Değerlendir:
  • 15 Oy - 3.13 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Güne Astrolojik Bakış
Yazar Mesaj
Arkadaş
Kayıtsız

Güne Astrolojik Bakış
Güne Astrolojik Bakış

Pazar gününün tamamında Ay Başak burcunda ilerliyor. Girişeceğimiz işlerden kalıcı ve uzun vadeli sonuçlar elde edebileceğimiz, verimliliğin ön plana çıkacağı bir gündeyiz. Sabah erken saatlerde henüz etkin olan Ay-Jüpiter yüzyirmilik açısının olumlu etkisiyle başlayacağımız güne şanslı ve bereketli devam ediyoruz. Akşam saatlerinde Ay-Merkür altmışlığı kesinleşiyor. İletişim becerilerimizi etkin bir şekilde ortaya koyabilir, yeni şeyler öğrenebilir, yakın yerlere geziler düzenleyerek hoş vakit geçirebiliriz. Ay-Venüs altmışlığının olumlu etkisini belirgin bir şekilde göstereceği akşam saatlerinde aşk ve ilişkilerden yana şansımız yerinde olacak. Girişeceğimiz işlerde iyi ilişkiler ve uyum sayesinde rahat ilerleyebileceğimiz bu saatleri iyi değerlendirebiliriz. Yeme içme ile ilgili konular, eğlenceli ve sanatsal aktiviteler, özel ve sosyal ilişkiler alanlarında güzel gelişmeler bizi bekliyor olacak bu saatlerde…
10-23-2011 02:18 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ginka
Kayıtsız

RE: Güne Astrolojik Bakış
''gökyüzü gündemi '' başlığında paylaşırsan daha uygun olur şafak verygood paylaşım için teşekkürler çiçek
10-23-2011 02:26 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Arkadaş
Kayıtsız

(10-23-2011 02:26 PM)ginka Yazılan:  ''gökyüzü gündemi '' başlığında paylaşırsan daha uygun olur şafak verygood paylaşım için teşekkürler çiçek

Teşekkürler... Gökyüzü gündemi konusu kilitliydi, bende burda paylaşayım dedim gülücük
10-23-2011 02:31 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ginka
Kayıtsız

(10-23-2011 02:31 PM)safak17100 Yazılan:  
(10-23-2011 02:26 PM)ginka Yazılan:  ''gökyüzü gündemi '' başlığında paylaşırsan daha uygun olur şafak verygood paylaşım için teşekkürler çiçek

Teşekkürler... Gökyüzü gündemi konusu kilitliydi, bende burda paylaşayım dedim gülücük

yay sakarlığı farkında değilim sorry :Dutangaç Yıldırıma sorayım ben onu bi nedeni vardır kesin verygood
10-23-2011 02:40 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(10-23-2011 02:40 PM)ginka Yazılan:  
(10-23-2011 02:31 PM)safak17100 Yazılan:  

yay sakarlığı farkında değilim sorry :Dutangaç Yıldırıma sorayım ben onu bi nedeni vardır kesin verygood

Gökyüzü Gündemine ait yazdıklarımızın sürekli göz önünde olsun ve herkes rahatlıkla o kısa değerlendirmelere ulaşabilsin diye konuyu kilitledim.
Bir yorumun altına başka mesajlarda yazılınca o haftaya dair transit yorumu arka sayfalarda kalıyor ve güncelliğini yitiriyor.

Bu gibi konuları açmak isteyen ve paylaşımda blunmak isteyen arkadaşlar TRANSİTLER bölümünü de tercih edebilir.
Bu konuyu da Transitler bölümüne taşıyabiliriz.

10-23-2011 02:44 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Arkadaş
Kayıtsız

Gökyüzü Gündemine ait yazdıklarımızın sürekli göz önünde olsun ve herkes rahatlıkla o kısa değerlendirmelere ulaşabilsin diye konuyu kilitledim.
Bir yorumun altına başka mesajlarda yazılınca o haftaya dair transit yorumu arka sayfalarda kalıyor ve güncelliğini yitiriyor.

Bu gibi konuları açmak isteyen ve paylaşımda blunmak isteyen arkadaşlar TRANSİTLER bölümünü de tercih edebilir.

Bu konuyu da Transitler bölümüne taşıyabiliriz. demişsiniz....

Ben haftalık, günlük gezegen hareketlerini paylaşmak için açmıştım konuyu...

Gökyüzü gündeminde paylaşmak açıksa, bundan sonra oradada paylaşabilirim.. Anladığıma göre sadece yorum yapmak kilitli...Ama ben hergün paylaşmaya çalışıcam, siz başlığı ayarlarsınız.. teşekkürler çiçek
10-23-2011 03:04 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

(10-23-2011 03:04 PM)safak17100 Yazılan:  Gökyüzü Gündemine ait yazdıklarımızın sürekli göz önünde olsun ve herkes rahatlıkla o kısa değerlendirmelere ulaşabilsin diye konuyu kilitledim.

Bu konuyu da Transitler bölümüne taşıyabiliriz. demişsiniz....

Ben haftalık, günlük gezegen hareketlerini paylaşmak için açmıştım konuyu...

Gökyüzü gündeminde paylaşmak açıksa, bundan sonra oradada paylaşabilirim.. Anladığıma göre sadece yorum yapmak kilitli...Ama ben hergün paylaşmaya çalışıcam, siz başlığı ayarlarsınız.. teşekkürler çiçek

tamam sen kazandın gülücük

Gökyüzü Gündemi bölümünde dursun bu konu

10-23-2011 03:29 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Arkadaş
Kayıtsız

24 EKİM HAFTASI GENEL BİLGİ

Akrep burcunda yakın derecelerde ilerlemekte olan Merkür-Venüs ikilisinin, Aslan burcunda ilerlemekte olan Mars ile dik açılarının etkisini belirgin bir şekilde hissedeceğimiz, özel-sosyal-uluslararası ilişkilerde streslere, doğal afetlere açık bir haftadayız. Diplomatik ve siyasetle ilgili alanlarda, sanatsal projeler ve sanatçılarla ilgili konularda stresler, sert söylemler ve polemikler yaşanabilir. Hafta ortasından sonra bu gezegenlerin Kova burcunda geri harekette olan Neptün ile açıları iyice etkinleşiyor ve gökyüzünde sabit burçlarda T-kare açı formu belirginleşiyor. T-kare açı formu, boşalmak üzere oluşan gerginlik ve stresi ifade eder ...

26 Ekim Çarşamba gecesi 22:55’te Akrep burcunda gerçekleşecek yeniay ile birlikte, duygularımızın ve sezgilerimizin öne çıkacağı yeni bir sürece giriş yapıyoruz. Perşembe ve Cuma günü Ay’ın da Akrep burcunda ilerlemesiyle Merkür-Venüs-Mars-Neptün arasındaki T-kare açı kalıbı tetiklenmeye başlıyor. Haftanın en dikkat çekici günü bu açının kesinleşeceği, derin duyguların ve etkilenirliğin, duygusal krizlerin ve zorlu etkilerin, ama bunların yanı sıra sezgilerin ve duygusal idrak kapasitesinin de tavan yapacağı Cuma günü kuşkusuz. Çoğunlukla böyle kriz zamanlarında var oluşumuzda çok daha derin bir anlam olduğunu kavrarız. Çoğu kişi aslında ışığı bu yolla bulduğunu ve zorluklardan aydınlanmış olarak çıktığını belirtmektedir. Sezgilerimizi ve iç sesimizi yeniden keşfedeceğimiz bir süreçteyiz. Bu önemli süreçte, bilinçaltımızın, hislerimizin ve vizyonlarımızın uyaran seslerini önemsemeliyiz…
10-24-2011 01:37 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Arkadaş
Kayıtsız

24 Ekim 2011

Pazartesi gününün büyük çoğunluğunda Ay Başak burcunda boşlukta ilerliyor. Ayrıntıların önem taşıyacağı bir gündeyiz. Her ne kadar üzerinde çalıştığımız işleri detaylandırsak da, iyi organize etsek de, bir noktaya varmakta zorlanabiliriz. Somutlaştırılması gereken projeleri gerçekleştirebilmemiz için daha fazla gayret sarf etmemiz gerekebilir. Akşam 18:49’a kadarki saatlerde Ay boşlukta hareket ediyor olacağından, girişeceğimiz işler boşlukta kalabilir, ertelenebilir, beklediğimiz sonuçları elde etmekte zorlanabiliriz. 18:49 sonrasında Ay Terazi burcuna giriş yapıyor. İlişkilerimizde huzur ve denge arayışı içerisinde olacağımız akşam saatlerinde, Ay-Uranüs karşıtlığının gergin etkisiyle beklenmedik sürprizlerle, durum değişiklikleriyle ve ani çıkışlarla karşılaşabiliriz. Bu saatler isyankarlık ve karşı çıkış atmosferi oluşturabileceğinden, ilişkilerimizde veya girişeceğimiz işlerde şartları fazla zorlamamak yerinde olacaktır. Öte yandan, yaratıcılık ve farkındalığı uyandıracak etkiler de devrede olacak. Geç saatlerde Ay-Plüton arasında oluşacak dik açının gergin etkileri de devreye giriyor. Sağduyulu olmaya gayret etmek, yaraları kaşımamak isabetli olacaktır bu saatlerde.
10-24-2011 01:46 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

safak bu yorumlar alıntı değil sanırım kendi bilgilerinle yazıyorsun ?

yaşın henüz çok genç olmasına rağmen astroloji üzerine bu gibi paylaşımlar yapabiliyor olman güzel.

10-24-2011 02:37 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  2013 Şubat ayına astrolojik bakış (Nuran Tuncel) Kerim1S 4 8,085 02-06-2013 01:12 PM
Son Mesaj: Kerim1S
  Haftaya Astrolojik Bakış nisan15 41 49,435 12-23-2012 07:27 PM
Son Mesaj: zeynepece

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir