Değerlendir:
  • 14 Oy - 3.07 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kısırlık Analizi
Yazar Mesaj
Mavi Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 4

Bu Haritada Bebek Olmama İhtimali Söz Konusu mu?
Arkadaşlar ekteki harita bir tanıdığıma ait , 2 düşük yaptı ve doktor bebeğinin olmama ihtimalini söylemiş , sizlerin de bir incelemesini istedim yani haritayıgülücük teşekkürler
es-ko : 21 şubat 1982 11:00 ankara

Ekli Dosya(lar)
.png  es-ko.png (Boyut: 140.75 KB / İndirme: 57)

[IMG=http://img138.imageshack.us/img138/3929/maviharita.gif][/IMG]

Ben bazen münasip bir yerde inmek istiyorum.
Size de oluyor aynından biliyorum...
06-16-2010 04:14 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
JoMaJa Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 8

RE: bu haritada bebek olmama ihtimali sözkonusu mu?
Acaba düşük yapma tarihleri neler belirtebilir misin?
06-16-2010 04:33 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

5. evi başak burcu kesiyorsa, ben başak için hem şirona hem merküre bakmayı tercih ediyorum. Şiron acs kavuşumu ile ve bunun 5. evi yönetmesi ile, bu kişinin hayata bakış açısı 5. ev konularında olacaktır. Ve bunlardan biri de çocuk konusu..Bu konuda yaralara işaret edebilir..
Merkür alacaksak 5. ev yöneticisini, kovada eril bi burçta yer almış..Kova pekte bereketli sayılmaz bu açıdan..Başak içinde kısır burç derler ayrıca..
Şironu 5. ev yöneticisi alır, 12. evde olduğunu düşünürsek kayıp çocukları da anlamlandırabiliriz..
Sağlık evindeki stelyumu iyi tanırım..Bende 5. evimde misafir etmekteyim kendisini:D Stelyumun evin yöneticisi venüs ile gerilimli açılar almış olması da olası sağlık sorunlarını çifte vurgulu bi hale sokuyor..Çok pozitif olmasa da göstergeler, yine de bebek olur ya da olmaz demek doğru değil sanırım..
06-16-2010 04:37 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
rakka
Kayıtsız

pek anlamamakla beraber ay kare pluton açısının bayanları zorladığını kısırlığa yol açtığını duymuştum 5.evinin yöneticisi merkür de plutona kare yapmış ama diğer açıdan rashi ve navamsa haritalarına baktım eğer yanlış düşünmüyor isem bir kız bebek düşürmüş olmalı 25 yaş civarında ikincisi ise 27 yaş civarı gibi duruyor ama bence haritası olumlu bebek sahibi olma olasılığı var 31 yaş gibi de yine bi kız bebeği olacağını düşünüyorum
06-16-2010 04:37 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
rakka
Kayıtsız

paylaşmak istedim anneme dedoktorlar aynı şeyi söylemişler annem yılmamış tedavi olmuş ben olmuşum hatta tedaviye öylesine devam etmiş sanırım tedavifazla kaçmış ikiz kardeşlerim var.... gülücük
06-16-2010 04:42 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavi Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

(06-16-2010 04:33 AM)JoMaJa Yazılan:  Acaba düşük yapma tarihleri neler belirtebilir misin?

tam 2 sene oldu son düşük ilki de ondan 2 sene önceydi, kendisinin haberi yok ben bakıyorum haritaya aslında depresyonda sanırım tuhaflaştı çocuğum olmayacak diye baya sıkıntılı hatta hamile olanların hatrını bile sormuyor, görüşmüyor

5. evim benim de başak felice, daha ince bilemiyorum ben sizin gibi ama elhamdulillah bi oğlum olmuş

06-16-2010 04:42 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavi Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

(06-16-2010 04:42 AM)rakka Yazılan:  paylaşmak istedim anneme dedoktorlar aynı şeyi söylemişler annem yılmamış tedavi olmuş ben olmuşum hatta tedaviye öylesine devam etmiş sanırım tedavifazla kaçmış ikiz kardeşlerim var.... gülücük

tedavi oluyor zaten kadın hastalıklarından muzdaripti hep onlar sıkıntı veriyor diyordu doktorlar şimdi ise ben anlamadım ama hormon sıfırlanmış artık tüp bebek ancak demişler kocası da o tedaviyi kaldıracak kafam yok işlerim yoğun uğraşamam demiş, garibim kendi kendine bunalımda

06-16-2010 04:47 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavi Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

(06-16-2010 04:49 AM)rakka Yazılan:  ya ne demek işim var uğraşamam adama resti çeksin ya bebek ya kapı ikisinden biri ama bence çocukları olacak ya 2002den beri mi evli?

2004 evlilik tarihi
kocası da depresyonda:p kapıyı tercih etme olasılığı yüksek

06-16-2010 04:53 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

(06-16-2010 04:53 AM)Mavi Yazılan:  
(06-16-2010 04:49 AM)rakka Yazılan:  ya ne demek işim var uğraşamam adama resti çeksin ya bebek ya kapı ikisinden biri ama bence çocukları olacak ya 2002den beri mi evli?

2004 evlilik tarihi

Başa gelmeden bilinmez tabi ama, kadın çocuğu doğurunca belki depresyonu geçer ama, depresyonlu bi adam ne hale gelir bilemiyorum..
Ortak bi paydada buluşamadıktan sonra, ortak olarak yapılan bi çocuk hiç bir şeyi düzeltmeye yetmez. Allah gönlüne göre versin, nelerle imtihan oluruz bilinmez..
06-16-2010 04:57 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavi Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

(06-16-2010 04:57 AM)Félicé Yazılan:  
(06-16-2010 04:53 AM)Mavi Yazılan:  

2004 evlilik tarihi

Başa gelmeden bilinmez tabi ama, kadın çocuğu doğurunca belki depresyonu geçer ama, depresyonlu bi adam ne hale gelir bilemiyorum..
Ortak bi paydada buluşamadıktan sonra, ortak olarak yapılan bi çocuk hiç bir şeyi düzeltmeye yetmez. Allah gönlüne göre versin, nelerle imtihan oluruz bilinmez..

katılıyorum , istemiyorum çocuk diyen bir adam aslında o kadar iyi bir insan ki, gördüğüm en iyi huylu başakgülücük hem de ama iş hayatı sıkıntılar vs bilemem tabi belki de işine geliyor,

06-16-2010 05:02 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir