Değerlendir:
  • 19 Oy - 3.37 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Koçları Nasıl Etkilersiniz ?
Yazar Mesaj
romantica Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 0

RE: KOÇ'LARI NASIL ETKİLERSİNİZ?
Benimde gözlemlerime göre koçlar çabuk sıkılan uzun süre konsantre olamayan tipler olduğu için , ilgisi gizemle sürekli kılınabilir.

Karşındaki kişi o yokken neler yapar , nelerden hoşlanır vs tarzı şeylerin hepsini bilmemeli ki aklı sizde kalsın.. Oyunlara yalanlara gerek yok sadece şeffaf olunmaması yeterli .) Velhasıl koçlardan partner olmaz gibi bişeygülücük)

Evet, bilirim nereden geldiğimi
Alev gibi doymamış, aç
Yanar, tüketirim kendimi.
Işık olur, ne tutarsam,
Küldür arkamda kalan.
Ben ateşim besbelli.

NİETZSCHE
02-22-2008 06:32 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

ben sakin koç gördüm ama ay burcu boğa + venüs balık ;)

- koçları avcıya benzetebiliriz. gizemli olmak bu yüzden önemlidir. koç burcunun bayanları -bana göre- tüm diğer burçların bayanlarına göre , ilk adımı atmak için erkeği beklemeye gerek duymazlar. dediğim gibi onlar avcıdır. eğer ki onlar için kolay bir av olursanız yani çabuk ilişkiye girer ve kendinizi açık açık ifade ederseniz sizden çabuk sıkılma ihtimali yüksek olacaktır. çünkü onlar heyecan peşindedir. nafizin de dediği gibi , onun merakını ateşlemenizi , mücadeleci ve gizemli olmanızı öneririm..

02-23-2008 01:39 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
tiny Çevrimdışı
Üye
**

super olmus ;)

cok dogru hıc sevmem hiççç oyle yapıskan ınsanı kızı da erkegı tabıatında yağcı ınsanı sevmeem gülücük

zaten yukselen basak ay akrep yeterı kadar soguk bı goruntum var sanıyorum , bı de utanmadan yaklasanı hıc sevmem ...

ama bıraz cesur olucak erkek , etkılendıgını bellı etcek ama dedıgım gıbı cıvımadan gülücük

ayy naptık etkıleme sırları oldu hakkaten neyse lazım olur bırıne belkım

astrolojide aşk başkadır .... gülücük
02-24-2008 03:27 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
neptunzz Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Beyhan hanımın uzun uzun yazdıgı makale 4-4 lük anlatım olmuş hepsine katılıyorum açıkca ele vermiş bence orda Koç burcu mensuplarını fazla söze gerek yok ama iki kelam da ben edeyim maksat yeşillik olsun.
Koç erkegi; sıcakkanlı girişkendir,maço tarzı erkektir,sahiplenme huyu en üst düzeydedir,hayalperest ve düsünür biridir,yanlışı affetmez derhal bitirir bütün iletişimini,dobra,dürüst,samimi dolambaçsız davranır,oyun oynamaz direk hareket eder ve söz söyler.Cok zordur bir kadının bu burcta olan erkegi tutması ele gecırmesi büyük basarı olur çünkü capkınlık kanında vardır,fethetme bütünüyle ele gecırme güdüsü tasır içinde.

Koç kadını:İşte saftirik bir karakter erkegine pek benzemez dıger burctan olan erkeklerı mutlu edebılecek yapıya sahıptır nıye?saftırık çünkü,cabuk aşık olur gaza gelir erkek bırsey yapmasa kendısı hareket eder aşıgım der.Aşktan anlar fakat gözükara oldugu için yalan dolanı göremez o yüzden saftirik dedım.Kandırılması kolay bir sevgili olur sen iyisin,güzelsin denılınce iki hediye çiçek alınca şiir okudunmu bitti nakavt cok bile en zor koç kadınına bunları yapmak kafi ele gecer.
Entellektuel,bakımlı olmaya calısır dikkat ceker en guzel huyu açıksözlü cana yakın olmasıdır ama koç erkegi gibi zor degıldır, cabuk kanar bu yüzden en fazla AŞK acısı ceken burcların basındadır.
02-25-2008 03:14 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Tarihci Çevrimdışı
Sakaryalı
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 68

Alya Yazılan:Bide şunu belirteyim koç erkekleri erkeksi kadınlardan ziyade daha dişi ama böyle hanım kadınları tercih ediyorlar. Bence kadınsılığa sigarayı yakıştırmadığın için itici geliyor kokunun yanısıra.

yaa bu kadar mı olur valla helal olsun tebrik ediyorum.-ok bir bayanda bunu kesinlikle ararım. hanım hanımcık tipler ilgimi çekerler ama şunuda söylim yani bu da sanırım haritanmdaki diğer burçlardan kaynaklanabilir. mesela yükselen,im akrep belkide bundandır. bazende deli dolu, piskopat oluncada hoşuma gidiyorgülücük) işte diyorum benim gibi olacak az bişey çatlak olmasında sakınca görmem yanigülücük) gülücük) yani her zamanda hanım hanımcık sıkar heraldehımm duruma göre ayak uydurmasından yanayım. belkide bu hanım bayanların koç ları çekmesi şöyledir. yani nasılsa mıknatısta zıtlar birbirini çekerse burada koçlar da deli dolu olduğundan kendisi gibi olmayan hanımlara ilgi gösterebilir. bu benim fikrim ne kadar doğru bilmiyorum ama bu konuda sizin fikrinizi de merak ediyorum. acaba bu ilgi bundan kaynaklanabilir mi?

ARTIK DEVİR DEĞİŞTİ TABİ RECEP'TE DEĞİŞTİ verygood
02-26-2008 12:26 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
tiny Çevrimdışı
Üye
**

yaa bu kadar mı olur valla helal olsun tebrik ediyorum.-ok bir bayanda bunu kesinlikle ararım. hanım hanımcık tipler ilgimi çekerler ama şunuda söylim yani bu da sanırım haritanmdaki diğer burçlardan kaynaklanabilir. mesela yükselen,im akrep belkide bundandır. bazende deli dolu, piskopat oluncada hoşuma gidiyorgülücük) işte diyorum benim gibi olacak az bişey çatlak olmasında sakınca görmem yanigülücük) gülücük) yani her zamanda hanım hanımcık sıkar heraldehımm duruma göre ayak uydurmasından yanayım. belkide bu hanım bayanların koç ları çekmesi şöyledir. yani nasılsa mıknatısta zıtlar birbirini çekerse burada koçlar da deli dolu olduğundan kendisi gibi olmayan hanımlara ilgi gösterebilir. bu benim fikrim ne kadar doğru bilmiyorum ama bu konuda sizin fikrinizi de merak ediyorum. acaba bu ilgi bundan kaynaklanabilir mi?
[/quote]

koc kadını olarak yorum yapıcam buna, ama erkegı cok arkadasım var ...

bence koc erkeklerı delı dolu oldukları ıcın tam dişi kadınları severler tamamlanmak ıcın ve ılgılerını çeker boyle kadınlar cunku tamamen zıttır onlara , zaten kadını yanlıs anlamayın ama braz obje olrak gorurler ( eger tam bır kadın tıpıyse herseye karısan vs... ) ama bıraz delı dolu ama hanım hanımcık ta olan kadınlarla ömur gecırırler... meraklı sureklı uyandırıcak kadın yanı... -ok

astrolojide aşk başkadır .... gülücük
02-26-2008 01:02 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Garavu Çevrimdışı
Parola61
Webmaster
lt=

Rep Puanı: 169

bi koç bayanımı!! gülücük)

pislikmiyim?

evet..

hoşuma gidiyormu?

evet evet evet gülücük)
02-26-2008 01:27 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Garavu Çevrimdışı
Parola61
Webmaster
lt=

Rep Puanı: 169

bak şimdi mevzu acaip karıştı ben sana tane tane açıklayayım gülücük

gladio 54 ( bir koç bayanı olarak senin fikirlerini almam iyi oldu belki ilerde krşıma çıkarsa işime yarar ) yazdı ya..
ben bu sitede makaraya alabileceğim ne varsa değerlendiririm. samimi bildiğim her arkadaşımada takılırım.
lafa ''bir koç bayanı olarak'' diye başladı ya. koç bayanlığını kendisine yakıştırarak. bir koç bayanımı yazdım ve güldüm. gülücük

ona kötü bir noktadan takıldığım içinde kendi kendime içyorum yaptım

pislikmiyim evet

memnunmuyum evet şeklinde. ben bunu arada bir yaparım..
mesela sert bişey yazarım

psikopatmıyım - evet
memnunmuyum - ne münasebet

yazarım mesela.

neyse sende pislik kim dedin bende benim dedim gülücük
ama koç bayanlarını sevmekle filan uzaktan yakından alakası olmayan bi mevzu.

ben erkek kadın ayırt etmem koç ve akreplerle züper anlaşırım gülücük
02-27-2008 01:09 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
cyrano Çevrimdışı
Yeni Üye
**

yazılanların hepsinde doğruluk payı var.ama çapkınlık ve sinirlilik koçların üstüne yapışmasın lütfen.değecek biri varsa karşısında başkasıyal ilgilenmz koç erkeği-bakabilir ona garanti veremem tabide bakmaktan zarar gelmez- ve özellikle bayanlara karşı son derece kibardırlar ama yeri geldimide aslan kesilebilir korumak için onları gülücük

parfüm olayına bende katılıyorum.güzel kokan bir kadın ilk aşamayı geçmiştirgülücük
07-04-2008 02:01 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
redroseee Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

cyrano Yazılan:yazılanların hepsinde doğruluk payı var.ama çapkınlık ve sinirlilik koçların üstüne yapışmasın lütfen.değecek biri varsa karşısında başkasıyal ilgilenmz koç erkeği-bakabilir ona garanti veremem tabide bakmaktan zarar gelmez- ve özellikle bayanlara karşı son derece kibardırlar ama yeri geldimide aslan kesilebilir korumak için onları gülücük

parfüm olayına bende katılıyorum.güzel kokan bir kadın ilk aşamayı geçmiştirgülücük
capkınlık deyılde sankı bıraz ayran gonullu gıbıler anı bı sınırlılık yakıp yıkan sonra sut lıman gülücük)ben bıse yapmadım gıbılerındengülücük)ama neselı espırılı zaman gecırmek guzel ama dık baslılarrr

YILDIZ HARITAM
07-04-2008 06:40 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir