Değerlendir:
  • 72 Oy - 2.83 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini
Yazar Mesaj
luthi Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini
ikizlerin bakışı herzaman cabbar ve canlı oluyor gözler genelde ya cidden iri yada badem dediğim göz şeklinde olabiliyor ztn ikizler kadının değişik bi cazibesi vardır hem çocuksu hemde çok dişi hemde mantıklı örnek marlyn monroe kennedy bile bu hatuna daynammaıştır malum :D
01-26-2009 03:55 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
hilal-e Çevrimdışı
Merkury Vip
Merkury Vip
lt=

Cvp: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini
Evet bende Ay dan etkileniyorum

Astrolojide çok toyum ama insanları gözlemlemeyi seviyorum
ve artık hemen 'acaba yükseleni ney?' diye çıkarmaya çalışıyorum

Şimdiye kadar yükselen tahminlerim pek başarılı olmadı........

Ama ilk bakışta......'kesin bir Boğalık var şunda' veya 'Bu kesin ikizler yükselen'
vs diye ilk bakışta hiss ettiyim elektrik vs hep Ay burcunda doğru çıkıyor!-alkış

Eh buda bir başlangıçutandım ama bencede Ay burcunu tahmin etmek daha kolay gibi?

Yıldırım abide yazmıştı önceden hani ay hissler ile alakalı ve malum insanlar hisslerine güvendiyi müddetce yanılmazlar çoğu zaman

yükseleni ezip geçmemeli tabiki ama o bir maske? yani bir insan ile irtibata geçince ilk ay burcunu hiss ederiz? yoksa çok mu yalnış düşünüyorum?hımm

http://imageshack.us/photo/my-images/812...16923.gif/
05-18-2009 10:37 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
hilal-e Çevrimdışı
Merkury Vip
Merkury Vip
lt=

Beatricé Yazılan:
hilal-e Yazılan:Evet bende Ay dan etkileniyorum

Astrolojide çok toyum ama insanları gözlemlemeyi seviyorum
ve artık hemen 'acaba yükseleni ney?' diye çıkarmaya çalışıyorum

Şimdiye kadar yükselen tahminlerim pek başarılı olmadı........

Ama ilk bakışta......'kesin bir Boğalık var şunda' veya 'Bu kesin ikizler yükselen'
vs diye ilk bakışta hiss ettiyim elektrik vs hep Ay burcunda doğru çıkıyor!-alkış

Eh buda bir başlangıçutandım ama bencede Ay burcunu tahmin etmek daha kolay gibi?

Yıldırım abide yazmıştı önceden hani ay hissler ile alakalı ve malum insanlar hisslerine güvendiyi müddetce yanılmazlar çoğu zaman

yükseleni ezip geçmemeli tabiki ama o bir maske? yani bir insan ile irtibata geçince ilk ay burcunu hiss ederiz? yoksa çok mu yalnış düşünüyorum?hımm

Ay'ının durumuna göre değişir ama yakından tanımadıkça ve bizim haritamızla karşı tarafın Ay'ının bir bağlantısı yoksa Ay'ı hissetmek ya da anlamak zordur.

A evet bak buda doğru! benim güneş Boğa Ay ikizler Yükselen başak
şimdiye kadar en çabuk etkilenip 'bunda kesin şu burç var' dediyim kişelerin ay burçları: boğa (güneş terazi) Oğlak (güneş terazi) İkizler (güneş kova)
Başak (güneş ikizler) Aslan (güneş boğa) ikizler (güneş yengeç) vs

aaa!!!! hepsi benim element ve burçlara yakın

şimdiye kadar su gurubundan olanları kolay tahmin edemedim......akrepleri hariçdil çýkarma

Ateş elementide genelde kolay anlamak.....bi sudan ve bazen ve hava gurubundan olan kovayı tahmin (hiss etmek?) zor geliyor bana

http://imageshack.us/photo/my-images/812...16923.gif/
05-19-2009 02:02 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
plutonik Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

yay burcusun yükselenin de balık...yükselen balık olarak neptüne has hülyalı dalgın bakışlar olucaktır sen de...gözlerin içi berraktır su gibi...tanıdığım yay burçlarının suratları hep sevimli,alnı açık net bir ifadesi var yüzlerinin; bir de buna neptünyen bakışlar eklenince daha güzel olucaktır eminim...yay burçları atletik bir vücuda sahiptir sporu sever ,balık burcu da dansı simgeler bilirsin,sudaki dansıgülücük)belki iyi bir yüzücü olabilirsin...ama şu da var yükselen balık burcu insana balık etliliği de verir bu da var ...ama yine de yay profili iyi bir fizik çizer kanımca...naçizane yorumlarım ginkagülücük)

[Resim: astro2gw02plutonikhp448.th.gif]

Kimi aradığını yitirir aradıkça,
Kimi de arayandır;aranan onu bulur...Ö.Asaf
08-03-2009 05:31 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ginka
Kayıtsız

Cvp: RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini
plutonik Yazılan:yay burcusun yükselenin de balık...yükselen balık olarak neptüne has hülyalı dalgın bakışlar olucaktır sen de...gözlerin içi berraktır su gibi...tanıdığım yay burçlarının suratları hep sevimli,alnı açık net bir ifadesi var yüzlerinin; bir de buna neptünyen bakışlar eklenince daha güzel olucaktır eminim...yay burçları atletik bir vücuda sahiptir sporu sever ,balık burcu da dansı simgeler bilirsin,sudaki dansıgülücük)belki iyi bir yüzücü olabilirsin...ama şu da var yükselen balık burcu insana balık etliliği de verir bu da var ...ama yine de yay profili iyi bir fizik çizer kanımca...naçizane yorumlarım ginkagülücük)

teşekkürler plutonik verygood çok iyi yüzerim, berrak bakışlara sahibim, gamzelerim var yaydan geliyo sanırım utandım. fiziğim hem atletik hemde biraz balık etliliğe müsait diyebilirim...
08-03-2009 08:32 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
SeLiN Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

plutonik Yazılan:benimkini yorumlayabilicek olan var mı bakalım tahminler nasılgülücük))

Küçük bir yüz kirpikler uzun ten pembemsi ifade donuk yani nasıl desem neptün-pluto etkisi var bence gözlerde dudaklar etli olabilir belki alt dudak daha büyüktür.Gözler genetik yapıda müsaitse belki renkli.Kilo problemleri olabilir.Eller güzel bence ve bacaklarda. gülücük

nadya Yazılan:Ben de tahmin istiyorum arkadaşlar!!!!!!

Gözler duru bakışlar net belki neptün etkisi olabilir.Vücut yuvarlakça kilo almaya eğilimli olabilir ama oldukça güçlü olabilir parmakların uçları sivri ve ayrıca uzun olabilir orta bir boy düzgün fizik ama belki özellikle karından kilo almaya eğilim olabilirgülücük

Tamamen acemice yalnız kendimi deneme maksatlıgülücük
Bende istiyorum amagülücük)
08-03-2009 11:13 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ginka
Kayıtsız

plutonik Yazılan:benimkini yorumlayabilicek olan var mı bakalım tahminler nasılgülücük))

yükselenin terazi ama birinci evinin tamamını akrep kaplamış.ve pluto var. akrep çekiciliği vardır sende gülücük bakışların insanın içini okur gibisindendir. karakteristik bir yüz. beyaz ten olma ihtimali yüksek. ama yükselen terazi olarak bakarsak yüz hatlarının oval olma ihtimali çok diye düşünüyorum... yükselen terazi güzel bir ifade tarzi verir. kendine has bi konuma stilin vardır...
08-03-2009 11:15 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ginka
Kayıtsız

ayse Yazılan:
ayse Yazılan:nasıl ekleyecegim ?

Basardım ;)

yükseleni aslan biri olarak oldukça havalı olmalısın... girdiğin her ortamda gözler senin üzerine çekilmeli... ateşli bakışların olsa gerek bir ateş burcu yükselenle. aslan yükseleni olanların kirpikleri uzun olabilir ve zeki bakışlara sahiptir. lider ve zarif bir yüz ifaden olmalı. bir aslan asaleti gözkýrpma
08-03-2009 11:54 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
uranus Çevrimdışı
.
Uranyen Vip
lt=

Rep Puanı: 15

Sevgili arkadaslar,
yukselen burca gore fiziksel goruntu tahmini kolaydır da tam tersi hakkında ne dusunuyorsunuz?
Bir kişinin fiziksel göruntusune bakarak yukselen burcunu tahmin edebilir misiniz?

Mutluluğumun sınırı, başkalarının mutsuzluk sınırına kadardır.
08-04-2009 12:09 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
plutonik Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

sevgili he rangülücük
yahu bu ne güzel 1. ev...güneş venüs ve merkür 1. evde...çok dikkat çekici ve güzel biri olmalısın...özellikle de venüs ve güneşin asc nin de üstünde çok etkili...yükselen ikizler esnek bir vücut ama venüsten kaynaklanan yumuşak hatlar,güzel yuvarlak-oval bir yüz,meraklı gözler,kirpikler uzundur,ascnin üstünde güneş olduğu için ihtişamlı saçlar olabilir...tplulukta direkt dikat çekebilecek bir profil çizer... naçizane yorumlarım...

[Resim: astro2gw02plutonikhp448.th.gif]

Kimi aradığını yitirir aradıkça,
Kimi de arayandır;aranan onu bulur...Ö.Asaf
08-04-2009 12:09 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  YÜKSELEN NE DEMEK vivienleigh 33 52,000 09-02-2019 06:58 AM
Son Mesaj: Feslegen
  Yükselen Yöneticisi astrosohbet 122 163,724 04-28-2019 12:34 PM
Son Mesaj: Minais
  Otuzlu Yaşlarda Yükselen Etkisi plutomania 17 23,483 02-03-2019 05:46 PM
Son Mesaj: say24
  Yükselen burçlar-12. ve 1.evden gelen kavuşumlar... SeLiN 24 38,789 04-10-2018 04:12 PM
  Yükselen burcumun beni engellemesinden nasıl kurtulurum? hilal-e 9 17,272 09-08-2017 06:24 PM
  Yükselen Burcumuz ve Yükselen Burcumuzdaki Gezegenlerin Anlamları.. yaren 96 121,673 02-14-2017 07:02 PM
Son Mesaj: capri
  Yükselen Burç - Astrolojik Maskeniz Volume 2 :) astrosohbet 11 22,214 11-18-2012 03:44 AM
Son Mesaj: astrosohbet
  Yükselen Burç - Astrolojik Maskeniz astrosohbet 8 23,480 10-17-2012 01:56 AM
Son Mesaj: Yakamoz
  Yükselen Burcumuzu ve 1.Evlerimizi İrdeleyelim astrosohbet 192 228,316 08-23-2012 02:41 PM
Son Mesaj: Liya
  insan, otuzundan sonra neden yükselen burcunun özelliklerini daha fazla taşır(mış)?? bu şarkı yarınlara 28 43,481 05-23-2012 11:32 PM
Son Mesaj: bu şarkı yarınlara

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 3 Misafir