 3 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Transit Venüs İkizler Burcunda
Yazar Mesaj
elifinden Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 0

RE: Transit Venüs İkizler Burcunda
6, 7 VE 11. EVİMİN YÖNETİVİSİ VENÜS. transitte 7. evimde.

http://i.hizliresim.com/6qgYbv.png
04-08-2012 02:37 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(04-11-2012 01:08 AM)smoochy Yazılan:  
(04-07-2012 07:38 PM)Neptunian Yazılan:  Smoochy venüs senin yükselen yöneticin ve doğum haritanda da venüs ikizler yani çokça etkileneceğin bir transit olabilir özellikle 9.ev konularında (Yurtdışı vb.) gel-gitler olabilir.

ben ikizlerin son derecesinde doğdum diye, acaba bu transit beni en son zamanlarında mı etkileyecek, öyle bir durum oluyor mu ?

Venüs İkizler burcunda yaklaşık 24 dereceye girmek üzereyken geri hareketine başlayacak.
Senin Güneşine 4-5 orb kadar yakın olacak yani geri hareketin o ilk haftasında seni etkilemesi ihtimali var + senin Vensün de 11 derece İkizler ve Venüs Retrosu 7 dereceye kadar gerilerken senin Venüsle de pek bi uğraşacak.

Özetle seni tüm geri hareketi boyunca etkileyeceğini düşünüyorum.

04-11-2012 01:38 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
arzu Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 0

sanrım ben de etkilenecem..asc ikizler venüs kova..gülücük

[Resim: astro2gw32arzu333233226.th.gif]
04-14-2012 07:44 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
picachu Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 8

su an ayimla kavusumda.. 12inci evde..

ayrica 25 nisan civarlari haritamda baya bi hareketlenme var...

tr.venus /kad kavusum

tr amor /sans noktasi kavusum

tr.juno& tr.kad/ nt.vertex kavusum (bunu cok merak ediyorum )

tr chiron/ nt. amor kavusum....

mc kavusum /tr.uranus & merkur

https://resmim.net/f/xWSL8c.jpg

haritam
04-14-2012 08:45 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kıvılcım Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 15

12.evimde olacak

Haritam
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=e...&asp=1&ast=

Hayat Mucizelerle Dolu - Ben Güneşin Kızıyım
04-16-2012 12:46 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Derin
Kayıtsız

Venus`un gerilemesi neler getiriyor
elki hemen değil ancak 15 Mayıs’tan 27 Haziran’a kadar Venüs’ün geri hareketine tanık olacağız. Geçtiğimiz hafta Venüs’ün İkizler burcundaki temalarına değinmiştik. Yükselen burcumuz açısından daha fazla detay verebiliriz. Önümüzde Mayıs-Haziran aylarına dikkat çekiyoruz. Yükselen Koç’lar açısından bu dönemde yakın çevrelerinde hareketlilik, daha fazla konuşma, yazışma, anlaşma içeren olaylar olabilir. Kardeşlerle ilişkiler, yolculuklar, eğitsel işler önemsenmeli, bu konularda bazı tatminsizlikler, dedikodular, ikilikler doğabilir. Yükselen Boğa’lar para durumlarını ve harcamalarını göz önüne almalılar. Yeni gelir kaynakları olsa bile, bu alanda güvensizlikler ortaya çıkabilir. İşe ait konularda tam istenen sonuçlar gecikebilir. Gereksiz harcamalar kontrol edilmeli. Yükselen İkizler kişisel alanda, yeni girişimler içerisinde özellikle ortaklaşa işlere, ilişkilerine, aşk hayatına daha fazla odaklanacak. Güzel gelişmeler var ancak yine de tam istedikleri hızda ilerleyememe, değişik nedenlerle takılma, gecikme ortaya çıkabilir. Yükselen Yengeç’ler özellikle arkadaşlıklar, evlilikler ve ilişkiler söz konusu olduğunda daha karışık, belirsizlik içeren konularla, güvenilmezliklerle karşılaşabilir. Dedikodular, endişeler huzursuz edici olabilir. Yükselen Aslan’lar arkadaş çevrelerinde daha renkli, canlı günler içindeler. Yeni umutlar var. Ancak bu beklentiler ve kadınlarla ilgili konular ikilemler de yaratabilir. İşten gelebilecek kazançlar da gecikmeye uğrayabilir. Yükselen Başak’lar iş açısından önem taşıyan anlaşmalarda beklemeler, hoşnutsuzluklar yaşayabilirler. Evlilik ve ortaklaşa konular açısından soru işareti yaratan koşullar ortaya çıkabilir. İş ve evlilik hayatına ait planları yeniden düşünmek gerekebilir.

Yükselen Terazi’ler yabancılarla ilgili ya da akademik konuları içeren konularda güvensizliklerle karşılaşabilirler. Uluslararası konularla ilgili işler beklemeye, değişime uğrayabilir. Yolculuklar tam istenen tatmini vermeyebilir. Yükselen Akrep’ler özellikle finansal konularda, miras ya da eşin, ortağın maddi durumunu ilgilendiren işlerle daha fazla uğraşmak durumunda kalabilir. Geçmişten kaynaklanan para durumları, borç alacak işleri dikkat çekebilir. Yükselen Yay’lar yakın arkadaşlıklar, evlilik ve ikili ilişkilerde kararsızlıklar, fikir değişiklikleri ile çok daha fazla karşılaşabilir. Duygusal alandaki beklentiler yüzünden sıkıntı gündeme gelebilir. Eskiden kalan ilişkiler de gündeme gelebilir. Yükselen Oğlak’lar özellikle iş ortamında kadınlarla ilgili konular ya da ilişkileri yüzünden daha dikkatli hareket etmek durumunda. İstikrarsızlık yaşanabilir. Zevklere düşkünlüğün yaratabileceği rahatsızlıklara dikkat etmek gerekebilir. Yükselen Saka’lar aşk hayatında daha renkli ve keyifli günlerdeler ancak yine de bu alanda ikilikler, yüzeysellik ve güvensizlik söz konusu olabilir. Harcamaların getirebileceği ısrafa dikkat etmek gerekebilir. Aşırı spekülatif işler kazançlı olmayabilir. Yükselen Balık’lar eve, yerleşime ve toprağa ait işler, geçmişten kaynaklanan konularda daha fazla uğraşı ve masraf içerisinde olabilir. Eldeki kaynakları daha iyi ve akılcı kullanmak gerekebilir. Ev için dekorasyon konusunda aceleci olunmamalı. Harcamalar boş yerine gitmesinin önüne geçilmeli.

R.Hakan Kirkoglu
04-16-2012 02:22 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
AslıUzun Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 1

Merhaba 5-6 Haziran tarihinde İkizler burcunda venüs geçisi (tutulma) diye adlandırılan görünüm olacak. Bunun etkileri tam olarak nedir bilen varmı en son 2004 yılında olmuş. 125 yılda bir olurmuş ve 2 kere olurmuş bu 2.si. açıkcası benim 7.evimde tırsıyorumda gülücük

http://e1302.hizliresim.com/16/2/jnm1d.gif
04-19-2012 05:30 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
zeynep_muteal06 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 4

Venüs İkizler retrosu 15 Mayıs - 27 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek. Venüs İkizler retrosunun önemli ifadelerinden biri , geçmişe ait biriyle alakalı haber almak olabilir. Geçmişe ait bu kişi eski sevgili olabilir yada bir süredir görüşmediğiniz ve ilişki kurma potansiyeli olan bir tanıdık olabilir. O kişiyle alakalı bir haber almak hatta şartlar müsaitse o kişiyle iletişime geçmek ihtimalini not düşelim. (neptunian)

Çok doğru bir tespit. 24 mayısta çok sevdiğim, uzun süredir haber alamadığım eski bir arkadaşımla telefonda görüştüm ve haber aldım.

Gizlesem de aşikar etsem de canımsın benim.
06-14-2012 03:02 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

(04-19-2012 05:30 PM)AslıUzun Yazılan:  Merhaba 5-6 Haziran tarihinde İkizler burcunda venüs geçisi (tutulma) diye adlandırılan görünüm olacak. Bunun etkileri tam olarak nedir bilen varmı en son 2004 yılında olmuş. 125 yılda bir olurmuş ve 2 kere olurmuş bu 2.si. açıkcası benim 7.evimde tırsıyorumda gülücük

Venüs geçişinin astrolojik etkisi varmı yokmu varsa nedir bilgim yok

Konuyla ilgili yazılar foruma eklenmişti yanılmıyorsam

06-14-2012 10:29 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

(06-14-2012 03:02 PM)zeynep_muteal06 Yazılan:  Venüs İkizler retrosu 15 Mayıs - 27 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek. Venüs İkizler retrosunun önemli ifadelerinden biri , geçmişe ait biriyle alakalı haber almak olabilir. Geçmişe ait bu kişi eski sevgili olabilir yada bir süredir görüşmediğiniz ve ilişki kurma potansiyeli olan bir tanıdık olabilir. O kişiyle alakalı bir haber almak hatta şartlar müsaitse o kişiyle iletişime geçmek ihtimalini not düşelim. (neptunian)

Çok doğru bir tespit. 24 mayısta çok sevdiğim, uzun süredir haber alamadığım eski bir arkadaşımla telefonda görüştüm ve haber aldım.

paylaştığınız için teşekkür ederim, bu tür veriler elimizdeki bilgileri daha da sağlamlaştırıyor verygood

06-14-2012 10:30 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Venüs Retrosu 2018 Libra 27 37,688 11-06-2018 05:41 PM
Son Mesaj: BayanKararsız
  Transit Uranüs Koç Burcunda astrosohbet 8 58,734 12-18-2012 03:10 AM
Son Mesaj: astrosohbet
  Uranüs Koç Burcunda-Değişime Hazır Mısın? Dinoo 65 77,327 09-29-2012 01:57 AM
Son Mesaj: perfect_wawe
  Transit Jüpiter İkizler Burcunda astrosohbet 72 91,408 09-20-2012 05:31 AM