Değerlendir:
  • 19 Oy - 3.37 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Koçları Nasıl Etkilersiniz ?
Yazar Mesaj
emel Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 0

Cvp: KOÇ'LARI NASIL ETKİLERSİNİZ?
Arkadaşlar koç erkekleri iş konusunda çok saplantılıdırlar. İşlerini fazla ciddiye alırlar, hayatlarının en orta noktasına yerleştirip oradan dünyayı yönetmeye çalışırlar. Kendi doğruları vardır ve başka doğrulara da tahammüllerioktur diyebiliriz. Açık değillerdir. Gelenekçi olurlar. Bu da benim koçlar konusunda ki fikrimgülücük

YILDIZ HARİTAM
YILDIZ HARİTAsı
07-05-2008 12:37 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Dark Lord Dışarıda
DARK SIDE
**
lt=

RE: KOÇ'LARI NASIL ETKİLERSİNİZ?
GARAVU Yazılan:1. gizemli davran
2. kaliteli parfüm kullan
3. kulağından öp

sonuç = elinde gülücük)

Ben 3. seçeneğin " boynundan öp" olarak değiştirilmesi taraftarıyım =)

Herkes dedi merak içinde
Ölümden sonra hayat var mı diye,
Boşuna düşünürler
Sanki hayat varmış gibi ölümden önce ...
01-28-2009 05:20 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Dark Lord Dışarıda
DARK SIDE
**
lt=

aries loves leo Yazılan:tamam sımdı oldu supersın... ;)

mucadele yasama sebebımız bızım.... ama cocuk kadar saf oldumuza ınanıyorum hernekadar zekı vs olsakta... cunku her bıtıs bıze yenı umut yenı baslangıc demek ve bız baslamanın ınsanlarıyız...... dogrumu sence de?

parfum haklısın hıc unutmam parfumlerı aaa aysenın kkokusundan derım.... 10 yıl gecsede ...

bıde bas bolgemız cok hassas oyuzden kulak ornegın uygun aslında... ama ensemden masaj yapıldıgında rahatlarım , bırı yuzume dokunsun rahatlarım , sınırlenınce basım agrır , ensem gerılır vs. saclarımla oynansın dunyanın en mutlu ınsansı olurum ... cocuk oluyorum ozaman....

aynı mı sendede ?

buarada sen emınım cokk cokkk bencılsın ;) yanlıs anlama lutfen ay koc dıyosun harıka ya aşmıs bı bencıllık olmalı ama rahatsız etmez kımseyı emınım....

gunesın hangı burc?

Parfüm konusunda ben de hak veriyorum. İyi koku alamasam da, eski kız arkadaşlarımdan birinin kokusunu alsam, aradan yıllar geçmiş olsa bile zaman yolculuğuna çıkıyorum. Yıllar geriye sarıyor, mekan ve ruh halim değişiyor birden. Aynı o zamanki saf çocuk oluyorum birden ... Kokunun çok büyük önemi var bence de.

Buarada kulaktan çok boyun bence en hassas olduğumuz noktalar (En azından benim için öyle) . Ama senin de dediğin gibi biri saçımla falan oynasa direk uysallaşıyorum ,çocuk oluyorum :D

Bir de sormak istediğim bir soru var, Koç erkeği için en uygun eş hangi burç sizce? Bana kalırsa, yay...Umarım karşıma çıkıcak kız yay burcu olur hehee

Herkes dedi merak içinde
Boşuna düşünürler
01-28-2009 05:34 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ariess Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

bana kalırsa da bı koc erkegını dızgınleyebılecek bır koc kadını , cunku kımyaları tutuyor bence.... ama nasıl bır koc erkegı oldugunada bağlı , bıraz daha kadınsı bıraz daha ıstıkrarlı her kadın olabılır ;)

http://img62.imageshack.us/img62/7818/haritam.jpg
01-28-2009 02:42 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
luthi Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

koç erkeğini dizginleyecek ikizler kadınıdır resmen deiye dönüyorlar sinirdne haha bide bence aslan ve akrepelrde bunu başarabilir çünkü koçlar özellikle erkekleri bakımlı süslü püslü yanında taşıycak kadın ister bunu beceren her zeki ve bakımlı kadında koçların hakkından gelir e tabe sabırda lazım bu egoları yüksek adamlara...
01-28-2009 04:52 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 30

benim tanıdığım çoğu koçun oğlak sevgilisi var,sanırım oğlak hakkından geliyorgülücük
01-28-2009 07:37 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
sundancer Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

benim koç burcunda dikkat ettigim en onemli sey kişilik olarak güçlü erkeklere karsı cok buyuk bir hayranlıkları ve sempatileri var.boyle erkeklere kolaylıkla asık olabiliyorlar.özellikle aslan burcu erkeklerine ölesiye aşık oluyorlar.benim aslan burcu bir arkadasım var.gercekten karizmatik ve etkileyici birisidir.nerde bir koç bayanı varsa buna aşık olurdu.koç bayanlarının en dayanadamdıgı sey içine kapanık ve utangac erkekler.onları ancak aslan burcu paklar.çiçek

haritam
01-28-2009 07:55 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
lou_salome Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

bence bi kadının başına gelebilecek en feci şeydir koç erkeği gülücük saplantılıdır, kendisininkinden başka hiçbir fikre, düşünceye inanmaz, dinlemez bile. her halükarda kendisinin haklı olduğunu düşünür. egoları çok gelişmiş olduğundan kendisinden başka kimseye ihtiyaç duymayacağını düşünür. ayrıca feci kıskançtır. maçodur. birlikte olduğu kadını acayip sahiplenir. ama dediğim gibi işin en kötü yani, bu saplantı mevzusu.

iyi yönleri de var tabii, zaten bu iyi yönlerine kadınlar dayanamıyor. mesela inanılmaz komik ve yaratıcı oluyorlar. çok eğlenceliler. arkadaşlıklarına ve çevrelerine çok değer verirler. cazibeleri çok kuvvetli.
01-28-2009 09:12 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ariess Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

luthi Yazılan:koç erkeğini dizginleyecek ikizler kadınıdır resmen deiye dönüyorlar sinirdne haha bide bence aslan ve akrepelrde bunu başarabilir çünkü koçlar özellikle erkekleri bakımlı süslü püslü yanında taşıycak kadın ister bunu beceren her zeki ve bakımlı kadında koçların hakkından gelir e tabe sabırda lazım bu egoları yüksek adamlara...

tamamen katılıyorum -alkış

benim koç burcunda dikkat ettigim en onemli sey kişilik olarak güçlü erkeklere karsı cok buyuk bir hayranlıkları ve sempatileri var.boyle erkeklere kolaylıkla asık olabiliyorlar.özellikle aslan burcu erkeklerine ölesiye aşık oluyorlar.benim aslan burcu bir arkadasım var.gercekten karizmatik ve etkileyici birisidir.nerde bir koç bayanı varsa buna aşık olurdu.koç bayanlarının en dayanadamdıgı sey içine kapanık ve utangac erkekler.onları ancak aslan burcu paklar.

kadını ıcınde buna katılıyorum , ama cogu koc kadını dızgınleyebıldıgı erkegı tercıh eder , cok buyuk bır genelleme olur bu gözkýrpma

http://img62.imageshack.us/img62/7818/haritam.jpg
01-28-2009 09:43 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Dark Lord Dışarıda
DARK SIDE
**
lt=

luthi Yazılan:koç erkeğini dizginleyecek ikizler kadınıdır resmen deiye dönüyorlar sinirdne haha bide bence aslan ve akrepelrde bunu başarabilir çünkü koçlar özellikle erkekleri bakımlı süslü püslü yanında taşıycak kadın ister bunu beceren her zeki ve bakımlı kadında koçların hakkından gelir e tabe sabırda lazım bu egoları yüksek adamlara...

Koç erkeğini dizginlemek kısmından çok delirtmek kısmına katılıyorum. İkizler kadını koç erkeğini dizginlemekten çok kamçılar bence. İletişim konusundaki becerileri , kıvrak zekası ve ağzının iyi laf yapması .... Aman aman, benden uzak dursun derim. Beni en delirten şeydir ; savaşta kazanıp, masa başında kaybetmek ...

Herkes dedi merak içinde
Boşuna düşünürler
01-28-2009 09:45 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir