Değerlendir:
  • 15 Oy - 3.13 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Güne Astrolojik Bakış
Yazar Mesaj
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

RE: Güne Astrolojik Bakış
(12-27-2011 02:55 AM)picachu Yazılan:  
(12-27-2011 02:48 AM)Yıldırım Yazılan:  
(12-27-2011 02:39 AM)picachu Yazılan:  jupiter geri hareketteyken ne olurki? kotu sans olarakmi dusunmeliyiz? transitler icin soruyorum

Jüpitere özgü konularda aksilikler , gerileme olabilir yada geçmişe ait bir şeyle kontak kurma

Yay burcu olarak yönetici Jüpiterin geri gittiği geçtiğimiz birkaç aylık süreç gayet kötü geçti diyebilirim.

hmm teskurler yildirrim.. evt benimde son bir kac ay kotu gecti.. degisimleri kabul etmem lazim.. bu donem baya yogun etkilerdeyim..

yöneticimiz Jüpiter ileri harekete geçti nihayet , gün bizimdir sıkma canını verygood

12-27-2011 03:11 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Arkadaş
Kayıtsız

(12-27-2011 03:11 AM)Yıldırım Yazılan:  yöneticimiz Jüpiter ileri harekete geçti nihayet , gün bizimdir sıkma canını verygood

Jüpiter hakkında ; liderim , önderim , komutanım gibi olmuş gülücük
12-27-2011 03:18 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
purplerain Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

Buradaki bir hatayı düzeltmek istiyorum izninizle.Jüpiter sadece müjde ve iyi haberlerin değil,felaketlerin de habercisi olabilir.Fakat tek iyi yanı söz konusu felakette şifa vericidir.
Jüpiterin yine ileri hareket döneminde,ünlü bir astroloğun komşusunun kızı balkondan düşmüştü ve kemikleri iç içe geçmişti.Astrolog için o gün dönüm noktası gibi olmuş çünkü Jpiter döneminde hiçbir aksilik , zamansız ölüm olmayacağını düşünyormuş.2hafta o kıza hastahanede bakmış.Jüpiterin tek faydası, 2haftalık hastalık sürecinde şifa vermiş.Daha çok direnmesini sağlamış.Lakin sonunda yine de kız dayanamayıp ölmüş...Diyeceğim o ki her zaman hazırlıklı olmalıyız tüm aksiliklere,felaketlere!Aynı zamanda en içten gülmelere de...
12-27-2011 07:05 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
destrudo
Kayıtsız

bende düşünüyodum " zodyak sisteminde bi arıza var heralde jüpiter beni görmüyo" diye...

jüpiter Boğa harekatına başladığından beri, ben,tanıdığım bir yükselen boğa,ve kardeşim ( o da boğa ) göçtük. Şimdiden sonra en azından ben şifa bulsam kaç yazar... jüpiter boğayı pek sevmiyo anlaşılan... yine yokuş aşağı fark eden bir şey yok kdv si hayal kırıklığı
12-27-2011 05:44 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

(12-27-2011 05:44 PM)destrudo Yazılan:  bende düşünüyodum " zodyak sisteminde bi arıza var heralde jüpiter beni görmüyo" diye...

jüpiter Boğa harekatına başladığından beri, ben,tanıdığım bir yükselen boğa,ve kardeşim ( o da boğa ) göçtük. Şimdiden sonra en azından ben şifa bulsam kaç yazar... jüpiter boğayı pek sevmiyo anlaşılan... yine yokuş aşağı fark eden bir şey yok kdv si hayal kırıklığı

iyide jüpiter boğada geri hareketini bitireli daha 2 gün olmadı

ayrıca tabii ki jüpiterin de problemleri tarafları var , jüpiter ve şansla alakalı bir yazımda önce o şansa hazırlıklı olmak gerektiğini vurgulamıştım.

12-27-2011 05:48 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
destrudo
Kayıtsız

(12-27-2011 05:48 PM)Yıldırım Yazılan:  
(12-27-2011 05:44 PM)destrudo Yazılan:  bende düşünüyodum " zodyak sisteminde bi arıza var heralde jüpiter beni görmüyo" diye...

ayrıca tabii ki jüpiterin de problemleri tarafları var , jüpiter ve şansla alakalı bir yazımda önce o şansa hazırlıklı olmak gerektiğini vurgulamıştım.
peki gülücük ama Haizrandan beri olanlar için yazmıştım ben bunu..kızmayın bana keşke paylaşıcak güzel gözlemlerim olsaydı...sonuçta diğer transitlerde var onlar daha baskın geldi sanırsam yoksa hazırdım ben o fırsatlara Allahtan belamı diliyor değilim ki... fazla ümitlendim belkide
12-27-2011 06:30 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

(12-27-2011 06:30 PM)destrudo Yazılan:  
(12-27-2011 05:48 PM)Yıldırım Yazılan:  

peki gülücük ama Haizrandan beri olanlar için yazmıştım ben bunu..kızmayın bana keşke paylaşıcak güzel gözlemlerim olsaydı...sonuçta diğer transitlerde var onlar daha baskın geldi sanırsam yoksa hazırdım ben o fırsatlara Allahtan belamı diliyor değilim ki... fazla ümitlendim belkide

Kızmadığımı düşünmeniz için her mesaja gulucük mü ekleyelim gülücük

12-27-2011 09:31 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ELF
Kayıtsız

Jüpiter noel baba gibi görülmemeli bence.Haritadaki gerilimli açı yapan gezegenlere olumlu bir açı bile yapsa olumsuzluğu tetikleyebilir.
12-28-2011 02:14 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
destrudo
Kayıtsız

(12-28-2011 02:14 AM)ELF Yazılan:  Jüpiter noel baba gibi görülmemeli bence.Haritadaki gerilimli açı yapan gezegenlere olumlu bir açı bile yapsa olumsuzluğu tetikleyebilir.
tr. jüpiter satürn karelerini ve pluto 150 lerini tetikleyecek yakında... şu sıra şiron üzerinde. düz hareketine geçtiği saatlerde ülserim hastane yollarındaydı
12-28-2011 11:31 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Arkadaş
Kayıtsız

20. 03 .2012

Salı gününe geçişten hemen sonra, 02:06’da Ay Balık burcuna geçiyor. Kabulleniş, esneklik, olayları akışına bırakabilme ve şartlara ayak uydurabilme kabiliyetimiz aktifleşiyor. Bu etkiler, Ay’ın Neptün ile kavuşum yapacağı sabah saatlerinde maksimuma varıyor. Ruhsal konulara yönelmek, çalışmalar yapmak, ilham almak, sanatsal konularda ilerlemek açısından erken sabah saatlerini kullanabiliriz. Sabah 07:14’te Güneş Koç burcuna geçiyor ve yeni bir mevsime giriş yapmış oluyoruz. Güneş’in Koç Burcu’na geçmesi, yenilenme, canlılık, heyecan ve girişimcilik arzularını aktifleştirir. Daha kararlı, eyleme yönelik, cesaretli tavırlar sergilemeye eğilim gösteririz, ama risk olarak da aceleci, düşünmeden, gözü kara girişimlerde bulunmaya çekilebiliriz. Öğle sonrasındaki saatlerden itibaren Ay-Mars karşıtlığı etkinleşiyor, sert ve gerginleştirici etkiler devreye giriyor. Tartışmalara açık olacağımız öğle sonrasında ve akşamüzerine doğru saatler civarında şartları fazla zorlamamakta, gereksiz risk almamakta, tehlikeli ve riskli işlerden uzak kalmakta fayda var. Ay’ın Plüton ve Jüpiter ile uyumlu açılarının aktif olacağı gece saatlerinde ise yapıcı, olumlu etkiler devreye giriyor. Girişeceğimiz işlerde, yapacağımız konuşmalarda güç ve destek alma şansımız artıyor.

21. 03. 2012

Çarşamba günü boyunca Ay Balık burcunda ilerliyor. Ruhsal ve manevi temaların, fedakarlık ve empati duygularının ön plana çıkacağı; ülkemiz açısından, gün boyunca uluslar arası ilişkiler, idari konular ve idarecilerle ilgili temalar, yüksek eğitimle, din ve ilahiyatla ilgili temaların dikkat çekeceği bir gündeyiz. Sabah saatlerinde Ay-Venüs arasında altmış derecelik uyumlu açı etkinleşiyor. Duygusal ilişkiler açısından olumlu gelişmeler yakalayabileceğimiz; insani ilişkilerimizi daha yumuşak ve olumlu idare edebileceğimiz sabah erken saatlerini iyi değerlendirebiliriz. Fakat bu açının ardından 10:39 itibariyle Ay boşluğa gireceğinden, yapacağımız işleri sabah erken saatlere denk getirmek daha isabetli olacak. Çünkü Ay günün geri kalanında Balık burcunda boşlukta ilerleyecek. Yani girişeceğimiz işlerden beklediğimiz sonuçları almamız zorlaşıyor. Netleşme ve somutlaşma ve kesinleşme beklediğimiz işler açısından Ay’ın boşlukta olması tercih edilir bir durum değildir. Zaten Ay’ın artık iyice küçüldüğü bu günde, daha evvelce giriştiğimiz işleri sonuca kavuşturmamız, akışa bırakmamız daha akıllıcadır. Güneş-Merkür kavuşumunun kesinleşeceği bu günde, iletişim ve haberleşme, bilgi alışverişleri, öğrenme, kararları gözden geçirme enerjisi öne çıkacak.

Alıntı: Öner Döşer
03-20-2012 09:43 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  2013 Şubat ayına astrolojik bakış (Nuran Tuncel) Kerim1S 4 8,136 02-06-2013 01:12 PM
Son Mesaj: Kerim1S
  Haftaya Astrolojik Bakış nisan15 41 49,941 12-23-2012 07:27 PM
Son Mesaj: zeynepece

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir