Değerlendir:
  • 17 Oy - 3 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Duvarların Ardındaki Korku
Yazar Mesaj
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 17

RE: Duvarların Ardındaki Korku
Satürnüm 3. evde..
evet iletisimde tepki almaktan korkarim.. bu okul hayatimda da böyle olmustur... bu yüzden hep susmusumdur bildigim halde.. cok kötü bir durum...
aile ici de susturulmusumdur sus konusma vs.. neden acaba.. ama simdi patlama olarak yansiyor ve sanirim herkesi kiriyorum :( isin kötü tarafi suclu yine benim.. kendimi yine suclu hissediyorum ben kirdigim icin susmaliydim gülücük
Belkide beyin travmasi gibi bir sey gecirmemin sebebi de bu... susmak.. simdi ise neden susuyorsun derler.. bence bunu soranlar haketti suanki suskunlugumu...

HAYALLER NE KADAR BÜYÜK OLURSA, KIRIKLIKLARI DA O KADAR GÜRÜLTÜLÜ OLUR

Söylesem tesiri Yok, sussam gönül razi degil...

Ögüt verecek insana degil, örnek olacak insana ihtiyac

Öyle Bir Dert Varki BendE, Bin Dermana Degismem !!!
08-09-2011 07:47 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
mutluluklar Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 3

(08-08-2011 12:44 AM)eylülmavi Yazılan:  teşekkürler yıldıırmçiçek

sanırım 8.evde satürnü olan biri için de şu sözler uygun düşer..

''Duvar

Seninle bir daha aynı yolda yürümem

Seninle yürüyene yolda tuzakların var

Bir daha asla dokunmam tenine

Senin teninden önce duvarların var

Ben o duvarlara çarpa çarpa

Nasır tuttum

Ağlaya ağlaya

Yosun tuttum

Derin bir nefes alır gibi batıyoruz

Yükümüz ağır

Yeni bir söz söylemek için

Ölmek mi gerekir

Hadi bir cesaret

Sen de taşın altına koy elini inadına inadına

Sevişmeli bağır çağır''

harika ve çok svediğim bi şarkıdır. kralda her gece bu şarkıyı aynı saatlerde denk gelir dinler ve düşünürdüm gülücük

http://i1107.hizliresim.com/2011/7/5/6721.gif
08-11-2011 01:52 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Moda Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 2

Benimde satrunum mars ile karşıt,

Benim de ailem okulda sokakta kavga etmemem için surekli nasihatlarda bulundular, ama içimde hep kucuk erkek cocugu gibi kavga etmek geçerdi ama sonuclarını hep ailem hatırlattıgı için korkardım gülücük mars-uranus işte içimde hala dolaşır sank :D

Ama mars ikizler :D nedense insanlarla münazara tarzı bir konu üzerine tartışmayı cok seviyorum tabi kimse kırılmadan ses yukselmeden olmalı,karşımdakine başka bakış açısından baktırmaya çalişmak ya da onu şaşırtmak cok hoşuma gidiyor.

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=z...&rs=0&ast=
08-12-2011 04:03 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Venüs
Kayıtsız

Süpersin Yıldırım, dahimisin bilemem ama, yazma konusun da yetenekli olduğun kuşku götürmez alkis
08-12-2011 04:16 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Venüs
Kayıtsız

İllet Satürnümü ele alırsam işin içinden çıkabilirmiyim bilmiyorum, çok çektirdi Satürn bana çokkk, şimdi dost gibiyiz sonrasında ne olur bilmem artık dil çýkarma
08-12-2011 04:18 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Messa Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 25

(08-09-2011 02:20 AM)nisan15 Yazılan:  satürünüm 4. evimde av ailede yaşadım ben satürünün soguklugunu kısıtlamalarını fazlaca yaşadım ya da öyle sandım satüründen dolayı..hala daha söylerim ben cocukken bana bunlar yapıldı şu şekilde kısıtlandım ileriki yaşamım meslegim etkilendi diye ay ile nasıl bağlamtısı var bilemiyorum ama anne evde daha baskın idi hep bana göre yaptıgım şeylerde aile tarafından onaylanmak istedim .

