Değerlendir:
  • 20 Oy - 2.95 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

boğa-balık uyumu nasıldır sizce
Yazar Mesaj
yükselenbaşak
Kayıtsız

RE: boğa-balık uyumu nasıldır sizce
Rica ederim, aydınlatabildiğime çok sevindim benim için büyük zevkti zaten uykum da kaçmıştı gecenin/sabahın beşinde :D Oturdum ne yapsam, ne yapsam dedim foruma girdim biraz gezindikten sonra sizin haritalara verdiğim söz aklıma geldi ve hemen bişeyler karaladım =) Sevgiler.
05-08-2007 12:52 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
blackdeaths Dışarıda
son osmanlı
Mars Vip

Rep Puanı: 1

yeter ki sen hep böyle karala sayın hocamgülücük

herşeye rağmen inadına.. biz diyorsak yaparız,bu böyle biline
05-08-2007 12:54 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
yükselenbaşak
Kayıtsız

Cvp: boğa-balık uyumu nasıldır sizce
Sonuçta sinastri haritalarındaki asıl amaç da haritalar arası ortak gezegenler ve açılar olduğuna göre tek tek kişisel harita karşılaştırmakta da ben bir sakınca göremiyorum, aynı yola çıkar ikisi de.. Ancak bir konuda haklısın çünkü sinastri haritalarını çıkartıp yorumlamak daha pratik ve kolay olur.. Tek tek gezegen gezegen, açı açı bakmaya gerek kalmaz..
05-08-2007 01:03 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
yükselenbaşak
Kayıtsız

Kompozit harita yorumu hakkında bilgin varsa ve bizimle paylaşırsan sevinirim Yezda tam bilgim yok o konuda çünkü.. Örneğin; yukardaki haritayı yorumlayabilirsen beni aydınlatmış olursun bu konuda. Yani birinin atıyorum 2.evi 5.evine hangi durumlarda düşer? Ve düşünce bunun yorumu ne olur? Açıklarsan sevinirim. Çünkü bu konuda bir bilgim yok.. Steven amcanın kitabının o kısımlarına daha gelmedim gülücük
05-08-2007 01:07 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
yükselenbaşak
Kayıtsız

Sağol Yezda.. Bu kompozit yorumlama işi biraz karışık gibi ama tekniğini zihnime yerleştirdiğimde sanırım daha pratik yorum yapabilirim. Evet kesinlikle kompozit harita yorumu da önemli ilişki analizlerinde... Aslında gezegenler arası ortak açılara bakarken haritalar arası ortak evlerin de çıkartılması işi pratikleştirir gibime gelyor. Bundan sonra bir de öyle denerim ;)
05-08-2007 01:35 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
carpediem Çevrimdışı
Yeni Üye
**

Rep Puanı: 0

arkadaşlar yorumlarınız için teşekkürler..ellerinize parmaklarınıza sağlık.. yorumları yeni okuma ffırsatım oldu.bizim için yaptığınız çalışma güzel olmuş. yeniden teşekkürler...
05-21-2007 02:15 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
redroseee Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

ben sıze oylebı yorum yapacamkı sımdı gülücük)ya daha bakmayı ogrenemedım ama soyle soyleyım cevremde varda boga balık .)sımdı balık bı kere bogayla anlasır acıklama yapıyorum sımdı sıkı durun gülücük)balık bogayı ıkna etme ve kandırması ıcın guzel yemekler ve sofralar hazırlasın guzel sozler falan ; balıgın bakımlı olmasıda boganın hosuna gıder ve bogayı catlatmaya yeter gülücük)boga hep sozunun gectıgını dusunur ama balıkgın dedıgı olur aslında gülücük)sakın balıgı hafıfe alma hanı yumusak ıyı nıyetlı dıye bıbakmısın ezılen sen olursun gülücük)arkadaslar bıraz gırgırına takıldım ask ama anlasacaklarına ınanıyorum ben onların allah ayırmasın arkadas bıde ask allah evlılık nasıp etsınask

YILDIZ HARITAM
11-08-2007 07:45 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

redroseee Yazılan:ben sıze oylebı yorum yapacamkı sımdı gülücük)ya daha bakmayı ogrenemedım ama soyle soyleyım cevremde varda boga balık .)sımdı balık bı kere bogayla anlasır acıklama yapıyorum sımdı sıkı durun gülücük)balık bogayı ıkna etme ve kandırması ıcın guzel yemekler ve sofralar hazırlasın guzel sozler falan ; balıgın bakımlı olmasıda boganın hosuna gıder ve bogayı catlatmaya yeter gülücük)boga hep sozunun gectıgını dusunur ama balıkgın dedıgı olur aslında gülücük)sakın balıgı hafıfe alma hanı yumusak ıyı nıyetlı dıye bıbakmısın ezılen sen olursun gülücük)arkadaslar bıraz gırgırına takıldım ask ama anlasacaklarına ınanıyorum ben onların allah ayırmasın arkadas bıde ask allah evlılık nasıp etsınask

gülücük gülücük gırgırınada olsa bu tür yorumlarının devamını bekliyoruz redrose..

11-09-2007 04:47 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ibd18 Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

sevgili olarak bilemiyorum da aileydi arkadaştı gibi kavramlarda süper anlaştığını söyleyeblirim... ne yaşanırsa yaşansın en sonunda iki gözyaşı ve teskin çabaları sonra hemen arada yumuşama ve hayat devam ediyor durumu oluyor genelde...

I Always Ready For Battle!!!

http://img266.imageshack.us/i/astrow2gw0...97305.gif/
05-20-2010 10:27 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

Rep Puanı: 3

(05-20-2010 01:36 PM)holborn Yazılan:  Ateş, hava etkisi yoğun olmayan bir balık için kolay, hava/ateş etkili bir balık için sıkıcılıktan ölüm fermanı, üstelik haritalararası açılar, gezegen yerleşimleri bilinen en münasip yerleşimler de olsa (=

katılıyorumverygood
ateş etkili balık olarak, boğa insanlarını çok ağırkanlı bulurum.
ananem boğadır. mutfaga girer, bir yemeği 3 saatte yapamaz. benim işim 20 dakika sürer.

Gülersen, herkes seninle güler. Ağlarsan, tek başına ağlarsın.
05-20-2010 01:42 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Sizce neden 8 yıldır iş hayatım tepetaklak ? Reinarubia 10 15,158 07-13-2014 11:23 PM
Son Mesaj: Banderas2014
  Hangi meslek uygun olur sizce? bbaşak12 10 16,387 06-24-2014 04:44 PM
Son Mesaj: Kumsal
  Acil yardım! Haritama bakarak hangi mesleği tercih etmeliyim sizce? lilianxxx 11 15,556 07-24-2012 01:55 AM
Son Mesaj: lilianxxx

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir