Değerlendir:
  • 21 Oy - 3.43 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Haritadan annemizi okumak
Yazar Mesaj
Yakamoz Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 19

Cvp: Haritadan annemizi okumak
İnşallah sağlıklı, mutlu, huzurlu olur oğlunuz ömrü boyunca ve siz de onunla birlikte Marie çiçek
Hangi ev sistemine göre baktığını öğrenebilir miyim ?

08-05-2016 02:57 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Marie Çevrimdışı
Merkury Vip
Merkury Vip
lt=

Rep Puanı: 5

RE: Haritadan annemizi okumak
Teşekkür ederim Yakamoz. Placidus kullanıyorum.
08-05-2016 09:05 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Yakamoz Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 19

Whole sign i denedin mi

08-06-2016 01:05 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
cancimini Çevrimdışı
Lunar Vip
Lunar Vip

Rep Puanı: 4

Şimdi size bir soru MC yerleştiği burç annenin burcunu veya ASC sini verir mi?

"Allah yüzbinlerce Kimya yarattı ama, insan SABIR gibi bir kimya görmedi." Hz. Mevlâna

http://i.hizliresim.com/P0ONz9.gif
08-15-2016 04:24 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
cancimini Çevrimdışı
Lunar Vip
Lunar Vip

Rep Puanı: 4

(08-15-2016 08:19 PM)Lionhearted Yazılan:  
(08-15-2016 04:24 PM)cancimini Yazılan:  Şimdi size bir soru MC yerleştiği burç annenin burcunu veya ASC sini verir mi?

Herzaman tutar mı bilmiyorum ama sanırım en çok 4.ev Anne, 10.ev baba modeli tutuyor.bu bende de tutar ASC aslan, Anne akrep diğeri Boğa.

Tersi bende tutuyor diyenler de var. En iyisi bu evlerin yöneticilik ağını Açılarını fln tespit etmek

Ben de tam tersi.. ASC İkizler, 4. ev Aslan-Başak aksı, 10. ev Kova-Balık aksı üzerinde Anne Kova, Baba Başak...

"Allah yüzbinlerce Kimya yarattı ama, insan SABIR gibi bir kimya görmedi." Hz. Mevlâna

http://i.hizliresim.com/P0ONz9.gif
08-15-2016 09:12 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

Rep Puanı: 37

size kötü bir örnek daha göstereyim gülücük

ay 27 derece ikizler...

4 derece mars koçtan geniş bi kare...
27 derece uranüs yaydan tam zıtlık..
1 derece satürn oğlaktan geniş bir zıtlık..

çocukluğummdan iibaren annemin zehir gibi laflarıyla büyüdüm.. 2010 yılında gittiğim psikologa beni hep aşağılıyor die analltınca onun keinlikle kişilik sorunu olduğunu söylemişti...

2011deki zoraki eviliğimde beni eviliğe zorlayan, ama dışarıya karşı hep mükemmel cömert güçlü anne imajını çizerken azıma ................

daha dün bile telefonda hayatımı sen mahvettin! boşandığım günen beridir değil evlilik gelip sevgili olmak isteyen birisi bile olmadı, boşandığımı duyan kaçıyor, senin yüzünden veremli gibiyim, nefret ediyorum senden deyip suratına kapadım....

ayın açıları mühim dostlar....

KARM IS BITCH!!!
08-15-2016 10:05 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 31

(08-15-2016 04:24 PM)cancimini Yazılan:  Şimdi size bir soru MC yerleştiği burç annenin burcunu veya ASC sini verir mi?

MC 0 derece balık. Babam yükselen balık veya koç babaannem kesin bilgi vermiyor. 4. Evim başak0 derece annem aslan yükselen 27 derece terazi.

Şöyle söyleyeyim annemin jupiterii balıkta 5. Evine geçtiğinde ben doğmuşum.

Koç ,Yükselen İkizler ama yalnız kaldığında bir ay Oğlak ...

Doğum Haritam : https://i.hizliresim.com/JlaPoj.gif
2017-2018 Solar Return Haritam : https://i.hizliresim.com/9dQkkO.gif
08-17-2016 12:06 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Merau Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 5

1. evimdeki ay akrep:

bogadaki mars ve merkur'e 180 derece. Baska kayda deger bir aci yok.

Annem, İnsanlarin haleti ruhiyeleri hakkinda detayli saptamalar yapabilen biri. Tabi yasin getirdigi olgunlugu ayri bir kefede sayiyorum. Bogadaki merkur acisindan olsa gerek; mantiktan yanadir, her seye akilci aciklamalar getirmek ister. Mantiksiz buldugu bir seyle , o agirbasli uslubunu takinarak alay etmekten hic cekinmez.

Yine bir boga karakteristigi olarak, sozunu soylemekte acele etmez fakat konustugu taktirde, ortadaki konuyu mantiki anlamda elestiren sert sozler sarf eder, kendini ifade edis tarzi budur. Pek konusmayan biri oldugundan bu tavri karsi tarafi sasirtir. İlk bakista pasif bir imaj cizip, sabri tasinca sergiledigi yapi; hayata karsi gelistirdigi bir savunma mekanizmasi galiba :P

Paradoksal olarak, dusuncelerinde fanatiktir. yanisira cok dindardir. Akrebe has ya hep ya hic halini onda gorebiliyorum. Saygi, disiplin, dindarlik, ahlak vb konularda asiriya giden bir dusunce yapisina sahip. Bir anne olarak takintili duzeyde disiplinlidir, her ani kontrol etmek ve durumun hakimi olmak ister.

akrep burcu; dinle felsefik anlam yaratarak, bilincaltindaki huzursuzluklari gomme cabasini da gundeme getiriyor nezdimde. Cunku cocuklugundan beri asiri muhafazakar ve dindar durusundan asla taviz vermemis bir kadin. Asiri tepkili ve yargilayici hallerinde, dine/ prensiplere sarilarak " ari kalma, uzaklasma, azade olma" cabasi hissediyorum. Cocuklugunda ve ergenliginde cok okuyan, arayista olan bir insandi. Aradigini bulunca, bir akrep gibi ona sadik kaldi.gülücük

Akrep boga aksinda mars ve merkur gerilimleri deneyimleyen bu zat, akrep karakteristigine has kontrol halini korumaya calisirken, icindeki ofke ve mental gerilimi nereye, kime kanalize edebilir: tabii ki bana. Uzerimde ciddi etkileri var ne yazik ki. Baskin akrep temalarina ragmen manipulatif olmaya ya da saman altindan su yurutmeye hevesli bir insan degil. Akrebin manipulatif enerjisini bilincsizce bana yansittigini dusunuyorum...

09-22-2017 09:18 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Feslegen Dışarıda
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 8

Alıntı:Ancak Ay’ın Akrep’te ya da Oğlak’ta, özellikle 6, 8 ya da 12. evlerde olması, kişinin çocukluk koşulları, ev hayatı, genel psikolojisi ve eğer kadınsa gelecekteki annelik durumu açısından daha stresli koşullar yaratır. Ay Akrep’te bu evlerde ise annenin kendi kendini yıpratan, koşulları açısından zarar görmüş sürekli bir kriz halinde, düşük özelliklere ve psikolojilere sahip olduğunu gösterir. Oğlak’ta, bu evlerde ise sıkıntı ve kısıtlama yaşamış, mutlu olamamış, daha sert ve duygusal paylaşım açısından yoran, merhamet, şefkat konularında kendisinin de zorlanmış olduğunu gösterebilir. Çoğu zaman bu koşullar, anneden kıza ya da oğluna aktarılan, aile boyu taşınan psikolojik yüklere, geçmişten gelen ailevi travmalara işaret eder.

Doğru.. Satürn ve kiron açıları da mevcut.
Kendisinin oğlakta mc-gad kavuşumu var, stelyumlu akrep.
Satürn olarak görüyorum kendisini zaten. Ben baya yengeç hassaslığındayken o oğlaktan vurdu, küçükken içten içe çok öfke duyardım ona... Babama ulaşmaya çalıştım ondan kaçarken ama o hep pasifti, sessizdi(satürnün retro olması da bu etkiyi verir diye okudum). Forumda bir kaç kere aslan stelyumumu pasif görüyorum demiştim, işte bunu da gösteriyor sanırım. 2. evden bol bol bahsedebilirken 9. evden çok bahsedemiyorum. Bir taraf manevi zararken bana bir taraf nötrdü(kız çocukla anne ilgilenir düşüncesi hakimmiş babamda, arka planda bazı direktifleri olurmuş sonradan öğrendim). Benim aslan stelyumum bir köşede kuzu kuzu yatıyor hala, Hakan Kırkoğlu ACden MC noktasına olgunluk süreci, MCden DC(ölüm) noktasına kadar yaşlılık süreci demiş, heralde geç ulaşacağım... Bu arada neptün karmamız olduğunu düşünüyorum, annemin akrep stelyumu neptünyen(+ay balık), benim oğlak stelyumum neptünyen ve açıları var, babamın haritası bilinmiyor ama ben onda da olduğunu düşünüyorum, güneş-neptün 135lik açım var zaten. Ve balık-neptün vurgulu insanlarla çok karşılaştım ilişki anlamında. 4. evim balık, neptün 2. evde. Babam tarafından neden olduğunu bilmediğimiz borçlar yaşadık ve maddi sıkıntı hiç bitmedi. Yaşanılan huzursuzluklar benim üzerime öfke olarak geldi annem tarafından, çünkü en güçsüz bendim. Su grubu vurguları malum, ikimizin de olumlu hislere ihtiyacı var. Ama kendisi oğlaktan geldiği için empati yok, en azından bana karşı. Sürekli annemle savaştım, özgürleşmeye çalıştım kendisinden(satürn kova). O kadar ama o kadar ufak, gereksiz şeyler dağ oldu ki... Hep şüphe, hep her şeyin en kötüsü... İrademi baskılamak vs. vs.... Maalesef ondan aldığım kötü özelliklerim var. Satürn döngüsü ne yaşatacak bize acaba? Büyüdükçe benim verdiğim savaşların da neticesinde daha iyi olduk ama hala tam bitmiş değil. Bu arada mc-gad kavuşumundan olsa gerek, kendisi çalışkan insanları çok sever, genelde oğlak kızları olur bu. Ben çalıştığım zamanlar da daha iyi oluyoruz.

Vedikte de aslan stelyumum Kala Amrita yogası içinde kalıyor, manevi-münzevi, maddi dünyaya karşı pasif bir etki. Ay-satürn kavuşumu da bu yoganın dışında kalıyor(3. ev), annemin hayatımdaki vurgusu, maddi dünyaya yönelim etkisi. Yogayı kısmileştiren bir etki.

(04-08-2012 09:42 PM)Derin Yazılan:  benim ayim basak bebekken mikropsuzluktan hasta olmusum :D

Bunu ben de yaşamışım gülücük Başak dekanatında ayım.
Sürekli üşüyorum, hep açım falan sanıyordu bir de. Bağışıklık sistemim düşük, zamanla biraz arttı. Ona kendimi bıraksaydım obezite olurdum, heralde tepki olarak lisede iştahsızdım hep. Zamanla iştahım açıldı gülücük Eli çok boldur sağolsun, maddi şeylerde.

Şimdi düşünüyorum, ben nasıl bir anne olurum? 5. evimde şans noktası var tamam ben çocuklardan yana şanslı olacağım, peki onlar benden yana olacak mı? Bu benim için çok önemli, satürn kaygısı taşıyorum sanırım. 5. evimi koç kesiyor, mars açıları mı anlatır bana bunu? Ya da mars-ay açısı mı? Kötü karma taşımak istemiyorum. Hem erkek hem kadın için nasıl bir ebeveyn olacağı nasıl anlaşılır?

Ay dışına da taştım biraz ama bölmeye kalksam toparlaması güç olurdu benim için gülücük Bazen böyle birden dökülüveriyor kelimeler.

Bilgili değil, ilgili.
01-04-2019 07:40 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir