Değerlendir:
  • 25 Oy - 2.8 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

26 Haziran Ay Tutulması...
Yazar Mesaj
ateskızı Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 0

RE: 26 Haziran Ay Tutulması...
(07-12-2010 04:21 PM)tiyatral_gitarist Yazılan:  Venüsünle k.a.d zıt bakıyor. Uranus-jüpi ikilisi üstünde... Pluto her ikisinede kare bakmakta...

Kad 2 evde gözüküyor ama sınırda. 1. evde de diyebiliriz. Tabiki bunu sen bilebilirsin onun için yazıyorum.

Acaba kendinde gördüğün problem - çözmen gereken (k.a.d) 1. evle alakalı olabilir mi ?

Yazdıkların bana bunu düşündürdü...

Acaba başkalarının istediği gibi olmaya çalışmak yerine "ben" dediğin şeyimi ortaya koymak mıdır bu dersin amacı... ? Kendi ayakları üstünde muhtaçlık hissi yaşamadan (mesela bir sevigliye (k.a.d zıt venüs)) durmak...

Yanlız doğup öyle öleceğiz... Yanyana yattığın eşinle farklı rüyalar görürsün...

Bunu hatırlamak ve "kendi"nle yüzleşmek ...

Şu anda bu transitlerle büyük dersler aldığın kesin... Ben bir tahmin yürüttüm sadece...
Yanlışsa yada haddimi aştıysam affola gülücük

yorumun için saol.gönül ilişkilerinde karşımdakinin isteklerine boyun eğen biri olmadım hiç uranyenliğim saolsun:)ama pişmanlık duymaya yakın olduğum nokta(pişman olup olmadığıma emin deilim henüz), karşımdaki kişiye herşeyi olduğu gibi anlatmadım,çünkü benim yaşadığım şey, normal insanlar tarafından normal olarak algılanmayabilirdi:)ama en iyisi dozu fazla da olsa dürüstlükmüş...kendi ayakları üzerinde durmak konusundaysa aslında karşı cinsten birine yaslanmak, ona tutunarak yaşamak gibi bir durumum olmadı, tek başıma olmak korkutmuyor beni,kötü yönleri var gerçi...belki de k.a.d koç dersini bu hayatımda alabilmem için de böyle olması gerekiyordur. 1.ev sayılabilir mi bilmiyorum, 2.evimde, hatta whole signsa göre 3.evimde k.a.d...bu transitler gerçekten çok şey öğretti, gözlerimdeki perdeler açıldı, küçücük his olarak içimde olan ama yok artık dediğim şeylerin gerçek olduğunu gördüm...daha çok şey öğrenicez mutlaka...
sevgiler...

ASTRO HARİTAM
whole signs
GÜNEŞ DÖNÜŞÜM
07-12-2010 04:52 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
tiyatral_gitarist
Kayıtsız

Demekki neymiş haritanın geneline şöyle ufacıkta olsa bir bakış atmadan güneş-neptün karesiyle bu kadarda sallamamak lazımmış gülücük Bu kadar olur ancak gülücükgülücükgülücük

Bu arada gerçekten k.a.d nü hangi evde yaşıyorsun merak ettim . 2 mi 3 mü ?
07-12-2010 05:31 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ateskızı Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

(07-12-2010 05:31 PM)tiyatral_gitarist Yazılan:  Demekki neymiş haritanın geneline şöyle ufacıkta olsa bir bakış atmadan güneş-neptün karesiyle bu kadarda sallamamak lazımmış gülücük Bu kadar olur ancak gülücükgülücükgülücük

Bu arada gerçekten k.a.d nü hangi evde yaşıyorsun merak ettim . 2 mi 3 mü ?

yokk cnm yorum tam anlamıyla yanlış değilki, hem yanlış olsa da olur her tülü yoruma açığımgülücük k.a.d 2de mi 3te mi hissediyorum bilmiyorum,placidus mu whole mü dha uygun bana ona da karar wermiş deilim açıkçası; çünkü gezegenlerim yakın konumda olduklarından benim için önemli olan bir ewde mesela placidusa göre gezegen olmasa whole e göre oluyor.hangisinin daha uygun olduğuna karar wermedim.mesela 8.ev benim için önemli,placidusa göre venüs,merkür; whole e göre güneş,mars var.mesela 10.evde satürn war placidusa göre,whole e göre pluto.bilemiyorum...pek anlamadým

ASTRO HARİTAM
whole signs
GÜNEŞ DÖNÜŞÜM
07-13-2010 05:36 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
intrinsic Çevrimdışı
Lunar Vip
Lunar Vip
lt=

Ay tutulması benim de 6. evimde oldu, natalda 1. derece oğlakda zaten neptunum var, orayı plüto nezaman 1 orbla tetiklese bana bir haller oluyo ki bu sefer tutulma plüto üzerinde oldu yine bir ceset taşıyormuşum gibi halsiz ve dunyayı da kendimle beraber dibe çekecekmişim gibi volkanik duygular ile kilo verdim resmen...
iş hayatımda son derece gergin gunleri zaten 10 gun öncesinden yaşamaya başlamıştım, uzun zamandır var olan ama görünür olmayan bir olayı görünür hale getirdim ve rahatladım... herkes bilsin ohh bee gülücük neyseki güneşime 120 lik açı yaptı tutulma.

bundan sonraki tutulmalar oğlak-yengeç aksında dvm edecek, beni çok zorluyor sağlık açısından, belirli bir rahatsızlığım yok ama tutulma yakınlarında ve sonrasında sebepsiz yorgunluklarım ve baş dönmelerim oluyor.

zayi olmaz gül temennasiyle vermek hare su...
07-14-2010 09:33 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Messa Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 25

Ay tutulmasının hangi evde olduğunu nasıl buluyorduk?
07-15-2010 10:02 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
tiyatral_gitarist
Kayıtsız

(07-12-2010 05:34 PM)Vena Yazılan:  Bence ortak nokta var ama yorum Kuzey Ay Düğümü üzerinden gitmediğinde daha kişisel bir sonuç alınabilir.

(07-13-2010 05:36 PM)ateskızı Yazılan:  yokk cnm yorum tam anlamıyla yanlış değilki, hem yanlış olsa da olur her tülü yoruma açığımgülücük

Kad nü çıkarınca geriye ne kalıyor ki gülücük Doğru olan neresi bu yorumun , ben mi göremiyorum ??? gülücük

(07-13-2010 05:36 PM)ateskızı Yazılan:  k.a.d 2de mi 3te mi hissediyorum bilmiyorum,placidus mu whole mü dha uygun bana ona da karar wermiş deilim açıkçası; çünkü gezegenlerim yakın konumda olduklarından benim için önemli olan bir ewde mesela placidusa göre gezegen olmasa whole e göre oluyor.hangisinin daha uygun olduğuna karar wermedim.mesela 8.ev benim için önemli,placidusa göre venüs,merkür; whole e göre güneş,mars var.mesela 10.evde satürn war placidusa göre,whole e göre pluto.bilemiyorum...pek anlamadým

Diğer gezegenleri boşver. Kad bizim zorlandığımız , adeta bize yabancı yada bize göre değil gibi gelen ama çözmemizde gereken hayat alanı yada problemli kısmı gösterdiğine göre bunun hangi evde olacağını heralde biliyorsundur , hayatıNI yaşayan biri olarak gülücük Bunu sormuştum ...
07-17-2010 04:18 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ateskızı Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

(07-12-2010 04:52 PM)ateskızı Yazılan:  
(07-12-2010 04:21 PM)tiyatral_gitarist Yazılan:  Acaba başkalarının istediği gibi olmaya çalışmak yerine "ben" dediğin şeyimi ortaya koymak mıdır bu dersin amacı... ? Kendi ayakları üstünde muhtaçlık hissi yaşamadan (mesela bir sevigliye (k.a.d zıt venüs)) durmak...

yorumun için saol.gönül ilişkilerinde karşımdakinin isteklerine boyun eğen biri olmadım hiç uranyenliğim saolsun:)ama pişmanlık duymaya yakın olduğum nokta(pişman olup olmadığıma emin deilim henüz), karşımdaki kişiye herşeyi olduğu gibi anlatmadım,çünkü benim yaşadığım şey, normal insanlar tarafından normal olarak algılanmayabilirdi:)ama en iyisi dozu fazla da olsa dürüstlükmüş...kendi ayakları üzerinde durmak konusundaysa aslında karşı cinsten birine yaslanmak, ona tutunarak yaşamak gibi bir durumum olmadı, tek başıma olmak korkutmuyor beni,kötü yönleri var gerçi...belki de k.a.d koç dersini bu hayatımda alabilmem için de böyle olması gerekiyordur. 1.ev sayılabilir mi bilmiyorum, 2.evimde, hatta whole signsa göre 3.evimde k.a.d...bu transitler gerçekten çok şey öğretti, gözlerimdeki perdeler açıldı, küçücük his olarak içimde olan ama yok artık dediğim şeylerin gerçek olduğunu gördüm...daha çok şey öğrenicez mutlaka...
sevgiler...

tiyatral_gitarist, doğru gördüğüm kısım muhtaçlık hissi yaşamadan kendi ayaklarımın üzerinde durabilmek...bunun zorluklarını hissediyorum, bazen yanımda birinin olmasına çok ihtiyaç duyuyorum ama yine de o kişiyi sevmiyorsam ya da yanlışını görmüşsem seçimim yalnızlık ve özgürlüktür.

k.a.d nerde hissettiğime karar vermiş değilim; 2.ev ya da 3.ev konularında zorlandığımı söyleyemem ama k.a.d koç, jüpiterim de koçta yani k.a.d ile aynı evde, belki de bu yüzden...jüpiter engelliyor belki zorlanmaları.

ASTRO HARİTAM
whole signs
GÜNEŞ DÖNÜŞÜM
07-20-2010 04:22 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  1 Eylül 2016 Başak Güneş Tutulması gizem kara 8 13,380 08-25-2016 09:42 PM
Son Mesaj: cero
  25 Nisan Ay Tutulması SirJohn 10 17,217 02-14-2013 09:17 PM
Son Mesaj: sevgi123
  17 Agustos kova burcunda Ay Tutulması yezda 14 21,104 05-31-2012 02:02 PM
Son Mesaj: Kerim1S
  1 Temmuz 2011 Güneş Tutulması gullusutcu 18 26,077 07-01-2011 10:35 PM
Son Mesaj: Derin
  15 Haziran Yay Burcunda TAM Ay Tutulması Dinoo 19 24,625 06-25-2011 09:39 PM
Son Mesaj: gullusutcu
  1 Haziran İkizler Burcunda Güneş Tutulması ve Etkileri Dinoo 89 126,354 06-07-2011 08:48 PM
Son Mesaj: ginka
  21 ARALIK TAM AY TUTULMASI ELF 25 34,286 03-15-2011 02:03 PM
Son Mesaj: picachu
  Oğuzhan Ceyhan uyarıyor-ay tutulması -deprem ilişkisi SoL@RÎ$ 6 11,549 06-28-2010 04:35 PM
Son Mesaj: uranus
  GÜneş tutulması ve kaçınılmaz son!!! yezda 2 6,047 03-17-2008 01:19 AM
Son Mesaj: yezda
  7 Şubat 2008 Güneş Tutulması Angel 3 7,380 02-08-2008 03:34 AM
Son Mesaj: Angel

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir