Değerlendir:
  • 28 Oy - 2.79 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

2.Harmonik
Yazar Mesaj
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

RE: 2.Harmonik
(10-26-2011 03:15 AM)feynmann_m Yazılan:  
(10-26-2011 03:07 AM)Yldrm Yazılan:  
(10-26-2011 02:50 AM)feynmann_m Yazılan:  mesela nasıl bir harita senin teorini gerçekleyebilir? yani senin haritanda neler var biraz açar mısın?

özel hayatımı açmamı istiyorsun , peki gülücük

2.harmonik haritama göre Güneş ve Neptün ve Yükselen Başak burcundalar + Ay Boğa burcunda yani buram buram TOPRAK kokuyor.

ve evet ben hep ifade ettiğim gibi asla tipik bir Yay olamadım , özellikle ilişkiler konusunda =)

ayrıca Başak burcunun kısırlığı yetmezmiş gibi Venüs-Satürn arasında 135 derecelik sert bir açı var yani özel hayatım sizlere ömür gülücük

Kadınları ifade eden Ay ve Venüs ikilisi Boğa ve Akrep burçlarındalar ve ilgi duyduğum hatunlarda Boğa ya da Akrep etkileri mutlaka oluyor.

Ayrıca Güneş-Ay arasındaki toprak üçgeniyle Büyük Şans Üçgeni oluşturan Oğlak burcu etkili bayanlar ile genelde iletişimimiz uyumlu ve verimli oluyor.
Özel hayata müdahale yokgülücük astrolojik olarak açmanı istedim ve teşekkürler çok güzel açıklamışsın konuyu.
H5 konusunda da çok zeki olduğunu bildiğim birinin haritasını görmelisin (ki sana buluşma da bahsetmiştim ) kesinlikle zekayla bağlantılı H5 acaip bi harita var büyük üçgenleri sayamadım desem!!

ben teşekkür ederim bu gibi örnekler konu hakkında fikir ve bilgi sahibi olmamızı destekleyecektir.

şunları ilave edeyim ,

harmonik haritalarda evleri dikkate almayınız , kişisel gezegenlerin hangi burçlarda olduğunu dikkate alınız ve tabii AÇILAR etkili bir araç olacaktır.

feynmann'ın söylediği gibi özel açı kalıpları gördüğünüz Harmonik harita kişinin hayatında daha dikkat çekici potansiyellere işaret edebilecektir.

örneğin H 7 'nin sanatçılarda vurgulandığı yazıyordu bunu da bir ara inceleyeceğim.

10-26-2011 03:38 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

ginka'nın 2.harmonik haritasına baktığımda Transit Neptünün hem venüs hemde marsla sert açılar yaptığını ve T-Kare açı kalıbı oluşturduğunu söyleyebilirim.
ve onun belirsizliklerle dolu bir süreçten geçtiğini düşününce Neptün transiti gayet uygun görünüyor.

10-26-2011 03:42 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
feynmann_m Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 19

Hergün senden yeni bişeyler öğreniyorum kendi adıma çok teşekkür ederim bu başlık için gerçekten çok iyi ve verimli oldu..
10-26-2011 03:42 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

(10-26-2011 03:42 AM)feynmann_m Yazılan:  Hergün senden yeni bişeyler öğreniyorum kendi adıma çok teşekkür ederim bu başlık için gerçekten çok iyi ve verimli oldu..

rica ederim , bir süredir aklımdaydı bu konu , bu geceye nasipmiş verygood

10-26-2011 03:55 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Marion Cotillard

2.harmonik haritasına göre Güneş Koç burcunda ve diğer erkek sembolü olan Mars Başak burcunda

birlikte olduğu adamın doğum haritasında Güneş Koç burcunda ve Chironla kavuşum

10-26-2011 04:15 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
katmer Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 7

Yldrm iyiki paylaştın hakaten çok ilgimi çektigülücük

hepsine baktımda en çok H6 dikkatimi çekti çok karışık geldi çizgiler....

H2 ye baktığımda güneşim yengeç ,ay boğa, venüs terazi, mars akrepte....güneş ve ayı kendimle pek bağdaştıramadım ama venüsüm ve marsımın olduğu burçlar tam uydu bana bide merkürümün aslanda olması....

H2 ye göre marsımın akrepte olmasıyla hakatende akrep gibi hayatı tutku olan erkekler herzaman dikkatimi çekmiştir....

HARİTAM
http://b1111.hizliresim.com/r/b/g0jh.gif

Düşüme sen düşünce gözlerinde tutuklu kalır yüreğim...İçinde sen olmayan düşlerimi düşürürüm düşümden...Prangaya vurulmuş ayaklarımı sürüklerim peşinden ömrümü ömrüne her bir adımda...

Kırılma, küsme sen yine bir şiir yaz. . .
10-26-2011 04:30 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Garavu

H2 haritasında Ay Boğa ve Venüs Akrep , eşinin doğum haritasında Güneş Akrep burcunda ve Ay boğada

10-26-2011 04:41 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
merkürijüp Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip

Rep Puanı: 2

H2 de Aslan burcunda stelyumum var, Venüs aslan, Ay yengeç.gülücük Marsım akrep, akrep erkeği ilgimi çeker.

pladicus
http://img7.ressim.net/out.php/i5646564_...-19172-gif
whole
http://imageshack.us/f/535/astro2gw52serapcardakhw.gif/
10-26-2011 04:49 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Arkadaş
Kayıtsız

gerçkten doğru yaaa

vesüs ve ay boğada... Kızlarda en çok boğaya ilgi duyuyorum.. evlenebileceğim tek burç boğa olabilir...
10-26-2011 05:53 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mimoza Çevrimdışı
Leo Vip
Leo Vip
lt=

Rep Puanı: 5

2.harmonik haritam çorba gibidil çýkarma güneş-merkür kavuşum yayda ve neptünle pluton arasında ateş üçgeni var+venüs,satürn,jüpiter ve neptün arasında büyük kare+ve sabit burçlar arasında 4 tane t kare var aboww sürprizzz

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?;lang...1319875399
10-26-2011 11:42 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 2 Misafir