Değerlendir:
  • 19 Oy - 3.37 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Koçları Nasıl Etkilersiniz ?
Yazar Mesaj
Dark Lord Dışarıda
DARK SIDE
**
lt=

Rep Puanı: 0

RE: KOÇ'LARI NASIL ETKİLERSİNİZ?
luthi Yazılan:
melancholic Yazılan:
luthi Yazılan:koç erkeğini dizginleyecek ikizler kadınıdır resmen deiye dönüyorlar sinirdne haha bide bence aslan ve akrepelrde bunu başarabilir çünkü koçlar özellikle erkekleri bakımlı süslü püslü yanında taşıycak kadın ister bunu beceren her zeki ve bakımlı kadında koçların hakkından gelir e tabe sabırda lazım bu egoları yüksek adamlara...

Koç erkeğini dizginlemek kısmından çok delirtmek kısmına katılıyorum. İkizler kadını koç erkeğini dizginlemekten çok kamçılar bence. İletişim konusundaki becerileri , kıvrak zekası ve ağzının iyi laf yapması .... Aman aman, benden uzak dursun derim. Beni en delirten şeydir ; savaşta kazanıp, masa başında kaybetmek ...

eeeee zeki bir ikzileri elde tutmak kolay deil ztn erkekler zeki kadın sevmes :D

Hani genellemesek =) Mesela ben aptala dayanamam , ama benden 2 gün önce aynı yerde doğan başka bir koç arkadaşımın hedef kitlesidir, aptal ve güzel kızlar. Benim sitemim, ağzı çok laf yapan ve lafı çok iyi kıvırabilen kızlara. Bilirsin, haklısındır ama ispat edemezsin. Birkaç örnek söz öbeği vermek gerekirse; " Nerden biliyorsun", "belki de böyle demek istedi" , " Şöyle yapmış olsaydın, belki de böyle olacaktı" . Genel olarak "belki" lerin üzerinden giderek, haksız olduğunu kesinlikle kabul etmezler. En azından benim tanıdıklarım böyle =)

Herkes dedi merak içinde
Ölümden sonra hayat var mı diye,
Boşuna düşünürler
Sanki hayat varmış gibi ölümden önce ...
01-29-2009 04:42 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

Rep Puanı: 3

kadın olsun erkek olsun içinde tutku, coşku, enerji barındıran her şey marsiyenleri etkilemeye yeter diye düşünüyorum.

Gülersen, herkes seninle güler. Ağlarsan, tek başına ağlarsın.
06-20-2010 11:40 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Garavu Çevrimdışı
Parola61
Webmaster
lt=

Rep Puanı: 169

(06-20-2010 11:40 AM)Serena Yazılan:  kadın olsun erkek olsun içinde tutku, coşku, enerji barındıran her şey marsiyenleri etkilemeye yeter diye düşünüyorum.

yanlış düşünüyorsun,

baya ağır koç etkisi altındayım ben,

1 - coşkuyu enerjiyi ben barındırıyorum zaten, kadın masum sevimli ve ağırbaşlı olmalı..

2 - kaliteli ve değişik parfümler kullanmalı

3 - yeter! tek başına parfüm bile yeterdi aslında :D
06-20-2010 11:47 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

Rep Puanı: 3

(06-20-2010 12:08 PM)Sniper Yazılan:  Serena ama sen Mars-Venüs Koçken Garavu Venüs Yengeç-Mars Akrep..Su etkili Mars-Venüsgülücük

ya nafiz başak zaten. benim ay da koç.
ben burda daha marsiyen bilirkişiyim. nafiz boşa atıp tutuyor
hehee

Gülersen, herkes seninle güler. Ağlarsan, tek başına ağlarsın.
06-20-2010 12:10 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
plutonik Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

her şeyin zıttı ile var olma felsefesinden yola çıkarsak koçları etkilemenin en bilindik yolu zıt burcu terazinin teması olan 'biz' diyebilmektir.koç insanları her durumda hayatta birincil olarak kendini ortaya attıklarından karşıdan 2 kişiği de düşünme kapasitesi gelişmiş insana dayanamazlar teslim olurlar diye düşünüyorum.ayrıca koç burçlarının kendi nezdimde en göze çarpan özelliği hayata duydukları o çocuksu heyecan başlama hevesidir...dolayısıyla koç burçları bu 'çocuksu ifadenin ' de şekil bulduğu insanlara yöneliceklerdir...

[Resim: astro2gw02plutonikhp448.th.gif]

Kimi aradığını yitirir aradıkça,
Kimi de arayandır;aranan onu bulur...Ö.Asaf
06-20-2010 12:32 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ibd18 Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

koçları artistlik ve güç ile etkileriz... kısa net öz...

I Always Ready For Battle!!!

http://img266.imageshack.us/i/astrow2gw0...97305.gif/
06-20-2010 02:42 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Garavu Çevrimdışı
Parola61
Webmaster
lt=

Rep Puanı: 169

(06-20-2010 02:42 PM)ibd18 Yazılan:  koçları artistlik ve güç ile etkileriz... kısa net öz...
koçlara artistlik ve güç ile rakip olursun :D
06-20-2010 02:44 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 30

koçları en güzel umursamaz takılarak ve kendine güveninle etkilersin
06-20-2010 02:59 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ginka
Kayıtsız

koçları gizem ve merak duygusu uyandıran zor elde edilen kişiler etkiler. sürekli bi takip çerisinde olmalılar karşı taraf üstünde... emin oldukları herşeyini bildikleri tanıdıkları kişilerden çabuk sıkılırlar... sürekli soru soruyosa merakını uyandırmışsınız demektir :D
06-20-2010 03:05 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
roky1978 Çevrimdışı
Üye
**

benim güneşim aslanda 1. evde yükselen de aslan.kendimi koçun hareketleri içinde çok buluyorum.bi erkek benle oyun oynuyosa sıkar beni ilişkinin başında ama bende onla oynarım ama kesinlikle galip ben çıkarım.en dobra en cesur ben çıkarım.herşeyi yüzüne vururum.ağır hareket edenleri sevmem.koçların hızlılığı çekiciliğine bayılıyorum.hernekadar marsım terazi de ols da koçlar bana acaip çekici gelirler.karizmatik ve kişisel çekicilikleri had safhadadır.

aslan aslan
06-24-2010 09:47 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir