Değerlendir:
  • 14 Oy - 3.07 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kısırlık Analizi
Yazar Mesaj
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

RE: bu haritada bebek olmama ihtimali sözkonusu mu?
(06-16-2010 04:14 AM)Mavi Yazılan:  Arkadaşlar ekteki harita bir tanıdığıma ait , 2 düşük yaptı ve doktor bebeğinin olmama ihtimalini söylemiş , sizlerin de bir incelemesini istedim yani haritayıgülücük teşekkürler
es-ko : 21 şubat 1982 11:00 ankara

redrosee'nin yıldız haritasıyla nerdeyse aynı.

Transit Satürn 5.evinden geçiyor son 2 yıldır.

06-16-2010 07:40 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
NinMeSarRa_ Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

(06-16-2010 04:14 AM)Mavi Yazılan:  Arkadaşlar ekteki harita bir tanıdığıma ait , 2 düşük yaptı ve doktor bebeğinin olmama ihtimalini söylemiş , sizlerin de bir incelemesini istedim yani haritayıgülücük teşekkürler
es-ko : 21 şubat 1982 11:00 ankara

Çocuk denilince bakılması gereken 5. ve 11. evlerini en kısır burçlar olan Aslan ve Kova kesiyor.5. ev boş 11. evdeki Güneşinse Uranüs ve Marsla olumsuz açıları var.Düşük yapmasının nedeni olabilir bu açılar.Hormonları temsil eden Terazideki hastalıkları temsil eden Mars ve Satürnün kadınlarda sağlığı temsil eden Ayla olumsuz açı yapması çocuk sahibi olmasına mani olabilecek hormonal sorunları anlatıyor olabilir.

Bana göre Çocuk tedavisi için en uygun dönem Jüpiter transitlerine yakın dönemler.Çocuğu olmayan, bu nedenle tedavi gören kadınların Jüpiter 1. evden geçerken hamile kaldıklarını gözlemledim.Arkadaşının 1. evi 2 yıl içinde Jüpiteri ağırlayacak.Bu dönemi çocuk tedavisi için değerlendirebilir

Nin.Me.Sar.Ra
06-17-2010 11:38 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Schatz Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

Jüpiter birinci evden geçerken hamile kalınıyormuş...

Bu sene bu yorumu çok aldım ...

Ama bilmiyorum ya hu ....

Bazen bir çocuk dünyaya getirmek çok külfetli geliyor...

Hem özgürlük hemde..maddi anlamda...

Allahı bilen tanıyan..Anne ve babasına edepli ve akıllı ...Bir birey nasip etsin Allah herkese.... verygood
06-18-2010 02:18 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Parlaışık
Kayıtsız

Her haritada Ay-Pluto karesi kısrlığa yol açmayabiliyor ve bayanları zorlamıyor ... etrafımızda bu tarz haritalara sahip ve çocukları olan kişiler var .. hatta onların da plutosu 5. evde ve başak burcu kesiyor 5. evi ... hayat süprizlerle doludur ... doktorlar da ancak ihtimali söyler... ve bir bebek doğmak istiyorsa doğar ..bebek isteyenlere bol şans ...
12-24-2010 12:45 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
nazenin
Kayıtsız

Kısırlık Analizi
haritamda çocuk sahibi olamama gibi bir etki var mı? ailede kalıtsal bir rahim problemi olmakla birlikte bu problem bende de var. doğum saatimi 04:48 olarak değiştirmiştik burdaki haritamda 04:55 sanırım pek sorun olmaz değerlendirirken....bilgisi olanlar yorum yapabilirse sevinirim....
03-24-2011 04:21 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
zeytin Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

RE: kısırlık analizi
bunun hakkında araştırıyorum bende,ama maalesef
konuya hakim değilim :(

5.vinizde ikizler burcu var,gezegen yok. bunun için merküre bakıyoruz,o da 1.evde kovada. kova doğurgan bir burç değil,aynı zamanda 5.evdeki şironla üçgen açısı var...bu iyi sanırım verygood ve pluto ya karesi var
açıların nasıl etkileri oluyor,yorum yapamıyorum acaba
umarım bilenler yardımcı olur,bende merakla bekliyorum...

ev yerleşimlerimiz benziyor,benimde 5.evim ikizler,yarım saatlik bilinmeyen zaman var,eğer öyle alırsam boğa kesiyor evi.

şöyle bir bilgi buldum;

*Doğurgan burçlar,doğurgan gezegenlerde mi bulunuyor?
*Güneş, Ay, Venüs, Jüpiter, Yükselenin Burcu ve 5. evin yöneticisi doğurgan veya kısır burçlarda mı bulunuyor?
*Ay Plüton sert açıları bulunuyormu? (Bu açı hamilelik ile ilgili bazı problemlere işaret eder ve kısırlık sonucu çıkabilir.)
*Doğurgan burçlar,doğurgan gezegenlerde mi bulunuyor?
*Güneş, Ay, Venüs, Jüpiter, Yükselenin Burcu ve 5. evin yöneticisi doğurgan veya kısır burçlarda mı bulunuyor?
*Ay Plüton sert açıları bulunuyormu? (Bu açı hamilelik ile ilgili bazı problemlere işaret eder ve kısırlık sonucu çıkabilir.)

Haritalarında Su burçlarında çok gezegeni olan kadınların, özellikle Su elementinde bir Ay eğer çok sert açılar altında değilse ve zor bir eve düşmemişse (6'ncı, 8'inci ve 12'nci evler) anne olması çok daha kolay olabilir.

Haritalarında Su elementi olmayan ve yükselen burçta ya da Ay burçlarında bu burç olan kadınlar çocuk sahibi olma konusunda daha çekimser, isteksiz ya da çaresiz olabilirler.

inş. Rabbim bununla sınamaz bizleri aðla...

haritam
03-24-2011 05:08 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Moda Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 2

RE: Kısırlık Analizi
Benim zaten saturn 5.evde.Saturn bu ev konusu için yeterince korku veriyor.

Bir de üstüne 11.evdeki mars ve chiron kavuşumu zıt saturne üstüne tuz biber ekiyor.Mars sert açılarında düşük tehlikesi varmış.5.evimdeki gezegenler saturn ve uranus.

Ay ve venus zaten aslan ve koç burcunda.

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=z...&rs=0&ast=
03-24-2011 08:48 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
zeytin Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Kısırlık için,4. 5. ve 7.ev önemlidir.örneğin,ay veya venüs bu evlerde ise kötü etkiler.
hayatı gennellikle kısırlık sorunlarıyla uğraşmakla geçecek demektir.

uranüs,mars,pluto 5.evde ise, hamilelik süresince problemlerle uğraşılacaktır.

satürnden venüse kötü etkilerde, kısırlık veya bir gebelikten diğerine,8 yıldan fazla zaman alacaktır.

5.evdeki gezegenlere doğru kötü görünüm zor doğum,sezeryan kesiği,zorlu hamilelik süreci verir..

bunları yabancı bir siteden çevirdim.

haritam
03-24-2011 10:22 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
zeytin Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

ayrıca şunada rastladım
benim ay 4.evde...bu konum zaten başlıbaşına büyük bir sorunmuş...
aman ne güzel aðla... sanki diğer etkiler çok iyi de...

haritam
03-24-2011 11:07 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

Arkadaşlar kendinizi bunaltmayın. Ay 4. evimde hemde kocaman dolunay:D 5. evim korkunç, başak ya da terazi kesiyor, üç büyük zebani var orada.. 5. evi kesen burçların yöneticileri de verimsiz yerleşimde. Çocuğum var
03-24-2011 11:10 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir