Değerlendir:
  • 10 Oy - 2.8 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

çakma astrolog çöplüğüyle twitter
Yazar Mesaj
smoochy Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 30

RE: çakma astrolog çöplüğüyle twitter
(01-28-2012 09:42 PM)elo Yazılan:  Sozluk linkini vermek nezaketinizin nitelik ve niceligiinin baska bir tezahuru olmus ,tesekkurler gülücük

Yildirima"iyi ki o listede ismim yok dedirten ayni sey-sanirim yazida varolan argumanin ortaya konulus seklinden kaynaklanan bir algilama..tenzih edeceklerinizi listeden cikartirsaniz sanirim benim yanlis algilamam da ortadan kalkacaktir.Ama hangi bilgimize gore o listeyi bu sekilde ayirabiliriz ki?Sadece bizim bilgimizle bunu yapabilir miyiz? Listede kimlerin cakma oldugunun takdiri bize kalabilir mi? Ben bunu da soylemek istemiztim.Biz kimiz ki??

ben kimim ?
ben sadece astroloji seven biriyim, uzman değilim.
kendime göre içlerinde ayıklama yapsam hiç bir nesnelliği olmazdı, onun yerine bir çok yazısı astroloji üzerine olan herkesi yazmak istedğim.
içlerinde benimde gerçekten saygı duyduğum, ilgiyle okuduğum insanlar var.
tenzih etmekle bunu kastettim, herkes içlerinden sevdiğini, beğendiğini kayırsın işte. ben x'i severken bir başkası q yazarı seviyordur. neye göre kime göre ayıklayabilirim.
01-28-2012 09:54 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

ben o listede 1 2 isim dısında kayda değer bir şey göremedim hatta astrologmeltem di sanırım '' diplomam var '' demiş bir tv programında ( yurt dısındaki bir astroloji okulundan) . gösterin demişler kem küm gösterememiş , sömürülmeye çok açık bir alan .
01-29-2012 12:13 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(01-29-2012 12:55 AM)Parlaışık Yazılan:  
Yıldırım demiş ki :

Her ne kadar onlarla rekabet edecek follower'ım olmasa da

Listede adımın görünmemesinden dolayı mutluyum [Resim: normalgulucuk.gif]

Olmayın sakın , kokuşmuşluk teknolojinin içinde çığ gibi .Kaliteli olan kendini ilan etmez , insanlar onu arar bulur [Resim: alkis.gif]
Ayrıca Smochy foruma katılman ve astroloji adına ve kendi adına bir şeyler öğrenmeye çalışman çok güzel.ancak henüz çok başında olduğun için forumu katıldığından beri çok sıradan ve basit ve değersiz astrolojik bilgileri bir yerlerden bulup bulup ekliyorsun bizler bilgi kirliliğinden uzak dururken forumun içi bu tar şeylerle dolup taşmaya başladı.
Yıldırım ; rica etsek forumu biraz disipline etsen ve herkes kafasına göre konu başlığı açamasa ve uyduruk astrolojik bilgiler buraya eklenmese olmaz mı acaba ?

olmaz gülücük

bir süre önce aeon'un by ceykp için söylediğine benzer bir cevap vereyim

Ay Koçlarının foruma getirdiği hareketlilik güzel oluyor , uyuyan konu başlıkları canlanıyor.

Madem açık konuştunuz bende açık konuşayım , smoochy'nin foruma katkısının sizden daha fazla ve daha verimli olduğunu düşünüyorum.

* bu arada diğer arkadaşlar üzerine alınmasın , parlaışık kullanıcı adını değiştirdi , önceki kullanıcı adı uranjüp

Bilgilerin uyduruk olup olmamasına gelince , bu forumda başka yerden alıntı yapmaktansa kendi görüşlerini / kendi yorumlarını aktaran arkadaşlara destek olmaya çalıştım ve sayıları artsa ne güzel olurdu fikrindeyim.

Hatta şunu da ekleyim smoochy özel mesaj yoluyla '' yazdıklarını değerlendirecek bir sistem olsa iyi olurdu böylece doğrumu yanlışmı yapıyorum farkederdim '' benzeri şeyler söylemiştir.

Bu niyette olan birini frenlemek yanlış olur

Elbette uyarılması gereken bir durum olursa uyarılır , ben şu ana kadar öyle bir durum göremedim kusura bakmayın.

01-29-2012 01:16 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
smoochy Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

(01-29-2012 12:55 AM)Parlaışık Yazılan:  

çok sıradan ve basit ve değersiz astrolojik bilgileri bir yerlerden bulup bulup ekliyorsun

bilip bilmeden suçlamıyorum kimseyi en azından.
bir yerden bir konu aldığım zaman kaynak belirtecek kadar internette senelerce çeşitli sitelerde yazarlık yapıyorum. hırsız ya da lapacı değilim.
bu ve bunun gibi kaynak belirtmediğim yazıları kendim yazmışımdır. ithamda bulunurken dikkat edersek sevinirim.
01-29-2012 01:48 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
callisto Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 15

smoochy başlığı okuyan birisi twiterdaki çakma astrolog çöplüğündeki isimlere odaklanarak okuyor. yanlış konulmuş bir başlık

içeriğin başlıkla uyuşmuş olması gerekir,

korkunç giyinen ünlüler diyerek 200 tane ünlü yazıp,
''hııı aralarında iyi giyinenler de var ,onları tenzih ediyorum'' diye belirtemessin. yani insanların bu tepkiyi vermesi doğal çünkü kompozisyonun başlığı-içeriği temasına göre okuyorlar...

aralarında gerçekten iyi astrologlar da var (mesela Dinçer) ve bu başlık altında olmayı hak etmiyorlar.
twiter ve astrologlar gibi genel bir başlık koysan daha isabetli olurdu
bence sorun burdan kaynaklanmış

placidus;
http://imageshack.us/f/705/gergergeg.jpg/

whole sings;
http://imageshack.us/f/51/sdfghjkid.jpg/
01-29-2012 11:12 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
truva34 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 0