Bende de bu etkiler oldu. Daha yeni artık o döngüden çıkmaya başladım. Kendi hayatım şimdiden sonra ancak.
08-12-2011 04:37 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
salmakis Çevrimdışı
Scorpio Vip
Scorpio Vip

Rep Puanı: 10

Satürn 7. evimde ve 7. evdeki etkilerini birebir yaşadım. Ancak transit Saturn'den uzun süredir korkmuyorum. İnsan Satürn'ün gerekli kıldığı ödevleri yerine getirirse ödüllerini alıyor. Ben asıl transit Neptün ve Chiron'dan çekiniyorum...

http://i1105.hizliresim.com/2011/5/4/3215.gif
08-12-2011 11:29 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

Satürnü anlamak için muhteşem bir animasyon. Korkunla yüzleş.. Eğer dönüp dönüp hayatınızda aynı noktalara geliyorsanız, hiç bir şey değişmiyorsa, değiştirmek istediğiniz konulardaki gerçeklerle yüzleşmiyorsunuzdur.

01-25-2012 03:27 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mahinur Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 50

(08-07-2011 04:44 AM)Mahinur Yazılan:  Satürn 5.evimde.
Uranüs ve Neptün ile kavuşumu var.
O halde aşk,sosyal hayat,ilişkiler bilhassa çocuklarla olan ilişkiler konusunda yetersiz hissediyorum,hata yapmaktan korkuyorum.
Aslında insanlardan korkuyorum.
Uranüs bağlantısıyla;yeni ilişkiler inşa etmekten korkuyorum,birşeyleri değiştirmekten korkuyorum.
Neptünle de aşırı duygusallaşmaktan,fedakar olmaktan.Olayları fazla idealleştirmekten.

Yazıda şöyle bir ifade geçiyordu;

Alıntı:Genelde o hayat arenasında sık sık hata yapmayız.

Ama bu benim için pek geçerli olmasa gerek.
Zira bir Neptünyenim ben.gülücük

Placidus'ta 4.ev alırsam:
Çevremdeki istisnasız herkes ailemin aşırı korumacı,sıkı,disiplinli olduğundan bahseder.
Öyle olduğunu düşünmüyorum bir şikayetim de yok.

Örnek vereyim hiç konsere gitmedim.Hava kararsıktan sonra dışarıda işim olamaz.
Dediğim gibi şikayetçi değilim bundan.Sevmiyorum gezmeyi,kalabalığı.O bakımdan da engel olarak algılamıyorum bunu.
01-27-2012 12:12 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Jackal Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 6

(08-07-2011 02:13 AM)Neptunian Yazılan:  Satürn halkaları bir kişinin doğum haritasında İkizler burcunun yada Merkürün etrafını sarmışsa ;

* kişi düşüncelerini ifade etmeye tereddüt ediyor olabilir. Belki küçük yaşlarında fikirlerini söylediğinde aile içinde ve çevresinde pek ciddiye alınmamış ve hatta susturulmuş ( kendini ifadesi engellenmiş ) olabilir.
Haritamda merkür ile satürn arasında çok güçlü bir açı yok(60 derece var)fakat bu durum benim için geçerli.gülücük
Küçükken ne zaman söze karışsam genellikle düşüncelerimle alay edilirdi,yani altında bi artniyet olmasa bile ''çocuk işte ne anlar ki'' tarzından tepkilere maruz kalırdım.Doğal olarak (özellikle aile içinde)çok fazla konuşmamaya,düşüncelerimi ve duygularımı içime atmaya başladım.gerçi sadece merkür satürn bağlantısıyla bu durumu açıklamak yanlış olabilir zira satürn benim dört yanımı sarmış durumda :D

''...tırnaklarım kanadıkça aydınlanır yolum...''

Beni öldürmeyen her ''açı'',beni güçlendirir.gülücük

http://imageshack.us/photo/my-images/829/harrita.gif/
01-27-2012 12:32 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir